Įkraunama...
Įkraunama...

Darbas užsienyje

Sveikos merinos... Istikruju daug prirasyta ir linkite viena kitai sekmes... O nepagalvojate kad susiburus galite viena kitai padeti... Juk kai kurios taip ilgai ten esate.. Kai kurios ir nemazai pasiekusios...
Atsakyti
QUOTE(majusia @ 2011 11 05, 00:11)
Sveikos merinos... Istikruju daug prirasyta ir linkite viena kitai sekmes... O nepagalvojate kad susiburus galite viena kitai padeti... Juk kai kurios taip ilgai ten esate.. Kai kurios ir nemazai pasiekusios...



Laukiau sito klausimo ilgai biggrin.gif
Manau,kad tokiu neatsiras,nes...niekas nenori,kad kazkam butu geriau nei jam dabar yra tongue.gif Tikiu,kad sakau tiesa 4u.gif
Atsakyti
O aš tikėjausi tokio komentaro.
Ištikrųjų šiame forume galima surasti tikrai daug naudingos ir reikalingos informacijos.
O kokios pagalbos tikitės? Juk niekas už jus pačias į pokalbius nenueis, darbo nesuras.
Apskritai, kitas miestas-kiti patarimai, kiekviena situacija yra skirtinga.

Dėl pavydo, būna visko. Tačiau labai abejoju, kad ir čia jo būtų daug, bent jau sprendžiant iš forume suteiktos inforacijos ir pagalbos. Ir labai gaila, jei kažką supa vien tik tokie žmonės, kurie mato tik save.
Atsakyti
sveikos.turiu klausimeli,gal kazkas buvo susidures...dirbau kompanijoj,bet kontrakta atsauke del mano klaidos,nepasakiau pildydama anketa,kad turiu problemu su nugara.tai vat atleido mane spalio 23,ir iki siol nesumokejo uz tas dienas,kur isdirbau.gal kas zino per kiek dienu kompanija privalo sumoketi kas priklauso?atsiunte laiska,kad sumokes tik tada,kai mokes visiems,tai bus lapkricio 25,nes atseit mano payroll numeris galios iki galo menesio.bet ar privalau as tiek laukti,jei mane jau atleido? unsure.gif
Atsakyti
as taip pat turiu skaudzios patirties, kada paduodi viska ant lekstutes ir niekas to nevertina. va kai atvaziuoja, metus dirba juodai, uzsidirba, pakyla auksciau-t.y. patys savo jegom viska pasiekia, tai kitaip visa tai ir vertina.

todel padet kazkam ir burtis, net nekyla rankos. Kai atvaziuoja ir tikisi dirbt geriausius darbus arba iskart viska pasiekt, tai juokinga klausytis. kaip ir visur, reikia labai labai noret, daug pastangu idet ir dirbt dirbt dirbt.
Atsakyti
QUOTE(Meluge @ 2011 11 08, 17:42)
as taip pat turiu skaudzios patirties, kada paduodi viska ant lekstutes ir niekas to nevertina. va kai atvaziuoja, metus dirba juodai, uzsidirba, pakyla auksciau-t.y. patys savo jegom viska pasiekia, tai kitaip visa tai ir vertina.

todel padet kazkam ir burtis, net nekyla rankos. Kai atvaziuoja ir tikisi dirbt geriausius darbus arba iskart viska pasiekt, tai juokinga klausytis. kaip ir visur, reikia labai labai noret, daug pastangu idet ir dirbt dirbt dirbt.



cia tai tikrai...net neapsimoka padet.pas mane draugas atvaziaves buvo,nes jau Lt visai nebeturejo kaip gyventi,tai iskart buvau ispejus-turekis pinigu nuomai,nes ju reiks,maksimum ka as galiu padaryt-surast busta pradiniam laikotarpiui ir aprodyt agenturas.na ir ka,dziaugious-zmogus norejo ir uzsikabino,ir iki siol dekavoja,kad istraukiau is Lt balos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(salunja @ 2011 11 08, 18:00)
cia tai tikrai...net neapsimoka padet.pas mane draugas atvaziaves buvo,nes jau Lt visai nebeturejo kaip gyventi,tai iskart buvau ispejus-turekis pinigu nuomai,nes ju reiks,maksimum ka as galiu padaryt-surast busta pradiniam laikotarpiui ir aprodyt agenturas.na ir ka,dziaugious-zmogus norejo ir uzsikabino,ir iki siol dekavoja,kad istraukiau is Lt balos  thumbup.gif



valio tokiam zmogui 4u.gif

as tai leidau ir pas save gyvent ir padejom kuo galejom. Nebuvo pastangu is ju puses. isvaziavo atgal i Lietuva su zodziais, kad daugiau negris. taip ir norejos pasakyt, kad turbut jei sikna degtu tai dirbtu belenkokius darbus, o dabar kai viskas padeta ant lekstes tai ir nevertino.
Atsakyti
QUOTE(Meluge @ 2011 11 08, 18:28)
valio tokiam zmogui 4u.gif

as tai leidau ir pas save gyvent ir padejom kuo galejom. Nebuvo pastangu is ju puses. isvaziavo atgal i Lietuva su zodziais, kad daugiau negris. taip ir norejos pasakyt, kad turbut jei sikna degtu tai dirbtu belenkokius darbus, o dabar kai viskas padeta ant lekstes tai ir nevertino.



o taip dazniausiai ir buna.del to geriau neleisti sesti ant galvos.lai pries atvaziuodami pamasto ar nebijo sunkumu,nes ant lekstutes viskas paduota nebus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tavolaime @ 2011 11 08, 16:29)
Laukiau sito klausimo ilgai biggrin.gif
Manau,kad tokiu neatsiras,nes...niekas nenori,kad kazkam butu geriau nei jam dabar yra tongue.gif Tikiu,kad sakau tiesa 4u.gif

Tikrai ne del to,nereikia iskart dramatizuoti.Tai ko pati niekam nepadedi,mm?Visu pirma kad padeti svetimam zmogui,reikia juo pasitiketi,kas yra is tikruju labai sunku.Tikrai nekaip pasijauti kai padedi zmogui,o kai jam pradeda sektis,jis tau nei labas nesugeba pasakyti.Taip kad i si klausima atsakymo kaip ir nera.
Atsakyti
QUOTE(DOMINUKE @ 2011 11 08, 18:52)
Tikrai ne del to,nereikia iskart dramatizuoti.Tai ko pati niekam nepadedi,mm?Visu pirma kad padeti svetimam zmogui,reikia juo pasitiketi,kas yra is tikruju labai sunku.Tikrai nekaip pasijauti kai padedi zmogui,o kai jam pradeda sektis,jis tau nei labas nesugeba pasakyti.Taip kad i si klausima atsakymo kaip ir nera.

As ne kiek nedramatizuoju mirksiukas.gif Tiesiog kalbu, kaip yra.O padeti dar niekam negaliu,nes man paciai reikia pagalbos biggrin.gif Kaip sakant,esu is tu ,kurios isvaziavo be pazistamu ar kitu pagalbos wink.gif
Tik nereikia pykti,nes realybe tokia tongue.gif
Atsakyti
Istikruju sunku isvaziuot pas nieka ir niekur... O jei nutarei padeti tai ir pats turi isitikinti ar zmogus pasiruoses viskam... Nes as isitikinus kad daug yra norinciu ir bijanciu isvaziuot per agenturas ar kaip minejau pas nieka. Ir ne visi yra nedekingi ar tiesiog nezino kaip pasakyt aciu, bet kai kuriems pazistamiems nepakanka to ir pradeda reikalaut pinigu kai zmogus tik pradeda stotis ant koju...
Atsakyti
Padejau ir ne vienam rolleyes.gif ir visai negaila ir nepavydu, kad kazkam lengvesne pradzia... O tiek ir lengvesne, juk pradzia, o dar naujoj salyj su nauja kalba niekada nera lengva. Siaip as suteikiau galimybe dirbti lengvesni, geriau apmokama darba, bet turejo idet pastangu, kad po 2 savaiciu trainingo galetu dirbt... Kai kas net manes neperspeje pabego doh.gif o tie kur isliko, iki siol neatsidziaugia atsiverusiom galimybem. Ir man visai negaila tongue.gif biggrin.gif

Kai galiu visada padedu, nes kaip sako: kaip sauksi- taip ir atsilieps rolleyes.gif
Atsakyti