Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija 24 tema

QUOTE(karamone @ 2015 10 29, 15:05)
Sveikos merginos  4u.gif  Nebepažįstu turbūt nei vienos, bet pasisakysiu kaip kažkada buvusi senbūvė  biggrin.gif  Mano nosytei jau 1,5 m.  wub.gif  Tai geriausias dalykas, kuris galėjo nutikti mano gyvenime ir nežinau, kodėl tiek ilgai laukiau biggrin.gif Ne tik sau tapau žyyyymiai gražesne, bet ir pasitikėjimas savim kaip išaugo, nebebijau būti šonu tarp žmonių, nebebijau fotografuotis. Na, tiesiog nuostabu išlysti iš savo kompeksų smile.gif

Taigi tos, kurios tikrai kompleksuojat pirmyn, aš jus palaikau ir linkiu kuo geriausio  4u.gif  wub.gif

Kas liečia komplikacijas, labai individualu. Man darė pilną korekcija ir tiesino pertvarą. Nosis buvo kreiva iš priekio ir šiaip ilgoka. Dabar turiu tiesią,  vos riestą nosytę, riestumas išryškėja šypsantis. Na, turiu savo buvusios nosies gerąjį variantą  thumbup.gif  Tiesa, kadangi ji buvo kreivoka, kreivumas irgi išryškėjo vienoje vietoje po maždaug metų, kadangi ten kaip duobutė atsirado, na ji visada ir buvo. Tai suleido man užpildo ir išsitiesino. Sakė laiko iki metų ar dviejų jis, bet tai jau ne bėda. Šiaip esu tikrai patenkinta, nėra ko lygint kaip buvo.
Pooperacinis laikorpis individualus dalykas. Sunkiausia buvo 2-3 d. kai tinimas užvešėjo, jaučiaus ir atrodžiau kaip pervažiuota tanku. tris kartus  lotuliukas.gif
Jei kas domina klauskit  ir kantrybės laukiant rezultatų 4u.gif

Sveika, karamone, labai grazus tavo sitas laiskelis, bent jau man, belaukianciai operacijos tikrai pakėlė sypsena veide smile.gif mazai cia tokiu su realistisku poziuriu , dauguma labai optimistiskos pries operacija, ir pesimistiskos po jos. Tu labai gerai pasakei, kad trukumu yra ir po operaciju, bet nereikia dėn tu gal taip pergyventi, jeigu galutiniam variante nosis tau tinka ir atrodo daug geriau nei buvo pries tai smile.gif beje labai idomu koks gydytojas tave operavo smile.gif gal parodysi ir rezulttus bendram paste ?
Atsakyti
sveikos, vis susirasineju su grozio pasaulio klininka..tai man jie labai siulo Daumanta Gutmana...sako norytes rezultatais tikrai busit patenkinta. Bet paziurejau toks jaunas....nors jo specelizaciaj ir yra Rinoplastika.... bet patirties vistiek norisi daugiau... doh.gif gal kuri esat susidurusios su situ gydytoju?
Atsakyti
Daktaras su tokia pavarde, gali buti neblogas smile.gif Bandykit paieskot info kur tik galite.
Atsakyti
kad ir jaunas, bet jeigu daug praktikuojasi butent rinoplastikoje, tai manau verta kaip kandidatą apsvarstyti.. tik reikia aišku daugiau info susirasti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Marabou @ 2015 11 01, 19:30)
kad ir jaunas, bet jeigu daug praktikuojasi butent rinoplastikoje, tai manau verta kaip kandidatą apsvarstyti.. tik reikia aišku daugiau info susirasti wink.gif

labai jau mazai info apie ji...beweik nera.. ganetinai jaunas gydytojas. Nuleksiu i konsultacija ...paziuresiu ka kalbes jisai
Atsakyti
QUOTE(munixas @ 2015 11 01, 11:36)
sveikos, vis susirasineju su grozio pasaulio klininka..tai man jie labai siulo Daumanta Gutmana...sako norytes rezultatais tikrai busit patenkinta. Bet paziurejau toks jaunas....nors jo specelizaciaj ir yra  Rinoplastika.... bet patirties vistiek norisi daugiau... doh.gif  gal kuri esat susidurusios su situ gydytoju?

Patikslinkit, jei klystu, bet Gutmanas, berods, operuoja tik su kitu chirurgu ir operacijos metu (rinoplastikos) jo uzduotis yra sutvarkyt viska, kas susije su pertvara, o visa kita estetini darba atlieka kitas plastikos chirurgas.
Nebepamenu, su kuo jis dirba, tikrai buvo rasyta cia. Net ir niekur neraso, kad jis pl. chirurgas, kai pvz ivedus radzeviciu, raso visur, kad jo specializacija - plastikos chirurgas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jokubauskaite: 02 lapkričio 2015 - 20:50
QUOTE(Jokubauskaite @ 2015 11 02, 21:47)
Patikslinkit, jei klystu, bet Gutmanas, berods, operuoja tik su kitu chirurgu ir operacijos metu (rinoplastikos) jo uzduotis yra sutvarkyt viska, kas susije su pertvara, o visa kita estetini darba atlieka kitas plastikos chirurgas.
Nebepamenu, su kuo jis dirba, tikrai buvo rasyta cia. Net ir niekur neraso, kad jis pl. chirurgas, kai pvz ivedus radzeviciu, raso visur, kad jo specializacija - plastikos chirurgas.

nu as ir girdejau , kad jis otolaringologas, bet kai as jiem parasiau, gavau atsakyma :''Jis atlieka pilnai nosies plastines operacijas. Jis ne dalyvauja, o jas atlieka savarankiskai ir puikiai. ''

Tai va, turbut daro savarankiskai smile.gif
Mano pirma konsultacija pas Radz. tai po konsultacijso matysiu ar verta su D.G susitikti
Atsakyti
Sveikos merginos, ruosiuosi ir as darytis operaciją. Labai blogai jauciuosi su savo nosim verysad.gif Jau ilga laika kaip bandau apsispręsti del daktaro. Noriu iki sausio apsispresti pas ka daryti verysad.gif nezinau ar reikalinga pilna ar tik nosies galiuko op. Noreciau daryti Kaune, bet yra galimybe nuvaziuoti i Klaipeda.
Issiunciau nuotraukele i pasta, labai noriu merginu nuomoniu. Pamatyti jusu paciu merginu atvejus ir galbut lengviau butu apsispresti pas koki gydytoja kreiptis. Lauksiu slaptažodžio, noriu pasitarti su jumis smile.gif
Atsakyti
Mergaitės, pagaliau prisiruošiau pasidalinti nosiko nuotraukomis, permečiau į paštą smile.gif
Thalia, jei galit, pažiūrėkit ir pasakykit, ar vis dėl to vertėjo daryti 4u.gif
Atsakyti
Labas, merginos smile.gif esu naujoke, bet dabar labai intensyviai domiuosi nosies operacija. Netempdama gumos atsiusiu jums savo foto i pasta. Noresiu pamatyti ir jusu foto, domina rezultatas po.. Esu klaipediete, tad patogiausia butu operuotis pas gydytoja V. Jankuna, pas kuri siandien buvau konsultacijoje. Jis tikrai mato, ka reikia keisti nosyje, bet aisku uz galutini rezultata negarantuoja, kas butent dabar mane ir neramina. Bet siaip seniai noriu panaikinti savo nemylima kuprele smile.gif Tuoj siunciu savo foto ir tikiuosi priimsit draugiskai smile.gif
Atsakyti
Sveikutės, naujokėles smile.gif
Aš tai mielai priimčiau, bet pati esu šviežia ir nežinau kokios čia salygos yra dalinantis slaptažodiu, reikėtu kad bent kokios senbuvės prisijungtų ir patvirtintų kad nori savo nuotraukas publikuoti (aš dar be op, tai ir neturiu ko publikuoti :/). O kol kas galim pabendrauti ir padiskuotuoti apie gydytojus, pasiruošimą...
Bet, galiu matyti jūsų nuotraukas, zana23, jūsų situacija manau iš tų kur gal ne nosis negraži, bet smulkus smakras ją optiškai didina, bet nosiukė man tai visai simpatiška ax.gif
Santa_barbara, turėdama jūsų nosytę nežinau ką daryčiau, kai lyginu jusų su savo nosimi, tai man ji tokia simpatiška, ir mažutė pas jus atrodo. Bet gal gumbelis irgi erzintų. daugiau tikrai nieko nekeisčiau smile.gif o ką siūlė Jankūnas? rolleyes.gif
Atsakyti
Irmulix, labai graži nosytė dabar, bet ir prieš pasakyčiau kad labai graži buvo smile.gif aš gal nebūčiau tiek pinigų mokėjusi dėl visai minimalių pokyčių, nors tie pokyčiai tik į gražesnę pusę. Priminkit, pas kokį chirurgą operavotės? ir ar užteko tik galiuko op?
Atsakyti