Įkraunama...
Įkraunama...

Parfumisčių meet'ai

Ok, man tinka ir po spalio 3.
Atsakyti
Aš ir noriu prisijungti, tik man geriau po darbo, o ne iš ryto....
Atsakyti
QUOTE(varine @ 2015 09 15, 11:30)
Aš ir noriu prisijungti, tik man geriau po darbo, o ne iš ryto....

Manau, kad dienos metu čia reta kuri gali, tad tikrai darysim vakare. Kažkaip ir man laikas neribotas vakare būna, o dieną jau tektų žvilgčiot į laikrodį, kad nepamiršt kurio vaiko paimt biggrin.gif
Atsakyti
Tai kaip, tinkamės kitą savaitę antradienį arba trečiadienį ar dar atidedam?smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristi_na @ 2015 10 02, 07:12)
Tai kaip, tinkamės kitą savaitę antradienį arba trečiadienį ar dar atidedam?smile.gif smile.gif


Jei kitis nepriestarauja, atidedam iki po spalio 10 d ka ? smile.gif
Atsakyti
Na, aš neprieštarauju: gal dar kažkas ką naujo ir gražaus įsigis ax.gif
Atsakyti
taip ir Velykos ateis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2015 10 02, 16:14)
taip ir Velykos ateis biggrin.gif

lotuliukas.gif

Siūlau spalio 13 vakarą.
Atsakyti
Man atrodo, kad spalio 13 gerai, bet dar šiandien darbe pasitikslinsiu ir pranešiu.
Atsakyti
Sveikos visos, tai man tinka spalio 13 diena, antradienis, turbūt apie 18h visoms gerai, ar ne? Ar norit anksčiau (man tinka).
Adresas: Kauno g. 43. (didelis senolis pastatas), įvažiavimas ir įėjimas iš tos pastato pusės, kuri toliau nuo mažytės degalinės šalia pastato. Galiu papasakoti ir išsamiau, jei kyla klausimųsmile.gif
Atsakyti
Nu o aš, duo Die, meet'insiuos po odinoškų biggrin.gif
Jei palnas taip ir pavyks, kokie maniškiai norai yra, tai penktadienį bent su VDK asortimentu pasimeetinsiu rolleyes.gif smile.gif
- Ka tik spėti visus reikalus atsilikt, jau kad susikaupė !!! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2015 10 07, 11:26)
Nu o  aš, duo Die, meet'insiuos po odinoškų  biggrin.gif
Jei palnas taip ir pavyks, kokie maniškiai norai yra, tai penktadienį bent su VDK asortimentu pasimeetinsiu  rolleyes.gif  smile.gif
- Ka tik spėti visus reikalus atsilikt, jau kad susikaupė !!!  biggrin.gif

pas mane gal? bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif ar senamiesty?...
Atsakyti