Įkraunama...
Įkraunama...

Žolininkės, užkalbėtojos

Mano nuomone, jei jau del nerimo ir baimes nesinori eit pas psichiatrus/psichologus, nes brangu, o tik bobulytes "ikandamos", tai ar ne geriau paciai nusipirkt melisu arbatos? Pigiau, o ir bobule ne kuo daugiau pades.
Cia as nesitycioju, rimtai kalbu. Melisu arbata ramina, dar kokiu silpnu raminanciu be recepto buna. Priezasties neisgydys(ko nepadarys ir jokia zolininke), bet gal bus lengviau?
Atsakyti
Sutinku, kad melisu arbata padetu uzmigti, bet ji tikrai nepanaikins panikos, kai kunas neklauso biggrin.gif siaip as ir nemanau, kad bobulyte isgydys, tiesiog idomu.. o gal kam padejo..
Atsakyti
Labai noriu paprasyti, jei kuri mamyte turi Vilijos Lobocovienes telefoniuko. Labai reikai... Aciu, kas nepatinges atsakyti i az 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmoske @ 2011 11 22, 17:31)
Sutinku, kad melisu arbata padetu uzmigti, bet ji tikrai nepanaikins panikos, kai kunas neklauso biggrin.gif siaip as ir nemanau, kad bobulyte isgydys, tiesiog idomu.. o gal kam padejo..


Kaip gali užmigti, jei visą laiką kratai galvą? g.gif
Atsakyti
biggrin.gif net į veidrodį pažiūrėjau... atrodo ramiai, vietoj tupi ta mano galva biggrin.gif
nelabai suprantu, kam reikia kabinėtis prei tokių dalykų, kaip avataras ar pan.
Atsakyti
QUOTE(vilmoske @ 2011 11 24, 00:14)
biggrin.gif  net į veidrodį pažiūrėjau... atrodo ramiai, vietoj tupi ta mano galva biggrin.gif
nelabai suprantu, kam reikia kabinėtis prei tokių dalykų, kaip avataras ar pan.

Na, gal pabandyk ji pakeisti i koki ramesni, giedresni...nors trumpam, del eksperimento smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2011 11 24, 00:21)
Na, gal pabandyk ji pakeisti i koki ramesni, giedresni...nors trumpam, del eksperimento smile.gif



tai, kad man jis patinka smile.gif ir gyvent tikrai netrukdo smile.gif
Atsakyti
Sveiki. bigsmile.gif turiu viena klausima visoms kas zinot parasikyt i az. Labai myliu vyra ir turim vaika bet problema ta kad geria visa laik.skirtis nenoriu o jis koduotis nenori.Labai prasau parasykit uzkalbetojos nr kurios gali mums padet.nesvarbu kur as nuvaziosiu kad tik padetu.Labai prasau verysad.gif
Atsakyti
mano labai artima mylima drauge apvazinejo pas zolininkiu tiek kur tik kas patare. atsibodo , pavargo belakstydama o roze kaip turejo taip turi...tiesa, po vieno tokio uzkalbejimo labai pagerejo , bet labai greitai stipriai uzprogresavo.
Atsakyti
QUOTE(milda1956 @ 2011 12 16, 01:40)
mano labai artima mylima drauge apvazinejo pas zolininkiu tiek kur tik kas patare. atsibodo , pavargo belakstydama o roze kaip turejo taip turi...tiesa, po vieno tokio uzkalbejimo labai pagerejo , bet labai greitai stipriai uzprogresavo.


Tai yra infekcinė liga ir reikėtų ieškoti jos priežasčių ir su jomis tvarkytis, o ne ieškoti, kas tą rožę gilyn įkištų.
Atsakyti
Gal kas esat buve pas zolininke,o gal uzkalbetoja leokadija?labai laukiu atsiliepimu. Ji gyvena uz vilniaus,lyg tais saduniskese
Atsakyti
QUOTE(qiuliti @ 2011 12 14, 18:03)
Sveiki.  bigsmile.gif  turiu viena klausima visoms kas zinot parasikyt i az. Labai myliu vyra ir turim vaika bet problema ta kad geria visa laik.skirtis nenoriu o jis koduotis nenori.Labai prasau parasykit uzkalbetojos nr kurios gali mums padet.nesvarbu kur as nuvaziosiu kad tik padetu.Labai prasau verysad.gif



Užuojauta,

Mesti tą malonumą ne taip paprasta. Jam patogu kad tu šalia, o prigėrus smagu, neliūdna. Užkalbėtojai nepadės. Tai vyksta prieš proto valią. Gal kurį laiką. Mačiau du žmones metusius gerti.
Vienas metė, nes neturėjo kitos išeities (neliko kur gyventi, rankovės vietoje kojinių...), neviltis, buvo priverstas. Pagerėjus gyvenimo kokybei išaugo poreikiai, įpročiai nepasikeitė.
Antras metė, nes matė kaip broliui gerai buvo tuo metu, pats patikėjo savimi, panoro gyventi kitaip. Tas noras matyti gyvenimą blaiviomis akimis ir dabar jį valdo. O brolis vis įklimpsta pusmečiui.
Rašau iš širdies, nes tai mačiau savo akimis, išgyvenau tą ( tai nebuvo mano vyras, tai buvo tiesiog žmonės, kuriems padėjom).
Gal kartais nesuprantamai paaiškinu, bet reikia begalinio noro pasikeisti. O prieš proto valią....... nieko nebus.
Nemėgstu tos frazės, bet pasikartosiu:
Privalo pats sau pripažinti (ne kitiems pageidaujant), kad turi problemų. Net jeigu tai jis pasakys tyliai.
Atsakyti