Įkraunama...
Įkraunama...

Parfumisčių meet'ai

QUOTE(rastafarinas @ 2015 06 04, 19:41)

Tantamai plyz plyz, prašom, kviečiam, laukiam  smile.gif  4u.gif


Labai noreciau , bet kompanijis neradau sad.gif
Papildyta:
QUOTE(LEEja @ 2015 06 04, 21:51)
va tokio gerumo meetas buvo user posted image user posted image user posted image  wub.gif



Meetas isties superinis buvo thumbup.gif Tiek prisizvengem ir prisiuostem biggrin.gif Noriu dar! lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=rastafarinas,2015 06 04, 20:15]
[color=purple]DŽIUGI ŽINIA MAN IR KITOMS KAUNIETĖMS! biggrin.gif

Birželio 11 d., 19 val., galime taip teigti, jog bus meet'as biggrin.gif
Konkrečiau - Minervos paskaita apie parfumeriją smile.gif .
Daugiau info ČIA .


Gal ir man pavyktu sudalyvaut, labai noreciau... Bet ko tai neatidaro daugiau info verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karambole: 04 birželio 2015 - 23:19
[quote=karambole,2015 06 04, 23:19]
[quote=rastafarinas,2015 06 04, 20:15]
Gal ir man pavyktu sudalyvaut, labai noreciau... Bet ko tai neatidaro daugiau info verysad.gif
[/quote]
Cia telefonai, kuriais priimamos rezervacijos. 4u.gif
http://montepacis.lt...kulturos-dalis/
Atsakyti
Sorry, panos, kad nebuvau, bet pas mane ligoninės priimamasis šiuo metu doh.gif
Atsakyti
Taaaaip, buvo labaaai smagu thumbup.gif Manau, kad tikrai pakartosim!


Papildyta:
Meetas isties superinis buvo thumbup.gif Tiek prisizvengem ir prisiuostem biggrin.gif Noriu dar! lotuliukas.gif
[/quote]
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2015 06 04, 20:15)
DŽIUGI ŽINIA MAN IR KITOMS KAUNIETĖMS!  biggrin.gif

Birželio 11 d., 19 val., galime taip teigti, jog bus meet'as  biggrin.gif 
Konkrečiau - Minervos paskaita apie parfumeriją  smile.gif .
Daugiau info ČIA .
Aš jau rezervavausi  biggrin.gif

- Ateikit, susipažinsime "iš veido", ar kvapo, šnektos...  biggrin.gif

Papildyta:
Atvažiuokit į Kauną  mirksiukas.gif


ooojej koks gėris, bet pas mus kaip tik kauniečiai draugai atvažiuoja biggrin.gif gal man reik pas juos į Kauną maut ir savo 3 vaikus jiems ant kaklo užkelt (vis tik vieno iš jų krikštatėviai rolleyes.gif ) ir apsiparfummytint ax.gif

maloniai praleiskit laiką ir Minervą į Vilnių "paukvatinkit" atvažiuoti thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Kristi_na @ 2015 06 05, 13:08)
Taaaaip, buvo labaaai smagu thumbup.gif Manau, kad tikrai pakartosim!
Meetas isties superinis buvo  thumbup.gif Tiek prisizvengem ir prisiuostem  biggrin.gif Noriu dar!  lotuliukas.gif


ar mašina jau išsivėdino? biggrin.gif gerai mes ten..

o Opusas IX tai šūduks ant pagaliuko iš pirmo įspūdžio ir po aliejinukų rolleyes.gif
Atsakyti
Kada kitą mytą darom, a?
Atsakyti
QUOTE(Rutule @ 2015 06 08, 19:33)
Kada kitą mytą darom, a?

reikia greitai rolleyes.gif
Atsakyti
Panos, tai prisiduokit, kas dar i Minervos paskaita siandien vaziuoja? biggrin.gif Butu malionu susipazint. bigsmile.gif
Atsakyti
O tai apžvalgos kaip viskas vyko ir kas įdomaus buvo, nebus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutule @ 2015 06 12, 14:27)
O tai apžvalgos kaip viskas vyko ir kas įdomaus buvo, nebus?  g.gif

Rastafarinas viska konspektavo, reik laukt issamios ataskaitos. biggrin.gif O siaip labai labai patiko. thumbup.gif Zmoniu tikrai nemazai buvo. Paskui pati Rimante sake, kad nesitikejo tokio gausaus burio. Labai informatyvi paskaita, daug ko nezinojau. Atsinese visokiu idomiu, vintaziniu kvepalu, paskui po paskaitos testavom. biggrin.gif Labai noreciau panasios paskaitos apie italiska parfumerija. Gal kada sugalvos padaryt. biggrin.gif
Dabar vel nauju parfumeriniu noru atsirado. doh.gif Ir i Grasa noriu. hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(gretuxxx @ 2015 06 12, 14:51)
Rastafarinas viska konspektavo, reik laukt issamios ataskaitos.  biggrin.gif O siaip labai labai patiko.  thumbup.gif  Zmoniu tikrai nemazai buvo. Paskui pati Rimante sake, kad nesitikejo tokio gausaus burio. Labai informatyvi paskaita, daug ko nezinojau. Atsinese visokiu idomiu, vintaziniu kvepalu, paskui po paskaitos testavom.  biggrin.gif Labai noreciau panasios paskaitos apie italiska parfumerija. Gal kada sugalvos padaryt.  biggrin.gif
Dabar vel nauju parfumeriniu noru atsirado.  doh.gif Ir i Grasa noriu.  hihihi.gif


drinks_cheers.gif
Je je, konspektas guli, gal kada suvesiu 'skaitmeniškai' kur nors pasidalinsiu drinks_cheers.gif .
Tikrai liuks paskaita. Tokia esminė.

Et, man tai seni norai atgimė, jau maniau, mesiu šitą hobį, bet nu sąžinė neleidžia, negaliu, - net gi paskaitos metu pamaniau, kad va, neveltui prancūzų kalbą mokiaus ! biggrin.gif Turbūt pirmą syk gyvenime dėl jos taip apsidžiaugiau, gal netgi pasididžiavau sau pati biggrin.gif

Tai va. Renesansas širdy.
Ir tas Grasas biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rastafarinas: 12 birželio 2015 - 18:24