Įkraunama...
Įkraunama...

Žolininkės, užkalbėtojos

QUOTE(juramare @ 2008 07 24, 13:29)
Gal kas nors galėtų parašyti žolininkės Žanos adresą?Būsiu labai dėkinga 4u.gif

Galėtų. mirksiukas.gif
Atsakyti
Man teko lankytis. Ji pasake atsinest kryziu, su kuriuo krikstijo. Na... Gal todel, kad as tuo netikiu, bet man nepadejo.
Atsakyti
QUOTE(Garbo @ 2006 07 14, 21:49)
Aklas tikejimas akliems
Teprasvinta ir ju akys.

ka turi omeny sakydama aklas tikejimas? o ramybe manau atrasiu kai gerai jausiuos ir nebijosiu del saves. labai sunku su tuo susitvarkyti..

Tiketi,ar netiketi yra kiekvieno asmeninis reikalas.Jeigu tau tai padeda ir tu patikejai,tai nesitrauk,nes kartais vien tik tikejimas gydo.Labai patarciau neieskoti cia forume tavo problemos aptarimu,nes,kaip pastebejau,buna tiek neigiamos reakcijos ir pasisakymu tokiu zmoiu,kurie apie tokius dalykus supratimo neturi.Isileisk Dieva i savo sirdi,gyvenk su meile ir atsakymas pats ateis.
Atsakyti
QUOTE(chivaja @ 2008 07 18, 16:49)
Žanna nuostabus žmogus.Gaila , kad pas ją taip sunku pakliūti.



O gal kas nors žino tokį žmogų Vilniuje?
Atsakyti
Gal galėtumėt kas parašyt Žanos adresą ir telefoną? 4u.gif
Atsakyti
Dabar Žanna dirba kitur, nebe Minties rate, o šiuo adresu: Laisvės al.98-29. Tik naujų narių neberegistruoja, vos spėja priimti senus lankytojus, ir tai tik kartą į metus. Bet jei būsit kantri, lauksit už durų, kai ji bus laisva, manau, priims. Sėkmės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Wilder_Wein @ 2008 07 31, 00:49)
Man teko lankytis. Ji pasake atsinest kryziu, su kuriuo krikstijo. Na... Gal todel, kad as tuo netikiu, bet man nepadejo.

Nesuprantu, kam tada reikėjo iš vis eiti, jei tuo netiki. Aišku nepadės, nes pati sau neleidi, kad padėtšų
Atsakyti
sveiki, gal kas turi atsiliepimu apie zolininke J. Balvociute (Mazeiku raj.) arba zolininka Juriju Merzlikina (Jurbarko raj.)?
Atsakyti
QUOTE(isdykusS @ 2008 10 20, 13:43)
sveiki, gal kas turi atsiliepimu apie zolininke J. Balvociute (Mazeiku raj.) arba zolininka Juriju Merzlikina (Jurbarko raj.)?

g.gif
Atsakyti
ax.gif
Atsakyti
MIELOS MAMYTES..... PADEKITE MAN ISGELBETI MAMA!!!

Mama labai serga,- o daktrai napadeda,net nesugeba nustatyti diagnozes. Paskutine viltys -tai JUS....

Prasau parasykite,jei zinote kokia GERA PATIKIMA ZOLININKE arba zmogu,GYDANTI NETRADICINES MEDICINOS metodais. Gyvename Klaipedoje,tad butu gerai jei pazistate ka nors is situ rajonu....Bet nuvesiu ir i kitus miestus
Atsakyti
QUOTE(dzessika @ 2008 12 12, 06:34)
MIELOS MAMYTES..... PADEKITE MAN ISGELBETI MAMA!!! 

Mama labai serga,- o daktrai napadeda,net nesugeba nustatyti diagnozes. Paskutine viltys -tai JUS....

Prasau parasykite,jei zinote kokia GERA PATIKIMA ZOLININKE arba zmogu,GYDANTI NETRADICINES MEDICINOS metodais. Gyvename Klaipedoje,tad butu gerai jei pazistate ka nors is situ rajonu....Bet nuvesiu ir i kitus miestus


Uzjauciu tave, 4u.gif ,ir suprantu.
Taciau,nezinant diagnozes(nuo ko gydyti),nesiimciau eksperimentuoti su zolininkiu receptais,o rasti tikrai patikima netradic. med. zinova,irgi sunku,nes yra didele rizika apsirikti.
Viesai nenoriu rasyti,ka ir kaip as daryciau tavo atveju,todel galiu parasyti i az.
Atsakyti