Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija 24 tema

QUOTE(@ch... @ 2015 07 26, 13:46)
Isisunciau savo foto bendru meilu, lauksiu skaptazodzio ir bandysiu ziureti ar buvo panasiu nosiu i mano ir kas po to gavosi smile.gif



Ar gavot slaptažodį? Nes aš anksčiau rašiau, bet tylu sad.gif

Beje, pas ką svarstot eiti į konsultaciją? Aš kažkaip svarstau tarp Vikšraičio ir Jankūno..
Atsakyti
QUOTE(irmulix @ 2015 07 27, 13:08)
Ar gavot slaptažodį? Nes aš anksčiau rašiau, bet tylu sad.gif

Beje, pas ką svarstot eiti į konsultaciją? Aš kažkaip svarstau tarp Vikšraičio ir Jankūno..



ne, slaptazodzio negavau.

As pas kazkuri is Vilnieciu eiciau. Gal pas Vitku?

Neapsisprendziau dar tiksliai smile.gif
Atsakyti
Mergaitės, o Jankūnas tik Klaipėdoje dirba? blink.gif
Aš nelabai susigaudau, pvz yra viena įmonė, kurioje dirba keli plastikai, o nuotraukų galerijoje nerašo kur kurio darbas. Kaip jūs ieškote vaizdinės info, kad atskirti vieną nuo kito?

PS., aš į bendrą paštą esu nusiuntusi kelias savo nosies nuotraukas. Kurios turite priėjimą ir jau tvarkėtės nosytes, gal galite pakomentuoti, ar man užtektų tik galiuko OP? Kuprelės juk nėra.. Ir labai nepatinka maniškės riestumas, norėtųsi tiesios blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(@ch... @ 2015 07 26, 12:46)
Sveikos, as vel pradejau galvoti apie nosies operacija. Kol kas dar niekam nesakau, nes bijau reakciju ir atkalbinejimu. Su savo didele nosim su kupra atrodo labai grieztu bruozu sad.gif
Isisunciau savo foto bendru meilu, lauksiu skaptazodzio ir bandysiu ziureti ar buvo panasiu nosiu i mano ir kas po to gavosi smile.gif

kol kas dar galvoju pas ka eisiu konsultuotis.

As kol kas sustojau, t.y. ne su visam, bet kazkaip nelabai yra kada, per atostogas galvoju nueiti i keleta konsultaciju, paskirti tam gal kokia diena. Ir taip pat niekam apie ja nesakysiu, jei jau atliksiu, tik antrajai pusei, o prie ko kiti? Manes neatkalbes nieks, nepasakys, kad nosis grazi, kokia yra, nes as zinau, ka matau ir kas man nepatinka, tai perkalbet praktiskai neimanoma, nebent daktarui, bet ju ir argumentai buna kiti lyginant su namiskiais. Apskritai galvoju, kad per 2 metus noriu issprest sita visa nosies reikala rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos, as jau po op ! gal mergaites kurios darese, susidurete su itrukusiais kapiliarais akytese paciose? kaip gydyti kad praeitu jos greiciau, tepaliukai?
Atsakyti
Aciu uz slapt. 4u.gif
Esu uzsirasiusi kita savaite i T. Astrausko konsultacija. Nezinau ar sutaps musu bio laukai, bet labai noreciau spalio pradzioje padaryti savo kompleksui gala smile.gif vyras vis subara, kad issigalvoju, kad grazus nosikas, bet kai mamai pasisakiau apie planus, tik apsidziauge lotuliukas.gif sake, kad seniai jau reikejo pasidaryti smile.gif esu nusiteikusi optimistiskai blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
sveikos paneles:) Ir as pagaliau jugiuos prie jusu:) supratau,kad tai,kas nepatinka,reikia keisti,o ne nekesti visa gyvenima:) uzsirasiau konsultacijai pas daktara viksraiti,ziuresiu,ka patars:)
Atsakyti
man praejo savaime
Atsakyti
Mergaitės, kai šiandien prisijungiau prie el. pašto bendro, gmail'as įsakė slaptažodį pasikeisti. Teko keisti.. Prie seno slaptažodžio skaičiaus pridėkit 1. ir bus naujas slapt.

Pvz., jei būtų kriaukle18, tuomet pasikeistų į kriaukle19. 4u.gif
Atsakyti
O man neleidzia prisijungti doh.gif praso kodo issiusto telef numeriu besibaigianciu 01 arba pacio numerio g.gif
Atsakyti
QUOTE(linuziux @ 2015 08 08, 20:59)
O man neleidzia prisijungti  doh.gif praso kodo issiusto telef numeriu besibaigianciu 01 arba pacio numerio  g.gif


Man taip pat neleidzia prisijungt. Praso to paties
Atsakyti
O jūs per mobiliuosius jungiatės? Nes aš per kompą, tad problemų nėra..
Atsakyti