Įkraunama...
Įkraunama...

Darbas užsienyje

Sweikuciai...
4u.gif
ieskau drauges ar draugiu kurias domintu bendros darbo paieskos bet kurioje salyje (Kipre, Sweicarijoje, Graikijoje, ir panasiai)..
Vienai vykti nesinori todel ieskau kompany... gal kam domintu?

Tikrai ieskau darbo ir noriu isvykti gyventi is Lietuvos ir nesvarbu kuriam laikui... gal yra susidomejusiu?
Atsakyti
QUOTE(ana7 @ 2011 03 21, 18:53)
labas, gal kas dirbot grybyne siaurineje Airijoj (niuris)kur apgyvendina ar sumoka laiku alga nieko daug nesako
blush2.gif

Aš praeitą vasarą dirbau šiaurinėj Airijoj, bet ne Newry, o netoli jo - Newtownhamiltone smile.gif ten irgi dirbau grybyne, galiu pasakyt, jog tikrai siaubas smile.gif Aš kadangi esu studentė, dirbau ten tik vasaros laikotarpiu, tačiau niekam nelinkiu tokio darbo. Gaila man moterų, kurios ten dirba. Kasdien darbas prasideda šeštą val. ryto, dirba jos ilgai, o alga tikrai nepasakyčiau, jog didelė.
Atsakyti
Įdarbinimo agentūra Baltic employment group siūlo darbą atvėrusioje darbo rinką Vokietijoje. Skubiai ieškome sunkvežimių vairuotojų turinčių vairuotojo kategorijas C, E darbui Vokietijoje. Būtinos vokiečių kalbos žinios. Gyvenimo aprašymus siųskite el. Paštu info@b-egroup.eu, arba skambinkite telefonu 862208683.


Baltic employment group
Tel. 862208683
El. paštas info@b-egroup.eu
I-V 8.00-17.00

Papildyta:
Įdarbinimo agentūra Baltic employment group siūlo darbą atvėrusioje darbo rinką Vokietijoje. Šiuo metu ieškome kambarinių darbui Vokietijoje. Pageidautinos vokiečių kalbos žinios. Gyvenimo aprašymus siųskite el. Paštu info@b-egroup.eu, arba skambinkite telefonu 862208683.


Baltic employment group
Tel. 862208683
El. paštas info@b-egroup.eu
I-V 8.00-17.00
Atsakyti
reikalingos anglu-lietuviu kalbos vertejai

siusti cv anglu kalba i vertejai@tektrans.com

SKUBIAI
Atsakyti
QUOTE(julase @ 2011 06 08, 20:13)
reikalingos anglu-lietuviu kalbos vertejai

siusti cv anglu kalba i vertejai@tektrans.com

SKUBIAI

Kurioj cia saly darbas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(siguliukas17 @ 2009 05 18, 09:07)
As pamenu kad su drauge ejau i ta agentura, ji buvo netoli Perivale stoties, o pats fabrikas lyg Greenford bet tai buvo pries kokius 4,5 metu tai net nezinau ar kuo padesiu daugiau, gal viskas pasikeite  ax.gif

Greenforde jau kokie 3.5 metu to fabriko nebera bankrutavo ir jo filijalas buvo salia kazkur irgi nebera
Atsakyti
Labai noreciau suzinoti bent kokios info apie Lietuvos idarbinimo agentura Emigra, ar kam nors teko per ja vaziuoti, kokie butu atsiliepimai? g.gif

Beto idomu butu suzinoti apie Tesco sandelius, kaip ten sekasi darbuotis, ar uzdirbama nors kiek, aktualiausia butu Rugby miestelyje g.gif

Taip pat idomu suzinoti apie rubu sandelius Warringtone, gal kas ten dirbate, ar dirbote? Gal kad galite pasidalinti savo ziniomis wub.gif

Vyras dabar uzsiregistravo i Emigros agentura, kadangi moka kalba, tai nori vaziuoti i Tesco sandelius arba rubus, tik bandom dabar suzinoti ar verta ar ne g.gif
Atsakyti
gal kas galetu pasiulyti darba vyrui mokanciam Anglu, fabrike? agenturos paslaukos atsisakem, verysad.gif
Atsakyti
Neradau tokios temos, kur butu aptariama lietuviu diskriminacija, bet nenorejau kurti naujos (nes tikriausiai niekam neidomu), tai rasau cia.
As gyvenu uzsienyje (ES valstybeje) jau nebe pirmi metai. Cia dirbu legaliai, moku mokescius. Taciau esu Lietuvos piliete, turiu lietuviska asmens tapatybes kortele, taciau visus dokumentus, jog cia legaliai gyvenu. Mano problema yra ta, jog mane atsisake aptarnauti viena istaiga del mano pilietybes. Jei tiksliau, as atejau i tam tikra istaiga ir pateikiau savo dokumentus (asm.tapatybes kortele ir visus leidimus gyventi, nes cia taip visur reikia), o jie tada manes paklause: jus Lietuvos piliete? Pasakiau: taip. O jie man atsake: "o mes uzsienieciu neaptarnaujame!". Taigi, esu diskriminuojama del savo tautybes ir pilietybes, kas tikrai priestarauja bet kurios valstybes Konstitucijai. Gal kas susidurete su tuo? Gal zinote kam galiu skustis del diskriminacijos? O gal nera kam, nebent tik i tos salies lietuviu ambasada paskambinti? Bet kuo gi jie man pades....
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif Nuo rugpjucio menesio pradedu eiti i koledza mokintis ESOl, tai gal kas galit padeti man blush2.gif Labai reiktu darbelio part time,gal kas turi kokiu pasiulymu,buciau labai dekinga blush2.gif As gyvenu Aberdeen,Scotland 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2011 07 07, 20:55)
Neradau tokios temos, kur butu aptariama lietuviu diskriminacija, bet nenorejau kurti naujos (nes tikriausiai niekam neidomu), tai rasau cia.


Pirmiausia tai idomu, kas ten per istaiga. Jeigu privati imone, tai turi teise atsisakyti aptarnauti pagal tautybe, jeigu turi savo vidaus taisyklese tai nurodzius ir turi tam pagrinda. Jeigu valstybine, tai turbut to daryti negali, bet velgi reikia ziureti salies istatymus, nustatancius tos institucijos veikla - maza kas. O kreiptis irgi reiketu i tos salies institucijas, tvarkancias tokias uzklausas. Lietuvoje, pavyzdziui, tai galetu buti Lygiu galimybiu kontrolieriaus taryba.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jearmaine: 11 liepos 2011 - 18:53
QUOTE(Alexandra.R. @ 2011 07 07, 20:55)
Neradau tokios temos, kur butu aptariama lietuviu diskriminacija, bet nenorejau kurti naujos (nes tikriausiai niekam neidomu), tai rasau cia.
As gyvenu uzsienyje (ES valstybeje) jau nebe pirmi metai. Cia dirbu legaliai, moku mokescius. Taciau esu Lietuvos piliete, turiu lietuviska asmens tapatybes kortele, taciau visus dokumentus, jog cia legaliai gyvenu. Mano problema yra ta, jog mane atsisake aptarnauti viena istaiga del mano pilietybes. Jei tiksliau, as atejau i tam tikra istaiga ir pateikiau savo dokumentus (asm.tapatybes kortele ir visus leidimus gyventi, nes cia taip visur reikia), o jie tada manes paklause: jus Lietuvos piliete? Pasakiau: taip. O jie man atsake: "o mes uzsienieciu neaptarnaujame!". Taigi, esu diskriminuojama del savo tautybes ir pilietybes, kas tikrai priestarauja  bet kurios valstybes Konstitucijai. Gal kas susidurete su tuo? Gal zinote kam galiu skustis del diskriminacijos? O gal nera kam, nebent tik i tos salies lietuviu ambasada paskambinti? Bet kuo gi jie man pades....


nu kokia cia diskriminacija,nesuprantu.Nu neaptarnauja jie uzsienieciu.Pasiskaityk to banko vidaus taisykles,gi imone privati.Neatidare ir man UK saskaitos vienas bankas,nu ir ka, nuejau i dar kelis ir radau,kas atidare.Lygioj vietoj jau kupsto ieskai cia per visas temas lakstydama.
Atsakyti