Įkraunama...
Įkraunama...

Darbas užsienyje

QUOTE(Grazinele2011 @ 2012 10 04, 22:08)
Sveikos mamytes. Reikia pagalbos! Ruosiuosi isvykti  i Anglija o elementariausiu dalykeliu nezinau. Galvoju vykti ne per agenturas, o pati. Kadangi vyksiu pati, labai domina:
1. Atvykus pirma ieskotis busto ar darbo? Zinau kad yra hosteliai kuriuose galima pernakvoti pakankamai pigiai, bet galbut per interneta issinuomoti kambari? Bet kiek girdejau kambari issinuomoti reikia daug dokumentu. Nebent tiesiogiai is Anglu landlordo, bet kad jie sunkiau surandami. Zodziu.. ka patartumet del busto? Kur pigiau kaip lengviau, kur greiciau?
2. Nezinau ar geriau apsistoti Londone ir bandyti ten isidarbinti (anglu kalba kazkiek yra), ar vykti i mazesnius pramoninius miestelius? Kur didesnes galimybes?
3. Kaip gauti proof of adress? Jei as nuomojosi tarkim hostelyje kambariuka, juk hostelio adreso neduosiu? O jeigu as nuomosiuosi kartu su kitais nama ar kambari, tai velgi bus ne mano vardu, nebus irasyta oficialiai kad ten gyvenu. Tai kaip lengviausiai gauti proof of adress? (Cia del banko saskaitos atsidarymo tas reikalingas).
4. Ar atsidarinejant banko saskaita reikalingas NIN, ar NIN galima gauti tik po banko saskaitos atsidarymo?

Man visi tie dokumentai labai painus. Nesuprantu ju eiliskumo, kas pirmas kas antras gaunamas, ir kaip tiksliai jie gaunami. Skaiciau visokius straipsnius bet ten viskas taip abstrakciai kad tenka tiksliau dometis. Aciu uz atsakymus, gal ir kitoms mamytems pravers smile.gif


Visu pirma nueisi i banka bent jau man geriausias barclay ten paprasysi kad atidarytu saskaita banke.Pasakysi kad esi tik ka atvykusi ir nuomoji kambari pasakysi adresa . Tau gal atidarys saskaita be proof of adress .
O atsidarinejant banko saskaita NIN nereikalingas,jis reikalingas jei eini darbintis ir tvarkantis pasalpas.NIN galima gauti is karto kaip tik atvyksti i anglija uzsirasai i apoitmena ir po to keliu sav begyje gaunu NIN.
Atsakyti
QUOTE(Magonija @ 2012 10 08, 15:43)
Visu pirma nueisi i banka bent jau man geriausias barclay ten paprasysi kad atidarytu saskaita banke.Pasakysi kad esi tik ka atvykusi ir nuomoji kambari pasakysi adresa . Tau gal atidarys saskaita be proof of adress .
O atsidarinejant banko saskaita NIN nereikalingas,jis reikalingas jei eini darbintis ir tvarkantis pasalpas.NIN galima gauti is karto kaip tik atvyksti i anglija uzsirasai i apoitmena ir po to keliu sav begyje gaunu NIN.


Labai aciu uz atsakyma, dabar po truputi gaudausi.
NIN galima atsidaryti tiesiog ieskantis darbo (CV tinka kaip irodymas arba net zodiskai gali tiesiog patiket). Reikia paskambint ir susitarti del pokalbio. (bet tam reikia proof od adress). Banko saskaita girdejau atsidarai barclays arba lloyds, nes juose gali ir be proof'o atidaryt.

Tai lieka vienintelis svarbiausias klausimas kaip gauti proof of adress? Zinau kad lengviausias budas pasikeist lietuviskas teises i angliskas, bet tai gali uztrukti iki 3 savaiciu (ir ten kaip suprantu adresa galiu duoti bet koki, kur nuomojuosi kambari, nors ir nelegaliai be sutarties). Kokie dar budai gauti proof of adress? Koks greiciausias? Koks gudriausias? (Nes pradzioje as neturesiu nei pazystamu kurie man parasytu, nei issinuomot galesiu kad bill'us gauciau ir t.t).

Aciu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Grazinele2011 @ 2012 10 08, 14:50)
Labai aciu uz atsakyma, dabar po truputi gaudausi.
NIN galima atsidaryti tiesiog ieskantis darbo (CV tinka kaip irodymas arba net zodiskai gali tiesiog patiket). Reikia paskambint ir susitarti del pokalbio. (bet tam reikia proof od adress). Banko saskaita girdejau atsidarai barclays arba lloyds, nes juose gali ir be proof'o atidaryt.

Tai lieka vienintelis svarbiausias klausimas kaip gauti proof of adress? Zinau kad lengviausias budas pasikeist lietuviskas teises i angliskas, bet tai gali uztrukti iki 3 savaiciu (ir ten kaip suprantu adresa galiu duoti bet koki, kur nuomojuosi kambari, nors ir nelegaliai be sutarties). Kokie dar budai gauti proof of adress? Koks greiciausias? Koks gudriausias? (Nes pradzioje as neturesiu nei pazystamu kurie man parasytu, nei issinuomot galesiu kad bill'us gauciau ir t.t).

Aciu. smile.gif


nelabai suprantu kodel tau taip baisiai tas adresas reikalingas g.gif as nebuvau tavo situacijoj, bet nezinau ne vieno, kas del to butu labai pergyvenes g.gif mano vyras visad visur duodavo nuomojamo kambario adresa, kadangi pasalpu neprase, tai jam ir adreso patvirtinimo nereikejo g.gif neskubek taip su tom teisem, neatsiribok visai nuo Lt dar nezinia, kaip tau susiklostys gyvenimas.. beto teises pasikeisti reikia tik kai metus pravazineji su jom uk. esu girdejusi, kad lengviausiai ir greiciausiai susitvarkyti dokumentus, kai atvyksti per kokia agentura, tau ji viska sutvarko, padaro, o tu susirandi kita darba ir iseini. bet kuriuo atveju sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Disaster @ 2012 10 08, 19:05)
nelabai suprantu kodel tau taip baisiai tas adresas reikalingas  g.gif  as nebuvau tavo situacijoj, bet nezinau ne vieno, kas del to butu labai pergyvenes  g.gif  mano vyras visad visur duodavo nuomojamo kambario adresa, kadangi pasalpu neprase, tai jam ir adreso patvirtinimo nereikejo  g.gif  neskubek taip su tom teisem, neatsiribok visai nuo Lt dar nezinia, kaip tau susiklostys gyvenimas.. beto teises pasikeisti reikia tik kai metus pravazineji su jom uk. esu girdejusi, kad lengviausiai ir greiciausiai susitvarkyti dokumentus, kai atvyksti per kokia agentura, tau ji viska sutvarko, padaro, o tu susirandi kita darba ir iseini. bet kuriuo atveju sekmes  4u.gif

Na ka gi mergaites,viskas man aisku,kas butina ir ko nebutina.Klausiau,kad paskui nepasimesciau visais atvejais.
Laaaabai ACIU visom,kurios man davet patarimus!!!
Sekmytes!!
Atsakyti
Laba,noriu paklausti ir tuo paciu paprasyti,gal kas turite gera angliska CV ir negaila pasidalinti?? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamilita @ 2012 11 21, 14:41)
Laba,noriu paklausti ir tuo paciu paprasyti,gal kas turite gera angliska CV ir negaila pasidalinti?? ax.gif

Piiiiilnas internetas CV visokiom skirtingom formom prirašytų.
Atsakyti
QUOTE(Grazinele2011 @ 2012 10 08, 15:50)

Tai lieka vienintelis svarbiausias klausimas kaip gauti proof of adress? Zinau kad lengviausias budas pasikeist lietuviskas teises i angliskas, bet tai gali uztrukti iki 3 savaiciu (ir ten kaip suprantu adresa galiu duoti bet koki, kur nuomojuosi kambari, nors ir nelegaliai be sutarties). Kokie dar budai gauti proof of adress? Koks greiciausias? Koks gudriausias? (Nes pradzioje as neturesiu nei pazystamu kurie man parasytu, nei issinuomot galesiu kad bill'us gauciau ir t.t).

Aciu. smile.gif

Aš atsidarinėjau sąskaitą Lloyds Tsb, bet ir ten reikėjo proof of address. Bet galiausiai paaiškino, kad tai turi būti mano vardas pavardė ir adresas vienoje vietoje, tai kadangi buvau neseniai gavusi siuntinį, tai ta siuntinio pakuotė ir praėjo kaip proof. No, o kitur gali bandyti neštis iš banko gautus laiškus kaip proof of address.
Atsakyti
jeigu nuomojates kambari galit su landrotu susitart kad ant jusu vardo padaritu koki nors byla, pvz vandens o poto galit perdarit. o su darbais man atrodo visur ira sunku ypac jeiu nelabai zinai anglu, mano pazysta negali isidarbint mazam mestelij, eina i interviu ir iseina verkdama, nes nelabai zino kalba,
Atsakyti
dabar be anglų kalbos anglijoi niekur.... smile.gif o jei kur ir ilenda kas nelabai kalba anglų tai po ilgo laiko ir per lietuvius....
Atsakyti
Lengviausia ir paprasciausia ,ka beje dazniausiai zmones ir daro,issinuomoti koki kambariuka na kad ir sakykim pas kokius lietuvius. Pilna skelbimu internete. Patarciau nuomotis pas kokia seima,bus daugiau tvarkos ir ramybes.
Del adreso patvirtinimo tie patys zmones ,pas kuriuos gyvensi lai paraso tiesiog laiska,kaad va tokia ir tokia gyvena ten ir ten....irgi nesunku pavyzdziu susirasti. Pati tai ne karta esu isbandziusi ir visur tiko. Dar butu idealu jeigu tie seimininkai duotu ir nuomos sutarti su tuo laisku. Jeigu neduos tai irgi nebeda...Toks laiskas tiks ir banke ir del NIN kreipiantis...
Darbai tik nekvalifikuoti. Manau jeigu uzsiimsi pereiti pvz visokias kavinukes,uzkandines,masinu plovyklas (patikek ir ten tikrai merginoms darbo yra) ,viesbucius tikrai darba rasi...
Vaziuociau i Londona,ten brangiau gyvent,taciau ir daugiau galimybiu...

Sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zanku: 10 gruodžio 2012 - 00:36
Sveikos visos, tikrai geda blush2.gif bet neskaiciau visos temos, iskilo man klausimelis jai dirbu gaunu minimuma 6.2 tai kiek gaunasi i rankutes? jau atskaiciavus mokescius... internete neradau nieko gero unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pangejaa @ 2012 12 18, 23:14)
Sveikos visos, tikrai geda blush2.gif  bet neskaiciau visos temos, iskilo man klausimelis jai dirbu gaunu minimuma 6.2 tai kiek gaunasi i rankutes? jau atskaiciavus mokescius... internete neradau nieko gero  unsure.gif

priklauso nuo valandu kiekio biggrin.gif
Atsakyti