Įkraunama...
Įkraunama...

Žolininkės, užkalbėtojos

QUOTE(Lialondra @ 2011 08 06, 17:06)
As zinau viena uzkalbetoja vilniaus rajone, tik nezinau ar nuo visko uzkalba. Nuo rozes, akiu tai tikrai. O jei vaikas slapinasi i lova, tai tikrai reikia uzkalbetojos...


Užuot sprendus namie esančias problemas?
Atsakyti
O gal kas žino žolelių būdu kaip panaikinti nuo veido inkštirus?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 08 06, 18:27)
Užuot sprendus namie esančias problemas?

Deja, kol žmogsu aklas, o kenčia vaikas, gal geriau mažesnė blogybė?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupik: 11 rugpjūčio 2011 - 08:59
Gal kas galetu parasyti i AZ zolininkes Zanos kontaktus. Buciau labai dekinga.
Atsakyti
Aš labai norėčiau Žannos Jankovskajos telefoniuko.Labai reikėtų.
bėje,gal kas pirko Jadvygos Balvočiūtės arbatų,nuovirų ar pan.?Domina atsiliepimai.
Atsakyti
QUOTE(katewinslet @ 2011 10 29, 12:31)
Aš  labai norėčiau Žannos Jankovskajos telefoniuko.Labai reikėtų.
bėje,gal kas pirko Jadvygos Balvočiūtės arbatų,nuovirų ar pan.?Domina atsiliepimai.


Retkarčiais geriu Jadvygos arbatas, bet šiaip, ne nuo kažkokių ligų...Gerai tos lietuviškos žolelės...
Atsakyti
o Aušros Žvirblienės paslaugomis nesinaudoji?Pati lapkričio antrą savaitę ruošiuosi pas ją tepaliuką nuo spuogų užsisakyti,tad domintų ir apie jos teikiamas paslaugas atsiliepimai.
Atsakyti
QUOTE(katewinslet @ 2011 10 29, 12:44)
o Aušros Žvirblienės paslaugomis nesinaudoji?Pati lapkričio antrą savaitę ruošiuosi pas ją tepaliuką nuo spuogų užsisakyti,tad domintų ir apie jos teikiamas paslaugas atsiliepimai.


Klausiau jos paskaitų, bet paslaugomis nesinaudojau, nes vaistažolėmis mažai tikiu.
Atsakyti
QUOTE(Anaksunamun @ 2010 09 12, 13:25)
Ar tos bobulytes, uzkalbetojos gydo tik fiziskai, ar ir psichologines ligas? Tokias kaip Agorafobija, panikos priepuoliai ?


Mane taip pat domina šis klausimas...
Sutinku, kad psichologines ligas gydo psichiatrai, bet mokėti už apsilankymą 80-100 Lt, sutikite, gali toli gražu ne kiekvienas.. na, o nemokama pagalba.. nėra kyšio, atitinkama ir pagalba doh.gif taigi, pavyzdžiui mano finansai neleidžia man kreiptis į medikus, pati viena ne visada sugebu su savo problemom susitvarkyti.. o gyventi su nuolatiniu nerimu, baime, bijant išeiti iš namų, patikėkit, nėra labai smagu.
Atsakyti
QUOTE(vilmoske @ 2011 11 22, 13:30)

o manot bobulytes pinigu neima g.gif dar ir daugiau sumokesit, o naudos bus mazai schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leksa: 22 lapkričio 2011 - 14:02
QUOTE(Leksa @ 2011 11 22, 14:02)
o manot bobulytes pinigu neima  g.gif dar ir daugiau sumokesit, o naudos bus mazai  schmoll.gif



Tikros bobulytes pinigu neima, o ima tik kurios nori uzsidirbti tik, o ne padeti...beje, ta tikraja bobulyte ir yra sunkiausia surasti, bet tikrai imanoma...kas iesko tas randa 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lialondra @ 2011 11 22, 16:15)
Tikros bobulytes pinigu neima, o ima tik kurios nori uzsidirbti tik, o ne padeti...beje, ta tikraja bobulyte ir yra sunkiausia surasti, bet tikrai imanoma...kas iesko tas randa  4u.gif



gal netyčia žinot? 4u.gif

na, o kas liečia pinigus.. manau, duoti kiek gali ar kiek nori tikrai ne brangiau nei maždaug dvi konsultacijos per savaitę po 100 Lt.
Atsakyti