Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija 24 tema

QUOTE(Amundsen @ 2016 11 03, 15:52)
Labutis  4u.gif
Kaip su tom nuotraukom čia neaišku, nieks nieko neatsako, ir šiaip truputį apmirusi tema, bet vis dar tikiuos, kad atsigaus, nes būtų įdomu pažiūrėti kaip sekėsi kitoms smile.gif. Mano operacija 16. lapkričio smile.gif. Pas ką daraisi?
O dėl aplinkinių, patikėk manau daugeliui taip, aš kai kam pasakau, kad tvarkysiuos (pas mane po traumos kreivoka pertvara), tai visi tvirtina, kad nesąmonių prisigalvoju ir užsiiminėju niekais, kad pati ir tematau problemą. Bet man tai problema! Tikrai kompleksuoju ir noriu gražios nosytės, nors aišku ir labai bijau, kad nebūtų dar baisiau, kad netiks ir pan. Bet jaų daug metų tam ruošiausi ir prisiruošiau, tai tikrai veju blogas mintis šalin, o kitiem tik liežuvį parodau biggrin.gifD Svarbiausia kaip pati jautiesi, ir jei jauti, kad reikia, daktaras pritaria tai manau ir nebestresuok ;)



Darysiuosi pas Darių Jauniškį.
Atsakyti
QUOTE(Indrelija @ 2016 11 04, 09:55)
Darysiuosi pas Darių Jauniškį.


Nieko nežinau apie jį, šniukštinėjau tik apie žinomiausius smile.gif.
Atsakyti
sveikos, klausimas kurios operavosi, ar jums kiso tamponiukus i nosi, nes kiek zinau tai ziauriai nemalonus jausmas, kai traukia.. as is vis labai bijau kraujavimo is nosies, todel nors ir turiu po traumos subjaurota nosi, operacija dar atidedu. lapkricio 15 darausi antakiu kelima ir apatiniu voku plastika. ziauriai bijau antakiu kelimo, bijau kad net persigalvoti galiu, jei turite patirties brukstelkit i az.
Atsakyti
Sveikos, jau rimtai užsiėmiau dėl operacijos, buvau konsultacijose ir viskas lyg ir buvo gerai, kol nepradėjau šeimai, aplinkiniams rodyti ką man siūlo chirurgas. Ir tai taip sujaukė mano mintis. Man siūlo tiesiog pasitiesinti, pasisiaurinti, panaikinti kuprelę, bet esmė, kad mano nosis yra tikrai didelė ir padarius tokius pakitimus ji tiesiog atrodytų normaliai, bet vistiek būtų didelė, tačiau tos rizikos, kad kažkas neišeis ir bus blogai labai labai nedaug. O suma visgi nemenka, ir sulaukiau tokių replikų, kad maždaug susimokėsi tiek, o kažkokio didelio skirtumo labai nebus unsure.gif tai pačiai tokios dvejonės pradėjo imti, kad gal jau kad tiek moku imti ir daryti visiškai tobulą nedidukę, apie kokią visada svajojau, ar tiesiog susinormalizuoti ją ir palikti tokią so so. Dėl ko dvejoju,tai dėl rizikų, nes prisiskaičiau, kad dažnai nepasiseka tokios ,kur jau kardinaliai nosies dydį keičia. Galbūt kas kokį patarimą? 4u.gif arba gal čia yra tokių, kurios turėjo didelę nosį, o dabar džiaugiasi gražia nedidele sėkmingai? Labai labai norėčiau pabendrauti ir pasiklausinėti. Nes dabar tikrai bijau ir net nežinau kuriuo chirurgu pasitikėti. Tuoj iš proto išeisiu su savo dvejonėmis! Ar galbūt kas nors galėtu prijungti prie kažkokios čia grupės, kur prieš ir po operacijų nuotraukos visų yra? gal rasčiau panašią į savo situaciją.... 4u.gif
Atsakyti
sveikos,merginos. As taip pat cia pas jus naujoke 4u.gif 4u.gif 4u.gif bet jau tyliai skaitineju sia temute gerus metus. dar konsultacijose nebuvau, bet prasau jusu patarimo- kas geriau ar rinktis gyd.Viksraiti (jo nuotrauku galerija po operaciju tiesiog stulbinanti. Ir gal tikrai jis tu nosyciu daug operaves..bet kiek daug blogu atsiliepimu) ar gyd.Kaikari (kuris tikriausiai turi maziausiai nusiskundimu, bet ir geru darbeliu nemaciau)?? rolleyes.gif 4u.gif labai prasau jusu patarimo? ......beje, kaip galima butu papulti pas jus i albumeli? 4u.gif tiesiog atsiusti savo nosies foto? biggrin.gif apsvieskite
Atsakyti
QUOTE(Ramiinta @ 2016 11 08, 17:18)
Sveikos, jau rimtai užsiėmiau dėl operacijos, buvau konsultacijose ir viskas lyg ir buvo gerai, kol nepradėjau šeimai, aplinkiniams rodyti ką man siūlo chirurgas. Ir tai taip sujaukė mano mintis. Man siūlo tiesiog pasitiesinti, pasisiaurinti, panaikinti kuprelę, bet esmė, kad mano nosis yra tikrai didelė ir padarius tokius pakitimus ji tiesiog atrodytų normaliai, bet vistiek būtų didelė, tačiau tos rizikos, kad kažkas neišeis ir bus blogai labai labai nedaug. O suma visgi nemenka, ir sulaukiau tokių replikų, kad maždaug susimokėsi tiek, o kažkokio didelio skirtumo labai nebus  unsure.gif  tai pačiai tokios dvejonės pradėjo imti, kad gal jau kad tiek moku imti ir daryti visiškai tobulą nedidukę, apie kokią visada svajojau, ar tiesiog susinormalizuoti ją ir palikti tokią so so. Dėl ko dvejoju,tai dėl rizikų, nes prisiskaičiau, kad dažnai nepasiseka tokios ,kur jau kardinaliai nosies dydį keičia. Galbūt kas kokį patarimą?  4u.gif  arba gal čia yra tokių, kurios turėjo didelę nosį, o dabar džiaugiasi gražia nedidele sėkmingai? Labai labai norėčiau pabendrauti ir pasiklausinėti. Nes dabar tikrai bijau ir net nežinau kuriuo chirurgu pasitikėti. Tuoj iš proto išeisiu su savo dvejonėmis! Ar galbūt kas nors galėtu prijungti prie kažkokios čia grupės, kur prieš ir po operacijų nuotraukos visų yra? gal rasčiau panašią į savo situaciją.... 4u.gif


Bet jei jau lies kaulą (siaurins, tiesins kuprelę), tai manau tuomet turėtum tiksliai pasakyti ko tu norėtum, kad gautum rezultatą kokio nori. Nes tarkime mano situacija tokia, kad aš visuomet maniau, jog mano situacijai užtektų koreguoti tik nosies galą, odą ir kremzles. Bet daktaras apžiūrėjęs pasakė, kad geram rezultatui reikėtų daryti atvirą operacijos variantą, siaurinti kaulą, šlifuoti kuprelę ir pan. Tai sudėtingiau ir aišku brangiau. Bet jei jau dirbs su kaulu, tai manau tiksliai sakyk ko tikiesi ir nori unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramiinta @ 2016 11 08, 17:18)
Sveikos, jau rimtai užsiėmiau dėl operacijos, buvau konsultacijose ir viskas lyg ir buvo gerai, kol nepradėjau šeimai, aplinkiniams rodyti ką man siūlo chirurgas. Ir tai taip sujaukė mano mintis. Man siūlo tiesiog pasitiesinti, pasisiaurinti, panaikinti kuprelę, bet esmė, kad mano nosis yra tikrai didelė ir padarius tokius pakitimus ji tiesiog atrodytų normaliai, bet vistiek būtų didelė, tačiau tos rizikos, kad kažkas neišeis ir bus blogai labai labai nedaug. O suma visgi nemenka, ir sulaukiau tokių replikų, kad maždaug susimokėsi tiek, o kažkokio didelio skirtumo labai nebus  unsure.gif  tai pačiai tokios dvejonės pradėjo imti, kad gal jau kad tiek moku imti ir daryti visiškai tobulą nedidukę, apie kokią visada svajojau, ar tiesiog susinormalizuoti ją ir palikti tokią so so. Dėl ko dvejoju,tai dėl rizikų, nes prisiskaičiau, kad dažnai nepasiseka tokios ,kur jau kardinaliai nosies dydį keičia. Galbūt kas kokį patarimą?  4u.gif  arba gal čia yra tokių, kurios turėjo didelę nosį, o dabar džiaugiasi gražia nedidele sėkmingai? Labai labai norėčiau pabendrauti ir pasiklausinėti. Nes dabar tikrai bijau ir net nežinau kuriuo chirurgu pasitikėti. Tuoj iš proto išeisiu su savo dvejonėmis! Ar galbūt kas nors galėtu prijungti prie kažkokios čia grupės, kur prieš ir po operacijų nuotraukos visų yra? gal rasčiau panašią į savo situaciją.... 4u.gif


Bet jei jau lies kaulą (siaurins, tiesins kuprelę), tai manau tuomet turėtum tiksliai pasakyti ko tu norėtum, kad gautum rezultatą kokio nori. Nes tarkime mano situacija tokia, kad aš visuomet maniau, jog mano situacijai užtektų koreguoti tik nosies galą, odą ir kremzles. Bet daktaras apžiūrėjęs pasakė, kad geram rezultatui reikėtų daryti atvirą operacijos variantą, siaurinti kaulą, šlifuoti kuprelę ir pan. Tai sudėtingiau ir aišku brangiau. Bet jei jau dirbs su kaulu, tai manau tiksliai sakyk ko tikiesi ir nori unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramiinta @ 2016 11 08, 18:18)
Sveikos, jau rimtai užsiėmiau dėl operacijos, buvau konsultacijose ir viskas lyg ir buvo gerai, kol nepradėjau šeimai, aplinkiniams rodyti ką man siūlo chirurgas. Ir tai taip sujaukė mano mintis. Man siūlo tiesiog pasitiesinti, pasisiaurinti, panaikinti kuprelę, bet esmė, kad mano nosis yra tikrai didelė ir padarius tokius pakitimus ji tiesiog atrodytų normaliai, bet vistiek būtų didelė, tačiau tos rizikos, kad kažkas neišeis ir bus blogai labai labai nedaug. O suma visgi nemenka, ir sulaukiau tokių replikų, kad maždaug susimokėsi tiek, o kažkokio didelio skirtumo labai nebus  unsure.gif  tai pačiai tokios dvejonės pradėjo imti, kad gal jau kad tiek moku imti ir daryti visiškai tobulą nedidukę, apie kokią visada svajojau, ar tiesiog susinormalizuoti ją ir palikti tokią so so. Dėl ko dvejoju,tai dėl rizikų, nes prisiskaičiau, kad dažnai nepasiseka tokios ,kur jau kardinaliai nosies dydį keičia. Galbūt kas kokį patarimą?  4u.gif  arba gal čia yra tokių, kurios turėjo didelę nosį, o dabar džiaugiasi gražia nedidele sėkmingai? Labai labai norėčiau pabendrauti ir pasiklausinėti. Nes dabar tikrai bijau ir net nežinau kuriuo chirurgu pasitikėti. Tuoj iš proto išeisiu su savo dvejonėmis! Ar galbūt kas nors galėtu prijungti prie kažkokios čia grupės, kur prieš ir po operacijų nuotraukos visų yra? gal rasčiau panašią į savo situaciją.... 4u.gif


Parašiau pm! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fantuteee @ 2016 11 08, 20:27)
sveikos,merginos. As taip pat cia pas jus naujoke  4u.gif  4u.gif  4u.gif  bet jau tyliai skaitineju sia temute gerus metus. dar konsultacijose nebuvau, bet prasau jusu patarimo- kas geriau ar rinktis gyd.Viksraiti (jo nuotrauku galerija po operaciju tiesiog stulbinanti. Ir gal tikrai jis tu nosyciu daug operaves..bet kiek daug blogu atsiliepimu) ar gyd.Kaikari (kuris tikriausiai turi maziausiai nusiskundimu, bet ir geru darbeliu nemaciau)??  rolleyes.gif  4u.gif  labai prasau jusu patarimo? ......beje, kaip galima butu papulti pas jus i albumeli?  4u.gif tiesiog atsiusti savo nosies foto?  biggrin.gif  apsvieskite


Jus juk suprantat, niekas jums to atsakyti negales, kas geriau. Ir paciam geriausiam chirurgui atsitinka nenumatytu situaciju bei kiekvieno zmogaus individuali organizmo reakcija, tad kas gali zinoti kas geriau? Eikit pas viena ir pas kita, ziurekit kas jums patiks kaip zmogus labiau ir tiek..
As operuosiuos pas viksraiti, tiesiog ekspromtinis sprendimas, o kaip pasiseks, cia jau dievo rankose matyt..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo donna summer: 09 lapkričio 2016 - 12:08
QUOTE(donna summer @ 2016 11 09, 12:07)
Jus juk suprantat, niekas jums to atsakyti negales, kas geriau. Ir paciam geriausiam chirurgui atsitinka  nenumatytu situaciju bei kiekvieno zmogaus individuali organizmo reakcija, tad kas gali zinoti kas geriau? Eikit pas viena ir pas kita, ziurekit kas jums patiks kaip zmogus labiau ir tiek..
As operuosiuos pas viksraiti, tiesiog ekspromtinis sprendimas, o kaip pasiseks, cia jau dievo rankose matyt..


Kada operacija ;)?
Atsakyti
QUOTE(Amundsen @ 2016 11 09, 13:29)
Kada operacija ;)?



lapkricio 15 fear.gif fear.gif
Atsakyti
QUOTE(donna summer @ 2016 11 11, 10:47)
lapkricio 15 fear.gif  fear.gif


Oi, SĖKMĖS! Čia bus atvira? Na, ta prasme ar darys kažką su kaulu ar tik nosies galas, na oda kremzlės ir pan. Dažnai po to kažkaip dingstama iš pokalbių, bet visgi, lauktume labai įspūdžių kaip jausiesi po to , kokie įspūdžiai, viskas įdomu be galo! Man irgi jau kitą savaitę operacija numatyta unsure.gif Nerimas begalinis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indrelija: 14 lapkričio 2016 - 11:09
QUOTE(Indrelija @ 2016 11 14, 12:08)
Oi, SĖKMĖS! Čia bus atvira? Na, ta prasme ar darys kažką su kaulu ar tik nosies galas, na oda kremzlės ir pan. Dažnai po to kažkaip dingstama iš pokalbių, bet visgi, lauktume labai įspūdžių kaip jausiesi po to , kokie įspūdžiai, viskas įdomu be galo! Man irgi jau kitą savaitę operacija numatyta  unsure.gif  Nerimas begalinis

sekmes Jums visoms. Lauksime labai komentaru cia! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti