Įkraunama...
Įkraunama...

Žolininkės, užkalbėtojos

QUOTE(dzessika @ 2008 12 12, 05:34)
MIELOS MAMYTES..... PADEKITE MAN ISGELBETI MAMA!!! 

Mama labai serga,- o daktrai napadeda,net nesugeba nustatyti diagnozes. Paskutine viltys -tai JUS....

Prasau parasykite,jei zinote kokia GERA PATIKIMA ZOLININKE arba zmogu,GYDANTI NETRADICINES MEDICINOS metodais. Gyvename Klaipedoje,tad butu gerai jei pazistate ka nors is situ rajonu....Bet nuvesiu ir i kitus miestus


Labai užjaučiu tave verysad.gif
bet žinai kaip su tais žoloninkais, vienam gali būti labai geras, o kitą į kapus gali nuvaryti, tad kažin ar apsimoka rizikuoti?
Atsakyti
o nebandet kreiptis i homeopata pvz.? ten net pacios mamos veztis nereiketu ir kai serga visas kunas homeopatija gal labiau padetu g.gif nes i zmogu ziurima kaip i visuma, ir svarbios ne tik diagnozes, o net sapnai ir pojuciai... klausia ka megsta ir ko nepernesa ( salto, karsto ir pan.), gydymas labai svelnus ir letas, bet ir veiksmingas, tik nereikia skubeti... dar privalumas- galima naudoti ir medikamentus tuo paciu metu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dzessika @ 2008 12 12, 06:34)
MIELOS MAMYTES..... PADEKITE MAN ISGELBETI MAMA!!! 

Mama labai serga,- o daktrai napadeda,net nesugeba nustatyti diagnozes. Paskutine viltys -tai JUS....

Prasau parasykite,jei zinote kokia GERA PATIKIMA ZOLININKE arba zmogu,GYDANTI NETRADICINES MEDICINOS metodais. Gyvename Klaipedoje,tad butu gerai jei pazistate ka nors is situ rajonu....Bet nuvesiu ir i kitus miestus

Žinau Vilniuje.
Atsakyti
Jusu krastuose zinomas zolininkas yra.Berods Silutes raj.Ji zita kelmickaite kalbino savo laidoje.
Atsakyti
QUOTE(FenG @ 2008 12 14, 00:18)
Jusu krastuose zinomas zolininkas yra.Berods Silutes raj.Ji zita kelmickaite kalbino savo laidoje.



aciu!!! per paieska radau Varda,pavarde.... uzteko tik parasyti kad is Silutes raj.
Papildyta:
QUOTE(gluosnis @ 2008 12 12, 17:55)
o nebandet kreiptis i homeopata pvz.? ten net pacios mamos veztis nereiketu ir kai serga visas kunas homeopatija gal labiau padetu  g.gif  nes i zmogu ziurima kaip i visuma, ir svarbios ne tik diagnozes, o  net sapnai ir pojuciai... klausia ka megsta ir ko nepernesa ( salto, karsto ir pan.), gydymas labai svelnus ir letas, bet ir veiksmingas, tik nereikia skubeti... dar privalumas- galima naudoti ir medikamentus tuo paciu metu  4u.gif


4u.gif dekoju ir uz si pasiulyma!!! pora homeopatu klaipedoje radau-bandysiu su jais pasisneketi. Tik man neduoda ramybes tas dalykas,kad tai gydymas reikalaujantis daug laiko
Atsakyti
Sveiki,labai idomi tema,noriu pratest,kazkada raset forume apie Viktora is Irido pasaulys,labai noreciau ka nors suzinot apie tai daugiau,gal kas buvot?as buvau 3 kartus,maciau idomiu dalyku g.gif
Atsakyti
Yra tokia tema
Atsakyti
Gal parekomenduotumete kokiagera žolininkę 4u.gif
Atsakyti
kai buvau burtis Vilniuje pas Juditą tai po burimo ji maldomis ir žvakėmis man sutvarkė energetiką ir numetė nužiurėjimą net kvėpuoti lengviau tapo, daugiau sekasi.aš tai labai pasitikiu,draugei iš kitos šalies užkalbėjo rože ant kojos ir dingo ta rožė
juk maldomis daro gerą kitiems,kas nori eina kas nenori neina pas tokias bobules
Papildyta:
ai jos telefonas 864586422 gyvena Vilniuje Judita 4u.gif
Atsakyti
Ačiu, o kiek toks malonumas kainuoja blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ksien @ 2009 02 12, 16:35)
Sveiki,labai idomi tema,noriu pratest,kazkada raset forume apie Viktora is Irido pasaulys,labai noreciau ka nors suzinot apie tai daugiau,gal kas buvot?as buvau 3 kartus,maciau idomiu dalyku g.gif



Labas, ksien, jo as buvau, tikrai amn padejo, savijauta 98% pagerejo, nors jau buvau prie rybos operuotis, o analize pagerejo 70%, as tikiu juo, nes jauciu, kap savijauta pegereja po jo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dzessika @ 2008 12 12, 06:34)
MIELOS MAMYTES..... PADEKITE MAN ISGELBETI MAMA!!! 

Mama labai serga,- o daktrai napadeda,net nesugeba nustatyti diagnozes. Paskutine viltys -tai JUS....

Prasau parasykite,jei zinote kokia GERA PATIKIMA ZOLININKE arba zmogu,GYDANTI NETRADICINES MEDICINOS metodais. Gyvename Klaipedoje,tad butu gerai jei pazistate ka nors is situ rajonu....Bet nuvesiu ir i kitus miestus


Labas, Dressika!
As zinau viena vyruka-zolininka, jis gydo kazkaip tai joga. Kai ateini pas ji, jis nustato ligas pagal tavo aki, man visa visa tiesa pasake, ir dalinai igyde, ko dktarai, negalejo padaryt 6 metus, galiu duot telefona, bet cia ira Vilniuje, Viktoras, IRIDO pASAULIS
Atsakyti