Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija 24 tema

Sveikos! Jungiuosi prie jūsú. Aš jau turėjau viená P.O. (kaktos kelimas+apatiniai vokai+liposkulptūra veidui) Tad jei norėsite ko paklaust mielai atsakysiu. Po operacijos praėjo 9 men. Pasirodžiau savo dr. ir aprarem NOSĮ smile.gif na, mano nosis išties didelė, kreiva. Esu tikra ir kiek mačiau pvz. Operuojasi ir dailesnes nosis nei mano, o aš vis bijau.. Bet dabar liko tik data nutarti ir jei viskas ok, norėčiau už men. jau susitvarkyti. Žinoma, klausimú daug, bet tikiuosi, kad jau blogiau neatrodysiu. Labiausiai neramu sugebesiu rupintis vaiku, nes po pirmosios op. norejosi tik guleti, o kur dar užpuolusi depresija.. nekokie atsiminimai.
Atsakyti

Labas, dar vis nepasidariau nosytes, nes turiu sunu:) bet jau po visko, visu maitinimu planuoju gultis ant operacinio stalo, esu apsistojus ties Viksraiciu, bet domina Gutmanas, gal galit kas pasakyti kur jis kaune dirba ir su kuo operuoja nosytes? Nes čia permeciau komentarus tai pasimeciau , ir su vienu dirba ir su kitu, o kokioj klinikoj tai isvis mistika😀

Atsakyti

Vikšraitis mane operavo savo klinikoje kartu su Gutmanu ;)

Labas, dar vis nepasidariau nosytes, nes turiu sunu:) bet jau po visko, visu maitinimu planuoju gultis ant operacinio stalo, esu apsistojus ties Viksraiciu, bet domina Gutmanas, gal galit kas pasakyti kur jis kaune dirba ir su kuo operuoja nosytes? Nes čia permeciau komentarus tai pasimeciau , ir su vienu dirba ir su kitu, o kokioj klinikoj tai isvis mistika😀

Atsakyti

Dziaugiuosi su tomis, kurioms operacija pasisekė. Aš po savo korekcijos nenoriu į veidrodį žiūrėti... Tiesinant kuprelę užkėlė nosies nugarėlę, dabar nosis praktiškai tarp antakių prasideda, kaip pas vyrą. O blogiausia kad 'pasiaurino nosį' nors neprašiau, dabar iš priekio viena pusė vingiuota stipriai, ko visai prieš operaciją neturėjau. Na taip, kuprelė tiesi, galiukas padailintas, bet ta vingiuota ir užkelta nosis manęs visiškai nedžiugina. Pagalvokit stipriai, tos kurios norite darytis, ar tikrai jums to reikia. Nes taisydami esamas bėdas pridaro naujų...

Atsakyti

Dziaugiuosi su tomis, kurioms operacija pasisekė. Aš po savo korekcijos nenoriu į veidrodį žiūrėti... Tiesinant kuprelę užkėlė nosies nugarėlę, dabar nosis praktiškai tarp antakių prasideda, kaip pas vyrą. O blogiausia kad 'pasiaurino nosį' nors neprašiau, dabar iš priekio viena pusė vingiuota stipriai, ko visai prieš operaciją neturėjau. Na taip, kuprelė tiesi, galiukas padailintas, bet ta vingiuota ir užkelta nosis manęs visiškai nedžiugina. Pagalvokit stipriai, tos kurios norite darytis, ar tikrai jums to reikia. Nes taisydami esamas bėdas pridaro naujų...

Atsakyti

Sveika, labai gaila:/ bet gal dar situacija pasitaisys? Gi tam reikia laiko....o pas ka darete operacija?

Atsakyti

Merginos gal žinote kas iš patirties ar galima(ar įmanoma) kitą dieną po operacijos vairuoti mašiną? 

Atsakyti

Tikrai įmanoma. Tik būkit itin atsargi.

Atsakyti

Mergaites, sakykit ar kurios nors geret kokius nors vitaminus pries operacija, kad palengvint visa pooperacini gijima? Tos kurios daret pilna korekcija su kaulo lauzymu ir pan. ir gyvenancios uzsienyje- kiek laiko po op. palikot lietuva?  :huh2: 

Atsakyti

Sveikos, domiuosi renkuosi tarp Gutmano ir Kaikario. Gal kuri galite pakomentuoti kaip yra su Gutmanu, nes visai susimaišiau. Vienam psl. skaičiau, kad esant tik estetiniams pakitimams, kreiptis reiktų į Norkų? o pas Gutmaną esant ir funkciniams? Ir apskritai įdomu kiek kaina gali svyruot bei kokios eilės?

Atsakyti

Vakar pasidariau pas Gutmana grozio pasaulyje. Siandien paleidzia is klinikos. Komanda yra superine, tikrai visi labai malonus ir slauga ir salygos ir visa kita. Gydytojas naturalistas, tai kaip supratau pokyciu ekstremaliu nelinkes yra daryti. Man dare labiau estetine op, nes pertvara buvo tiesi nors jis specializuojasi labiau fukcinese. Pranesiu kaip kas kai nuimsime gipsa. :) 

Atsakyti

youngaladdy, sveikinu su ivykusiais pokyciais, tikiuosi gijimo laikotarpis bus lengvas! :) Kaip jauciates po operacijos? Ar ilgai teko laukti eileje operacijos pas gydytoja D. G.? 

Atsakyti