Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija 24 tema

QUOTE(donna summer @ 2016 11 11, 11:47)
lapkricio 15 fear.gif  fear.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif sveikinam atkentejus operacija. Tikiuosi Jusu lukesciai pasiteisins ir turesite ko norejote. Ir mus visas pradziuginsite, jog nereikia dvejoti... ax.gif Kaip savijauta? kaip pirmasis ispudis, rezultatai? Labai laukiu jus ats. 4u.gif
Atsakyti
sveikos mergaites, nezinau nei ka daryti , reiki daryti nosies operacija nes turiu didoka kuprele,bet daugiau nieko nenoreciau daryt tik sumazint kuprele, bukit geros patarkit koks butu tinkabas chirurgas tokiai sriciai ? unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Papildyta:
sveikos mergaites, nezinau nei ka daryti , reiki daryti nosies operacija nes turiu didoka kuprele,bet daugiau nieko nenoreciau daryt tik sumazint kuprele, bukit geros patarkit koks butu tinkabas chirurgas tokiai sriciai ? unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(meowkatins @ 2016 11 16, 01:32)
sveikos mergaites, nezinau nei ka daryti , reiki daryti nosies operacija nes turiu didoka kuprele,bet daugiau nieko nenoreciau daryt tik sumazint kuprele, bukit geros patarkit koks butu tinkabas chirurgas tokiai sriciai ? unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif
Papildyta:
sveikos mergaites, nezinau nei ka daryti , reiki daryti nosies operacija nes turiu didoka kuprele,bet daugiau nieko nenoreciau daryt tik sumazint kuprele, bukit geros patarkit koks butu tinkabas chirurgas tokiai sriciai ? unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif

Na stai, vel aprimo pokalbis verysad.gif Man ryt operacija. Nerimas tai belekoks :/

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indrelija: 22 lapkričio 2016 - 10:32
QUOTE(Indrelija @ 2016 11 22, 11:31)
Na stai, vel aprimo pokalbis verysad.gif Man ryt operacija. Nerimas tai belekoks :/

Didziausios jums sekmes. Nebijokite 4u.gif 4u.gif viskas bus gerai. Labai lauksime komentaru 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Na va as jau trejeta val po operacijos. Savijauta gereja, bet isvaizda prasteja biggrin.gif apie forma negaliu dar nk pasakyt nes nematau, vien tvarsciai. Daktaras sake viskas gerai, viskas geaziai gavosi smile.gif Nors man gerokai kaulus aplauze, bet nosies srityje realiai nk neskauda. Tik skauda galva nuo narkozes matyt ir gerkle nuo vamzdelio kuris buvo ivestas kvepavimui. Tik kraujuoja dar is snerviu. Kas mane labiausiai dziugina, galiu ir ikvept ir iskvept per nosi bigsmile.gif tik ne pilnai aisku. Asaros dar visa laika bega. Sako cia del lataku. Taiva tokie kol kas ispudziai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrelija @ 2016 11 23, 20:58)
Na va as jau trejeta val po operacijos. Savijauta gereja, bet isvaizda prasteja  biggrin.gif  apie forma negaliu dar nk pasakyt nes nematau, vien tvarsciai. Daktaras sake viskas gerai, viskas geaziai gavosi smile.gif Nors man gerokai kaulus aplauze, bet nosies srityje realiai nk neskauda. Tik skauda galva nuo narkozes matyt ir gerkle nuo vamzdelio kuris buvo ivestas kvepavimui. Tik kraujuoja dar is snerviu. Kas mane labiausiai dziugina, galiu ir ikvept ir iskvept per nosi  bigsmile.gif  tik ne pilnai aisku. Asaros dar visa laika bega. Sako cia del lataku. Taiva tokie kol kas ispudziai  4u.gif

sveikite 4u.gif 4u.gif dekui uz atsiliepima. smagu kad jau kvepuoti galite. Labai lauksiu tolesniu jusu komentaru ir ispudziu ax.gif ziuriu cia visai apmirusi tema. visi tyli... smile.gif 4u.gif kada nuims tvarscius? ar jau matete save be itvaru? ar patenkintos pokyciais? beje. kokia nosyte jus turejote ir ko prasete is gydytojo? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fantuteee @ 2016 11 26, 17:05)
sveikite  4u.gif  4u.gif  dekui uz  atsiliepima. smagu kad jau kvepuoti galite.  Labai lauksiu tolesniu jusu komentaru ir ispudziu  ax.gif  ziuriu cia visai apmirusi tema. visi tyli...  smile.gif  4u.gif kada nuims tvarscius? ar jau matete save be itvaru? ar patenkintos pokyciais? beje. kokia nosyte jus turejote ir ko prasete is gydytojo?  smile.gif

Na ta itvara nuims lygiai po 3 savaiciu. Itvaras dengia visa nosi, bet matosi galiukas, kuri jau dabar matau ir dziaugiuosi, matosi siauresnis dailus ir trumpesnis. Skirtuma is kart mato labiau tos, kurios mazino kuprele, tada ir per itvara matosi. Mano kiprele buvo minimali, tai ne taip matosi tie pokyciai kol su itvaru. As norejau dailinti galiuka nes buvo ilgokas, platokas ir su tokia duobute ant nosigalio. Daktaras rekomendavo paslifuoti kuprele ir kiek siaurinti is kaulu geram rezultatui. Ta ir dare. Bek koks nuostabus jausmas!! To norejau 20 metu. Dabar toks, net nemoku issireiksti... ISSILAISVINIMAS! Be galo tuo dziaugiuosi, nors daug nuomoniu pries turejau atmusineti ir nepasiduoti. Tinimai jau labsi nedidelu, melynes taip pat. Jokie komplimentai neprilygs tam kaip as puikiai dabar jauciuosi patenkinta savimi. Gaila kad tam nesirizau anksciau... dabar man beveik 32. Kokio amziaus jus tam besiriztancios? Tiesiog idomu
Papildyta:
QUOTE(fantuteee @ 2016 11 26, 17:05)
sveikite  4u.gif  4u.gif  dekui uz  atsiliepima. smagu kad jau kvepuoti galite.  Labai lauksiu tolesniu jusu komentaru ir ispudziu  ax.gif  ziuriu cia visai apmirusi tema. visi tyli...  smile.gif  4u.gif kada nuims tvarscius? ar jau matete save be itvaru? ar patenkintos pokyciais? beje. kokia nosyte jus turejote ir ko prasete is gydytojo?  smile.gif

Na ta itvara nuims lygiai po 3 savaiciu. Itvaras dengia visa nosi, bet matosi galiukas, kuri jau dabar matau ir dziaugiuosi, matosi siauresnis dailus ir trumpesnis. Skirtuma is kart mato labiau tos, kurios mazino kuprele, tada ir per itvara matosi. Mano kiprele buvo minimali, tai ne taip matosi tie pokyciai kol su itvaru. As norejau dailinti galiuka nes buvo ilgokas, platokas ir su tokia duobute ant nosigalio. Daktaras rekomendavo paslifuoti kuprele ir kiek siaurinti is kaulu geram rezultatui. Ta ir dare. Bek koks nuostabus jausmas!! To norejau 20 metu. Dabar toks, net nemoku issireiksti... ISSILAISVINIMAS! Be galo tuo dziaugiuosi, nors daug nuomoniu pries turejau atmusineti ir nepasiduoti. Tinimai jau labsi nedidelu, melynes taip pat. Jokie komplimentai neprilygs tam kaip as puikiai dabar jauciuosi patenkinta savimi. Gaila kad tam nesirizau anksciau... dabar man beveik 32. Kokio amziaus jus tam besiriztancios? Tiesiog idomu
Atsakyti

Na ta itvara nuims lygiai po 3 savaiciu. Itvaras dengia visa nosi, bet matosi galiukas, kuri jau dabar matau ir dziaugiuosi, matosi siauresnis dailus ir trumpesnis. Skirtuma is kart mato labiau tos, kurios mazino kuprele, tada ir per itvara matosi. Mano kiprele buvo minimali, tai ne taip matosi tie pokyciai kol su itvaru. As norejau dailinti galiuka nes buvo ilgokas, platokas ir su tokia duobute ant nosigalio. Daktaras rekomendavo paslifuoti kuprele ir kiek siaurinti is kaulu geram rezultatui. Ta ir dare. Bek koks nuostabus jausmas!! To norejau 20 metu. Dabar toks, net nemoku issireiksti... ISSILAISVINIMAS! Be galo tuo dziaugiuosi, nors daug nuomoniu pries turejau atmusineti ir nepasiduoti. Tinimai jau labsi nedidelu, melynes taip pat. Jokie komplimentai neprilygs tam kaip as puikiai dabar jauciuosi patenkinta savimi. Gaila kad tam nesirizau anksciau... dabar man beveik 32. Kokio amziaus jus tam besiriztancios? Tiesiog idomu
[/quote]

Kaip smagu skaityti tokias džiugias naujienas! Tikiuosi, kad atslūgstantys tynimai ir ryškėjantis rezultatas džiugins jus ir toliau:) tokios žinios labai motyvuoja nesiryžtančias, kaip kad jūs nesiryžot 20 metų. Aš pati jau 10 metų kompleksuoju dėl savo baisuoklės ir jau esu apsisprendusi, kad tikrai darysiuosi op, dabar man 24m. smile.gif nedinkit iš temos ir pasakokit savo įspūdžius ir toliau!:) kokia bendra savijauta, ar kvėpavimas nepablogėjo?

Atsakyti
smagu skaityti tokias džiugias naujienas! Tikiuosi, kad atslūgstantys tynimai ir ryškėjantis rezultatas džiugins jus ir toliau:) tokios žinios labai motyvuoja nesiryžtančias, kaip kad jūs nesiryžot 20 metų. Aš pati jau 10 metų kompleksuoju dėl savo baisuoklės ir jau esu apsisprendusi, kad tikrai darysiuosi op, dabar man 24m. smile.gif nedinkit iš temos ir pasakokit savo įspūdžius ir toliau!:) kokia bendra savijauta, ar kvėpavimas nepablogėjo?
[/quote]

Savijauta puiki, nieko realiai neskaudejo ir neskauda. Net nesuprantu kaip taip yra kai sulauzyti buvo kaulai... unsure.gif Pries operacija labiausiai bijojau kad nekvepuosiu per nosi. Pirmas pora paru kvepavau minimaliai bet nuo trecios tikrai visiskai laisvai galima sakyti, na yra ten skysciu ir kresuliuku biski nosyje, bet pojutis kaip kad sloga butu. Tikrai viskas nuo pat pradziu vyksta daug sklandziau nei tikejausi 4u.gif
Atsakyti
Man iškilo gal kiek kvailokas klausimas - po operacijos duoda nedarbingumo pažymą, ar imate atostogas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(cacavos @ 2016 11 28, 14:41)
Man iškilo gal kiek kvailokas klausimas -  po operacijos duoda nedarbingumo pažymą, ar imate atostogas?  blush2.gif

As emiau 3 sav atostogas, bet girdejau lygtais duoda biuleteni, nors tiksliai nezinau. Jei nepamirsiu paklausiu daktaro poryt, eisiu siulus istraukti smile.gif
Atsakyti

Būčiau dėkinga! :) 

Atsakyti