Įkraunama...
Įkraunama...

Darbas užsienyje

Sveikos mergaites smile.gif
labai noriu jusu patarimu,isminties.
Su vyru norime vaziuoti rudeni i anglija uzsidirbti,su kalba sunkoka,mokinames po truputi.Tik beda,kad per lietuviskas idarbinomo firmas baisu vaziuoti,didziausia tikimybe,kad liksime be darbo ir paskutiniu sukrapstytu pinigu....
Gal kuri galite patarti,padeti,gal kas zinote kur galima darbintis ir pan?
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinukas80 @ 2011 07 12, 09:35)
Sveikos mergaites smile.gif
labai noriu jusu patarimu,isminties.
Su vyru norime vaziuoti rudeni i anglija uzsidirbti,su kalba sunkoka,mokinames po truputi.Tik beda,kad per lietuviskas idarbinomo firmas baisu vaziuoti,didziausia tikimybe,kad liksime be darbo ir paskutiniu sukrapstytu pinigu....
Gal kuri galite patarti,padeti,gal kas zinote kur galima darbintis ir pan?
4u.gif


4u.gif
Kazkaip..Senokai cia kas berase..
Uk esu neilgai, siek tiek daugiau nei menuo. Vis dar nerandau darbo doh.gif , tiesa ieskau padoresnio (t.y. ne fabrikas ir pan.), na ir gyvenu mazam miestelyje, tai ir darbo pasiula, savaime suprantama, mazesne.. Ir kaip kazkas jau yra rases- reikia meluoti, kuo daugiau prirasai i cv ir motyvacini laiska - tuo geriau. Ir visalaik reikia viska daryti naglai thumbup.gif : jei nusiuntei cv-neatrase, tai skambinti arba nueiti i vieta ir vel klausti is naujo...
Del anglu kalbos, na nezinau kaip didziuosiuose miestuose, bet cia kur esu as, net fabrikai pradejo reikalauti, kad darbuotojai kalbetu angliskai,- kitaip nelabai nori priima i darba...Na, galima dar aisku bandyti isidarbinti per agenturas,esancias Anglijoje. Na ir siaip...Yra daug visokiu niuansu.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Leimar @ 2011 09 30, 02:57)
4u.gif
Kazkaip..Senokai cia kas berase..
Uk esu neilgai, siek tiek daugiau nei menuo. Vis dar nerandau darbo doh.gif , tiesa ieskau padoresnio (t.y. ne fabrikas ir pan.), na ir gyvenu mazam miestelyje, tai ir darbo pasiula, savaime suprantama, mazesne.. Ir kaip kazkas jau yra rases- reikia meluoti, kuo daugiau prirasai i cv ir motyvacini laiska - tuo geriau. Ir visalaik reikia viska daryti naglai thumbup.gif : jei nusiuntei cv-neatrase, tai skambinti arba nueiti i vieta ir vel klausti is naujo...
Del anglu kalbos, na nezinau kaip didziuosiuose miestuose, bet cia kur esu as, net fabrikai pradejo reikalauti, kad darbuotojai kalbetu angliskai,- kitaip nelabai nori priima i darba...Na, galima dar aisku bandyti isidarbinti per agenturas,esancias Anglijoje. Na ir siaip...Yra daug visokiu niuansu.. g.gif


Labuka, sekmes visoms, kaip ir Leimar sake, reikia eiti visur naglai, bei viska daryti paciai, nepaveskite kad kazkas kazka uz jus padarytu ........ As pati Londone 9 metai ......
Atsakyti
4u.gif

Uf..Rytoj vel i pokalbi del darbo...
Jau ir pabosti spejo.. Kartais toookiu nesamoniu prigalvoja.. doh.gif
Atsakyti
Dirbau,bet trumpokai-vasara.Dabar jau Lietuvoje...Pirmas darbas restorane buvo tragiskas.Ten sefas turi tam tikru problemu...Siaip ne taip islupau uzdirbtus pinigelius ir isejau.Veliau dirbau kavineje,darbas fainas,bet per mazai valandu duodavo-tipo klientu mazai.Kavineje,tai pamaciau skelbima ant lango,uzejau-prieme.O siaip-laimes dalykas.Buna uzeini,pakalbi su savininku dazniausiai kazka sutari,o jeigu CV palikineji,tai bent man niekas ir nepaskambino
Atsakyti
Na, as tiesiog ziuriu darbo skelbimus ir siunciu application formas... g.gif Buna kad uzeinu ir paprasau tu formu,- paskambina..Bet dazniausiai buna ne tai, ko tikiuosi.. ax.gif
Na, ryt bus matyt, gal pasiseks.. :-)
Atsakyti
QUOTE(Leimar @ 2011 10 03, 22:56)
Na, as tiesiog ziuriu darbo skelbimus ir siunciu application formas... g.gif  Buna kad uzeinu ir paprasau tu formu,- paskambina..Bet dazniausiai buna ne tai, ko tikiuosi..  ax.gif
Na, ryt bus matyt, gal pasiseks.. :-)


o del kokio darbo pokalbis? smile.gif
Atsakyti
[quote=jearmaine,2011 10 03, 21:07]
o del kokio darbo pokalbis? smile.gif

Na..Viename is Hiltono tinklo viesbuciu..receptionist.. g.gif
Atsakyti
[quote=Leimar,2011 10 04, 00:47]
[quote=jearmaine,2011 10 03, 21:07]
o del kokio darbo pokalbis? smile.gif

Na..Viename is Hiltono tinklo viesbuciu..receptionist.. g.gif
[/quote]

aisku, sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jearmaine @ 2011 10 04, 09:29)
aisku, sekmes  4u.gif



Mhm.. ax.gif

na ka, visai fun buvo, netgi poatiko bigsmile.gif
Nors, darbas nelabai toks, kokio tikejausi..Bet, labai tikiuosi, kad paskambins, nes be darbo jau stuogelis vaziuoja... doh.gif

smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,
siuo metu ir ieskau kokio padoresnio darbo uk. Sakot reik naglai lyst, o as tai va turiu tokia problema, kad jau baisiai nedrasi esu biggrin.gif ieskojau internete, bet db rezgu minti, kad reik isidrasint ir i agenturas uzeit... Ar imanoma agenturose kazka padoraus rasti ar ten tik fabrikai? angliskai ka man reik pasakau, bet ne visada suprantu ka man sako biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lampadele @ 2011 11 04, 05:36)
Sveikutes,
siuo metu ir ieskau kokio padoresnio darbo uk. Sakot reik naglai lyst, o as tai va turiu tokia problema, kad jau baisiai nedrasi esu biggrin.gif ieskojau internete, bet db rezgu minti, kad reik isidrasint ir i agenturas uzeit... Ar imanoma agenturose kazka padoraus rasti ar ten tik fabrikai? angliskai ka man reik pasakau, bet ne visada suprantu ka man sako biggrin.gif


lampadele, apskritai pastaruoju metu darba sunkiau rasti. O kad reikia cia naglai ieskoti darbo, tas tai tiesa.Del agenturu tai zinau tik tiek, kad jos iesko darbo pagal tavo galimybes, as siuo metu esu uzsiregistravusi keliose, bet kad tu darbu tiesiog nera... Arba as per daug nioriu ax.gif Tiesa juk yra ivairiu agenturu, vienos specializuojasi fabrikuose, kitos hospitality, kitos administraciniam darbe ir t.t...
Atsakyti