Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija 24 tema

QUOTE(Indifference @ 2016 09 28, 20:45)
Sveikos, kad jau kalbat apie Gutmana, tai man lyg dingojasi, kad jis kadaise dirbo ir klinikoje Kaune pas plastikos chirurga M. Norku. O uzklydusi i ju puslapi va ka radau:
http://plastinechiru...0proc-nuolaida/

Sitas G. Gylys irgi otorinolaringologas ir, kiek teko skaityti, tai tikrai atsiliepimai tik labai geri, tad gal verta butu susigundyti pasiulymu?  g.gif Kas galetu papasakoti daugiau ir zino ar gal net operavosi?  bigsmile.gif


Negi niekas neturi atsiliepimu? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Indifference @ 2016 10 04, 18:20)
Negi niekas neturi atsiliepimu?  unsure.gif


Labas visoms, siame forume esu naujoke smile.gif
Man teko susidurti su D. Gutmanu, bet jis LOR gydytojas. Mane operavo Rytis Norkus ir kaip supratau D. Gutmanas buvo atsakingas uz kvepavimo funkcija. Kaip zmogus labai fainas, nuramina, paaiskina viska, su juo tikrai malonu pabendrauti, kas liecia darba, siuo aspektu viskas gerai, mano pertvara buvo kreiva ir per viena snerve sunkiai praejo oras, dabar viskas gerai, tai Gutmana ivertinciau tikrai gerai, gerai atliko savo darba, O kas liecia estetine puse, uz tai buvo atsakingas Ryris Norkus, labai norejau savo nosi susitvarkyti iki vestuviu, bet deja iki siol vis esu nepatenkinta rezultatu. Mano nosis buvo gan ilgoka, tai norejau patrumpinti is istiesinti pertvara. Siam momentui atliktos dvi operacijos, po pirmos buvo tragedija, nuemus itvara pastebejau kazkoki tai susirupinima Gydytoju veiduose, jie labai spaudinejo per vidurine nosies dali, kur buna kuprele, pasiziurejus i veidrodi apsiverkiau, man buvo islindusi kremzle (kaip paaiskino gydytojai, per stipriai suspaudus itvara po operacijos kremzle islindo i isore), as atrodziau kaip raganosis, bet tai dar ne viskas, kairioji puse, visa snerve, buvo nuslinkus i apacia, o po nosim kur pjuvio vieta buvo odos perteklius, ir tai atrode kaip snarglys. Vaziuodama masina namo as verkiau visa kelia, as neesu is tu jautriu zmoniu ir mane sunku pravirgdyt, bet tai buvo tiesiog siaubinga. Visus metus man teko taip pravaikciot iki sekancios operacijos, aciu dievuj ta raga man panaikino, odos pertekliu is po nosies taip pat pasalino, bet ta asimetrija liko, viena puse yra didesne ir nuslinkus zemyn. Is profilio man viskas patinka bet ziurint tiesiai nosis yra kreiva ir beforme. Kiek naktu buvo praverkta as nebegaliu ir pasakyti. Tokia vat mano patirtis
Atsakyti
QUOTE(SandruteKa @ 2016 10 05, 17:12)
Visus metus man teko taip pravaikciot iki sekancios operacijos, aciu dievuj ta raga man panaikino, odos pertekliu is po nosies taip pat pasalino, bet ta asimetrija liko, viena puse yra didesne ir nuslinkus zemyn. Is profilio man viskas patinka bet ziurint tiesiai nosis yra kreiva ir beforme. Kiek naktu buvo praverkta as nebegaliu ir pasakyti. Tokia vat mano patirtis


Vaje verysad.gif Užuojauta.. O tai planuojies dar taisyti? Beje kankina mane klausimas, kaip yra su tais tamponais, kada juos ištraukia? Po paros maždaug? Kol su jais turi kvėpuot pro burną, kitaip neina? Nes aš turiu baisią problemą, jei tik negaliu kvėpuot pro nosį, tik pro burną, prasideda čiut ne panikos priepuolis ir pradedu dusti verysad.gif Tai kaip reikės išbūti po operacijos?? Baisu labai, kad nesusigadinti dar labiau, bet tikiuosi, kad pavyks operacija..

Beje, kurios turėjot kreivas pertvaras, ar tiesios nosytės atrodo po op?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amundsen: 05 spalio 2016 - 17:43
QUOTE(Amundsen @ 2016 10 05, 17:43)
Vaje verysad.gif Užuojauta.. O tai planuojies dar taisyti? Beje kankina mane klausimas, kaip yra su  tais tamponais, kada juos ištraukia? Po paros maždaug? Kol su jais turi kvėpuot pro burną, kitaip neina? Nes aš turiu baisią problemą, jei tik negaliu kvėpuot pro nosį, tik pro burną, prasideda čiut ne panikos priepuolis ir pradedu dusti verysad.gif Tai kaip reikės išbūti po operacijos?? Baisu labai, kad nesusigadinti dar labiau, bet tikiuosi, kad pavyks operacija..

Beje, kurios turėjot kreivas pertvaras, ar tiesios nosytės atrodo po op?

pagal viska planuoju dar, nes del to ir kreipiausi, nes turejau problema, kompleksa, tai norisi sutvarkyt, tik yra abejoniu del sito chirurgo, nes jeigu nesugebejo iki siol padaryti, tai ar trecia kartas bus sekmingas, nes anestezijos tikrai atsiliepia sveikatai, man asmeniskai labai pablogejo atmintis, nors esu jauna, kartais negaliu prisimint zodzio, paprasto buitisko, tad atsibodo jau zaisti. o del tu tamponu, tai istraulia juos sekancia diena, o kvepuoti per nosi asmeniskai as egalejau apie savaite, nes nosyje buvo kraujo kresuliukai, tai kada prasivalo, as valiau po biski su ausu krapstukais ir juros druskos purskalu. Linkiu sekmes, svarbiausia per daug nesijaudint ;)
Atsakyti
QUOTE(SandruteKa @ 2016 10 06, 14:49)
pagal viska planuoju dar, nes del to ir kreipiausi,  nes turejau problema, kompleksa, tai norisi sutvarkyt, tik yra abejoniu del sito chirurgo, nes jeigu nesugebejo iki siol padaryti, tai ar trecia kartas bus sekmingas, nes anestezijos tikrai atsiliepia sveikatai, man asmeniskai labai pablogejo atmintis, nors esu jauna, kartais negaliu prisimint zodzio, paprasto buitisko, tad atsibodo jau zaisti. o del tu tamponu, tai istraulia juos sekancia diena, o kvepuoti per nosi asmeniskai as  egalejau apie savaite, nes nosyje buvo kraujo kresuliukai, tai kada prasivalo, as valiau po biski su ausu krapstukais ir juros druskos purskalu. Linkiu sekmes, svarbiausia per daug nesijaudint ;)

Na nesijaudinti sunku, ypač, kai daug istorijų, kad nusivylė, ir dar dėl to kvėpavimo smile.gif, bet tikiuos viskas bus gerai smile.gif.
Tavo vietoje tikrai galvočiau apie kitą daktarą, nebenorėčiau pas tą patį rizikuoti. O mokėti reikia vėl pilnas sumas ir dar brangiau, ar jis žada daryti, nes tai jo "brokas"?
Atsakyti
Laba, kaip gauti prisijungima prie pasto su nuotraukomis ar fb temosZ? atsiusiu ir savo foto. is anksto dekoju uz atsakyma
Atsakyti
QUOTE(Amundsen @ 2016 10 06, 15:30)
Na nesijaudinti sunku, ypač, kai daug istorijų, kad nusivylė, ir dar dėl to kvėpavimo smile.gif, bet tikiuos viskas bus gerai smile.gif.
Tavo vietoje tikrai galvočiau apie kitą daktarą, nebenorėčiau pas tą patį rizikuoti. O mokėti reikia vėl pilnas sumas ir dar brangiau, ar jis žada daryti, nes tai jo "brokas"?


uz pakartotine tai neteko moketi, na manau taip ir turi buti, kaip galima moketi jeigu blogai atliko savo darba, manau cia dar chirurgas gali kompensuoti kazka, nes tiek streso per visa ta laika patyriau, na o jeigu eiti pas kita chirurga tai kainos brangesnes ir tai ne kiekvienas nori imti kito darba taisyti, nes kaip jie aiskina, nezino kas buvo padaryta, nemegsta taisyt svetimus darbus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(SandruteKa @ 2016 10 07, 15:35)
uz pakartotine tai neteko moketi, na manau taip ir turi buti, kaip galima moketi jeigu blogai atliko savo darba, manau cia dar chirurgas gali kompensuoti kazka, nes tiek streso per visa ta laika patyriau, na o jeigu eiti pas kita chirurga tai kainos brangesnes ir tai ne kiekvienas nori imti kito darba taisyti, nes kaip jie aiskina, nezino kas buvo padaryta, nemegsta taisyt svetimus darbus  unsure.gif


Na taip suprantama, bent tiek gerai, kad nereik mokėti. Bet kas iš to jau geriau be taisymų apsieitų :/
Atsakyti
Sveikos. As cia naujoke, dar nelabai susigaudau kaip cia viskas vyksta siame forume , noriu pasiklausineti.. smile.gif eina 4 savaite po nosies operacijos ir kuo toliau tuo labiau rezultatas mane varo i nevilti.. nosis kreiveja, nors tiesa pasakius tas kreivumas jau buvo matomas kai dar buvo uzdetas itvaras, pirmas mano draugo klausimas kai mane pamate po op buvo: kodel kreivai uzdetas itvaras? na as tada to kreivumo kaip ir nemaciau, gal kazkie labai nezymiai, bet to nesureiksminau..nuemus itvara to pakrypimo nebuvo matyt, kol nepadariau foto, o joje pasimate ryskiai..na maniau cia patinimas-reikia laukti..kuo daugiau laukiu tuo labiau tas kreivumas matomas ir jau ne tik nuotraukose...ar yra kam taip buve? cia jau turbut i vieta man savaime nebesusistatys?? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandoraa @ 2016 10 19, 18:33)
Sveikos. As cia naujoke, dar nelabai susigaudau kaip cia viskas vyksta siame forume , noriu pasiklausineti.. smile.gif eina 4 savaite po nosies operacijos ir kuo toliau tuo labiau rezultatas mane varo i nevilti.. nosis kreiveja, nors tiesa pasakius tas kreivumas jau buvo matomas kai dar buvo uzdetas itvaras, pirmas mano draugo klausimas kai mane pamate po op buvo: kodel kreivai uzdetas itvaras? na as tada to kreivumo kaip ir nemaciau, gal kazkie labai nezymiai, bet to nesureiksminau..nuemus itvara to pakrypimo nebuvo matyt, kol nepadariau foto, o joje pasimate ryskiai..na maniau cia patinimas-reikia laukti..kuo daugiau laukiu tuo labiau tas kreivumas matomas ir jau ne tik nuotraukose...ar yra kam taip buve? cia jau turbut i vieta man savaime nebesusistatys?? verysad.gif

Pas kurį chirurgą dareisi operaciją? Ar taisei pertvarą, nosis jau buvo kreiva prieš, ar tik po operacijos tokia patapo?
Atsakyti
QUOTE(Amundsen @ 2016 10 19, 21:42)
Pas kurį chirurgą dareisi operaciją? Ar taisei pertvarą, nosis jau buvo kreiva prieš, ar tik po operacijos tokia patapo?

Pas Jankuna, taip tvarke pertvara bet pati nosis vizualiai buvo tiesi...o dabar...ir dar kai pagalvoji, kad antroji operacija ne aksciau, kaip po metu, tai kaip visus metus gyvent su ta kreiva nosim? o gal as per anksti taip panikuoju???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandoraa: 19 spalio 2016 - 22:51
QUOTE(Sandoraa @ 2016 10 19, 22:45)
Pas Jankuna, taip tvarke pertvara bet pati nosis vizualiai buvo tiesi...


Pradedu bijoti verysad.gif((
Atsakyti