Įkraunama...
Įkraunama...

Parfumisčių meet'ai

tai gerai - data kokia?
aš 3 ir 4 d. laisva - ar tokia tiktų?
Atsakyti
Malena berods negali kita savaite . Leja , o kada busi laisva dar kita savaite?
Atsakyti
QUOTE(Tantamm @ 2015 05 28, 18:10)
Super !  thumbup.gif tada ir merginu daugiau gali buti smile.gif Mergaites, neribokit nieko, negrazu smile.gif Be to nemanau kad visos gales dalyvauti pirmama meete, tai sudalyvaus velesniuose smile.gif
Gal pradekim nuo datos nustatymo ir paziurekim kiek norinciu musu .

Kristina butinai norek ir galek biggrin.gif


aš už Baltus dramblius - oi, kažkaip juokingai skamba biggrin.gif
Papildyta:
man laiką pavyktų (tikriausiai) pasidėlioti tokį, koks kitoms gerai..
Atsakyti
QUOTE(Tantamm @ 2015 05 28, 19:47)
Malena berods negali kita savaite . Leja , o kada busi laisva dar kita savaite?

dar kitą turėčiau būt laisva 8,9,12, 13 ir 14 d., bet kolegė ne iš patikimųjų, tai visko dar gali būt
reikia labai netempti, nes atostogų sezonas prasideda, išsilakstys visos smile.gif
Atsakyti
Man atrodo geriau būtų grupelėm po 4-6 kvepiančias. Patogiau bendrauti-uostyti. Galėtų pirma grupelė būt kitą savaitę, o kita dar kitą smile.gif Ir Leejai mažiau streso smile.gif
Atsakyti
Aš irgi nooriu į susirinkimą bigsmile.gif
Atsakyti
Oba, Baltuose drambliuose šimc metų nebuvus bigsmile.gif

Bet man labiau LEEjos baras patinka.

Tai kitą savaitę gal ketvirtadienį, birželio 4 ten susitinkam, a? Kiek būtų norinčių realiai? Jei gausis daug, tai tada Baltus dramblius jamam?

Darom sąrašą:
1. Rutule
2. LEEja
3. Varine
4. Tantamm
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2015 05 28, 18:19)
Man atrodo geriau būtų grupelėm po 4-6 kvepiančias. Patogiau bendrauti-uostyti. Galėtų pirma grupelė būt kitą savaitę, o kita dar kitą smile.gif  Ir Leejai mažiau streso smile.gif


Mes pas Leja nebeisim, mes i Dramblius biggrin.gif

Zodziu, pradedam "registruotis" , skaicius neribotas , kiekviena dalyve pati tegul save iraso biggrin.gif

Meeto data : birzelio 12 d. , laikas - 18:30 , vieta - Baltieji Drambliai

Dalyvauja biggrin.gif :

Tantamm

Papildyta:
QUOTE(Rutule @ 2015 05 28, 20:21)
Oba, Baltuose drambliuose šimc metų nebuvus  bigsmile.gif

Bet man labiau LEEjos baras patinka.

Tai kitą savaitę gal ketvirtadienį, birželio 4 ten susitinkam, a? Kiek būtų norinčių realiai? Jei gausis daug, tai tada Baltus dramblius jamam?

Darom sąrašą:
1. Rutule
2. LEEja
3. Varine
4. Tantamm


lotuliukas.gif Vienu metu parasem. Na tegul buna 4 diena , greiciau gal susiruosim smile.gif
Atsakyti
Sveikos, aš 4 birželio dieną vakarop galėčiau, bent jau valandai kokiai ištrūkti:) Tai gal reik ten užsukti/paskambinti ir rezervuoti? 18.30?
Atsakyti
šiai dienai sakau, kad man tinka Balti drambliai birželio 4 d. pavakare.
Atsakyti
+1 LaimingaMergina 4u.gif
Atsakyti
Jezau kaip jumi gerai vilnietės nu pavydžiu pirmą syk ant forumo user posted image
Atsakyti