Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija 24 tema

QUOTE(Marabou @ 2015 11 05, 23:53)
Sveikutės, naujokėles smile.gif
Aš tai mielai priimčiau, bet pati esu šviežia ir nežinau kokios čia salygos yra dalinantis slaptažodiu, reikėtu kad bent kokios senbuvės prisijungtų ir patvirtintų kad nori savo nuotraukas publikuoti (aš dar be op, tai ir neturiu ko publikuoti :/). O kol kas galim pabendrauti ir padiskuotuoti apie gydytojus, pasiruošimą...
Bet, galiu matyti jūsų nuotraukas, zana23, jūsų situacija manau iš tų kur gal ne nosis negraži, bet smulkus smakras ją optiškai didina, bet nosiukė man tai visai simpatiška ax.gif
Santa_barbara, turėdama jūsų nosytę nežinau ką daryčiau, kai lyginu jusų su savo nosimi, tai man ji tokia simpatiška, ir mažutė pas jus atrodo. Bet gal gumbelis irgi erzintų. daugiau tikrai nieko nekeisčiau smile.gif o ką siūlė Jankūnas?  rolleyes.gif

Jankunas sake reiktu daryti pilna nosies korekcija, nes nuemus vien kuprele tapciau ilganose smile.gif Visa tai parode pafotosopintose nuotraukose, tad tikrai, kad buciau visiskai patenkinta reikia koreguot ir kuprele, ir galiuka. Dabar mintyse vien ta nosis nosis nosis smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Marabou @ 2015 11 06, 00:53)
Sveikutės, naujokėles smile.gif
Aš tai mielai priimčiau, bet pati esu šviežia ir nežinau kokios čia salygos yra dalinantis slaptažodiu, reikėtu kad bent kokios senbuvės prisijungtų ir patvirtintų kad nori savo nuotraukas publikuoti (aš dar be op, tai ir neturiu ko publikuoti :/). O kol kas galim pabendrauti ir padiskuotuoti apie gydytojus, pasiruošimą...
Bet, galiu matyti jūsų nuotraukas, zana23, jūsų situacija manau iš tų kur gal ne nosis negraži, bet smulkus smakras ją optiškai didina, bet nosiukė man tai visai simpatiška ax.gif
Santa_barbara, turėdama jūsų nosytę nežinau ką daryčiau, kai lyginu jusų su savo nosimi, tai man ji tokia simpatiška, ir mažutė pas jus atrodo. Bet gal gumbelis irgi erzintų. daugiau tikrai nieko nekeisčiau smile.gif o ką siūlė Jankūnas?  rolleyes.gif

Aciu uz komentara smile.gif reiketu gal tada smakra didinti implantu biggrin.gif
Noreciau nueiti i konsultacija, bet reikia pradzioje pasirinkti pas ka. matau labai giria Jankuna is Klp, ar yra Kaune geresniu? labai noreciau paziureti chirurgu darbus, gal lengviau butu apsispresti.
Atsakyti
Sveiki,

Man 17 metų. Turiu sveikatos problemų dėl nosies. Nuo mažumės kankina nuolatinė alergija - dulkėms, žiedadulkėms, gyvūnų kailiui. Tai ypač suaktyvėja pavasarį. Taip pat esu alergiška riešutams, obuoliams, apelsinams, kriaušėms t.y daugeliui vaisiams. Jaučiamas niežėjimas ausyse, gerklėje. Didelis akių paburkimas, serijinis čiaudulys, gleivinės išskyros skaidrios ir vandeningos, gausus ašarojimas, dažnas žiovaujimas. Naktį kvėpuoju pro burną, prakaituoju. Dieną, pamokose, pila šaltas prakaitas. Dažni galvos skausmai, svaigimai. Pastebėjau, blogai skiriu kvapus, norėdama parduotuvėje išsirinkti arbatą, turiu ją nusipirkti ir namuose paragauti.
Nosis - gana didelė, su kuprele, buku galiuku, bei kreiva. Galvoju apie operaciją. Noriu sužinoti, ar įmanoma vienos operacijos metu sutvarkyti nosies vidų: kriaukles, pertvarą, ir išorę: pašalinti kuprelę. Taip pat, ar kompensuoja ligonių kasos?

Dėkoju už atsakymus.
Atsakyti
Atsiunciau emaila su keliom nuoraukom, atsakymo negavau. Ar reikejo pasisakyti cia pries siunciant?
Atsakyti
merginos, o gal susikuriam grupe fb....ten galetum pasidalint foto..nes cia ilgokai viskas trunka smile.gif as irgi labai noreciau paziuret i pakoreguotas nosytes... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(munixas @ 2015 11 06, 21:16)
merginos, o gal susikuriam grupe fb....ten galetum pasidalint foto..nes cia ilgokai viskas trunka smile.gif as irgi labai noreciau paziuret i pakoreguotas nosytes... 4u.gif



Labas, aš pritariu dėl fb grupės thumbup.gif , tikrai greiciau vyktu bendravimas ir patogiau butu informacijos rasti.

Ir kai siunčiate nuotraukas į paštą, tai parašykite savo slapyvardžius, nes bendrauja čia vienas žmogus, o nutraukos į paštą atsiųstos be slapyvardžio yra neaišku kieno.
Atsakyti
As irgi pritariu. Fb grupe galima padaryti ir slapta, kad niekas nematytu visai. Paziurejau jusu visu nuotraukas. Jus grazios moterys. Daugeliui gal nereikia jokiu operaciju, o reikia gero zodzio?
Atsakyti
tai kuri sukuriam? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marabou @ 2015 11 06, 01:12)

Operavo Astrauskas. Turejo galiuka tik daryti, bet po OP sake, kad kazkiek "mesytes" idejo ant nosies, kad butu tiesi, tad dar per keleta menesiu turetu tinimas mazeti.
Zinokit pokyciu niekas nepastebi, tik vyras biggrin.gif as ir pati tikejausi ryskesnio rezultato, bet dar turiu vilties, kad praejus tam tikram laikui taip ir bus smile.gif
Atsakyti
Bet jus savo vyrui juk saket apie operacija smile.gif ?
Atsakyti
QUOTE(irmulix @ 2015 11 08, 22:33)
Operavo Astrauskas. Turejo galiuka tik daryti, bet po OP sake, kad kazkiek "mesytes" idejo ant nosies, kad butu tiesi, tad dar per keleta menesiu turetu tinimas mazeti.
Zinokit pokyciu niekas nepastebi, tik vyras biggrin.gif as ir pati tikejausi ryskesnio rezultato, bet dar turiu vilties, kad praejus tam tikram laikui taip ir bus smile.gif

mano istorija,,,,niekas nepastebejo..tik po 10m dabar pastebi, kad nosis kampuotA doh.gif
Atsakyti
Gal ne tiek didelė problema buvo, kad niekas nepastebi? aš pritariu rožės vardas, kad pažiūrėjus į kai kurių merginų nuotraukas, tikrai sunku suprasti, dėl ko nori tas nosytes koreguoti smile.gif bet čia jau kiekvieno žmogaus apsisprendimas, ir jis turi būti gerbiamas.
Aš vat tai labai norėčiau kad niekas nepastebėtų pokyčių, nes kažkaip bijau kad pradės teisti ir panašiai.. bet mano atvejis ne iš tų kur minimalių pokyčių užtektų.. kolkas dar net tėvam nepasakiau apie operaciją, vis kažko bijau verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Zana23 @ 2015 11 06, 12:19)
Aciu uz komentara smile.gif reiketu gal tada smakra didinti implantu  biggrin.gif
Noreciau nueiti i konsultacija, bet reikia pradzioje pasirinkti pas ka. matau labai giria Jankuna is Klp, ar yra Kaune geresniu? labai noreciau paziureti chirurgu darbus, gal lengviau butu apsispresti.

Kaune geruoju linksniuoja S.Vikšraiti ir T.Aštrauską
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marabou: 09 lapkričio 2015 - 15:43