Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija 24 tema

As taip pat atsiunciau savo nuotrauka i bendra pasta, labai laukiu slapzodzio smile.gif)
Atsakyti
o gal kas zinote telefono numeri, kuris ivestas tame paste, kaip extra atvejui? ..na idomu kaip kitoms pavyks prisijungto, kurios irgi uzsienyje.
Atsakyti
QUOTE(fantuteee @ 2017 01 19, 08:17)
o gal kas zinote telefono numeri, kuris ivestas tame paste, kaip extra atvejui? ..na idomu kaip kitoms pavyks prisijungto, kurios irgi uzsienyje.


ar kas nors galetu sutvarkyti si reikala ir padeti man patekti i pasta? 4u.gif 4u.gif 4u.gif gal nustatymuose kazka eina pakeisti? help 4u.gif
Atsakyti

Žiūriu daug kas neapsisprendžia tarp gutmano ir viksraicio... taipogi ir as... tai ka rinktis jezau mano?!😁 O kur gutmano darbu foto rasti, nes tiesa pasakius nelabai ju yra....

as irgi noriu jau senai prie to pašto prisijungti ir foto atsiusti, bet man niekas nei slaptažodžio duoda nei mano nosies nori paziureti😱😂

Atsakyti

Sveikos!

Ir aš jau einu kelių link tobulos nosytes 😊 kadangi gyvenu užsienyje ir Lietuvoje planuoju būti liepos mėnesį, tai tada ir planuoju operaciją. Po ilgų svarstymų pasirinkau V.K.
Jau ir suplanavome konsultacijos ir operacijos datas 😊
Ilgai laukti, bet tiek metų kankinausi ir kompleksavau, kad tas pusmetis nieko nebereiskia.

Ar galėčiau ir aš prisijungti prie pašto? Galiu savo nosies foto atsiųsti 🙂

Sakykit kaip apsisprendėte del gydytojo?? As niekaip negaliu apsispręsti, is pradžių galvojau apie vitkubir Viksraiti, o dabar apie Gutmana ir Viksraiti... 

Atsakyti

Atsakyti
QUOTE(deimucha @ 2017 01 19, 23:13)
<p>Žiūriu daug kas neapsisprendžia tarp gutmano ir viksraicio... taipogi ir as... tai ka rinktis jezau mano?!😁 O kur gutmano darbu foto rasti, nes tiesa pasakius nelabai ju yra....</p><p>as irgi noriu jau senai prie to pašto prisijungti ir foto atsiusti, bet man niekas nei slaptažodžio duoda nei mano nosies nori paziureti😱😂</p>


Nera jo darbu internete.
Kai buvau konsultacijoje minėjo priežastį kodel ne publikuoja atliktų darbu, bet nors uzmusk man niekaip nepavyksta prisiminti tos priežasties 😬😅
Atsakyti
QUOTE(Gabi_kont @ 2017 01 20, 06:41)
Nera jo darbu internete.
Kai buvau konsultacijoje minėjo priežastį kodel ne publikuoja atliktų darbu, bet nors uzmusk man niekaip nepavyksta prisiminti tos priežasties 😬😅

pabandykit atsiminti blink.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
tai jus pas ji operuosites?patiko ka konsultacijoje pasake,parode ir tt ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(deimucha @ 2017 01 20, 00:13)
<p>.</p><p>as irgi noriu jau senai prie to pašto prisijungti ir foto atsiusti, bet man niekas nei slaptažodžio duoda nei mano nosies nori paziureti😱😂</p>


na as turiu ta slaptazodi, esu nusiuntusi i pasta savo nuotraukas. Bet neleidzia man prisijungti prie pasto!!! doh.gif doh.gif doh.gif matyt del to,kad is kitos laiko juostos jungiuosi. Man taip buna, kai i savo pasta bandau ieiti kai bunu ne savo saly... Tai ka man daryti? Merginos, gal turite kas koki "summary", santrauka pasidariusios? Labai noreciau pamatyti 4u.gif kas gali padeti? 4u.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(fantuteee @ 2017 01 20, 15:02)
na as turiu ta slaptazodi, esu nusiuntusi i pasta savo nuotraukas. Bet neleidzia man prisijungti prie pasto!!!  doh.gif  doh.gif  doh.gif matyt del to,kad is kitos laiko juostos jungiuosi. Man taip buna, kai i savo pasta bandau ieiti kai bunu ne savo saly... Tai ka man daryti? Merginos, gal turite kas koki "summary", santrauka pasidariusios? Labai noreciau pamatyti  4u.gif kas gali padeti?  4u.gif  unsure.gif  unsure.gif

man taip pat neleidzia prisijungti, kai ne is lietuvos jungiuosi, reikia patvirtinimo...
Atsakyti
QUOTE(deimucha @ 2017 01 19, 22:15)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Biutiful" data-cid="71371503" data-time="1484763668"><div><p>Sveikos!

Ir aš jau einu kelių link tobulos nosytes 😊 kadangi gyvenu užsienyje ir Lietuvoje planuoju būti liepos mėnesį, tai tada ir planuoju operaciją. Po ilgų svarstymų pasirinkau V.K.
Jau ir suplanavome konsultacijos ir operacijos datas 😊
Ilgai laukti, bet tiek metų kankinausi ir kompleksavau, kad tas pusmetis nieko nebereiskia.

Ar galėčiau ir aš prisijungti prie pašto? Galiu savo nosies foto atsiųsti 🙂</p><p>Sakykit kaip apsisprendėte del gydytojo?? As niekaip negaliu apsispręsti, is pradžių galvojau apie vitkubir Viksraiti, o dabar apie Gutmana ir Viksraiti... </p></div></blockquote><p></p>

Man patiko jo darbai ir tiek. O plius Kaune jis operuoja, kas man aktualu. Nežinau net. Nesvarsčiau daug variantų, nes patiko tai, ką mačiau. Be tokių atveju, iš mano baisios nosies bus tikrai gražus vaizdas išgautas. Net neabejoju.
Atsakyti
sveikos, ar pavyko jums prisijungti?
kieno numeriu tas pastas registruotas? numerio galas 01... turejote gauti daug kodu i ta numeri, nepavyksta prisijungti, reiketu kazkaip, kad pasakytumete ta koda paskutini, gal tada pavyktu... ir numeriuka, kuriuo registruota
Atsakyti