Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija 24 tema

Sveikos 4u.gif jau daugeli metu neduoda ramybes man - mano nosis... Buvau pernai pas Viksraiti konsultacijai, pasirode nieko vyras, malonus ir galimas rezultatas nuotraukose neblogai atrode, bet va vis paskaitau, kad daug kas juo nepatenkinti ir vel nebezinau pas ka darytis... Ka patarsite? Reiktu kuprele lyginti, tiesinti, mazinti... Gal foto galetumete su rekomendacijom atsiusti? ax.gif noriu jau vasara operuotis, padekit pas ka???
Gal ir man galimetu ta slaptazodi kur siusti foto galima ir pamatyti rezultatus?
Papildyta:
QUOTE(deimucha @ 2016 02 14, 21:47)
Sveikos 4u.gif jau daugeli metu neduoda ramybes man - mano nosis... Buvau pernai pas Viksraiti konsultacijai, pasirode nieko vyras, malonus ir galimas rezultatas nuotraukose neblogai atrode, bet va vis paskaitau, kad daug kas juo nepatenkinti ir vel nebezinau pas ka darytis... Ka patarsite? Reiktu kuprele lyginti, tiesinti, mazinti... Gal foto galetumete su rekomendacijom atsiusti? ax.gif noriu jau vasara operuotis, padekit pas ka???
Gal ir man galimetu ta slaptazodi kur siusti foto galima ir pamatyti rezultatus?

Oj prisiskaiciau kr pavarde ne ta parasiau, buvau pas Kaikari Kaune 😀
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deimucha: 14 vasario 2016 - 20:54

Kaip i ta pasta ieit? As jau cia senai, jau ir op pasidarius, labai noreciau pamatyti rezultata...
man mano nosis vis dar didele atrodo, ypac is sono tokia stambi sad.gif


QUOTE(Marabou @ 2016 01 24, 14:25)
Labas visoms,
seniai nebuvau užsukus, bet matau kad ir čia labai tylu, mažai kas bendrauja, tai nežinau ar mano pasakojimas dar kam nors padės renkantis chirurgąsmile.gif
Tai va, nuo spalio buvau jau užsiregistravus konsultacijai pas S.V., patiko jo darbų nuotraukos internete+priimtinos kainos+gyvenu kaune+labai daug veido srities operacijų daro+patiko kad žmogus prie meno. Nuėjau, papasakojo kaip kas, pamodeliavo nuotraukas, ir išėjau dar galutinai neapsisprendus ar noriu darytis pas jį, tiksliau, sužavėta nelikau, makaronų neprikabino kad būsiu manekenė. Žinoma skaičiau šituos forumus nuo seniausių temų, visgi ir aš pradėjau nuo to- kokį chirurgą pasirinkti, užsivedžiau net lentelę word'e, pradėjo įvairuot visokie chirurgai, iš karto iš sąrašo išsibraukiau tuos, kurie daugiausia nosių sugadinę, liko man tada trys normaliausi variantai, kur daug patenkintų merginų, geros kainos. Bet galiausiai niekaip nepakilo man ranka paskambint ir užsiregistruot pas juos į konsultacijas. Nu nepatiko man jų darbų nuotraukos nors tu ką. Žiūriu ir suprantu, kad tokios nosies aš tikrai nenorėčiau. Ir nenorėjau kad tik truputį pakoreguotų (nosis buvo didelė, vaikystėj traumuota dėl to kumpa, galiukas smailas ir nusviręs, nu aš tokia kaip raganaitė buvau), nenorėjau kad būtų natūralus rezultatas, nes ištiesinus kuprelę būtų atrodžius dar ilgesnė.
Taip ir užsirašiau OP pas S.V. Dabar jau 10 dienų po operacijos, nuėmus įtvarą buvo šokas, net nepasakiau gydytojui ačiū, nes per tinimus savo įsivaizduojamos tobulos nosies nepamačiau. Kai jau vėliau po kelių dienų pasidariau nuotraukų šonu, esu labai labai labai patenkinta, nosis sumažėjo gerokai, galiukas dar turi atslūgt, ji idealiai tiesi, mano veidas gerokai pasikeitė, nebeturiu to savo raganiško akcento- nosies. Jau kad buvo suplanuota operacija, papylė ir akmenų į chirurgo daržą, ir atkalbėt bandė, ir pati buvau suabejojus dėl savo pasirinkimo. Bet pašte šio chirurgo darbų nuotraukos tikrai vertė juo pasitikėt. Ir labai džiaugiuos kad pasitikėjau, kolkas esu labai laiminga, o toliau gijant matosi kad ji tik gražės smile.gif) Gal ir ne visiems pasiseka su chirurgais, mano atveju tai tikrai sėkminga pradžia  tongue.gif

Nuotraukas palyginimui prieš ir po įkėliau į paštą.

Atsakyti
Gal pabandykit pasiūsti i ta paštą iš naujo nuotraukėles, prisistatyti kokiu vardu čia forume esat. Seniai bendraujančias tikrai priimam, nors jau mažai ir kas tą paštuka betikrina.. O naujos merginos tai pabendravusios priimamos.. Nes pastebėjau kad daug tokiu, kur cia vieną zinute parašo ir gavusios pašta, peržiūri nuotraukas ir daugiau nieko net neberašo.. Nes pašte vistiek atskleidi savo tapatybę, nesinori kad visiems būtų dalinamas..
Atsakyti
Toms kurios pergyvena kad nosis ne simetriskos patarciau paziureti cia. Nieks neturiu simetriskos nosies (ar veido), net ne holivudo zvaigzdes. Nes jeigu zmones butu visiskai simetriski, tai atrodytu labai keistai. biggrin.gif
Atsakyti
puikus pavyzdys thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
Siandien esu po konsultacijos pas Radzeviciu, bet kadangi jo kaina man siek tiek aukstoka, linkusi dar nueiti pas Jankuna Klaipedoje, labai noreciau Jusu atsiliepimu apie jo darbus, nes kiek ziurejau jo puslapyje tai nelabai man ten patiko. Butu smagu jei suteiktumete slaptazodi, kur jis ten suteikiamas :-) galeciau pasidalinti savo foto ir labai noreciau pamatyti jau padarytu.
Atsakyti
Sveikos, moterytes. As jau 1,5 m po nosytes op pas S.V. bet ruosiuosi pakartotinei operacijai.. Ar kainuoja pakartotine jei daraisi pas ta pati chirurga? Jei taip, tai kiek? Gal kuri esate susidurusi.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliookas @ 2016 03 03, 02:13)
Sveikos, moterytes. As jau 1,5 m po nosytes op pas S.V. bet ruosiuosi pakartotinei operacijai.. Ar kainuoja pakartotine jei daraisi pas ta pati chirurga? Jei taip, tai kiek? Gal kuri esate susidurusi.. unsure.gif


kodel darysites pakartotine? negerai padare?
Atsakyti
QUOTE(Snaigutee @ 2016 03 03, 09:13)
kodel darysites pakartotine? negerai padare?


Cia man tikriausiai kaip daugeliui pas SV besioperavusiu.. Tam kad sutrumpinti nosyte ja sustume, galiukas pasidare bulvinis, negana to, viena puse nosies daug didesne.. Apie snerviu asimetrija net nekalbu.. Kad cia butu tik mano issigalvojimas.. Bet ir aplinkiniai pastebi. Taip sutapo kad emiau tvarkytis sakandi po operacijos, ir reikejo ortodontems nustatyti centrus mano veido, tai nugirdau pokalbi kaip diskutavo kokios 4 ortodontes subegusios, kad net mano nosis kreiva, snerve viena zymiai didesne.. Zodziu. Ziauriai skaudu. smile.gif) vis nueidavau pas SV. Pats sake jau pradzioj, kad reikes korekcijos. Kaip tik nueinu sako palaukite dar puse metu.. Ir taip jau kokius tris kartus. Vaizdas, kad tik nusikratyti korekcijos.. O man kazkaip i veidrodi ziureti ir su savimi gyventi reikia.. Ech
Atsakyti
QUOTE(burbuliookas @ 2016 03 04, 15:25)
Cia man tikriausiai kaip daugeliui pas SV besioperavusiu.. Tam kad sutrumpinti nosyte ja sustume, galiukas pasidare bulvinis, negana to, viena puse nosies daug didesne.. Apie snerviu asimetrija net nekalbu.. Kad cia butu tik mano issigalvojimas.. Bet ir aplinkiniai pastebi. Taip sutapo kad emiau tvarkytis sakandi po operacijos, ir reikejo ortodontems nustatyti centrus mano veido, tai nugirdau pokalbi kaip diskutavo kokios 4 ortodontes subegusios, kad net mano nosis kreiva, snerve viena zymiai didesne.. Zodziu.  Ziauriai skaudu. smile.gif) vis nueidavau pas SV. Pats sake jau pradzioj, kad reikes korekcijos. Kaip tik nueinu sako palaukite dar puse metu.. Ir taip jau kokius tris kartus. Vaizdas, kad tik nusikratyti korekcijos.. O man kazkaip i veidrodi ziureti ir su savimi gyventi reikia.. Ech



Oho kaip negerai, uzjauciu kiek nervu jums kainuoja... As uzsirasiau pas Jankuna, bet kuo arteja operacija tuo pradedu abejoti ar nebus dar blogiau , nes dabar na nepatinka man ta kuprele bet ji nera labai didele ir nebaisi :-) kad neprisidaryciau paskui bereikalingu problemu.
Atsakyti
Sveikos visos- senbuves ir naujokes. 4u.gif
Seniai cia bebuvau uzsukusi....
Jau 1.5 m prabege po op. pas SV.
Neesu devintam danguj, bet ir antrines neplanuoju.
Viena puse nosies didesne, tokia mesingesne o ir pacia nosi man iskreipe- pries tai buvo tiesi nosis, bet ilgu ir kampuotu galu, didele. Dabar ji trumpesne, svelnesne, bet apie simetriskuma net nekalbu... doh.gif
Po 10 men lankiausi pas daktara ir tik tada jis pirma karta nuodugniai ta nosi apziurejo.
Susigyvenau. Susitaikiau.
Tik ramybes neduoda klausimas, kas gi mane operavo.
Operacineje daktaro nemaciau pries narkoze.
Ryta mane pertvarste jo asistente, vaistus ir nurodymus dave irgi ji. Daktaras uzbego 5 minutems.
Per konsultacijas daktaras pasirode nezinas, kas buvo daryta.
Kai kas dave pasiulyma pasiskambinti tai asistentei.... blink.gif blink.gif
Jei atsukti laika atgal- operuociausi, bet pasikonsultuociau su daugiau profesionalu.
Profesionalus daktaras gali daug padaryti. Zinoma, visi perspejimai islieka- komplikaciju rizika, nesekmiu.
Sekmes besirenkant daktara.
Kantrybes gyjant.
Visko ko geriausio, mergaites!

Atsakyti
QUOTE(gillda @ 2016 03 07, 02:13)
Sveikos visos- senbuves ir naujokes. 4u.gif
Seniai cia bebuvau uzsukusi....
Jau 1.5 m prabege po op. pas SV.
Neesu devintam danguj, bet ir antrines neplanuoju.
Viena puse nosies didesne, tokia mesingesne o ir pacia nosi man iskreipe- pries tai buvo tiesi nosis, bet ilgu ir kampuotu galu, didele. Dabar ji trumpesne, svelnesne, bet apie simetriskuma net nekalbu... doh.gif
Po 10 men lankiausi pas daktara ir tik tada jis pirma karta nuodugniai ta nosi apziurejo.
Susigyvenau. Susitaikiau.
Tik ramybes neduoda klausimas, kas gi mane operavo.
Operacineje daktaro nemaciau pries narkoze.
Ryta mane pertvarste jo asistente, vaistus ir nurodymus dave irgi ji. Daktaras uzbego 5 minutems.
Per konsultacijas daktaras pasirode nezinas, kas buvo daryta.
Kai kas dave pasiulyma pasiskambinti tai asistentei.... blink.gif  blink.gif
Jei atsukti laika atgal- operuociausi, bet pasikonsultuociau su daugiau profesionalu.
Profesionalus daktaras gali daug padaryti. Zinoma, visi perspejimai islieka- komplikaciju rizika, nesekmiu.
Sekmes besirenkant daktara.
Kantrybes gyjant.
Visko ko geriausio, mergaites!



Ech... Visiskai identiska situacija.. Operacineje taip pat nemaciau SV. Paskui analizavo popierius kas cia man buvo padaryta... smile.gif)) toks vaizdas, kad jo vardu tave pjausto kas nori.. O tu vistiek nesuzinosi....
Atsakyti