Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija 24 tema

Sveiki. ar galima butu gauti koduka nuo pasto. Nusiunciau foto nezinau koki daktara pasirinki. g.gif
Atsakyti
Sveiki! smile.gif Jau nuo pagrindinės mokyklos laikų svajoju apie siauresnę, mažesnę nosį. Turiu fobiją fotografuotis, kadangi labai kompleksuoju dėl savo nosies ir vis dar taupau pinigėlius, kad galėčiau šitą savo svajonę įgyvendinti ir bent kiek pagerinti esamą situaciją. Tikiuosi priimsite į savo būrį. Šiuo metu renkuosi tarp chirurgų ir būtų labai įdomu ir naudinga pasižiūrėti albume jau atliktus darbus, tad taip pat prašau pasidalinti koduku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(munixas @ 2015 10 26, 12:57)
labuaks, buitinai parasyk po operacijos kokie ispudziai....nes as pati dabar konsultuojuos su D.R.
Man buvo koreguotas galiukas....tai jokiu ytvaru nenesiojau...toki pleistriuka tik uzklijavo storesni....melyniu jokiu nebuvo.tad per gimtadieni tikrai atrodsi zmoniskai, nebijk  ax.gif

Labas
Dekui, tikiuos, kad taip ir bus. Ziuresim. Tik vieno bijau, Kad nepaliktu tokios, kad kaip dabar yra, ar labai minimaliai pakeistos...jauciu, kaip varna dabar as karksesiu gydytojui, kad pasistengtu...
O jeigu nepaslaptis, ka jums DR siulo daryti? Tik galiuka, ar pilna? Nes kiek skaiciau forume, tai jums cia butu antra op, taip? Ir pas jus nosyte tik ilgoka, be kupreles? Idomu, gal atvejai musu panasus butu...
O po op butinai parasysiu kas ir kaip smile.gif) rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Extravagance @ 2015 10 27, 01:46)
Labas
Dekui, tikiuos, kad taip ir bus. Ziuresim. Tik vieno bijau, Kad nepaliktu tokios, kad kaip dabar yra, ar labai minimaliai pakeistos...jauciu, kaip varna dabar as karksesiu gydytojui, kad pasistengtu...
O jeigu nepaslaptis, ka jums DR siulo daryti? Tik galiuka, ar pilna? Nes kiek skaiciau forume, tai jums cia butu antra op, taip? Ir pas jus nosyte tik ilgoka, be kupreles? Idomu, gal atvejai musu panasus butu...
O po op butinai parasysiu kas ir kaip smile.gif) rolleyes.gif

matai as uzsieni, jis nori mane pamatyt gyvai....ir pas ji operaciju reikia laukt 4-6sav. man nelabai gausis....nes as tik nuo gruodzio 1 iki sausio 15lt busiu.....nesutinka jis man rezervuot op laiko kol nezino ar apsiims operuot..nzn dabar...dar parasiau i grozio pasaulio klinika.....laukiu atsakymo..rase, kad is anksto tariantis po konsultacijos kita diena galima operuot..bet kai mano tokia situacija tai be ''gyvos'' konsultacijos niekas neapsiims... be to abejoju ar isvis cia apsiims kas nors....DR sako jusu isskirtinis atvejis....man atrodo visai nesudetingas, bet gyd mano klitaip ... g.gif
taip, pas mane nera kupreliu..bet pati nosi gana auksta.....bet dar susigyvenciau..svarbiausiai man galiukas
Atsakyti
QUOTE(munixas @ 2015 10 27, 12:30)
matai as uzsieni, jis nori mane pamatyt gyvai....ir pas ji operaciju reikia laukt 4-6sav. man nelabai gausis....nes as tik nuo gruodzio 1 iki sausio 15lt busiu.....nesutinka jis man rezervuot op laiko kol nezino ar apsiims operuot..nzn dabar...dar parasiau i grozio pasaulio klinika.....laukiu atsakymo..rase, kad is anksto tariantis po konsultacijos kita diena galima operuot..bet kai mano tokia situacija tai be ''gyvos'' konsultacijos niekas neapsiims... be to abejoju ar isvis cia apsiims kas nors....DR sako jusu isskirtinis atvejis....man atrodo visai nesudetingas, bet gyd mano klitaip ... g.gif
taip, pas mane nera kupreliu..bet pati nosi gana auksta.....bet dar susigyvenciau..svarbiausiai  man galiukas

Kaip keistai. Nes as kai skambinau rezervuotis, tai pora vietu tikrai greitu metu buvo laisvu, gal cia tik man taip pasitaike..ir gruodi pora vietu tikrai buvo, kiek pamenu. Gal jau isgraibste jas...as is uzsienio, beje, taip pat. Bet as buvus pas ji jau konsultacijoj, tad matyt uztai mane ir uzrase iskart. Gal verta jam pasirodyt? smile.gif ir jei matytu, kad gali koreguot, greiciau op uzrasytu tada? Na, kad ir kaip nuspresit, parasykit, idomu, kaip ten jums.
Atsakyti
QUOTE(Extravagance @ 2015 10 27, 17:57)
Kaip keistai. Nes as kai skambinau rezervuotis, tai pora vietu tikrai greitu metu buvo laisvu, gal cia tik man taip pasitaike..ir gruodi pora vietu tikrai buvo, kiek pamenu. Gal jau isgraibste jas...as is uzsienio, beje, taip pat. Bet as buvus pas ji jau konsultacijoj, tad matyt uztai mane ir uzrase iskart. Gal verta jam pasirodyt? smile.gif ir jei matytu, kad gali koreguot, greiciau op uzrasytu tada? Na, kad ir kaip nuspresit, parasykit, idomu, kaip ten jums.

nu zinai, mano situacija kita...suprantu, kad jis nori gyvai pamatyt ir ivertint.....vistiek uzirasysiu tai konsultacijai, o mazum gruodi ir atsiras kokia vietele laisva...
susirasineju su ''grozio chijurgija''...ziuriu jie ten problemu nemato...kad ir sekancia diena OPERUOT...tai man kazkaip linksta sirdele prie D.R. kad jis man kaip zmogus ir nelabai patiko...is bendravimo..bet kaip jis yra sakes, daktaras ne draugas
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif Nebepažįstu turbūt nei vienos, bet pasisakysiu kaip kažkada buvusi senbūvė biggrin.gif Mano nosytei jau 1,5 m. wub.gif Tai geriausias dalykas, kuris galėjo nutikti mano gyvenime ir nežinau, kodėl tiek ilgai laukiau biggrin.gif Ne tik sau tapau žyyyymiai gražesne, bet ir pasitikėjimas savim kaip išaugo, nebebijau būti šonu tarp žmonių, nebebijau fotografuotis. Na, tiesiog nuostabu išlysti iš savo kompeksų smile.gif

Taigi tos, kurios tikrai kompleksuojat pirmyn, aš jus palaikau ir linkiu kuo geriausio 4u.gif wub.gif

Kas liečia komplikacijas, labai individualu. Man darė pilną korekcija ir tiesino pertvarą. Nosis buvo kreiva iš priekio ir šiaip ilgoka. Dabar turiu tiesią, vos riestą nosytę, riestumas išryškėja šypsantis. Na, turiu savo buvusios nosies gerąjį variantą thumbup.gif Tiesa, kadangi ji buvo kreivoka, kreivumas irgi išryškėjo vienoje vietoje po maždaug metų, kadangi ten kaip duobutė atsirado, na ji visada ir buvo. Tai suleido man užpildo ir išsitiesino. Sakė laiko iki metų ar dviejų jis, bet tai jau ne bėda. Šiaip esu tikrai patenkinta, nėra ko lygint kaip buvo.
Pooperacinis laikorpis individualus dalykas. Sunkiausia buvo 2-3 d. kai tinimas užvešėjo, jaučiaus ir atrodžiau kaip pervažiuota tanku. tris kartus lotuliukas.gif
Jei kas domina klauskit ir kantrybės laukiant rezultatų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(karamone @ 2015 10 29, 16:05)
Sveikos merginos  4u.gif  Nebepažįstu turbūt nei vienos, bet pasisakysiu kaip kažkada buvusi senbūvė  biggrin.gif  Mano nosytei jau 1,5 m.  wub.gif  Tai geriausias dalykas, kuris galėjo nutikti mano gyvenime ir nežinau, kodėl tiek ilgai laukiau biggrin.gif Ne tik sau tapau žyyyymiai gražesne, bet ir pasitikėjimas savim kaip išaugo, nebebijau būti šonu tarp žmonių, nebebijau fotografuotis. Na, tiesiog nuostabu išlysti iš savo kompeksų smile.gif

Taigi tos, kurios tikrai kompleksuojat pirmyn, aš jus palaikau ir linkiu kuo geriausio  4u.gif  wub.gif

Kas liečia komplikacijas, labai individualu. Man darė pilną korekcija ir tiesino pertvarą. Nosis buvo kreiva iš priekio ir šiaip ilgoka. Dabar turiu tiesią,  vos riestą nosytę, riestumas išryškėja šypsantis. Na, turiu savo buvusios nosies gerąjį variantą  thumbup.gif  Tiesa, kadangi ji buvo kreivoka, kreivumas irgi išryškėjo vienoje vietoje po maždaug metų, kadangi ten kaip duobutė atsirado, na ji visada ir buvo. Tai suleido man užpildo ir išsitiesino. Sakė laiko iki metų ar dviejų jis, bet tai jau ne bėda. Šiaip esu tikrai patenkinta, nėra ko lygint kaip buvo.
Pooperacinis laikorpis individualus dalykas. Sunkiausia buvo 2-3 d. kai tinimas užvešėjo, jaučiaus ir atrodžiau kaip pervažiuota tanku. tris kartus  lotuliukas.gif
Jei kas domina klauskit  ir kantrybės laukiant rezultatų 4u.gif



Sveika. Oi kaip faina! smile.gif tikrai dziaugiuos uz jus, kad tokie saunus rezultatai...ir labai ikvepianti istorija! Va man dabar tas pats - kompleksuoju sonu i kazka but atsisukus, visalaik stengiuosi tada ta sona pasukt ir veidu but tiesiai, siaubas kaip netvina..o kai dar reik tarp daug zmoniu but, ar renginy kur kokiam, kur nufilmuoja...po to net apsiverkt kartais tenka, kaip nepatinku sau:( na, bet manau si problema jau tuoj bus ispresta, jetus... negaliu sulaukti!
Butu smagu gal ir nuotraukele kokia viena pamatyt, jei zinoma galite/norite pasirodyti smile.gif ir kas cia tokio saunaus darbo kurejas butu?
As va jokiu pasto duomenu cia neturiu, bet pries kokius 3 metus as siunciau nuotrauka ten...jei ji dar tebera ten.


o del D.R tai taip, jis ner labai kalbus, ar pan, vyras prie raikalo jis, neissipletoja i bereikalingus plepalus. Manau vistiek gal, apziurejimas gyvai yra geriau, kai jis gali pamatyt, kokia ta situacija, 'apciupinet' pacia nosi ir pan..
Atsakyti
O kuris gydytojas pats pigiausias? Visa vakara ziurineju nuotraukas kurias publikuoja daktarai internete. Is to ka maciau, man labiausiai patiko G. Papeckio operaciju rezultatai. Visos nosytes jo padarytos panasios, bet klasikines, ir grazios, jos tinka visoms biggrin.gif Arba labai gerai parinktos nuotraukos. Negraziu zmoniu nededa, gal biggrin.gif Viena daktara lietuvi ziurejau. Man nepatiko ka jis publikuoja. Tarsi anksciau buvo tie zmones "pries" nuotraukose man grazesni, ir tokiu operaciju jiems nereikejo. O padarius jas, veidas tapo maziau harmoningas. Tai ir stabdo mane sis zingsnis, juk tai viso gyvenimo sprendimas. Galvoju apie operacija. Bet chirurgas ne dievas...tas siandien ir stabdo mane. Toliau stebesiu sia tema, aciu, kad dalinates patirtimi.
Atsakyti
QUOTE(Jokubauskaite @ 2015 07 01, 12:50)
Kas padejo apsispresti darytis pas Jankuna?

Radau keleta nuotrauku, kuriose man atrodo labai nekaip suformuoti nosies galiukai, lietuviu darbai cia:

http://plastinechiru...ekcija/#list-p7 is priekio, mano nuomone, labai blogai...

http://plastinechiru...ekcija/#list-p8 - nosies galas - bumbulas, atrodo, kad nedera su kitais veido bruozais doh.gif

Tai jau tikrai...Ten viena moteris "pries" tokia aristokratiska buvo, grazi. Padare visiskai kitokio priesingo tipazo zmogu. Visiskai su jumis sutinku. Nebent jie daro taip, kaip papraso ir i nieka daugiau neziuri doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rožės vardas @ 2015 10 31, 10:59)
Tai jau tikrai...Ten viena moteris "pries" tokia aristokratiska buvo, grazi. Padare visiskai kitokio priesingo tipazo zmogu. Visiskai su jumis sutinku. Nebent jie daro taip, kaip papraso ir i nieka daugiau neziuri doh.gif


As pritariu , visu 100%. Mano nuomone chirurgas turetu netik taisyti tai ko papraso pacientas, bet turetu jam patarti ir parodyti kokius defektus reiktu keisti isvien, kad isgauti grazu rezultata. Nes tarkim, jei nepatinka tik kuprele, gydytojas ja istiesins, pacientes prasymu, bet tada vizualiai nosis pailgės, galiukas gali atrodyti keistai. Arba kai patrumpina nosi, ji gali pasidaryti platesne, tik ne visada pacientas i tai atkreipia demesi pries prasydamas trumpinti nosyte, bet po operacijos, krikia chirurga kad padare placia nosi. Tai daro nemazai lt chirurgu, kurie tik naikina pacienciu ivardintus defektus. Yra keli chirurgai, kurie daro viska ir nuosekliai, labiau taip kaip gydytojui atrodo geriausia, o ne taip kaip pacientas praso, tik viena dalyka pakoreguoti. Tada nosytes galutiniam variante atrodo daug grazesnes. Bet apue tokius chirurgus yra sakoma " jis turi savo braižą/stilių".
Atsakyti
Is vakaryksciu mano internetiniu ziurinejimu dar uzkliuvo, kad tos nosys ir nieko, bet tada visas veidas, ypac smakrine dalis nebedera. Dar radau saita, kur moterys pyksta ir skundziasi, verkia po operaciju komentaruose. Bet, is matytu rezultatu yra ir labai graziu. Tiesiog neitiketina kaip graziu. Viena mergina rodo savo nosi pries ir po, pirmojoje sio forumo temoje, pas G. Papecki tikrai labai grazi nosis dabar. Tokios as irgi noreciau smile.gif Kitos sio daktaro saite publikuojamos irgi labai dailios, panasios formos. Vos vos riestos. Bet kaip jau sakau, gali buti, kad prastu rezultatu nededa viesai.
Dar atsimenu viena atveji. Zinau mergina, su ja susipazinau po mokyklu baigimo. Net nustebau, kookia didele kumpa nosis. Po to vel ja pamaciau po vasaros, universitete. Nosies nebera biggrin.gif Taip ir nebesuprantu ar man pasivaideno, ar kas ta jos nosis. Bet dabar ji ideali biggrin.gif Nors imk ir paklausk smile.gif Kas ja operavo, ir ar man tik pasirode. biggrin.gif biggrin.gif

Ir dar buvo vienas realybes show su grozio chirurgija. Gal atsimenat. Cia man irgi super rezultatas is to show. Bet, kad ji pasiekti, reikejo operuoti ir smakra del proporciju islaikymo. Kad nesusikirstu su prigimtiniais dievo suformuotais rezultatais. Nes juk taip lengva viska sugriauti...Manau, pasiseke siai mergaitei kad pateko cia: http://www.delfi.lt/...s.d?id=50896127 Ji pasikeite i grozio puse, bet ir tikrai nebuvo anksciau mano nuomone labai jau negrazi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rožės vardas: 31 spalio 2015 - 11:56