Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija 24 tema

QUOTE(Marabou @ 2015 10 19, 01:08)
Sveika, munixas, kiek laiko po tavo operacijos jau praejo? Manau kol nesibaigė gijimas, t.y. Nepraejo dar 12-18mėn, neverta dar vertinti galutinio varianto, nes gijimas dar nebuna baigesis, ypac mikstuju audiniu. Gi tie patinimai labai iskraipo tikraji vaizda.
Ir dar ne mano nuomonė, bet kiek is senu forumu perskaiciau, tai kas darosi labai minimalius pokycius, tik 1mm kupreles, ar tik biski galiuka, tai dazniausiai pasigaili.. Nes tokie pokyciau sunkiausiai padaromi, ir labiausiai matosi, jei kas ne taip padaryta.. O galbut tiesiog suklydai, kad nepasirinkai pilnos korekcijos, gal tuomet vaskas butu buve nulipdyta lygiau smile.gif na, bet cia kas butu jei butu.. Svarbiausia kad galutinis vaizdas tave tenkintu smile.gif

Kasandrija, kadangi jau tikrai nusprendziau S.V. Isbandyti, tai rytoj skambinsiu ir tarsiuos del konsultacijos, bus mano pirmoji  ax.gif O kita varianta turiu dar jankuna pasirinkus, visus kitus lt chirurgus jau esu atmetus kaip kandidatus, kazkaip labiau pasitikejima teikia tie, kurie daugiau prie veidelio nei prie papu skalpeli kisa biggrin.gif nors irgi tikslios statistikos neturiu, cia tik tokia nuomone susidariau smile.gif tiek kad as is kauno, tai man S.V. Butu zymiai patogiau, bet jeigu nesutaps musu siekiai, tai nekliutis ir tie kilometrai svajonės siekiant !

praeje 8metai...tai manau sugije net per daug lotuliukas.gif pilnos man kaip ir nereikejo, pats Viksraitis sake, kad nosis pagal veida, galiuka galima siek tiek uzapvalint....bet kaip ir sakiau...is kart po operacijos jau maciau, kad ji nei per mm nesitrumpejo....aisku keikiau as ji nuo pirmos dienos...pradejau skaitinetis ir vualia...ne as vienintele tokia nukentejusn uo jo...su viena merginuke ir siandien susirasineju, kiek jau jis jai dare pakartotiniu ta nosi kaip bulve padare....dar net is to jaudulio turbut..skalpeli ismete is ranku ir ant veido randa uztaise.... doh.gif keikia ji daug moteru....net tv laida buvo pamenu...moteris skundesi...ogi ziuriu mano daktaru...
dar aisku ne visi nores taisyt jo kringelius
Papildyta:
p.s plius del patogumo tikrai nepatarciau gydytojo rinktis....as irgi pasirinkau del patogumo..tai va ir siandien dar ta patoguma jauciu doh.gif
Atsakyti
Vis dar ziurineju nosies korekcijas injekcijomis, va mano variantas man atrodo gan panasus, o rezultatas tikrai neblogas:

user posted image

user posted image

user posted image


Radzevicius kol kas mate tik foto, tai pagal mano norima rezultata rekomendavo operacija. Susimasciau, gal injekcijas siulys tie, kurie nepasitiki savo jegomis operacijoje? Nera pas mane kokio akis badancio defekto ar isskirtines nosies, kur nuemei kuprele ar pan. ir atrodo, kad veidas kardinaliai pasikeite...
Svarstau ir apie Vitku, bet vien konsultacija gali siekti 400 LT blink.gif Maciau ir specialus pasiulymas gruodzio menesiui yra, operacija 2000 eur, operuotu ne Vitkus.

Papildyta:
QUOTE(Marabou @ 2015 10 19, 00:08)


O kita varianta turiu dar jankuna pasirinkus, visus kitus lt chirurgus jau esu atmetus kaip kandidatus, kazkaip labiau pasitikejima teikia tie, kurie daugiau prie veidelio nei prie papu skalpeli kisa biggrin.gif

Ar jus matet daugiau jo rinoplastikos darbu, kad kitus chirurgus atmetet? As pasiziurejus svetaineje tai net i konsultacija nenoriu, kokios pobaises nosys net ir po operaciju verysad.gif
Atsakyti
munixas, atsiprašau, nepastebėjau, kad parašei prieš tai laiką, tada mano komentaras nelabai ir tinka. Gaila, kad tau nesigavo toks rezultatas kokio tikėjaisi. o apie kokius chirurgus dabar mastai?

Dėl chirurgo, aš dar tik ieškojimų pradžioje.. apie visus lt chirurgus paskaičiau ir gero ir blogo, na apie kai kuriuos ir tik blogo. Tik tiek, kad logikos neapgausi: jeigu vienas chirurgas yra padares 2000 nosyciu, tai ir nusiskundimu gali buti 2000, o jeigu kitas padares ju 20, tai 2000 nusiskundimu nebus.. bet as manau, kad 200 nepavykusiu op iš 2000 yra patikimiau, nei tarkim 10 nepavykusiu iš 20. Ir savo bendram vertinime irgi atsizvelgiu tik i veido proceduras, nes manau yra didelis skirtumas, kai vienas chirurgas yra atlikęs 2000 operaciju iš jų 500 buvo nosys, o kitas iš tu paciu 2000 atlikes tik 20 nosiu. Šie mano išgalvoti skaičiai neapibudina nei vieno gydytojo, tiesiog man taip patogiausia ivertinti kiekvieno iš ju patirti. Ir manau, kad kiekviena chirurga turėtu pasirinkti tik pagal savo kriterijus. Aš tiesiog stengiuosi zvelgti i situacija kuo realistiškiau, nes pati gulsiuosi po kažkurio chirurgo skalpeliu.

Jokubauskaite, Jankuno darytos nosys, kiek foto maciau, man buvo naturalios, taciau i aki krito, kad jo padaryti galiukai beformiai, nors irgi ne visu, bet galiukai man nepatiko, dėl to jis ir tera mano sąraše antras smile.gif

Dėl ko kiti man neimponuoja, nes labai truksta informacijos apie juos, arba ką radau tai buvo daugumoje tik blogi atsiliepimai, apie S.V. ir Jankuna, tikrai labai daug ikvepianciu istoriju ir rezultatu. o mano nosis- didelis vanago snapas- daug materijos is ko galima nulipdyti grazia nosyte. Tikiuosi... kadangi tempti labai nenoriu, tai jau uzsirasiau i konsultacija pas viksraiti, o iki to laiko, dar daug daug research'ą plėsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marabou @ 2015 10 19, 16:46)
munixas, atsiprašau, nepastebėjau, kad parašei prieš tai laiką, tada mano komentaras nelabai ir tinka. Gaila, kad tau nesigavo toks rezultatas kokio tikėjaisi. o apie kokius chirurgus dabar mastai?

apie S.V. ir Jankuna, tikrai labai daug ikvepianciu istoriju ir rezultatu. o mano nosis- didelis vanago snapas- daug materijos is ko galima nulipdyti grazia nosyte. Tikiuosi... kadangi tempti labai nenoriu, tai jau uzsirasiau i konsultacija pas viksraiti, o iki to laiko, dar daug daug research'ą plėsiu smile.gif


tik ne pas viksraiti biggrin.gif gink dieve...nors..cia aisku loterija wink.gif

As buavau apsistojusi prie Papeckio..dabar jau Radzeciciu....nzn unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(munixas @ 2015 10 19, 17:52)
tik ne pas viksraiti biggrin.gif gink dieve...nors..cia aisku loterija wink.gif

As buavau apsistojusi prie Papeckio..dabar jau Radzeciciu....nzn unsure.gif



Del radzeviciaus nieko nezinau, mazai apie ji i
Informacijos, o papeckis , jeigu paskaitysi 10tema nosies korekcijos , tai susidarysi nuomone. Cia nuosirdus patarimas del papeckio ok.gif
Atsakyti
QUOTE(munixas @ 2015 10 19, 18:52)
tik ne pas viksraiti biggrin.gif gink dieve...nors..cia aisku loterija wink.gif

As buavau apsistojusi prie Papeckio..dabar jau Radzeciciu....nzn unsure.gif


Merginos,nu netingėkit,perskaitykit VISAS temas,gal po to nekils tokių minčių... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Boom!: 20 spalio 2015 - 20:56
Pasisekė, S.V. mane priėmė jau kitą dieną poto kai jam parašiau smile.gif
Gydytojas jis paprastas, nieko iš savęs nelaužia, o ir pakonsultavo labai aiškiai. Iš karto pasakė, kokie yra standartiniai kampai moteru veide, ir kokius nukrypimus mato pas mane, neturėjau ka ir pridurti. iš karto pasakė, galiu net pacituot:" visada norime tvarkyti kuo mažiau toje nosyteje, bet netaisant pertvaros, gali išsikreipti kiti tvarkymo rezultatai- dabar tas pertvaros kreivumas minimaliai matosi, bet ant tvarkytos nosies tai jau kiekvienu milimetru buna nepatenkintos." dėl to, mazdaug 10% atveju dar prireikia papildomų kosmetinių patvarkimų.
Kazkaip suabejojau kad tik 10% :/
Taigi, manes laukia pilna korekcija +pertvaros tiesinimas, operuotu dviese su LOR smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Boom! @ 2015 10 20, 21:56)
Merginos,nu netingėkit,perskaitykit VISAS temas,gal po to nekils tokių minčių... doh.gif

paskaitytume jei laiko butu smile.gif ir esme visur ta pati....kiekvienas gydytojas turi ir neigiamu ir teigiamu....papeckio darba maciau..man patiko...aisku neaisku kaip psiseks su manim ( jei nuspresiu darytis), kaip ir sakiau loterija cia....viksraitis man gyvenima apkartino, kitom tarsi herojus, tai.....
Atsakyti
QUOTE(munixas @ 2015 10 21, 20:09)
paskaitytume jei laiko butu  smile.gif  ir esme visur ta pati....kiekvienas gydytojas turi ir neigiamu ir teigiamu....papeckio darba maciau..man patiko...aisku neaisku kaip psiseks su manim ( jei nuspresiu darytis), kaip ir sakiau loterija cia....viksraitis man gyvenima apkartino, kitom tarsi herojus, tai.....


Papečkys čia lyderis temų. Tik deja iš kitos pusės:(
Atsakyti
QUOTE(Boom! @ 2015 10 21, 22:10)
Papečkys čia lyderis temų. Tik deja iš kitos pusės:(

paskaiciau jau..atkrenta jis....bandysiu pas radzeviciu konsultacijai
Atsakyti
Munixas, džiugu, kad paklausei, ir paskaitei smile.gif būtų gaila jei G.P. dar labiau sugadintu.. kiek aš skaičiau senas temas, tai visų merginų buvo labai gaila pas jį besioperavusių.. visos darės pakartotines .. visos atkalbinėjo nuo jo kitas schmoll.gif
Man irgi labai daug laiko atima tas senų temų skaitymas, bet sugalvojau beskaitydama užsivest statistika, tai i lentele word'e rašausi narių op, ir jų komentarus prisidedu.. tada labai gerai matosi, kurie chirurgai daug pridirba, o kuriu chirurgų darbus išgiria, ir dar nesioperavusios narės svajoja kad joms tokias pat nosytes padarytu smile.gif
tuo paciu ir rasausi visus rekomenduojamus vaistukus nuo melyniu ir kitus dalykus gyjimui smile.gif

Keista, senuose forumuose merginos kazkaip labiau bendravo ir apie op diskutavo g.gif dabar tikriausiai visoms uztenka tik perskaityt (14temu x 600 žinučių )=8400 žinučių kaip knygą ir nebekyla jokių klausimų biggrin.gifD

dar gal kas susiduret su tokia problemele kaip kampas tarp nosies ir lupos?
Konsultacijoj gydytojas iš karto pas mane tai pastebėjo, ir pasakė, kad yra nusvirusi labiau nei reikėtų, supratau, kad kartu su nosies operacija tai yra tvarkoma. Gal kam nors tai darė?

Papildyta:
Boom! , Įdomu, pas ką pati dareisi operaciją? kodėl pasirinkai šį chirurgą?
Atsakyti
Marabau, kampas tarp lupos ir nosies neatitinka standartinio 100 laipsniu, kuomet nosis buna per ilga ar deformuota ir nosies galiukas pasvires zemyn. Bet tai nera atskira problema, atlikus korekcija jeigu keliamas galiukas, tai kampas ir pasitaiso. Mano atveju irgi kampas tarp nosies ir lupos neatitiko standartiniu 100 laipsniu.
Atsakyti