Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija 24 tema

QUOTE(queens4 @ 2016 12 30, 23:51)
Pas ką operuosies? Kuo negeras tavo galiukas biggrin.gif klausk jeigu ką nes aš dabar 4 diena po operacijos, tai viskas taip šviežia..


Pas D. Gutmaną.
Galiukas kaip bulvike, o is šono užsirietus kaip pas kiaulyte 😅.
Įsivaizduoju kiek emociju! Sveikinu! smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabi_kont: 31 gruodžio 2016 - 00:03
Na tai ir mano panašiai buvo (bulvė) biggrin.gif Bet dabar 4 dienos praėjo ir ji išvis beformė, tokia plokščia patinus, aišku gatvėje žmonės nesupranta kad operuota, šiaip galvoja kokia turbūt negraži nosis, bet aš tai į veidrodį žiūrėt negaliu. Et.. Bet trečiadienį jau išims išims siūlus, galvoju gal po truputį atsileidinės ir ryškės forma.. Nes nu nenoriu tokia prie draugų ar giminių rodytis... Sakė Jankūnas po 3 sav jau galima prie foto sienos fotkintis bus, tai taip laukiu kol man atsileis iki tiek smile.gif Ai pliusas tas kad galima nešioti akinius, nes kadangi kaulo nejudino, tai nešioti galima. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(queens4 @ 2016 12 31, 01:24)
Na tai ir mano panašiai buvo (bulvė) biggrin.gif  Bet dabar 4 dienos praėjo ir ji išvis beformė, tokia plokščia patinus, aišku gatvėje žmonės nesupranta kad operuota, šiaip galvoja kokia turbūt negraži nosis, bet aš tai į veidrodį žiūrėt negaliu. Et.. Bet trečiadienį jau išims išims siūlus, galvoju gal po truputį atsileidinės ir ryškės forma.. Nes nu nenoriu tokia prie draugų ar giminių rodytis... Sakė Jankūnas po 3 sav jau galima prie foto sienos fotkintis bus, tai taip laukiu kol man atsileis iki tiek smile.gif  Ai pliusas tas kad galima nešioti akinius, nes kadangi kaulo nejudino, tai nešioti galima. smile.gif


Dar keisis nosyte daug kartu, tik gražės ir gražės ☺
Atsakyti
QUOTE(queens4 @ 2016 12 31, 01:24)
Na tai ir mano panašiai buvo (bulvė) biggrin.gif  Bet dabar 4 dienos praėjo ir ji išvis beformė, tokia plokščia patinus, aišku gatvėje žmonės nesupranta kad operuota, šiaip galvoja kokia turbūt negraži nosis, bet aš tai į veidrodį žiūrėt negaliu. Et.. Bet trečiadienį jau išims išims siūlus, galvoju gal po truputį atsileidinės ir ryškės forma.. Nes nu nenoriu tokia prie draugų ar giminių rodytis... Sakė Jankūnas po 3 sav jau galima prie foto sienos fotkintis bus, tai taip laukiu kol man atsileis iki tiek smile.gif  Ai pliusas tas kad galima nešioti akinius, nes kadangi kaulo nejudino, tai nešioti galima. smile.gif


Nenoriu liūdint, bet nosies galiukas pastebimiausiai atsileidžia 2-3mėn. iki tol būna kaip bulviukas. Šiek tiek mažiau būna patinę po 1mėn.,bet matosi pačiai dar kuo puikiausiai, kad ištinę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(silence20 @ 2016 12 31, 17:53)
Nenoriu liūdint, bet nosies galiukas pastebimiausiai atsileidžia 2-3mėn. iki tol būna kaip bulviukas. Šiek tiek mažiau būna patinę po 1mėn.,bet matosi pačiai dar kuo puikiausiai, kad ištinę smile.gif


Silence, tu taip pat turėjai nosies galiuko operacija? smile.gif
Atsakyti
Ta nosis vis man dar beformė atrodo ir tokia didelė, na bet realiai niekas iš aplinkinių išvis nepastebėjo, kad kažkas koreguota. Man nemaloniausia, kad skauda ta nosį kai palieti, ji visa ištinus, ir taip norisi to greito poveikio, iškart tokia kaip nori ir kad nebūtų nutirpus biggrin.gif bet tenka suprasti, kad nu nebūna taip biggrin.gif ką gi reiks kentėt tuos kelis mėnesius, kol forma noramali pasirodys.
Atsakyti
QUOTE(queens4 @ 2017 01 03, 11:53)
Ta nosis vis man dar beformė atrodo ir tokia didelė, na bet realiai niekas iš aplinkinių išvis nepastebėjo, kad kažkas koreguota. Man nemaloniausia, kad skauda ta nosį kai palieti, ji visa ištinus, ir taip norisi to greito poveikio, iškart tokia kaip nori ir kad nebūtų nutirpus  biggrin.gif  bet tenka suprasti, kad nu nebūna taip biggrin.gif  ką gi reiks kentėt tuos kelis mėnesius, kol forma noramali pasirodys.


Man kiek teko domėtis galiuko korekcija ilgiu gyja iki galutinio rezultato, nei pilna nosies operacija, bet ko gi nepadarysi del grozio ir savo geresnes savijautos. As jau nusiteikiau, jog teks gan ilgokai laukti rezultato galutinio, tik tiek jog norisi pokytį šiokį toki is kart po operacijos matyti, nes visa kita vistiek tik minimaliai keisis laikui bėgant smile.gif
Atsakyti
Na ant manęs tai kažkokio ypatingo skirtumo nesimato.. Nu aišku dar reikia palaukti, bet nu tiesiog, reikės kantrybės ;D labai įdomu kaip Jūsų operacija seksis 4u.gif
Atsakyti
Tikiuosi, kad kai gynimo laikas praėjęs busi patenkinta! Mane tu vadink, bus smagiau!
Galesiu atsiusti foto i privata pries ir jau tik po operacijos kaip viskas daug maz atrodo smile.gif
Atsakyti
Taip galėsiu ir aš tau įmest, palauksim dar mėnesį iki tavo operacijos, kad pas mane tynimas praeitų, ir bent kažkoks skirtumas matytųsi biggrin.gif bus tau motyvacija tom dienom kai per burna teks kvėpuot ir skaičiuot laiką kada išims tamponus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(queens4 @ 2017 01 04, 00:27)
Taip galėsiu ir aš tau įmest, palauksim dar mėnesį iki tavo operacijos, kad pas mane tynimas praeitų, ir bent kažkoks skirtumas matytųsi biggrin.gif  bus tau motyvacija tom dienom kai per burna teks kvėpuot ir skaičiuot laiką kada išims tamponus biggrin.gif


Skamba tai ne kaip apie ta kvėpavimą per nosį, bet teks kentėti biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos! 4u.gif Na ką, skaičiuoju aš paskutines dieneles iki operacijos. Planavau pas Gutmaną ir daugiau nieko aplink negirdėjau, bet gavosi taip, jog operuosiuosi pas Vaičiūną. ax.gif tai dabar paskutinė savaitėlė, operuosiuos 16d, meldžiuosi kiekvieną minutę, kad mėnesinės nesuveluotų ir dabar prasidėtų, o ne ant operacijos, kad nereikėtų nukelti... ir česnakus valgau, kad čia prieš tuos visus gripus atsilaikyti. Toks stresas dabar, jau taip laukiu, taip tikiuosi, nebenoriu nieko nukelti. Kažkaip net tų baimių dėl skausmų ar kad nemokėsiu kvėpuoti per nosį nebėra, tik greičiau tik greičiau pamatyti gražų vaizdą veidrodyje! rolleyes.gif
Atsakyti