Įkraunama...
Įkraunama...

*2014 dvynukai*

QUOTE(Digin* @ 2015 10 05, 09:02)
Vilnietės mamos, gal kuri turėtumėt parduoti arba mainyti į namines morkas, pvz biggrin.gif, saviškių išaugtas kojines su neslystančiu paduku, arba kokius naminius tapukus? Pėdutė - 12 cm, tai čia koks 19-20 dydis. Kad ir rimčiau nudėvėtus, vis tiek pagrinde varinėjimui po namus naudojam.  ax.gif Būtų gerai kokias 4-6 poras turėt. mastau.gif

pamatavau, turiu dvejas ale tapukus 11cm, mažos matyt? didžiakojai pas tave smile.gif
ir dar kojinytes visiškai paprastas plonas, bet su taškiukais guminiais ant pado, nors neesu tikra ar kąnors apsaugo nuo slydimo unsure.gif aš tik basus laikau vasarą žiemą namie, nemoka su kojinėm jie, slysta su visom, nusimauna, nesamonė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2015 10 05, 13:12)
pamatavau, turiu dvejas ale tapukus 11cm, mažos matyt? didžiakojai pas tave smile.gif
ir dar kojinytes visiškai paprastas plonas, bet su taškiukais guminiais ant pado, nors neesu tikra ar kąnors apsaugo nuo slydimo unsure.gif aš tik basus laikau vasarą žiemą namie, nemoka su kojinėm jie, slysta su visom, nusimauna, nesamonė doh.gif

jeckau, dabar gi salta basom jau, ne?? biggrin.gif nebent kilimai pas tave ar sildomos grindys smile.gif pas mus parketas, tai jis ledinis...brr...nenoreciau as ir pati basom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2015 10 05, 11:18)
jeckau, dabar gi salta basom jau, ne?? biggrin.gif nebent kilimai pas tave ar sildomos grindys smile.gif pas mus parketas, tai jis ledinis...brr...nenoreciau as ir pati basom biggrin.gif

nė vieno kilimo nėr ir nešildomos biggrin.gif mes ir praeitą žiemą basom visą prabuvom, aš ir pati tik basa namie. Jei šalta, viršų labiau aprengiu, liemenę kokią, pastebėjau, kad jei pats vaikas šiltai, tai kojos irgi atšyla smile.gif Na nesirgom nieks nė karto praeitą žiemą, tai vadinas nebuvo labai blogai gal unsure.gif

Papildyta:
blin Fea, dabar sėdžiu ir jaučiu kaip kojos ant ledinių grindų šala lotuliukas.gif kol neparašei, gyvenime taip nebuvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2015 10 05, 13:30)
nė vieno kilimo nėr ir nešildomos biggrin.gif mes ir praeitą žiemą basom visą prabuvom, aš ir pati tik basa namie. Jei šalta, viršų labiau aprengiu, liemenę kokią, pastebėjau, kad jei pats vaikas šiltai, tai kojos irgi atšyla smile.gif Na nesirgom nieks nė karto praeitą žiemą, tai vadinas nebuvo labai blogai gal unsure.gif

Papildyta:
blin Fea, dabar sėdžiu ir jaučiu kaip kojos ant ledinių grindų šala lotuliukas.gif kol neparašei, gyvenime taip nebuvo biggrin.gif

uzsigrudine jus, gerai,aisku drinks_cheers.gif bet brrr...salta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dija81 @ 2015 10 03, 14:57)
Trenere sake taip,70% lemia mityba,30% sportas.Turiu mitybos plana,kuri sudare mano puskei jai kuriai reik atsiusiu i pasta.Ten reik 5k.valgyt,puske nespeja i 5k.sutilpt.Svoris krenta,bet ji simuliuoja. cool.gif


Noreciau bent paziuret, ka i tuos sveikus mitybos planus itraukia, nes neisivaizduoju, ka valgyt, kad ir sveika butu ir svoris nukristu smile.gif (edita181@gmail.com)
buvau kazkada kuda ir as, bet praeita ziema kaip prisidejo 8 kg, taip ir liko po siai dienai smile.gif

Balta Orka, as irgi jau dirbu nuo rugsejo smile.gif ir ne namie smile.gif kartais po pamoku net nenoriu namo vaziuot... ax.gif Pailsiu nuo savu zyzliuku, nors mokykloj tikrai visokiu saldainiuku irgi yra wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugnaja: 05 spalio 2015 - 17:04
Labas rytas smile.gif šiandien pas mus jis vėlyvas, visi apie 9 val prabudom blink.gif

Digin, kokie fainuoliai ir panašūs Leo ir Teo, jau matosi tokie gudručiai thumbup.gif aš jau perleidau tapukus, galiu pasakyti nelabai jie mums pasiteisino - tik kelioms minutėms, nusimaudavo juos greitai. Basi varinėdavo, nes pavasaris/vasara kaip tik buvo. Dabar naudojam kojines gumuotais padukais. Turim tokias ilgas, virš kelių galima jas užtempti, sunkiai sekasi vakams jas nusimauti smile.gif broliui kažkaip nelabai ir įdomios tos kojinės, sesei dažniau užplaukia nusirenginėti doh.gif dar pėdkelnes turiu gumuotais padais - jų nenusimauna, tik jos šiaip jau žiauriai atrodo - visos nusiburbuliavusios, kaip 10 metų dėvėtos. Bet jų padai "veikia", tai vis dar nemetu lauk biggrin.gif dar gavom dovanų šliaužtinukus su gumuotais padais - tie irgi gerai veikia thumbup.gif

Bamba, matyt esat ruonių šeimyna smile.gif neįsivaizduoju, kaip basomis vaikščioti dabar, kai tos grindys ledinės, ypač po nakties smile.gif man kažkaip atvirkščiai - jei kojas šiltai "laikau", tai pati galiu su maikute trumpomis rankovėmis varinėti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Fea @ 2015 10 02, 13:27)
tai AS tai negalvoju,kad kazka negerai jom..zinau kad gerai..gi auga vis tiek smile.gif bet daktarai teziuri i ta savo lentele i vsio, nesigilina...tipo ai, reikia nusiust pas specus, tegu pabado vaika, patyrineja, mazu ka ras biggrin.gif tai as net neiciau, jei ir siustu... gi ir dicke mano tokia kruopa buvo ilgai...nuo kokiu 3m tik jau labiau vijosi bendraamzius ir dabar labai vidutinis vaikas yra (nors nieko ir nevalgo, apart sokoladu biggrin.gif ).
mes gi buvom fotosesintis siandien (eilini karta doh.gif ) . Tavo Vaikas zurnalui si karta new_russian.gif kazkokia ten buvo tema, tipo "pasiruosimas miegui"..tai mus va ir pafotkijo... cia iseis menesio gale numeris, tia busim ten gale kur buna toks zurnalas zurnale smile.gif


tai pas tave visos jos coliukės drinks_cheers.gif gydytojams svarbu pasižiūrėti, kaip teoriškai turėtų būti ir nusiųsti kažkur, jei "neįtelpa" į normas smile.gif atsimenu, kai mūsų Emai 4 mėn išdygo pirmieji 2 dantys, liepė ryte vakare dantis valyti (pakliuvom tada pas tokią jauną,pradedančią gyd., kai mūsiškė atostogavo). Tai sakau "kokia prasmė ir kada juos valyti, kad pieną kas 2-3 val valgo?" nebeturėjo ką pasakyti, tik tai, kad "reikia valyti, kai tik išdygsta pirmas dantis" blink.gif vadovėlinė frazė - teoriškai gal taip turėtų, o kaip praktiškai? Dar dvyniai... džiaugies, kad pavalgę lūžta ir nerėkia... o čia dar tuos 2 dantis šveisti doh.gif

Aš nepamenu, kada žurnalą pirkusi esu, bet jei nepamiršiu reiks šį kartą smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Ugnaja @ 2015 10 05, 17:01)
Noreciau  bent paziuret, ka i tuos sveikus mitybos planus itraukia, nes neisivaizduoju, ka valgyt, kad ir sveika butu ir svoris nukristu smile.gif (edita181@gmail.com)
buvau kazkada kuda ir as, bet praeita ziema kaip prisidejo 8 kg, taip ir liko po siai dienai smile.gif 

Balta Orka, as irgi jau dirbu nuo rugsejo smile.gif ir ne namie smile.gif kartais po pamoku net nenoriu namo vaziuot...  ax.gif Pailsiu nuo savu zyzliuku, nors mokykloj tikrai visokiu saldainiuku irgi yra wink.gif


drinks_cheers.gif aš kažkaip galvojau, kad bus sunkiau nuo vaikų "atsiplėšti", bet visai į naudą tie darbai blush2.gif

Jei kada bus proga, siūlau apsilankyti pas dietologę Daivą Pipiraitę http://www.dietos.lt/lt/gydytojai
Mačiau, kaip mano buvusi kolegė labai gražiai sulieknėjo būtent šios dietologės pagalba. Sudarė jai tada mitybos planą pagal jos fizinį krūvį (ji nesportuodavo), jos mėgstamus produktus. Mitybos esmė - valgyti po mažai ir dažnai (t.y. ne 2-3 kartus per dieną), skaičiuoti kalorijas, derinti maisto produktus. Kažkaip savaitę ar 2 maitinosi pagal sudarytą planą, tada ėjo vėl pakartotinai, kažką tame mitybos plane keitė ir t.t. Rezultatas tikrai thumbup.gif visi buvom sužavėti smile.gif
Atsakyti
Sveikos. Dija kaio jus laikotes?
Mes irgi visi basom vaikstom ir nieko :-) smagiau gi basom :-)
Ryt galvoju ar vaziuiti su vyru i vilniu ar ne. Senamiestis tai man pasaka kazkokia sostines, bet kur nueiti vienai su vaikais?
Atsakyti
Tapuku as net neturejau,kol nesalta buvo lakste basi,po to koinytes,petkelnes.Kaip pas mus salta,vaiko kambari tai atrodo kad orlaide pradaryta,ryte kai reikia rengtis,tai po kaldra rengiu ,o jis dantim barskina.BAMBA man susidare toks vaizdas ,kad jus tokie sveikuoliai.
Papildyta:
UGNAJA issiunciau mitybos plana,jei gavai parasyk
Atsakyti
nelabai mes sveikuoliai, na tik šalto oro srity, o pvz maitinamės bile kaip, ir čipsai ir picos pasitaiko neretai smile.gif alų abu mėgstam biggrin.gif
mes miegam visą žiemą su pradarytu langu, miegamajam šalta, bet vaikus visada (na išskyrus vasarą) rengiu nakčiai pižamom ilgom rankovėm ir kloju vilnonėm kaldrom. Pastebėjom, kad geriau išsimiegam vėsiam kambary, pravėdinta galva atsikeliam. Aišku būna uždarom tą langą, bet tik tas kelias dienas, kai didesni šalčiai būna smile.gif
gal užsigrūdinę mes, bet sveikuoliais tikrai nepavadinčiau smile.gif

Dija, jūsų naktys negerėja?
manasis berniukas vėl 6 ryto pradėjo keltis, galvoju kodėl, lyg ir niekas nesikeitė dienotvarkėj g.gif vasarą tai super buvo, 7-8 keldavos. Galvoju gal guldyt kitu laiku pabandyt, tik nesugalvoju ar ankstint ar vėlint biggrin.gif

radau tokį namudinį darželį privatų, kątik dirbt pradėjo, vaikų dar tik vieną turi. Sakė iki 12 rinks. Važiuosim pažiūrėt, prie pat mūsų naujųjų namų būtų bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(pupute @ 2015 10 06, 18:47)
Senamiestis tai man pasaka kazkokia sostines, bet kur nueiti vienai su vaikais?

nebent po bernardinų sodą pasivaikščiot? aš kelis kart buvau, tiesa su drauge, bet ir vienai ten gerai. Daugiau tai niekur nepraeinu aš su vežimu, stulpai, siauri pabyrėję šaligatviai doh.gif
Atsakyti
labukas,

apie svory ir mityba kalbejot,tai tikrai svoriui itaka didziausi mityba,o maza dalis tik sportas.

del tapuku turim po vienus bet nenesiojam. pakolkas basi lakstom. ir mano mazgiu koja siuo metu yra 12 ir 12,5 cm bet batu butinai reik 21 ir 22.i kitus net nelenda

kur bedkelnias pirkti nezinau,pakolkas padevetuose randu.

pas mus viskas po senovej.zirzalai ir tiek. naktim kelias kaip visada.tai daug bunam lauke kad tik maziau tos namu aplinkos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fifux'e: 07 spalio 2015 - 08:20
QUOTE(bamba @ 2015 10 07, 07:10)

manasis berniukas vėl 6 ryto pradėjo keltis, galvoju kodėl, lyg ir niekas nesikeitė dienotvarkėj g.gif vasarą tai super buvo, 7-8 keldavos. Galvoju gal guldyt kitu laiku pabandyt, tik nesugalvoju ar ankstint ar vėlint biggrin.gif



O kada jie dieną miega? Manieji kol kas taip pat - apie 11val lūžta, išmiega po 1,5-2 val. Žiauriai gerai, nes spėju nusimaudyti, pietus ir sau, ir jiems pagaminti. Nuo 13 val atkeliauja auklė, perleidžiu jai vaikus smile.gif
Vakare užmiega apie 20.30-21 val. Išmiega iki 7.30-8.00 val, kartais ir ilgiau thumbup.gif
Papildyta:
Kažin kaip Kitty gyvena? Dingusi visai "iš ekrano" ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Fifux'e @ 2015 10 07, 08:19)

apie svory ir mityba kalbejot,tai tikrai svoriui itaka didziausi mityba,o maza dalis tik sportas.



Svajoju ir aš pradėti sportuoti, tik niekaip nerandu laiko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(balta orka @ 2015 10 07, 08:01)
O kada jie dieną miega? Manieji kol kas taip pat - apie 11val lūžta, išmiega po 1,5-2 val. Žiauriai gerai, nes spėju nusimaudyti, pietus ir sau, ir jiems pagaminti. Nuo 13 val atkeliauja auklė, perleidžiu jai vaikus smile.gif
Vakare užmiega apie 20.30-21 val. Išmiega iki 7.30-8.00 val, kartais ir ilgiau  thumbup.gif

rojus wub.gif nakties miegas koks ilgas, svojonė tiesiog wub.gif Aš čia pagalvojau, kad kai vaikai išmoks normaliai miegot naktim, tai ateis tas laikas kai man į darbą reiks keltis o jiems patiems į daržą. Taip ir neišsimiegosim
manieji dieną irgi gerai miega, nuo 12 ar 12:30 išmiega po 2h, kartais 2.5h, mažiausiai 1.5h. Galvoju, gal reik neleist dieną daugiau 2val miegot, arba gal net 1.5 užtektų g.gif
Atsakyti