Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija 24 tema

QUOTE(queens4 @ 2017 02 05, 22:56)
Sveikos, aš jau 6 savaitės po nosies galiuko operacijos. Na tai jetau vaizdas man patinka tongue.gif  Nebeturiu bulvės savo veide, išnyko kompleksas dėl nosies. 4u.gif  O žinot kas geriausia, kad niekas net nepastebėjo, nes antrą savaitę nosis buvo patinus, bet atrodė taip kokia ji ir buvo bulvė biggrin.gif o tada pradėjo atsileidinėti, ir realiai dabar išvis gerai, pats galiukas, dar medis, bet šiaip vaizdas gražus. Ir kiekviena diena jis vis gražėja biggrin.gif  Dėl asimetrijos na aš jokių problemų neturiu dėl to, ir žinokit tikrai labai abejoju, kad čia visoms taip būna..


Pas ką operavais ;)? Aišku ne visom ta asimetrija, čia tik kam "brokas" padarytas biggrin.gif Man pačią nosį ir galiuką irgi siaurino, plonino, nes turėjau paveldą iš tėvo - bulvikę biggrin.gif
Atsakyti
Labas, mergaites!
Žadėjau, jog parasysiu atsiliepima po savo nosies galiuko operacijos, tad ir rasau smile.gif
Visa operacija praejo sklandžiai. Is po narkozes jokio skausmo nejaučiu, viskas super, tik nemaloniausia valgyti, nes skonio nejauti ir kvėpuoji, bei kramtai per burna, bet tik pora dienų tokiu ir viskas.
Jau aštunta diena kaip esu po operacijos. Dideliu pokyčių nesimato, nes nosis istinusi, bet su lyg kiekviena diena tinimas atslūgsta, tai idomu stebėti kaip viskas keiciasi.
Laukiu kok bent trys mėnesiai praeis, nes tik tada ryškės rezultatas.
Visos kurios nori ir jau ilgai svajoja apie nosytes patobulinima, tik pirmyn, nevaržykit saves ir pildykite svajones, tik pries tai atsakingai pasirinkite kam atiduosite savo centrine veido dalį, kad svajone netaptų košmaru smile.gif
Atsakyti

Sveikos merginos, na ka, jungiuos ir as i jusu buri, kadangi pagaliau pasiryzau salinti savo kompleksa. Ilgai apie tai svajojau, uztruko kol pasiryzau, na bet jau dabar kelio atgal nera. Data sutarta, avansas pervestas. Ir noriu ir bijau. Tiesa pasakius labai noriu, nes zinau, kad tikrai reikia, su tokia nosim kokia turiu dabar as niekad nesusigyvensiu! Bandžiau daug metu, bet nepavyko ir turbut nepavyks, taigi ryzausi veikti. Bėda, kad esu didziule baile, todėl nors operacija dar toli, tik liepa, o as jau pradedu bijoti...

Biutiful, 18 Sau 2017 - 19:21, parašė: Sveikos! Ir aš jau einu kelių link tobulos nosytes 😊 kadangi gyvenu užsienyje ir Lietuvoje planuoju būti liepos mėnesį, tai tada ir planuoju operaciją. Po ilgų svarstymų pasirinkau V.K. Jau ir suplanavome konsultacijos ir operacijos datas 😊 Ilgai laukti, bet tiek metų kankinausi ir kompleksavau, kad tas pusmetis nieko nebereiskia. Ar galėčiau ir aš prisijungti prie pašto? Galiu savo nosies foto atsiųsti 🙂
Sveiki, ir as pas V.K., taip pat liepa! Žiūrėkit gal dar susitiksim:)

doriele, 05 Vas 2017 - 17:14, parašė: Labas, kas liečia šnervių tai natūralu, nes jos ir patampa asimetriškos kai pertvara pakrypsta į šoną. Dar prieš operacija kalbėjau su drauge pasakė kad mano šnervės ne vienodos nors aš to nemačiau, tai paskui dar nete pasieškojau info daugiau apie pooperacinį laikotarpį. Aš irgi dabar po op, šnervės asimetriškos, bet ir pati nosytė dar tokia medynė.
Sveiki, as taip pat pas Kaikari operuosiuos vasara, todėl labai domina kaip jum sekasi gyti:). Nedinkit, parašykit vis:). Tikiuosi viskas super, jums patinka! Ir tikiuosi, kad šnervės susitvarkys tynimui slugstant. As po 3 savaičių po operacijos jau turėsiu grįžti i darbą.. tikiuosi įmanoma bus žmonėms rodytis:). Dar turiu klausimėlį dėl tu tvarsčiu i nosį. Seniau merginos cia kalbėjo, kad yra kažkokie cilikoniniai tamponai, kuriuos daug lengviau išimti paskui... ar kuri naudojotes?
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif

Jau kelis metus galvoju apie nosies koregavima, is priekio mano nosyte siaura, netgi sakyciau keistai per viduri isplonejusi, bet viskas man kaip ir tiktu, jei ne vaizdas is profilio. As manau, kad pas mane yra nedidele kuprele, bet ir siaip is sono manau pagal mano veido proporcijas per didele/iskili. Siuo metu svarstau pasidaryti operacija rudeni, tad klausimas, po kiek laiko mazdaug jau galima butu grizti i darba? Noreciau neatkreipti kitu demesio, kaip niekur grizti po OP smile.gif

Kitas klausimas, pagal perziuretus darbus man patiko S.V. ir D. Gutmano darbai. Pagal skaitytus atsiliepimus, nusprendziau susisiekti su Gutmanu, galbut kuri nors turite jo emaila? Is anksto dekoju.


P.S. Jei atsiusciau savo foto i emaila, gal gauciau prisijungimus? Nes merginos raso, kad nusiunte ir negauna prisijungimu, gal jau kazkas pasikeite? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renciuke @ 2017 02 15, 20:27)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Biutiful" data-cid="71371503" data-time="<a href=">Biutiful, 18 Sau 2017 - 19:21, parašė: Sveikos! Ir aš jau einu kelių link tobulos nosytes 😊 kadangi gyvenu užsienyje ir Lietuvoje planuoju būti liepos mėnesį, tai tada ir planuoju operaciją. Po ilgų svarstymų pasirinkau V.K. Jau ir suplanavome konsultacijos ir operacijos datas 😊 Ilgai laukti, bet tiek metų kankinausi ir kompleksavau, kad tas pusmetis nieko nebereiskia. Ar galėčiau ir aš prisijungti prie pašto? Galiu savo nosies foto atsiųsti 🙂</blockquote> Sveiki, ir as pas V.K., taip pat liepa!

Mano didžioji diena yra liepos 10 😊
Atsakyti
Labos dienos visoms 4u.gif
Šiais metais ryžtingai (pagaliau) nusprendžiau darytis operaciją, kad gražiausią gyvenimo dieną būti sau gražiausia rolleyes.gif
Pasidalinkite prašau bendruoju paštu (vos pradėjau temą skaityti, tai puiku būtų su platesniu paaiškinimu kas kur kaip).
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amundsen @ 2017 02 03, 21:59)
Sveikutės,
Aš irgi siunčiau foto prieš OP, bet taip ir jokių žinių negavau :/. Eina trečias mėnuo po op. Nėra tobulai, kaip tikėjausi, nes matosi šnervių asimetrija, kurios prieš tai neturėjau (buvo tik pertvara kreiva), tai dabar geresnis vaizdas, bet vistiek trūksta iki to tobulumo, aišku dar laukiu galutinio rezultato. Bet  manau, kad norėsiu korekcijos, bent jau savų riebalų injekcijos, nes toks jausmas, kad kai nosį tvarkė, šnervių plokštelę vieną baisiai nuplonino, na žodžiu parodyčiau foto.
Gerai bent tai, kad jau minkštesnis galiukas, nebėra to jautrumo išeiti į šaltį, randas jau mažai matomas ir pan. Na tik su tom šnervėm nepatinka..



Labukas,

As jau 2 sav. po OP. Mano nosis buvo kreivoka. Nors dabar matau, kad ji nera visiskai tiesi, taciau gyd. patikino, kad viskas gerai. Nezinau, gal dar anksti kazka spresti, gal dar pasikeis. Taciau mane kamuoja kitas klausimas del rando. Dabar pjuvio vieta yra labai kieta. Ar suminkstes ta vieta ir ar sumazes kazkiek (jau tepu randa spec. kremu), nes dabar esu riestanose (iki tol nebuvo mano nosis riesta, tai dabar nelabai man patinka tas vaizdas) unsure.gif . Kaip pas jus su tuo randu?
Atsakyti
na mano big day-birželio 13 smile.gif
Atsakyti
Sveikos paneles! As jau savaite kaip po pilnos nosies korekcijos, siandien nuemem itvara, tai vaizdu per daug nesidziaugiu, nes dar viskas patine, didelio pasikeitimo nematau (nosyte siaurinau). Vis iskyla kokiu klausimu, del to sugalvojau prisijungti prie jusu mirksiukas.gif gal kuri po operacijos ne daug laiko praejus lupytes putlinotes? Mano manymu kaip ir nesusije dalykai, bet gal girdejot kuri ar tikrai galima??smile.gif jeigu kas domina del operacijos, klauskit, viska atsakysiu! ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cristaber @ 2017 03 13, 20:15)
Sveikos paneles! As jau savaite kaip po pilnos nosies korekcijos, siandien nuemem itvara, tai vaizdu per daug nesidziaugiu, nes dar viskas patine, didelio pasikeitimo nematau (nosyte siaurinau). Vis iskyla kokiu klausimu, del to sugalvojau prisijungti prie jusu mirksiukas.gif gal kuri po operacijos ne daug laiko praejus lupytes putlinotes? Mano manymu kaip ir nesusije dalykai, bet gal girdejot kuri ar tikrai galima??smile.gif jeigu kas domina del operacijos, klauskit, viska atsakysiu! ax.gif


sveika,Cristaber! zinoma,kad domina..viskas domina 4u.gif biggrin.gif ar tik siauriote nosyte? ar ir trumpino ar kuprele nueme? pas ka operavotes? gal atsiuntete nuotraukas i bendra pasta? labai idomu suzinoti,kaip seksis jums gyti 4u.gif 4u.gif
Atsakyti

QUOTE(fantuteee @ 2017 03 14, 07:25)
sveika,Cristaber! zinoma,kad domina..viskas domina 4u.gif  biggrin.gif  ar tik siauriote nosyte? ar ir trumpino ar kuprele nueme? pas ka operavotes? gal atsiuntete nuotraukas i bendra pasta? labai idomu suzinoti,kaip seksis jums gyti  4u.gif  4u.gif


Norejau, kad pasiaurintu ir patrumpintu, bet dabar kaip matau rezultata- tik pasiaurinta, na pats gydytojas sake, kad ir taip nera ilga, todel puikiai atrodys ir tik pasiaurinta, taigi laukiu greiciau kol galutinai sugis!! wub.gif operavausi pas Gutmana, rekomenduoju, labai labai geras gydytojas! O koks bendras pastas? As kaip nauja nieko nieko nezinau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cristaber: 13 kovo 2017 - 22:30
QUOTE(Cristaber @ 2017 03 13, 23:29)
Norejau, kad pasiaurintu ir patrumpintu, bet dabar kaip matau rezultata- tik pasiaurinta, na pats gydytojas sake, kad ir taip nera ilga, todel puikiai atrodys ir tik pasiaurinta, taigi laukiu greiciau kol galutinai sugis!! wub.gif operavausi pas Gutmana, rekomenduoju, labai labai geras gydytojas! O koks bendras pastas? As kaip nauja nieko nieko nezinau biggrin.gif


nosiesoperacija@gmail.com cia yra bendras pastas smile.gif jame dalinames pries ir po nuotraukomis. 4u.gif 4u.gif atsiuntus savo foto, parasysime jums slaptazodi. Galesite ir jus apziureti kitu rezultatus ir mes galesime ivertinti jusu pokycius ax.gif labai prasome pasirodyti 4u.gif 4u.gif
Atsakyti