Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija 24 tema

QUOTE(deimucha @ 2017 01 20, 13:03)
pabandykit atsiminti blink.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
tai jus pas ji operuosites?patiko ka konsultacijoje pasake,parode ir tt ? smile.gif


Kreipkis i mane tu ☺
Labai patiko! Plius dar kai realius pavyzdžius maciau, tai tikrai ramu.
Na viska aprašyti galesiu tik po operacijos is savo puses
Atsakyti

Kreipkis i mane tu ☺
Labai patiko! Plius dar kai realius pavyzdžius maciau, tai tikrai ramu.
Na viska aprašyti galesiu tik po operacijos is savo puses

Kada jusu operacija? Padekite man apsispresti tarp Gutmano ir Viksraicio.nepavyksta prisijungti paste, ten gal  pamacius darbus greiciau apsispresciau.

Atsakyti
QUOTE(deimucha @ 2017 01 21, 18:13)
sveikos, ar pavyko jums prisijungti?
kieno numeriu tas pastas registruotas? numerio galas 01... turejote gauti daug kodu i ta numeri, nepavyksta prisijungti, reiketu kazkaip, kad pasakytumete ta koda paskutini, gal tada pavyktu... ir numeriuka, kuriuo registruota

NE, deja ir man nepavyksta 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Merginos, šiandien prisijungus į el. paštą paprašė pakeisti slaptažodį, tai prie buvusio slaptažodžio skaičiaus pridėkit +1 smile.gif
Atsakyti

nezinau neleidzia man prisijungti, kai darasau 1, raso blogas slaptazodis, parasykite man asmeniskai jei galite slaptazodi....

Atsakyti
QUOTE(deimucha @ 2017 01 22, 13:57)
<p>nezinau neleidzia man prisijungti, kai darasau 1, raso blogas slaptazodis, parasykite man asmeniskai jei galite slaptazodi....</p>


Reikia ne prirašyti, o susumuoti 1 su jau buvusiu skaičiu.
Atsakyti
Labas visoms! Ka tik prisijungiau prie jusu smile.gif . Mane kamuoja irgi mano nosis biggrin.gif . Kazkaip igavau ryzto (bei sutaupiau pinigeliu biggrin.gif ) pakoreguoti nosi. N kartu skaitinejau sia tema, bet negaliu apsispresti pas ka daryti nosies korekcija blink.gif ... Pati esu vilniete, bet ziuriu cia visos pas kauniecius daro. O gal kas Vilniuje tvarke nosi? smile.gif
Atsakyti

turbut sunkiausias momentas apsispresti pas ka operotis, kam patiketi savo nosyte... :) mane irgi sis klausimas ilgai kamavo, bet vis gi apsisprendziau Gutmanai patiketi si darba, balandi konsultuosiuos, o vasara noriu operuotis :)

kaip ten del to el.pasto ar kas parasys kodus?man nepavyksta pasijungti :(

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deimucha: 25 sausio 2017 - 13:57
QUOTE(deimucha @ 2017 01 20, 13:03)
pabandykit atsiminti blink.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
tai jus pas ji operuosites?patiko ka konsultacijoje pasake,parode ir tt ? smile.gif


Aš galiu atsakyk. Kiek teko su juo bendrauti per el.paštą, tai sakė neviešina darbų, nes nemato tam reikalo, kadangi chirurgai išsirenka visad geriausius darbus publikuot, o jam tai nepriimtina kaip ėjo suprast, tas akių dūmimas toks smile.gif
Atsakyti
As nusiunciau savo foto, dabar laukiu slaptazodzio rolleyes.gif .

Gal galetu atsakyti tos, kurioms jau atliktos operacijos, ar labai buvo sutines veidas ir mazdaug po kiek dienu tas tinimas praejo? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(latima @ 2017 01 26, 22:03)
As nusiunciau savo foto, dabar laukiu slaptazodzio rolleyes.gif .

Gal galetu atsakyti tos, kurioms jau atliktos operacijos, ar labai buvo sutines veidas ir mazdaug po kiek dienu tas tinimas praejo? blink.gif



Labas, dariausi prieš 3sav operaciją pas Kaikarį. Kas liečia tinimo kitą dieną vaizdas tikrai tragiškas, todėl būtinai reikia laikyti šaldomus kompresus po operacijos, kad ir kaip jaustumėtes. Dar vienas minusas - dingsta skonio receptoriai keliom dienom, bet paskui viskas grįžta į savo vietas smile.gif)) aišku jausmas keistas kai valgai ir nežinai kas per skonis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(doriele @ 2017 01 28, 19:43)
Labas, dariausi prieš 3sav operaciją pas Kaikarį. Kas liečia tinimo kitą dieną vaizdas tikrai tragiškas, todėl būtinai reikia laikyti šaldomus kompresus po operacijos, kad ir kaip jaustumėtes. Dar vienas minusas - dingsta skonio receptoriai keliom dienom, bet paskui viskas grįžta į savo vietas smile.gif)) aišku jausmas keistas kai valgai ir nežinai kas per skonis biggrin.gif



Labas. Aciu uz atsakyma smile.gif . Tai reikes pasiruosti tokiems pojuciams ir vaizdui smile.gif. Suprantu, kad dar anksti kazka spresti, bet ar esate patenkinta? O Kaikaris operuoja tik Kaune? rolleyes.gif
Atsakyti