Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija 24 tema

susirasineju su Radzevicium..nu ale toks nekalbus vaje.... doh.gif as jam puse lapo jis man sakini atgal biggrin.gif

ka radau beskaitinedama : Ilgą laiką dominavo estetinės nosies sumažinimo operacijos, tačiau paskutiniais dešimtmečiais vis dažniau atliekamos chirurginės intervencijos turint tikslą nosį padidinti. Nosies padidinimo operacijos – tai dažniausiai įdubusios nugarėlės išlyginimas, taip pat trumpos nosies prailginimas bei nosies galiuko padidinimas.
kas dali noret padidint ar pailgint nosi biggrin.gif man tai nedaeina, kada as noriu priesingai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo munixas: 23 spalio 2015 - 18:55
QUOTE(kassandrija @ 2015 10 23, 16:44)
Marabau, kampas tarp lupos ir nosies neatitinka standartinio 100 laipsniu, kuomet nosis buna per ilga ar deformuota ir nosies galiukas pasvires zemyn. Bet tai nera atskira problema,  atlikus korekcija jeigu keliamas galiukas, tai kampas ir pasitaiso. Mano atveju irgi kampas tarp nosies ir lupos neatitiko standartiniu 100 laipsniu.


Ačiū, už atsakymą. Man ta patį apie kampus gydytojas minėjo, bet taip greitai pakeitėm poto temą, tai taip ir nebeišsiaiškinau, ar savaime pakyla lūpa, ar reiktų gydytojui paminėti, kad norėčiau jog rezultate ir lūpa būtų sutvarkyta.
O kaip tavo pačios atveju, ar matai, kad tas kampas pasikeites? ar gražiau atrodo lūpa? kiek matosi tavo nuotraukose, tai profiliu viskas labai gražiai (aš svajoju, kad ir pas mane toks profilis būtų po op ^ ^ ), nematau, kad būtų buvęs defektas, nors ir nuotraukose prieš nebuvo bloga ta lūpa wink.gif man viksraitis sakė, kad arti 90laipsniu, kaip neturetu buti
Atsakyti
QUOTE(Marabou @ 2015 10 23, 20:47)
O kaip tavo pačios atveju, ar matai, kad tas kampas pasikeites? ar gražiau atrodo lūpa? kiek matosi tavo nuotraukose, tai profiliu viskas labai gražiai (aš svajoju, kad ir pas mane toks profilis būtų po op ^ ^ ), nematau, kad būtų buvęs defektas, nors ir nuotraukose prieš nebuvo bloga ta lūpa wink.gif  man viksraitis sakė, kad arti 90laipsniu, kaip neturetu buti




Iki operacijos ir net po jos as demesio nekreipiau i tuos laipsniu tarp lupos ir nosies neatitikimus. Tiesiog matydavau defektus kaip didele kuprele ir ilga nosis su pasmukusiu galiuku, o kiek ten tu laipsniu turi but nelabai ir rupejo. Ir dabar ziuriu tik i profilio ir galiuko pokycius, kurie dar vyksta. Tiesa, pirmas 3 - 4 savaites lupa buvo pasileidusi zemyn, sypsantis nesimatydavo dantu biggrin.gif veliau viskas susitvarke.

Ir labai smagu girdet, kad mano nosis dabar yra grazi 4u.gif biggrin.gif thumbup.gif tikiuosi ir toliau tokia liks rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kassandrija: 23 spalio 2015 - 21:27
Kasandrija, manau galiuko tinimas praeis, ir bus dar gražesnė smile.gif
Aš jau užsirašiau operacijai pas S.V. sausio viduryje smile.gif o tyrimus dareisi ta kacia diena pries op? ir LOR apziurinejo ta pacia diena, ar pries tai?
Atsakyti
QUOTE(Marabou @ 2015 10 24, 16:22)
Kasandrija, manau galiuko tinimas praeis, ir bus dar gražesnė smile.gif
Aš jau užsirašiau operacijai pas S.V. sausio viduryje smile.gif o tyrimus dareisi ta kacia diena pries op? ir LOR apziurinejo ta pacia diena, ar pries tai?



Linkiu kuo didziausios sekmes!!! mirksiukas.gif
Taip, tyrimus atliko ta pacia diena, pries operacija. Konsultacijos metu manes paklause ar neturiu problemu su kvepavimu, kadangi neturejau, tai atskiros lor apziuros nebuvo.
Atsakyti
Sveikos,
Na prisijungsiu ir as prie jusu, kadangi man op ne uz kalnu.
Buvau cia pries 3 metus, net nuotrauka i pasta siunciau (kazi, gal dar bera tenais..). Ir konsultacijose pas gydytojus buvau, taciau galop atsirado nenumatytu islaidu ir pritruko pinigu siam reikalui.
Tad kadangi lapkricio 19 jau didzioji diena, nutariau, kad butu gal visgi smagu ir su kitomis pasisneket, gal dar kas panasiu laiku operuosis.
Taip pat ir del vaistu, kas mazintu tinima, nes gimtadienis uz nepilnu dvieju savaiciu po op, tai kad padoriai atrodyciau.
Tai vat. Laukiu is tikro labai jau smile.gif) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Extravagance @ 2015 10 25, 02:44)
Sveikos,
Na prisijungsiu ir as prie jusu, kadangi man op ne uz kalnu.
Buvau cia pries 3 metus, net nuotrauka i pasta siunciau (kazi, gal dar bera tenais..). Ir konsultacijose pas gydytojus buvau, taciau galop atsirado nenumatytu islaidu ir pritruko pinigu siam reikalui.
Tad kadangi lapkricio 19 jau didzioji diena, nutariau, kad butu gal visgi smagu ir su kitomis pasisneket, gal dar kas panasiu laiku operuosis.
Taip pat ir del vaistu, kas mazintu tinima, nes gimtadienis uz nepilnu dvieju savaiciu po op, tai kad padoriai atrodyciau.
Tai vat. Laukiu is tikro labai jau smile.gifthumbup.gif

Sveika, sveikinu, kad op jau taip greitai:) nrlabai aktyviai dabar cia kas bendrauja, bet i klausimus atsakymu galima gauti smile.gif gal gali papasakoti, ka tvarkysi, pas koki chirurga?


P.s. Ačiū , kasandrija:) tikiuosi pasiseks ir man:)
Atsakyti
QUOTE(Marabou @ 2015 10 25, 10:24)
Sveika, sveikinu, kad op jau taip greitai:) nrlabai aktyviai dabar cia kas bendrauja, bet i klausimus atsakymu galima gauti smile.gif gal gali papasakoti, ka tvarkysi, pas koki chirurga?
P.s. Ačiū , kasandrija:) tikiuosi pasiseks ir man:)



Taigi, labai nejantrauju jau, noriu kuo greiciau. Man jau mano ta nosis taip atsibodo...
Is priekio su ja viskas ok, na, galiukas kiek platus, tad ji siaurins. Ir snerves. Bet is profilio...siaube siaube. Ilga ji sad.gif( labai dideli diskomforta del jos jauciu, o dar kai toks darbas, kad reik visalaik but pasitempusiai....
Darys man ja vilniuj, D.R.
Bet tik galiuko nusprendem kad, nes is tikro tai ji tiesi pas mane ir pertvara gera - kvepuoju gerai.
Kazi, kiek laiko tas galiukas uztruks gyt, nes jei ne atvira, gal greiciau..tikiuosi i zmogu busiu panasi po visko. smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(Extravagance @ 2015 10 25, 15:16)
Taigi, labai nejantrauju jau, noriu kuo greiciau. Man jau mano ta nosis taip atsibodo...
Is priekio su ja viskas ok, na, galiukas kiek platus, tad ji siaurins. Ir snerves. Bet is profilio...siaube siaube. Ilga ji sad.gif( labai dideli diskomforta del jos jauciu, o dar kai toks darbas, kad reik visalaik but pasitempusiai....
Darys man ja vilniuj, D.R.
Bet tik galiuko nusprendem kad, nes is tikro tai ji tiesi pas mane ir pertvara gera - kvepuoju gerai.
Kazi, kiek laiko tas galiukas uztruks gyt, nes jei ne atvira, gal greiciau..tikiuosi i zmogu busiu panasi po visko. smile.gif))

galiukas kiek zinau, tai melyniu po akim nepalieka, bet tinimas vis tiek laikysis ilgokai, bet vistiek , i viesuma jau po poros dienu imanoma eiti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marabou @ 2015 10 25, 17:19)
galiukas kiek zinau, tai melyniu po akim nepalieka, bet tinimas vis tiek laikysis ilgokai, bet vistiek , i viesuma jau po poros dienu imanoma eiti smile.gif

Nu va ir as taip galvoju, kad gal neturetu but melyniu, o jei ka...na maskuosiu, kas belieka smile.gif
g.gif as optimistiskai nusiteikus, jau sitiek pralaukiau, kol pagaliau galiu sau tai leist. Tai ir tas istinimas net nebaisus. Jei ka, tai ir sedesiu visas atostogas namie, bet uztat po to bus gerai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Extravagance @ 2015 10 25, 16:16)
Taigi, labai nejantrauju jau, noriu kuo greiciau. Man jau mano ta nosis taip atsibodo...
Is priekio su ja viskas ok, na, galiukas kiek platus, tad ji siaurins. Ir snerves. Bet is profilio...siaube siaube. Ilga ji sad.gif( labai dideli diskomforta del jos jauciu, o dar kai toks darbas, kad reik visalaik but pasitempusiai....
Darys man ja vilniuj, D.R.
Bet tik galiuko nusprendem kad, nes is tikro tai ji tiesi pas mane ir pertvara gera - kvepuoju gerai.
Kazi, kiek laiko tas galiukas uztruks gyt, nes jei ne atvira, gal greiciau..tikiuosi i zmogu busiu panasi po visko. smile.gif))

labuaks, buitinai parasyk po operacijos kokie ispudziai....nes as pati dabar konsultuojuos su D.R.
Man buvo koreguotas galiukas....tai jokiu ytvaru nenesiojau...toki pleistriuka tik uzklijavo storesni....melyniu jokiu nebuvo.tad per gimtadieni tikrai atrodsi zmoniskai, nebijk ax.gif
Atsakyti
QUOTE(munixas @ 2015 10 23, 18:51)
susirasineju su Radzevicium..nu ale toks nekalbus vaje.... doh.gif  as jam puse lapo jis man sakini atgal biggrin.gif



Man irgi nieko nekomentavo, parase tik, kad siulo operacija smile.gif)) tokiu atveju vistiel reiketu ateiti i konsultacija realiai pasirodyti.

Kol kas esu uzsirasius konsultacijai pas Astrauska ir Viksraiti, del pastarojo dvejoju, cia daug jo darbu nepatenkintu... Noriu pas Kaikari, bet gaila, jis Kaune, reikes vykti.

Nauja ar ne nauja (daktarai nera aprasyti) atsirado clinicus.lt, operuoja Klaipedos ligonineje ir Antakalnio klinikose, vadinas, plastikai is ten, gal ziniu butu?smile.gif nors abejoju.

Nusiunciau savo foto dar vienam chirurgui is Rusijos, idomu, ka nupies:)) kaina 4200$.
Atsakyti