Įkraunama...
Įkraunama...

Parfumisčių meet'ai

QUOTE(rastafarinas @ 2015 06 12, 18:23)
drinks_cheers.gif
Je je, konspektas guli, gal kada suvesiu 'skaitmeniškai' kur nors pasidalinsiu  drinks_cheers.gif .
Tikrai liuks paskaita. Tokia esminė.

Et, man tai seni norai atgimė, jau maniau, mesiu šitą hobį, bet nu sąžinė neleidžia, negaliu, - net gi paskaitos metu pamaniau, kad va, neveltui prancūzų kalbą mokiaus !  biggrin.gif Turbūt pirmą syk gyvenime dėl jos taip apsidžiaugiau, gal netgi pasididžiavau sau pati biggrin.gif

Tai va. Renesansas širdy.
Ir tas Grasas  biggrin.gif .


*****, gailiuosi kad nevaziavau verysad.gif
Bet i Grasa , tai visada galime organizuotis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tantamm @ 2015 06 13, 10:04)
*****, gailiuosi kad nevaziavau  verysad.gif
Bet i Grasa , tai visada galime organizuotis  mirksiukas.gif


Nesigailėk - bus tų paskaitų.
O į Grasą - kita šneka ! biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kad vis iš kalbos išeina, tai štai kelios telefoninio lygio biggrin.gif foto iš to, kas buvo patesatavimui paskaitos metu smile.gif
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Įdomu buvo pažiūrėt bent jau buteliukus biggrin.gif

Tai kada mytą darom? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutule @ 2015 06 15, 17:56)
Įdomu buvo pažiūrėt bent jau buteliukus biggrin.gif

Tai kada mytą darom?  bigsmile.gif

tai, kad miega visos
Atsakyti
QUOTE(Kristi_na @ 2015 09 14, 16:48)
Aš jaučiu, kad mus iš vėl išvarys organizuotis į bendraminčius, bet mano pasiūlymas daryti meet'ą pas mane darbe (netoli k/t "vingis" ir stoties) vis dar galioja:)
Bet, aišku, tamtamm lobiai jos gyvenamoje erdvėje gal geriau skleisis?

Atkeliu postą čia.

Matau, kad poreikis mytintis vėl atsiranda po truputį. Tuo labai džiaugiuosi, nes man reikia irgi jo, ypač, kai pirmą praleidau verysad.gif

Taigis, vietą jau turim, kada darom?

Atsakyti
Tantanm, tark zodeli kur labiau noretum-pas mane darbe ar pas tave namie?smile.gif
Darbe turiu kambario normalaus dydzio patalpa, kavos arbatos pasidaryt galima. Tilptu hm, na 8 zmones gan normaliai. Daugiau pasispaudus. Pas mane galima pirmad, antrad arba treciad, matyt visoms patogu po darbo? Bet ten galima ir anksciau, nuo ryto:))
Atsakyti
noriu
Atsakyti
Aš tai noriu. Ir man irgi net ryte geriau biggrin.gif Bet tinka ir vakare, po darbo.
Atsakyti
Oj, man tinka ryte daugiau , kai vaikai darzelyje arba vakare , bet nuo spalio 3 dienos smile.gif Geriausiai butu nuo spalio trecios smile.gif
Atsakyti
Tai gerai, tada po spalio 3 dienos darom! smile.gif
Kokią 6-ą arba 7-ą spalio (antradienį arba trečiadienį). Panašu, kad kol kas kai kurios gali ir dieną, bet turbūt atsiras kur po darbo labiau. Rinksim kada geriau artėjant tai savaitei.
Atsakyti
thumbup.gif Jei kitom tiktu, butu nuostabu
Atsakyti