Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija 24 tema

QUOTE(Extravagance @ 2015 11 25, 02:10)
Nuu, matyt panika buvo uzejusi kazkokia, siandien man mano nosis tikrai graziau atrodo ir matosi, kad yra pasikeitimas (is sono). Nors dar ir su pleistru. Ir man visai lygir patinka.. doh.gif  biggrin.gif
Eisiu po poros dienu pleistro nuimt, tai jau bus normaliai aisku, kas ir kaip ten atrodo, tai parasysiu. Jei kam idomu, rasykit i az, atsiusiu nuotrauka, nes prie pasto tai as priejimo iki siol taip ir neturiu.
Ahh, tos po operacines isterijos...  ax.gif


Extravagance, parašiau Jums žinutę, labai norėčiau pamatyti Jūsų nosytės nuotraukas:) Ačiūsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Extravagance @ 2015 11 22, 23:53)
Sveikos,
Na pasidariau jau op, bet kazkaip nervas ima, dar su pleistriuku, bet man ta nosis vistiek ilga atrodo  unsure.gif dariausi ketvirtadieni ir zinau, kad cia dar labai mazai laiko praejo, bet vistiek nervas ima ir nieko negaliu sau padaryti. Ji aisku sutinus ir tt, kazi, ar dar mazes ji, ar man jau susitaikyt, kad cia nieko nebeimanoma padaryt ir tokia su visam liksiu..?!
Jei susikuret Fb grupe, galeciau parodyti nuotraukas, tai pasakytumet savo nuomone... unsure.gif  verysad.gif


sveikos mergaites, nu ir as po op...Vakar pagaliau pasiryzau...vaziuodama i vilniu stojau kokius įk. gal nereikia gal blogiau bus ir man....atkalbinejo visi nors mazai kam sakiau....bet I didit. ax.gif
Operavo Radzevicius...sako labai sunki buvo op.2val man tvere ta nosi ir taise klaidas. Sako padariau ka galejau...sakau ir??? sako as patenkintas..ydomu ar as busiu....Si karta tikrai matosi jau po op , kad nosis trumpesne(net galvoju ar ne per daug blush2.gif ) daug ir dailesne...kad ir sutinus visa snerves matyt, kad patvarkytos graziai. Jokiu man tamponu nedejo i nosi..tai beweik ramiai galiu kvepuot diena...naktis buvo biski sunkoka...sahara burnoj..bet visumoj jauciuosi gerai..apart , kad jau siandien sutino akys net....laukiu ir kartu jaudinuosi kai tvarsti nuims.....labai jau smalsu ir kartu baisu...

P.s jei kas nori i fb grupe pakvieskit mane i draugus Ramune Grazule, kitaip neina pridet kazkaip
Atsakyti
QUOTE(munixas @ 2015 12 10, 10:22)
sveikos mergaites, nu ir as po op...Vakar pagaliau pasiryzau...vaziuodama i vilniu stojau kokius įk. gal nereikia gal blogiau bus ir man....atkalbinejo visi nors mazai kam sakiau....bet I didit.  ax.gif
Operavo Radzevicius...sako labai sunki buvo op.2val man tvere ta nosi ir taise klaidas. Sako padariau ka galejau...sakau ir??? sako as patenkintas..ydomu ar as busiu....Si karta tikrai matosi jau po op , kad nosis trumpesne(net galvoju ar ne per daug  blush2.gif ) daug ir dailesne...kad ir sutinus visa snerves matyt, kad patvarkytos graziai. Jokiu man tamponu nedejo i nosi..tai beweik ramiai galiu kvepuot diena...naktis buvo biski sunkoka...sahara burnoj..bet visumoj  jauciuosi gerai..apart , kad jau siandien sutino akys net....laukiu ir kartu jaudinuosi kai tvarsti nuims.....labai jau smalsu ir kartu baisu...

P.s jei kas nori i fb grupe pakvieskit mane i draugus Ramune Grazule, kitaip neina pridet kazkaip

Labas. Dziugu girdet, kad rezultatas matosi. Na dabar tik reiks pakentet kol visus pleistrus nuims ir tt smile.gif tikiuosi patiks ir nuemus, butinai prasom pasisakyt, labai idomu - visgi pas ta pati gyd daremes.
o as net nezinau is tikro. Galiukas lyg patinka, pradzioj patiko, kai pleistrus nueme..is priekio graziai visai. Bet dabar sutino ir is sono ypac, stora tokia. Ir vistiek ji man ilga, kas zinojo, kad darausi, sako, nelabai matos skirtumas tas, tai as ... verysad.gif unsure.gif kazi, ar mazes ji dar
Aisku, palauksiu iki pavasario dabar (kai i lt vaziuosiu vel), paziuresim, kaip cia bus po visu tu tinimu.
Nebuvau cia kazkaip ir uzejus vien del tu prastoku nuotaiku tokiu, tai vat. Kam zadejau, pasistengsiu greitu laiku tas ft atsiust
Atsakyti
QUOTE(Extravagance @ 2015 12 15, 07:23)
Labas. Dziugu girdet, kad rezultatas matosi. Na dabar tik reiks pakentet kol visus pleistrus nuims ir tt smile.gif tikiuosi patiks ir nuemus, butinai prasom pasisakyt, labai idomu - visgi pas ta pati gyd daremes.
o as net nezinau is tikro. Galiukas lyg patinka, pradzioj patiko, kai pleistrus nueme..is priekio graziai visai. Bet dabar sutino ir is sono ypac, stora tokia. Ir vistiek ji man ilga, kas zinojo, kad darausi, sako, nelabai matos skirtumas tas, tai as ... verysad.gif  unsure.gif  kazi, ar mazes ji dar
Aisku, palauksiu iki pavasario dabar (kai i lt vaziuosiu vel), paziuresim, kaip cia bus po visu tu tinimu.
Nebuvau cia kazkaip ir uzejus vien del tu prastoku nuotaiku tokiu, tai vat. Kam zadejau, pasistengsiu greitu laiku tas ft atsiust

parasykite man i FB prasau. ydomu pasidalint patirtim...kaina, rezultatai ir pan...
O jis man sake, kad labai gerai jei zmones nepastebi po op..taip ir turi but....naturalistas Radzevicius. blush2.gif
man ryt siulus trauks...aina sau bijau kazkaip..zinau kad skauda....kiek pamenu po pirmos....plius dar nuims tvarsti...sokas bus ar ne.....brrr.. nu aisku nera kur trauktis jau..kas padaryta tas...nors su tvarsciu ji man patinka, tikiuose be tvarscio irgi lotuliukas.gif
o kad mazes tai tikrai.....jug sutinus visa dabar....faktas, kad mazes
beja, ar po tos savaites galutinai nuima tvarscius ar palieka dar kazkoki itvara? jau taip noriu lekt is namu, kad laukiu nesulaukiu....nors vakat pabuvau truputi lauke tai saltis tiek kando i ta nosi, kad manau jautri bus ilgai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo munixas: 15 gruodžio 2015 - 15:22
QUOTE(munixas @ 2015 12 15, 16:18)
parasykite man i FB prasau. ydomu pasidalint patirtim...kaina, rezultatai ir pan...
O jis man sake, kad labai gerai jei zmones nepastebi po op..taip ir turi but....naturalistas Radzevicius. blush2.gif 
man ryt siulus trauks...aina sau bijau kazkaip..zinau kad skauda....kiek pamenu po pirmos....plius dar nuims tvarsti...sokas bus ar ne.....brrr.. nu aisku nera kur trauktis jau..kas padaryta tas...nors su tvarsciu ji man patinka, tikiuose be tvarscio irgi  lotuliukas.gif
o kad mazes tai tikrai.....jug sutinus visa dabar....faktas, kad mazes
beja, ar po tos savaites galutinai nuima tvarscius ar palieka dar kazkoki itvara? jau taip noriu lekt is namu, kad laukiu nesulaukiu....nors vakat pabuvau truputi lauke tai saltis tiek kando i ta nosi, kad manau jautri bus ilgai

As galiuko dar dabar nejauciu pvz. Bega nosis, nutysta ten..o pamatau, kai jau nutyse.. biggrin.gif man pvz iskart viska nueme, jokiu tvarsciu neliko. Tik akys eme asarot, kai trauke siulus, nes paskaudejo siektiek. Bet nieko, visa tai pakenciama. O kuris ten jusu fb tas, nes ten kelios merginos tokiu vardu..
Atsakyti
QUOTE(Extravagance @ 2015 12 15, 20:39)
As galiuko dar dabar nejauciu pvz. Bega nosis, nutysta ten..o pamatau, kai jau nutyse.. biggrin.gif man pvz iskart viska nueme, jokiu tvarsciu neliko. Tik akys eme asarot, kai trauke siulus, nes paskaudejo siektiek. Bet nieko, visa tai pakenciama. O kuris ten jusu fb tas, nes ten kelios merginos tokiu vardu..

juoda suknele ant akmens biggrin.gif
man ir baisu biskiuka ta procedura, nes pirma karta pamenu ir verkiau biggrin.gif bet labiau gal baugina vaizdas po ytvaru g.gif
Atsakyti
QUOTE(munixas @ 2015 12 15, 21:15)
juoda suknele ant akmens biggrin.gif
man ir baisu biskiuka ta procedura, nes pirma karta pamenu ir verkiau biggrin.gif bet labiau gal baugina vaizdas po ytvaru  g.gif

Ok, pridesiu siandien po darbu visu
Sekmes traukime ir tikiuosi vaizdas patiks!! smile.gif
Atsakyti
sveikos, nu as jau be tvarsciu. Ka galiu pasakyt....visumoj patenkinta.Aciu Radzeviciuj...nosis tobula nebus tikrai, bet istaise labai daug klaidu..profilis superinis...ko ir norejau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(munixas @ 2015 12 16, 23:14)
sveikos, nu as jau be tvarsciu. Ka galiu pasakyt....visumoj patenkinta.Aciu Radzeviciuj...nosis tobula nebus tikrai, bet istaise labai daug klaidu..profilis superinis...ko ir norejau  blush2.gif

Kaip smagu girdet!! DzIaugiuos uz jus
Pakvieciau jus i draugus fb (su balta suknele). Galesim nuotraukom pasidalint smile.gif)
Atsakyti
Sveikos visos smile.gif atsiliepkite kurios kažką apie Vaiciuna gali papasakoti. Nes ant dienų noriu op užsirašyti pas jį. Ir gal galite į fb grupę pridėti? Nuotraukoje su ryžais plaukais. Ačiū iš anksto
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnest: 27 gruodžio 2015 - 16:25
Sweikos, su sventem
Klausimas merginoms po op: ar jusu nosies galiukas buvo pajuodes? pastebejau pas save tokia keista spalva biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(munixas @ 2015 12 28, 22:05)
Sweikos, su sventem
Klausimas merginoms po op: ar jusu nosies galiukas buvo pajuodes? pastebejau pas save tokia keista spalva biggrin.gif

Su sventem! Pas mane tai sonas vienas galiuko atrodo kazkoks paramsejes biggrin.gif
Atsakyti