Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija 24 tema

Sveikos. Domiuosi nosies plastine operacija antra karta. Pirma karta esu dariusi kazkur pries 10 metu, bet esu nepatenkinta rezultatu. Po tiek metu vel uzsimaniau darytis antra karta. Prijunkit prasau mane prie savo grupes, kur galeciau imesti savo nuotraukas.
Dauguma merginu kompleksuoja del savo mazyciu nosyciu, bet patikekit, mano nosis yra pati didziausia smile.gif ir su ja gyvenu 32 metus. laukiu kas galetu prijungi mane prie grupes fb, ar dar kur, pasidalynciau savo patirtimi smile.gif

Papildyta:
atsiprasau uz klaidas, rasau darbo metu:) kas gales mane prijungti prie grupes laukiu zinutes i pm. aciu labai
Papildyta:
fb vadinuosi Lena Jelena. su taskuoja palaidine ir garbanom naujametinem smile.gif labai nekantrauju:)
Atsakyti
Sveikos! Noreciau ir as irgi prie jusu prisijungti! Jau ilgai skaitau sias temas ir labai noriu pasidaryti grazia nosyte. Mano tokia bulve ir dar nulinkus ir gana ilga ji yra. verysad.gif Tik dar nezinau pas kuri chirurga eiti... g.gif Dabar issiusiu mano nuotrakas ir lauksiu slaptazodzio! labai butu gerai jusu pries ir po op. pamatyti ir butu turbut daug lengviau pasirinkti chirurga! biggrin.gif
Atsakyti
sveikos mamytes, noriu pasidaryti nosies plastikos operacija, gal kas daretes ir galite patarti gera gydytoja? geriausiai butu vilniuje, bet ir kituose miestose irgi tinka smile.gif
Atsakyti
Labas visoms,
seniai nebuvau užsukus, bet matau kad ir čia labai tylu, mažai kas bendrauja, tai nežinau ar mano pasakojimas dar kam nors padės renkantis chirurgąsmile.gif
Tai va, nuo spalio buvau jau užsiregistravus konsultacijai pas S.V., patiko jo darbų nuotraukos internete+priimtinos kainos+gyvenu kaune+labai daug veido srities operacijų daro+patiko kad žmogus prie meno. Nuėjau, papasakojo kaip kas, pamodeliavo nuotraukas, ir išėjau dar galutinai neapsisprendus ar noriu darytis pas jį, tiksliau, sužavėta nelikau, makaronų neprikabino kad būsiu manekenė. Žinoma skaičiau šituos forumus nuo seniausių temų, visgi ir aš pradėjau nuo to- kokį chirurgą pasirinkti, užsivedžiau net lentelę word'e, pradėjo įvairuot visokie chirurgai, iš karto iš sąrašo išsibraukiau tuos, kurie daugiausia nosių sugadinę, liko man tada trys normaliausi variantai, kur daug patenkintų merginų, geros kainos. Bet galiausiai niekaip nepakilo man ranka paskambint ir užsiregistruot pas juos į konsultacijas. Nu nepatiko man jų darbų nuotraukos nors tu ką. Žiūriu ir suprantu, kad tokios nosies aš tikrai nenorėčiau. Ir nenorėjau kad tik truputį pakoreguotų (nosis buvo didelė, vaikystėj traumuota dėl to kumpa, galiukas smailas ir nusviręs, nu aš tokia kaip raganaitė buvau), nenorėjau kad būtų natūralus rezultatas, nes ištiesinus kuprelę būtų atrodžius dar ilgesnė.
Taip ir užsirašiau OP pas S.V. Dabar jau 10 dienų po operacijos, nuėmus įtvarą buvo šokas, net nepasakiau gydytojui ačiū, nes per tinimus savo įsivaizduojamos tobulos nosies nepamačiau. Kai jau vėliau po kelių dienų pasidariau nuotraukų šonu, esu labai labai labai patenkinta, nosis sumažėjo gerokai, galiukas dar turi atslūgt, ji idealiai tiesi, mano veidas gerokai pasikeitė, nebeturiu to savo raganiško akcento- nosies. Jau kad buvo suplanuota operacija, papylė ir akmenų į chirurgo daržą, ir atkalbėt bandė, ir pati buvau suabejojus dėl savo pasirinkimo. Bet pašte šio chirurgo darbų nuotraukos tikrai vertė juo pasitikėt. Ir labai džiaugiuos kad pasitikėjau, kolkas esu labai laiminga, o toliau gijant matosi kad ji tik gražės smile.gif) Gal ir ne visiems pasiseka su chirurgais, mano atveju tai tikrai sėkminga pradžia tongue.gif

Nuotraukas palyginimui prieš ir po įkėliau į paštą.
Atsakyti
Sveikos, aš peržiūrėjau S.V. darbų foto, tai iš šono beveik visos nosytės tobulos, tokios, kokios aš ir norėčiau, bet kodėl visos iš priekio kreivos ir su asimetriškomis šnervėmis??? Pvz mano nosis yra šiek tiek pasislinkusi į kažkurią pusę, bet iš priekio atrodo idealiai tiesi ir visai nesinorėtų, kad tą tiesumą išdarkytų.. Beje, kas pamenate vardą to ruso daktaro, kur visos nosytės tobulai patvarkytos buvo?
Atsakyti
hmmm. čia toks keistokas tavo noras..
Žmogaus rankos nei kompiuteris nei printeris ir tobulai lygu niekada ir negali būti. Asimetrija kūne ir gamtoje yra natūralus dalykas. Net ir operacijos sutartyje įrašoma, kad nežymi šnervių asimetrija nėra komplikacija, nes tai tiesiog neįmanoma.
Mano šnervės dėl kreivos pertvaros buvo asimetriškos, viena buvo vos aukščiau kitos atžvilgiu. Kol gydytojas man to nepasakė, galvodavau kad iš priekio nosis tiesut tiesutėlė, ir tik tada kai sulaukiau tokio komentaro,pradėjau taip nuodugniai tyrinėti savo nosį, kad ir pradėjau įmatyti tą asimetriją. Po OP išliko dar šioks toks asimetriškumas, bet jį irgi pastebi tik tie kuriems liepiu pažiūrėt ar matosi.. ir tai ne visi pamato.
Manau esmė yra galutinis variantas kuris tenkintų.
Atsakyti
QUOTE(Marabou @ 2016 02 01, 00:10)
hmmm. čia toks keistokas tavo noras..
Žmogaus rankos nei kompiuteris nei printeris ir tobulai lygu niekada ir negali būti. Asimetrija kūne ir gamtoje yra natūralus dalykas. Net ir operacijos sutartyje įrašoma, kad nežymi šnervių asimetrija nėra komplikacija, nes tai tiesiog neįmanoma.
Mano šnervės dėl kreivos pertvaros buvo asimetriškos, viena buvo vos aukščiau kitos atžvilgiu. Kol gydytojas man to nepasakė, galvodavau kad iš priekio nosis tiesut tiesutėlė, ir tik tada kai sulaukiau tokio komentaro,pradėjau taip nuodugniai tyrinėti savo nosį, kad ir pradėjau įmatyti tą asimetriją. Po OP išliko dar šioks toks asimetriškumas, bet jį irgi pastebi tik tie kuriems liepiu pažiūrėt ar matosi.. ir tai ne visi pamato.
Manau esmė yra galutinis variantas kuris tenkintų.


Tai žinoma, puikiai suprantu, kai ta asimetrija yra normali kai jos gerai neįsižiūrėjęs net nepastebi. Pvz mano šnervės irgi skirtingo dydžio, bet nepažiūrėjęs iš arčiau iš karto nepasakytum (na, nepaisant to, kad mano nosis tokia visa nulinkusi, tai dar ir šiaip taip lengvai nepamatysi biggrin.gif ), bet tose foto pavyzdžiuose asimetrija labai ryški, už tai man ir keista. Bet beveik visose foto, kaip taip gali būti.. Ar čia aš viena tik tą pastebiu?
Atsakyti
QUOTE(Marabou @ 2016 01 24, 14:25)
Labas visoms,

Kai jau vėliau po kelių dienų pasidariau nuotraukų šonu, esu labai labai labai patenkinta, nosis sumažėjo gerokai, galiukas dar turi atslūgt, ji idealiai tiesi, mano veidas gerokai pasikeitė, nebeturiu to savo raganiško akcento- nosies. Jau kad buvo suplanuota operacija, papylė ir akmenų į chirurgo daržą, ir atkalbėt bandė, ir pati buvau suabejojus dėl savo pasirinkimo. Bet pašte šio chirurgo darbų nuotraukos tikrai vertė juo pasitikėt. Ir labai džiaugiuos kad pasitikėjau, kolkas esu labai laiminga, o toliau gijant matosi kad ji tik gražės smile.gif) Gal ir ne visiems pasiseka su chirurgais, mano atveju tai tikrai sėkminga pradžia  tongue.gif


sveika, smagu, kad nuotaikos po op puikios....uzstrigo tavo pasakymas :idealiai tiesi....man lygiai taip buvo po tvarscio nuemimo..tevai net sake kaip netikra nosis..tokiu tiesiu nebuna...praejo 2men ir kazkur tiesumas dingo...is vienos puses lyg normali is kitos gavosi didesne kuprele nei nueme doh.gif aisku nesakau, kad tau taip bus, bet nereiketu dziaugtis pirma laiko..ilgas gijimo procesas ir nosis labai keisis...ir ne visada i geraja puse..bent maniske po itvaro nuemimo man patiko zymiai labiau ...sad.gif
QUOTE(vilte90 @ 2016 01 31, 21:18)
Sveikos, aš peržiūrėjau S.V. darbų foto, tai iš šono beveik visos nosytės tobulos, tokios, kokios aš ir norėčiau, bet kodėl visos iš priekio kreivos ir su asimetriškomis šnervėmis??? Pvz mano nosis yra šiek tiek pasislinkusi į kažkurią pusę, bet iš priekio atrodo idealiai tiesi ir visai nesinorėtų, kad tą tiesumą išdarkytų.. Beje, kas pamenate vardą to ruso daktaro, kur visos nosytės tobulai patvarkytos buvo?

su ta asim visada jie susidirba....pas mane ta pati situacija...nosis kreiva is priekio...nors pries op klausiau ar nesukreivos nosies man, nes tikrai buvo idealiai tiesi....dar dedu viltis, kad tinimai visi praeis......
Atsakyti
Ar pas kurią nors buvo atvejis, jog planavotės dėtis breketus ir darytis operaciją? Įdomu, ką pirmiau reikia daryti ir ar daro įtaką breketai ir operacija vienas kito atžvilgiu? Aš manau, kad pirmiausia reikia breketų, o tada tik operacija.
Atsakyti
Manau kad tam iškreivėjimui jau po operacijos turi nebent mechaninis poveikis, kad kaulas pasislinktų arba turi veikti dažnas jėgos poveikis, arba kaulas dar labai paslankus buvo .Tai gal miegojimas ant šono ir su odos tempimu ir kaulas sujuda, gali būti ir tokių atvejų, kad kaulai sunkiai gyja, per savaitę dar nebūna sugiję ir dėl to pasislenka. Kitu atveju galėjo ir būti kreivai padaryta, bet per tinimą pradžioje to nesimatė. Na bet čia tik mano smartass.gif pamąstymas, kodėl kaulas sukreivėja. Aš kiek čiupinėju savo kaulą, tai kol kas kreivas neatrodo.. tfu tfu tfu tikiuosi ir nebus..

Vilte90, kai skaitinėjau senesnius forumus viena mergina buvo iškėlusi tokią pačią problemą. Poto rašė, kad gydytojas jai rekomendavo pirma susitvarkyti dantis, nes breketai dantis stumdo žandikaulyje, ypač jei tvarko sąkandį. Gal dantys nosiai įtakos daug neturi, bet manau nerizikuočiau, tikrai negali žinot kaip tau kas gis, juk kaulai kaukolėje sujungi nepaslankiai, išskyrus apatinį žandikaulį, tai visai gali būt kad nutiks taip kaip aptarėm tą variantą aukščiau.
Atsakyti
QUOTE(vilte90 @ 2016 02 07, 21:19)
Ar pas kurią nors buvo atvejis, jog planavotės dėtis breketus ir darytis operaciją? Įdomu, ką pirmiau reikia daryti ir ar daro įtaką breketai ir operacija vienas kito atžvilgiu? Aš manau, kad pirmiausia reikia breketų, o tada tik operacija.

QUOTE(Marabou @ 2016 02 09, 22:12)
Gal dantys nosiai įtakos daug neturi, bet manau nerizikuočiau, tikrai negali žinot kaip tau kas gis, juk kaulai kaukolėje sujungi nepaslankiai, išskyrus apatinį žandikaulį, tai visai gali būt kad nutiks taip kaip aptarėm tą variantą aukščiau.

Narei, aišku, siūlyčiau pasikonsultuoti su būsimais gydančiais gydytojais, bet iš pradžių ortodontinis gydymas, ir tik tada nosies plastinė operacija būtų logiškesnis variantas.
Šiaip žandikaulių padėtis ir išsivystymas turi nemažą įtaką visam veidui, nosis - ne išimtis.smile.gif
Po ortognatinių operacijų bendras nosies vaizdas įprastai šiek tiek keičiasi, po ortodontinio gydymo, ypač jei plečiamas viršutinis žandikaulis ir tvarkomas sąkandis - taip pat.
Maxilla - žalia spalva, gomurio/viršutinio žandikaulio du kaulai būna praplečiami, suaugusiems - taip pat, tarpe per laiką susiformuoja naujas kaulinis audinys. Nieko radikalaus gal nesimatys, bet natūralu, kad gali kiek keistis ir nosis - pvz. galiuko padėtis pakisti, nosis paplatėti ar pan., viskas susiję.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zomša: 10 vasario 2016 - 15:38
Ačiū visoms už atsakymą! Na, aš irgi logiškai išmąsčiau, kad kadangi breketai stumdo tą žandikaulį kažkiek, tai reikia pirma breketų, o po to jau operacija. Pas mane kaip tik viršutinis žandikaulis yra didesnis už apatinį, bet apskritai jis šiek tiek pakrypęs, tai tikiuosi išsitiesins po gydymo. smile.gif
Atsakyti