Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija 24 tema

Sveikos, norejau pasiteirauti ar pvyko prisijungti merginom prie el.pasto, kurios gyvena ne lt??

nes man, tai praso vis tu kodu...

Atsakyti
QUOTE(latima @ 2017 01 30, 10:18)
Labas. Aciu uz atsakyma smile.gif . Tai reikes pasiruosti tokiems pojuciams ir vaizdui smile.gif. Suprantu, kad dar anksti kazka spresti, bet ar esate patenkinta? O Kaikaris operuoja tik Kaune? rolleyes.gif



Spręsti tikrai dar anksti, nes pusę nosies dar medinės biggrin.gif bet vaizdas man jau dabar patinka smile.gif)) O dar vienas bjaurus dalykas, kai sekančią dieną ištraukią tuos kamščius. Ten kažkoks bintas ar kas labai ilgas, nesuprantu kaip jį ten sugrūdo. Bet jau kai traukė galvojau tikrai tuoj apalpsiu, labai bjauru buvo. Jis perspėjo mane, bus nelabai malonu, bet aš būdama euforijoj kad pagaliau išpildau savo svajonę net neatkreipiau dėmėsio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(deimucha @ 2017 01 30, 15:37)
<p>Sveikos, norejau pasiteirauti ar pvyko prisijungti merginom prie el.pasto, kurios gyvena ne lt??</p><p>nes man, tai praso vis tu kodu...</p>

Sveikos smile.gif deja, nepavyksta ir man prisijungti... Nezinau jokiu kitu budu ar ka cia sumastyti.. 4u.gif
Atsakyti
Laba diena mergaitės. Apsisprendžiau ir aš atsikratyti senų kompleksų ir atlikti nosies korekciją. Labai norėčiau prisijungimo slaptažodžio, kad galėčiau pamatyti realių pavyzdžių. Labai padėtų apsispręsti pas kokį plastikos chirurgą kreiptis. Savo nuotrauką į el. paštą išsiunčiau mirksiukas.gif
Perskaičiau visas temas. Svarstau tarp S.V. ir T.A.
Padėkit apsispręsti unsure.gif
Atsakyti

Sveikos smile.gifdeja, nepavyksta ir man prisijungti... Nezinau jokiu kitu budu ar ka cia sumastyti.. 4u.gif

Idomu kieno nr baigiasi 01, tiesiog, kai gautu koda, galetu parasyti mums, gal pavyktu tada prisijungti.

Atsakyti
QUOTE(deimucha @ 2017 01 31, 19:16)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="fantuteee" data-cid="71402232" data-time="1485790169"><div><p>Sveikos vartotojo įkelta nuotraukadeja, nepavyksta ir man prisijungti... Nezinau jokiu kitu budu ar ka cia sumastyti.. vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Idomu kieno nr baigiasi 01, tiesiog, kai gautu koda, galetu parasyti mums, gal pavyktu tada prisijungti.</p>

butu labai gerai. Bet manau jau senas numeris turetu buti, gal net pacios nares su tuo tel nr nebera tarp supermamu smile.gif)
Atsakyti

butu labai gerai. Bet manau jau senas numeris turetu buti, gal net pacios nares su tuo tel nr nebera tarp supermamu smile.gif)

Gaila, kad nepamatysim foto😕

Atsakyti

Laba diena mergaitės. Apsisprendžiau ir aš atsikratyti senų kompleksų ir atlikti nosies korekciją. Labai norėčiau prisijungimo slaptažodžio, kad galėčiau pamatyti realių pavyzdžių. Labai padėtų apsispręsti pas kokį plastikos chirurgą kreiptis. Savo nuotrauką į el. paštą išsiunčiau mirksiukas.gif
Perskaičiau visas temas. Svarstau tarp S.V. ir T.A.
Padėkit apsispręsti unsure.gif

Tai va labai sunku apsispresti, pati po kol apsiprendziau daug laiko praejo... tai viena buvau pasirinkus, tai kita gydytoja, vis gi nesinori bent kam savo nosyte patiket😁

Atsakyti
Sveikutės,
Aš irgi siunčiau foto prieš OP, bet taip ir jokių žinių negavau :/. Eina trečias mėnuo po op. Nėra tobulai, kaip tikėjausi, nes matosi šnervių asimetrija, kurios prieš tai neturėjau (buvo tik pertvara kreiva), tai dabar geresnis vaizdas, bet vistiek trūksta iki to tobulumo, aišku dar laukiu galutinio rezultato. Bet manau, kad norėsiu korekcijos, bent jau savų riebalų injekcijos, nes toks jausmas, kad kai nosį tvarkė, šnervių plokštelę vieną baisiai nuplonino, na žodžiu parodyčiau foto.
Gerai bent tai, kad jau minkštesnis galiukas, nebėra to jautrumo išeiti į šaltį, randas jau mažai matomas ir pan. Na tik su tom šnervėm nepatinka..
Atsakyti
QUOTE(Amundsen @ 2017 02 03, 20:59)
Sveikutės,
Aš irgi siunčiau foto prieš OP, bet taip ir jokių žinių negavau :/. Eina trečias mėnuo po op. Nėra tobulai, kaip tikėjausi, nes matosi šnervių asimetrija, kurios prieš tai neturėjau (buvo tik pertvara kreiva), tai dabar geresnis vaizdas, bet vistiek trūksta iki to tobulumo, aišku dar laukiu galutinio rezultato. Bet  manau, kad norėsiu korekcijos, bent jau savų riebalų injekcijos, nes toks jausmas, kad kai nosį tvarkė, šnervių plokštelę vieną baisiai nuplonino, na žodžiu parodyčiau foto.
Gerai bent tai, kad jau minkštesnis galiukas, nebėra to jautrumo išeiti į šaltį, randas jau mažai matomas ir pan. Na tik su tom šnervėm nepatinka..



Labas, kas liečia šnervių tai natūralu, nes jos ir patampa asimetriškos kai pertvara pakrypsta į šoną. Dar prieš operacija kalbėjau su drauge pasakė kad mano šnervės ne vienodos nors aš to nemačiau, tai paskui dar nete pasieškojau info daugiau apie pooperacinį laikotarpį.
Aš irgi dabar po op, šnervės asimetriškos, bet ir pati nosytė dar tokia medynė.
Atsakyti
QUOTE(doriele @ 2017 02 05, 18:14)
Labas, kas liečia šnervių tai natūralu, nes jos ir patampa asimetriškos kai pertvara pakrypsta į šoną. Dar prieš operacija kalbėjau su drauge pasakė kad mano šnervės ne vienodos nors aš to nemačiau, tai paskui dar nete pasieškojau info daugiau apie pooperacinį laikotarpį.
Aš irgi dabar po op, šnervės asimetriškos, bet ir pati nosytė dar tokia medynė.


Bet kaip jos gali tapti asimetriškos, jei pertvara atstatoma į vietą. Plius nuplonėti "šiaip sau" irgi negalėjo :/.. Ir nemanau, kad pagerės, tad teks kažkaip koreguoti.
Atsakyti
Sveikos, aš jau 6 savaitės po nosies galiuko operacijos. Na tai jetau vaizdas man patinka tongue.gif Nebeturiu bulvės savo veide, išnyko kompleksas dėl nosies. 4u.gif O žinot kas geriausia, kad niekas net nepastebėjo, nes antrą savaitę nosis buvo patinus, bet atrodė taip kokia ji ir buvo bulvė biggrin.gif o tada pradėjo atsileidinėti, ir realiai dabar išvis gerai, pats galiukas, dar medis, bet šiaip vaizdas gražus. Ir kiekviena diena jis vis gražėja biggrin.gif Dėl asimetrijos na aš jokių problemų neturiu dėl to, ir žinokit tikrai labai abejoju, kad čia visoms taip būna..
Atsakyti