Įkraunama...
Įkraunama...

Parfumisčių meet'ai

Priešistorė.
QUOTE(Tantamm @ 2015 05 27, 22:59)
ne visai i tema, bet i tema. Siandien su Rutule buvome Europoje ir susitikom su Leja ir Varine . Baisiai faina buvo susipazinti man su Leja , Varine jau pazinojau seniau , bet susitikti su ja , kaip visada, buvo labai malonu smile.gif prisiuostem, prisisnekejom, laikas man tiesiog pralieke, labai labai buvo smagu ir linksma. Tai vat ir pagalvojau , tuo labiau kad Leja pati kazkada minejo, kaip faina butu kad ir daugiau merginu ateitu, galetumem bendrauti "gyvai" , atsinesti savo mylimukus pasigirt, o gal ir atomiku pasikeist.

Tarp kitko, gryzus namo, kvepejau visa visom spalvom, tai vyras mano "komplimenta" man iteike- kvepi , sako, kaip merga kaimo diskotekoje  lotuliukas.gif Na nesigylinau ar jam tai patinka ar kaip.



QUOTE(gretuxxx @ 2015 05 28, 08:46)
Ir mes norim.  bigsmile.gif  Mes su Anira labai megstam tokius kvepiancius mytukus.  wub.gif Dar Rastafarina prigriebsim is Kauno.  biggrin.gif Kas cia dar musu kaunieciu?  g.gif



QUOTE(LEEja @ 2015 05 28, 10:45)
damos, kitą sav. dirbsiu:
pirmadienį
antradienį
penktadienį
šeštadienį
sekmadienį

susiderinam laiką ir PADAROM biggrin.gif
vienu metu, nuoširdžiai, bijau daug žmonių, nes ten kabėjimas toks labai eeee... drebantis gaunasi, kad nenutrūktų  blink.gif



QUOTE(Tantamm @ 2015 05 28, 11:27)
Klausykite , o gal kad niekas nedrebetu ir nesibaladotu susimatom kokioje kavineje? biggrin.gif Yra gi su atskirom salytem , kur niekam netrukdysime ir daug zmoniu galime surinkt , o tai eiti grupelemis po trys neidomu , bent jau as noreciau susipazinti su visom.



QUOTE(LEEja @ 2015 05 28, 11:34)
galima, kodel ne, as uz



QUOTE(Malena @ 2015 05 28, 11:38)
Čiur ne kitą savaitę, a? cool.gif



QUOTE(LEEja @ 2015 05 28, 11:50)
tik pamaniau, jei vienu metu susrinks daug mergaičių - vistiek nepavyks visoms sklandžiai bendrauti, nes sėdėsim prie didelio stalo ir vyks 'darbas frakcijose', nes vienas stalo galas liks nepabendravęs su kitu galu biggrin.gif ta prasme noriu pasakyt, kad daug labai žmonių - nesigaus taip gerai, kaip vakar biggrin.gif



QUOTE(Tantamm @ 2015 05 28, 12:19)
Manau bus labai faina butent kai susirinksime didele kompanija  ir kad sugebesime pabendrauti visos, nemanau kad musu 200 susirinks , bet ir tuo atveju verta net labai  thumbup.gif  O jei patiktu, galetumem kas menesi parfmeetus daryti , tada jau tikrai tikrai visos su visom pabenrauti spes  thumbup.gif  Jei sutinkate, galime rinkti data ir vieta , o jei dar Kaunietes atvarytu, tai butu visai super smile.gif



QUOTE(Rutule @ 2015 05 28, 13:08)
Aš palaikau idėją ir siūlau daryti registraciją su ribotu vietų skaičiumi, kad nebūtų minios.
Man asmeniškai niekad nepatiko dideli mytai, nes kai būna daugiau nei 10 žmonių, būna balaganas - kalba visi biggrin.gif O iš patirties galiu pasakyt, kad praktinis seminaras su daugiau nei 10-15 žmonių yra daug, nes mes dalinsimės visos, o nebus moderatoriaus ar lektoriaus, kuris viską ves.
Kavinių salės nėra labai gerai, nes žmonės susirenka ten valgyti, o mes, turbūt, nelabai turėsim valgyti laiko biggrin.gif O pasiūlyt ką vietoj to, neįsivaizduoju. Paprasta konferencijų salė mums kainuos. Gal kas gali savo įmonės ofiso posėdžių salę tokiam tikslui paaukot?

Pas LEEją, manau, optimalu tik 5-6 žmonės.

Gretuxx, iš kauniečių dar yra Jurkinas - bais rimta kolekcionierė sakyčiau, biologė, kuri vis rečiau pasirodo čionais vile999. Pridaviau, taip skakant  lotuliukas.gif


Tęsiam diskusijas čia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rutule: 28 gegužės 2015 - 12:14
registruojuosi smile.gif

padarom pas mane bandomąjį iš vilniečių, pažiūrėsim kaip pavyks, ar turėsim ką veikt, kalbėt ir uostyt - tada darysim tarpmiestinį biggrin.gif
Atsakyti
Aš irgi registruojuos. Tik labai reik derinti man laiką, nes kartais dirbu iki 19val, bet manau prisiderinsiu.
Atsakyti
QUOTE(varine @ 2015 05 28, 16:35)
Aš irgi registruojuos. Tik labai reik derinti man laiką, nes kartais dirbu iki 19val, bet manau prisiderinsiu.

tai surašiau dienas kada dirbu - pasireguliuok grafikutį ir tvarka smile.gif
Atsakyti
pala pala - o tai kur renkamės? ir kas tos laimingosios? t.y. - kaip apriboti merginų norą dalyvauti? biggrin.gif

Atsakyti
Darom kaip ir visuose renginiuose - regisraciją - kas pirmesnis, tas gudresnis. Tiesiog temoj. Užsiregina LEEjos numatytas skaičius ir uždarom. Kas lieka už borto - tas įgyja kitą kartą pirmenybę, gal? g.gif

LEEja, kiek pas tave komfortiškai telpa žmonių?

1. LEEja
2. Varine
3. Rutule
4. Tantamm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rutule: 28 gegužės 2015 - 15:23
QUOTE(Rutule @ 2015 05 28, 17:22)
Darom kaip ir visuose renginiuose - regisraciją - kas pirmesnis, tas gudresnis. Tiesiog temoj. Užsiregina LEEjos numatytas skaičius ir uždarom. Kas lieka už borto - tas įgyja kitą kartą pirmenybę, gal? g.gif

LEEja, kiek pas tave komfortiškai telpa žmonių?

1. LEEja
2. Varine
3. Rutule
4. Tantamm

aš max 6 siūlau, ir visos pabendraut spėsim, ir grūsties nebus 4u.gif
Atsakyti
Ten normaliai telpa 3-4 žmonės... nemanau, kad vieta labai tinkama, be to, ant akių praeiviams absoliučiai...
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2015 05 28, 17:14)
pala pala - o tai kur renkamės? ir kas tos laimingosios? t.y. - kaip apriboti merginų norą dalyvauti?  biggrin.gif

bare, Europoj, Rita, numatytas keitimasis atomikais ir paprastasis uostymas, jei kas atsineš kokį gėrį - išvis rojus biggrin.gif
praeiviai nieko netrugdo, nebent koks Petruškevičius įsiverš , bet jis vakar buvo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LEEja: 28 gegužės 2015 - 15:46
Neįsivaizduoju ar pateksiu į sąrašą ir ar iš viso galėsiu dalyvauti (nors norėčiau:) smile.gif bet prisiminiau vieną vietą, kur susitikdavome atskiroje salytėje ir dalindavomės įspūdžiais apie keliones-"Balti drambliai" kavinė, ten yra gale tokia visai atskira erdvė, kur užsidaro durys ir galima visiškai gerai jaustis su visais kvepalais ir arbatomis ar dar kuo...
Atsakyti
+Malena norėtų, bet kitą savaitę negalės
Atsakyti
QUOTE(Kristi_na @ 2015 05 28, 16:58)
Neįsivaizduoju ar pateksiu į sąrašą ir ar iš viso galėsiu dalyvauti (nors norėčiau:) smile.gif bet prisiminiau vieną vietą, kur susitikdavome atskiroje salytėje ir dalindavomės įspūdžiais apie keliones-"Balti drambliai" kavinė, ten yra gale tokia visai atskira erdvė, kur užsidaro durys ir galima visiškai gerai jaustis su visais kvepalais ir arbatomis ar dar kuo...


Super ! thumbup.gif tada ir merginu daugiau gali buti smile.gif Mergaites, neribokit nieko, negrazu smile.gif Be to nemanau kad visos gales dalyvauti pirmama meete, tai sudalyvaus velesniuose smile.gif
Gal pradekim nuo datos nustatymo ir paziurekim kiek norinciu musu .

Kristina butinai norek ir galek biggrin.gif
Atsakyti