Įkraunama...
Įkraunama...

Darbas užsienyje

QUOTE(majusia @ 2011 11 08, 20:02)
Istikruju sunku isvaziuot pas nieka ir niekur... O jei nutarei padeti  tai ir pats turi isitikinti ar zmogus pasiruoses viskam... Nes as isitikinus kad daug yra norinciu ir bijanciu isvaziuot per agenturas ar kaip minejau pas nieka. Ir ne visi yra nedekingi ar tiesiog nezino kaip pasakyt aciu, bet kai kuriems pazistamiems nepakanka to ir pradeda reikalaut pinigu kai zmogus tik pradeda stotis ant koju...



na,cia jau visai negerai.bet is kitos puses,pagalvojus,jei zmogus is taves skolinasi ir sako,kad veliau atiduos-tai yra kitas reikalas.ir kai leidzia pinigus pasisedejimui bare ar kokiems rubams,jei turi atsivezes ju su savim-tas jau nesuprantama.is pradziu susimokek uz kambari,nusipirk maisto,o jau tada leisk likusiuos,kur nori.niekas nezada visa laika laikyt kazka ant savo sprando.pradejai dirbti-buk malonus pradet moket uz kambari ir maista,rubai ir vakareliai gali palaukti.
pvz mano mama vaziavo pries 2.5 metu per viena Vilniaus agentura.atvaziavo i darbo vieta,viskas buvo gerai.kai po kazkiek laiko ji man pasisake,kad nera darbo jau 3 savaites ir neturi kuom susimoket uz nuoma ir uz ka valgyt nusipirkt,as jai issiunciau pinigeliu ir iskart paskambinau i ta agentura.mane gerai atsimine,nes uz ju paslaugas mokejau as.pazadejo,kad per 2 sav ji gaus darba.kai negavo,pasiskambinau dar karta,pasnekejau.pasiule ja pervezti i kita miesteli.nuo to laiko ji tam miestely ir viskas gerai,jau dirba pagal kontrakta.galima vaziuot per agenturas,tik ne per Kauno viena firma,nes pazistu pati apgautus zmones.o svarbiausia,kad namuose tam laikotarpiui liktu geras uznugaris.taip kad linkiu sekmes tiems,kas bando ryztis arba kas jau atvaziavo ir bando isikurti 4u.gif
Atsakyti
Smagu,kad dar yra tokiu nesavanaudisku zmoniu 4u.gif
Mes patys dar esame tarp LT ir CH,nes tik tik mokslus baigem ir ieskomes darbo...Kiek praseme pazistamu,GIMINAICIU,kad padetu isvaziuoti i Anglija,Norvegija,Islandija...taciau is to isejo tik snipstas smile.gif Ir pinigeliu pradziai turejom susitaupe,nes tam ruosemes beveik 2 metus...Bet neisejo mums isvykti.Sakau,gal tai i nauda mums iseis biggrin.gif
As esu optimiste ir sakau,kad i LT galesim grizt visada tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(tavolaime @ 2011 11 08, 23:35)
Smagu,kad dar yra tokiu nesavanaudisku zmoniu 4u.gif
Mes patys dar esame tarp LT ir CH,nes tik tik mokslus baigem ir ieskomes darbo...Kiek praseme pazistamu,GIMINAICIU,kad padetu isvaziuoti i Anglija,Norvegija,Islandija...taciau is to isejo tik snipstas smile.gif Ir pinigeliu pradziai turejom susitaupe,nes tam ruosemes beveik 2 metus...Bet neisejo mums isvykti.Sakau,gal tai i nauda mums iseis biggrin.gif
As esu optimiste ir sakau,kad i LT galesim grizt visada tongue.gif



gal as kiek ir suprantu,zmones bijo atsakomybes,kazkas tiesiog tingi...o jums sekmes isikurti 4u.gif
Atsakyti
Man tai uztektu ir moralinio palaikymo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tavolaime @ 2011 11 08, 22:35)
Kiek praseme pazistamu,GIMINAICIU,kad padetu isvaziuoti i Anglija,Norvegija,Islandija...


o kodel tie jusu paryskinti giminaiciai turetu padeti? Nei jie namus nuomoja, nei darbo vietas kuria rolleyes.gif Musu nei prase, nei dabar praso. Kazkaip jei nori isvykti i kita sali, patys ta daro, i svetima sijona nesikabindami rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(-Astreja- @ 2011 11 08, 20:23)
kaip sauksi- taip ir atsilieps  rolleyes.gif


Va norejau ta pati parasyti...

Apskritai, NEPRIVALO isvaziavusieji padeti ir nereikia ju uz tai moralizuoti. Visad reikia pasikliauti tik savo jegom, o tada ziurek ir pagalba is kazkur ateina pati - netiketai....
Ir kaip suprasti ta "susitelkit ir padekit"....ka merginos turi skelbimus deti i SM - "padedu isikurti, surasti darba ir panasiai...." mirksiukas.gif

As galiu jau is savo patirties pasakyti. As dar LT, bet man is SM jau "padejo" 5 zmones pasliulydami pas juos apsistoti, pasiule net neprasyti, kol susirasiu kur gyventi jau vietoje, padejo ir padeda patarimais, visos sios merginos dave telefono numerius ir uzsikviete i svecius...labai tai vertinu.....ir tai visai nepazistami zmones, tiesiog maloniai pabendrauta SM-e, isdestytas mano poziuris....gal aisku jau ir as moku atsirinkti net internetu su kuo bendrauti, ant protingu savarankisku zmoniu uztaikiau, kurie mato, kad ir as ne is tu, kurios verkslena ir ziuri, kad viskas ant lekstutes butu paduota....dar keletas zmoniu dalijosi patarimais, irgi tiesiog atsirinkau pagal interesus kas galetu patarti, kas protingiau, dalykiskiau bendrauja....

Ir dar syki pasikartosiu - daug geru zmoniu ant svieto, ir kaip Astreja pasake - kaip sauksi, taip atsisauks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo exDaiva: 09 lapkričio 2011 - 10:41
QUOTE(KibirVibir @ 2011 11 09, 09:03)
o kodel tie jusu paryskinti giminaiciai turetu padeti? Nei jie namus nuomoja, nei darbo vietas kuria  rolleyes.gif  Musu nei prase, nei dabar praso. Kazkaip jei nori isvykti i kita sali, patys ta daro, i svetima sijona nesikabindami  rolleyes.gif

Niekas ir nenori kabintis i ta sijona.O ka as norejau pasakyti-tai manau visi puikiai supranta wink.gif To ir truko-patarimu,kad butu bent minciu nuo ko pradeti.Juk jau sakiau,kad pinigu turejom pradziai ir mums jokiu budu nereikejo finansines paramos schmoll.gif Taigi,ta pagalba ne visi,ziuriu,vienodai supranta smile.gif
Atsakyti
tavolaime, ko jau ko, bet patarimų šitam forume tikrai netrūksta, tik paieškoti reikia, arba paklausti. Kas ieško - tas randa.
Kita vertus ir kituose interneto šaltiniuose abstu informacijos, tik nereikia patingėti paieškoti.
Atsakyti
QUOTE(tavolaime @ 2011 11 09, 12:42)
To ir truko-patarimu,kad butu bent minciu nuo ko pradeti. Taigi,ta pagalba ne visi,ziuriu,vienodai supranta smile.gif


patarimu nelaikau ypatinga pagalba, nors atvaziuojantiems jie ir aukso vertes buna. Nesunku pasakyt, jei esi susidures. Vertejavimu nebeuzsiimu, nebent labai labai ekstra atvejais ir jei turiu laisvo laiko tuo metu. Patarimu mazai kam reikia, dazniau tarpininkavimo randant darba arba gyv.plota, kiek suprantu g.gif
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2011 11 09, 20:58)
patarimu nelaikau ypatinga pagalba, nors atvaziuojantiems jie ir aukso vertes buna. Nesunku pasakyt, jei esi susidures. Vertejavimu nebeuzsiimu, nebent labai labai ekstra atvejais ir jei turiu laisvo laiko tuo metu. Patarimu mazai kam reikia, dazniau tarpininkavimo randant darba arba gyv.plota, kiek suprantu  g.gif


pritariu g.gif
Papildyta:
QUOTE(Leimar @ 2011 10 03, 20:29)
4u.gif

Uf..Rytoj vel i pokalbi del darbo...
Jau ir pabosti spejo.. Kartais toookiu nesamoniu prigalvoja.. doh.gif


o kokio darbo ieskai?? tenka ir man pokalbiuose del darbo dalyvaut, tai paskui likusia dienos dali nerandu vietos..toks susierzinimas ima unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kristin343 @ 2011 11 18, 10:34)
pritariu g.gif
Papildyta:
o kokio darbo ieskai?? tenka ir man pokalbiuose del darbo dalyvaut, tai paskui likusia dienos dali nerandu vietos..toks susierzinimas ima unsure.gif



Na, iš pradžių ieškojau hospitality industrijoj, bet... Teko gerokai praplėsti paieškas g.gif , ir apskritai, kaip jau minėjau, ne kas su tais darbais.. doh.gif Po paskutinio interviu ir ''pabandymo''.. Žinau, kad restorane tikrai nedirbsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Leimar @ 2011 11 18, 14:26)
Na, iš pradžių ieškojau hospitality industrijoj, bet... Teko gerokai praplėsti paieškas g.gif , ir apskritai, kaip jau minėjau, ne kas su tais darbais.. doh.gif Po paskutinio interviu ir ''pabandymo''.. Žinau, kad restorane tikrai nedirbsiu  biggrin.gif


O kas nutiko? smile.gif
Atsakyti