Įkraunama...
Įkraunama...

Žolininkės, užkalbėtojos

QUOTE(vaižgantė @ 2007 12 12, 12:33)
Vilniuje tokią žinau...

"Taip pat manau, kad būrimai, astrologija ir pan. neturi nieko bendra su Krikščioniškumu... Nes Krikščionybė neigia tikėjimą bet kuo kitu nei Dievu (neturėk kitų Dievų - tik mane vieną).
T.y. moko netikėti prietarais, burtais, chiromantija, magija ir t.t...."

Čia katalikų bažnyčia taip traktuoja 1-ąjį Dievo įsakymą.  mirksiukas.gif Šis įsakymas kalba apie visai kitus dalykus.

Kiekvieną dieną geriu J.Balvočiūtės paruoštas arbatas. Ji yra savo amato meistrė, medikė. Nemanau, kad jos sudaryti arbatų mišiniai gali pakenkti...

Gal galima būtų jos kontaktus? 4u.gif Vilnius ne taip toli...
Atsakyti
Parašiau AŽ.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 12 12, 13:40)
Parašiau AŽ.

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(roze @ 2006 10 03, 02:33)
norejau paklausti ar teko kam nors lankytis pas zolininke Zana .Kaune Minties ratas.Man sita nuostabi moteris labai padejo pas ja lankausi ,jau 4 metai. thumbup.gif Man toks jausmas ,kad tokie zmones kaip angelai sitoj asaru pakalnei.Kai musu medicina padarius visus tyrimus negali nieko pasiuliti. verysad.gif Jinai begalo nuostabi moteris, ima labai maza mokesti tik 10 litu.Juokinga suma kai, tau akyse pradeda sveseti.Man labai nerejosi jai kazka padovanoti 4u.gif Bet inai kategoriskai atsisako ka nors imti.Tai as jai parveziau dideli, dideli balta angela is labai toli ir pasakiau ,kad inai panasi i ji smile.gif Sita dovanele jinai prieme,paprasiau angelo, kad ja globotu. Tai tokia mano nuomone apie zolinke thumbup.gif



Labai prasau zolininkes Zanos adreso ar telefono.
Atsakyti
Labai prasau parasykite Zanos kontaktus. Kurioje vietoje ja galima Kaune rasti??? Ir ar tik ligas ji gydo??? Parasykite kas i AZ,jei nesunku, nes skubiai reikia pagalbos.
Atsakyti
QUOTE(Ast4 @ 2008 03 13, 11:17)
Labai prasau zolininkes Zanos adreso ar telefono.



QUOTE(Estrella @ 2008 06 23, 16:52)
Labai prasau parasykite Zanos kontaktus. Kurioje vietoje ja galima Kaune rasti???

Galiu parašyti AŽ, jei kam reikia.
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2008 06 23, 17:49)
Galiu parašyti AŽ, jei kam reikia.



Parasyk prasau i AZ Zanos kontaktus.
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2008 06 23, 16:49)
Galiu parašyti AŽ, jei kam reikia.
Parašykit ir man,prašau žolininkės Žanos kontaktus. 4u.gif
Atsakyti


O pas Žana dar galima pakliuti,?pries para metu skambinau sake nauju nepriima.

Jei prisiskambinote pasakykite,kiek laiko laukti vizito.Butu gerai ir telefono nr,nes savaji
kazkur nukisau,nesitikejau pakliuti.
Atsakyti
QUOTE(shaiba @ 2008 07 18, 00:11)
O pas Žana dar galima pakliuti,?pries para metu skambinau sake nauju nepriima.

  Jei prisiskambinote pasakykite,kiek laiko laukti vizito.

Kiek žinau, skambinti jai neverta. Geriau tiesiog nueiti ir laukti eilėje. Turėtų pasisekti. 4u.gif
Atsakyti
Žanna nuostabus žmogus.Gaila , kad pas ją taip sunku pakliūti.
Atsakyti
Gal kas nors galėtų parašyti žolininkės Žanos adresą?Būsiu labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti