Įkraunama...
Įkraunama...

*2014 dvynukai*

UGNAJA issiunciau mitybos plana,jei gavai parasyk
Papildyta:
Pedkelnes dar pirkau turkiskas su 3D paveiksliuku,geros dar nesusibumbuliavo.Bazese yra 4.50€,blyn brangokos g.gif ,kai pirkau neverciau i lt.Ir dar turiu is Maximos SEVEN kazkaip vadinas ir neblogos,tik liemuo ,,skystas".
Papildyta:
Keliasi naktim taip pat,jau turbut pripratau. blink.gif O pietu eina miegot 13.30val.ismiega iki 16val.-16.30val. Arijus paskutiniu metu labai verkslena,pastoviai tik ant ranku,jei neimu,tai stumia isikabines i kelnes ir cypia doh.gif Nezinau,gal dantys.Rekia beveik istisa diena doh.gif
Papildyta:
Iddjau nuotrauku is fotosesijos.DIGIN berniukai tai tokie panasus,nesupratau kur kuris.
Papildyta:
Maniskai kaip vabalai,cia prie kojos,cia jau ner,tik speju dairytis.Austeja nusirideno nuo kalniuko ir tiesiai nosim i asfalta,tai burna pilna zemiu,nosies galas nosies galas kraujuotas,nugarele nubrozdinta doh.gif Praeita diena isejo is namu blink.gif ,galvoju kazkaip tylu,Ariju radau ,perejau visus kampus,toleta,vonia,o kad buto durys praviros-nemaciau.Zodziu gastraliuoja kolidoriuje,basa,jau abu duris atsidaro.Dar-kepiau pyraga,istepiau tortine skatda sviestu ir kazkur nuejau,ateinu-Arijus ant galvos uzsidejes ir sedi patenkintas biggrin.gif Arba issitrauke keptuve,kurios neisploviau ir vel uzsidejes ant galvos doh.gif nu galva buvo baisi doh.gif Jau rakinu visus kambarius,jie tik 2,o man atrodo kad koks 10. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dija81 @ 2015 10 07, 15:43)
jie tik 2,o man atrodo kad koks 10. doh.gif

prajuokino kazkaip lotuliukas.gif tikrai kartais taip atrodo drinks_cheers.gif doh.gif
Atsakyti
labas rytas

QUOTE(bamba @ 2015 10 07, 12:22)
rojus wub.gif nakties miegas koks ilgas, svojonė tiesiog wub.gif Aš čia pagalvojau, kad kai vaikai išmoks normaliai miegot naktim, tai ateis tas laikas kai man į darbą reiks keltis o jiems patiems į daržą. Taip ir neišsimiegosim


taip ir bus doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2015 10 07, 12:22)
rojus wub.gif nakties miegas koks ilgas, svojonė tiesiog wub.gif Aš čia pagalvojau, kad kai vaikai išmoks normaliai miegot naktim, tai ateis tas laikas kai man į darbą reiks keltis o jiems patiems į daržą. Taip ir neišsimiegosim
manieji dieną irgi gerai miega, nuo 12 ar 12:30 išmiega po 2h, kartais 2.5h, mažiausiai 1.5h. Galvoju, gal reik neleist dieną daugiau 2val miegot, arba gal net 1.5 užtektų g.gif


O kada tavieji užmiega nakčiai?
Vis bandau vėlinti mūsų pietų miegą, bet nelabai gaunasi - labai jau pradeda zysti. Iki 12 val neistempia smile.gif šiandien vėl bandysiu, kol kas dar blaškosi abu, ale žaidžia smile.gif
Papildyta:
Dija, graži jūsų šeimynėlė smile.gif o dvynukai jau tikri dičkiai drinks_cheers.gif

Aš jau užsisakiau medvilninių ir pusvilnės pėdkelnių iš Vegateksos. Prisiskaičiau kažkuriam forume, kad geros ax.gif

Ką šiandien gaminsit pietums? Man taip atsibodo mąstyti, ką gaminti, dažniausiai tą patį per tą patį smile.gif manieji visiški mėsiaėdžiai, tai jiems visokie kukuliai (troškinti, kepti orkaitėj) patinka, frikadelių sriuba ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo balta orka: 08 spalio 2015 - 09:58
labas wink.gif

mes skiepu buvom siandien tai pamatavo,pasvere ta proga... tai va, knopkes tokiu parametru: Irte 8650g ir 79cm, Gerda 8850g ir 76cm smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2015 10 08, 14:47)
labas  wink.gif

mes skiepu buvom siandien tai pamatavo,pasvere ta proga... tai va, knopkes tokiu parametru: Irte 8650g ir 79cm, Gerda 8850g ir 76cm smile.gif

Nu tikrai knopkes biggrin.gif Kaip pukelis bigsmile.gif biggrin.gif Tai ne man 16kg.kelt blink.gif
Atsakyti
QUOTE(dija81 @ 2015 10 08, 19:29)
Nu tikrai knopkes biggrin.gif Kaip pukelis bigsmile.gif  biggrin.gif Tai ne man 16kg.kelt  blink.gif

16kg tai man kosmosas visai doh.gif mano 5mete 17kg sveria lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(balta orka @ 2015 10 08, 09:06)
O kada tavieji užmiega nakčiai?

Ką šiandien gaminsit pietums? Man taip atsibodo mąstyti, ką gaminti, dažniausiai tą patį per tą patį  smile.gif manieji visiški mėsiaėdžiai, tai jiems visokie kukuliai (troškinti, kepti orkaitėj) patinka, frikadelių sriuba ir pan.

21:30 kažkur užmiega, nors guldau apie 21

mano irgi mėsėdžiai drinks_cheers.gif gaminu kotletus/kukulius dažnai, arba troškinius su jautiena (apkepu mažais gabaliukais, tada troškinu su morkom bulvėm ir daug pomidorų, kad vandens nereiktų) irgi tas pats per tą patį doh.gif


nu 16kg tai man irgi biški kosmosas blink.gif tai du iškart pakelt jau 32, jofana doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bamba: 08 spalio 2015 - 19:09
QUOTE(bamba @ 2015 10 08, 20:06)

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2015 10 08, 14:47)
labas  wink.gif

mes skiepu buvom siandien tai pamatavo,pasvere ta proga... tai va, knopkes tokiu parametru: Irte 8650g ir 79cm, Gerda 8850g ir 76cm smile.gif

oho kokios mazops jus smile.gif mano dabar per abu virs 20 kg biggrin.gif

valgyt gamint man ideju nepriktukstra vaikams.nezinau kodel g.gif
pvz siulau iskepti blynus-cukinija,varske, kukuruzu piltai. kepti orkaitej. super
ryziu apkepas-ryziai,bananas,kas valgot ir kiausa galit isimusti.
kas mesa valgot tai kept torskint galima ohoho.
mes pakolkas darzoviu ir kruopu vergai smile.gif

laba ryt
Atsakyti
Net nezinau,atrodo 16kg.kosmosas,bet nezinau ar Ariju storu pavadinciau,jis toks aplamai stambiu kaulu atrodo.Nu gal cia man taip atrodo g.gif ,nu zvilgtelkit nuotraukas fotosesijos,ar atrodo storas jums ar ne.O del maisto,tai man fantazijos tryksta,o gal ir valgyt skaniai nemoku daryt g.gif Bulviu vaikai visai nevalgo,troskintos mesos nelabai valgo,troskintus kotletus kartais valgo kartsis ne,o keptu orkaiteje dar nedaviau.Labiausiai valgo makaronus su farsu,sasyskas.
Atsakyti
QUOTE(dija81 @ 2015 10 09, 08:39)
Net nezinau,atrodo 16kg.kosmosas,bet nezinau ar Ariju storu pavadinciau,jis toks aplamai stambiu kaulu atrodo.Nu gal cia man taip atrodo g.gif ,nu zvilgtelkit nuotraukas fotosesijos,ar atrodo storas jums ar ne.O del maisto,tai man fantazijos tryksta,o gal ir valgyt skaniai nemoku daryt g.gif Bulviu vaikai visai nevalgo,troskintos mesos nelabai valgo,troskintus kotletus kartais valgo kartsis ne,o keptu orkaiteje dar nedaviau.Labiausiai valgo makaronus su farsu,sasyskas.

nu nea, atrodo siaip toks didelis vaikas, dvimetukas biggrin.gif Seses zandai didesni atrodo smile.gif bet,aisku, ir ne sliekiukai jie, tvirti tokie vaikai, pampuckukai thumbup.gif bet tikrai ner, kad kazkaip nesveikai jau stori butu, nutuke 4u.gif

grazios foto labai wub.gif thumbup.gif tokie laimingi ir geros nuotaikos visi smile.gif
Atsakyti