Įkraunama...
Įkraunama...

*2014 dvynukai*

QUOTE(bamba @ 2015 10 01, 12:58)
aj buvom poliklinikoj, skiepytis. Tai pamatavus ūgį paaiškėjo, kad berniukas 97 persentilė. Sakė gydytoja dvimetrinis bus blink.gif mergaitė biški žemesnė, bet nedaug atsilieka.
o dėl vaikščiojimo, tai sakė iki pusantrų metų būna nevaikšto, nėr didelės bėdos. Tipo jiems sunkiau su pusiausvyra, nes labai aukšti g.gif

cia tu tokia ilga ar tavo isrinktasis ? biggrin.gif tai koks ju ugis daba? mes tai kai nueisim, tai mus sius kur nors jau tikrintis, kad tipo neauga doh.gif mano knopkes kokie 75cm gal biggrin.gif ir kokie 8 kg smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2015 10 01, 11:33)
man skėtukas irgi fee drinks_cheers.gif pasiilgstu savo emmaljungos, kaip tankas buvo. Tik aišku svoris nepalyginamas, skėtuką vienu pirštu pakeliu biggrin.gif
bet ot žiūriu geros mes, nė viena dirbt nenorim lotuliukas.gif aš išvis norėčiau niekada nedirbti biggrin.gif

Aha kazkokios nedarbstuoles cia lotuliukas.gif

QUOTE(bamba @ 2015 10 01, 11:58)
aj buvom poliklinikoj, skiepytis. Tai pamatavus ūgį paaiškėjo, kad berniukas 97 persentilė. Sakė gydytoja dvimetrinis bus blink.gif mergaitė biški žemesnė, bet nedaug atsilieka.
o dėl vaikščiojimo, tai sakė iki pusantrų metų būna nevaikšto, nėr didelės bėdos. Tipo jiems sunkiau su pusiausvyra, nes labai aukšti g.gif

O kiek sveriat?
Mano tai adsmuks i didesne puse. O emka mazge.
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2015 10 01, 19:11)
cia tu tokia ilga ar tavo isrinktasis ? biggrin.gif tai koks ju ugis daba? mes tai kai nueisim, tai mus sius kur nors jau tikrintis, kad tipo neauga doh.gif mano knopkes kokie 75cm gal biggrin.gif ir kokie 8 kg smile.gif

nu aš tai metras su batais biggrin.gif išrinktasis gal kokiu 186 net nežinau, nu ilgas, bet nekrepšininkas.
nu smulkios tavo tikrai. Bet ar jom kažkas negerai, kad reiktų tikrintis? g.gif paauga bent kiek kaskart? taigi būna smulknių žmonių pasaulyje.
QUOTE(Fifux'e @ 2015 10 01, 20:31)
O kiek sveriat?
Mano tai adsmuks i didesne puse. O emka mazge.

11.6 su rūbais, abu panašiai. Berniukas tai kadangi ilgas, atrodo kūdas, mergaitė apvalesnė. Kiek tavo?
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2015 10 02, 09:52)
nu aš tai metras su batais biggrin.gif išrinktasis gal kokiu 186 net nežinau, nu ilgas, bet nekrepšininkas.
nu smulkios tavo tikrai. Bet ar jom kažkas negerai, kad reiktų tikrintis? g.gif paauga bent kiek kaskart? taigi būna smulknių žmonių pasaulyje.

11.6 su rūbais, abu panašiai. Berniukas tai kadangi ilgas, atrodo kūdas, mergaitė apvalesnė. Kiek tavo?

tai AS tai negalvoju,kad kazka negerai jom..zinau kad gerai..gi auga vis tiek smile.gif bet daktarai teziuri i ta savo lentele i vsio, nesigilina...tipo ai, reikia nusiust pas specus, tegu pabado vaika, patyrineja, mazu ka ras biggrin.gif tai as net neiciau, jei ir siustu... gi ir dicke mano tokia kruopa buvo ilgai...nuo kokiu 3m tik jau labiau vijosi bendraamzius ir dabar labai vidutinis vaikas yra (nors nieko ir nevalgo, apart sokoladu biggrin.gif ).


mes gi buvom fotosesintis siandien (eilini karta doh.gif ) . Tavo Vaikas zurnalui si karta new_russian.gif kazkokia ten buvo tema, tipo "pasiruosimas miegui"..tai mus va ir pafotkijo... cia iseis menesio gale numeris, tia busim ten gale kur buna toks zurnalas zurnale smile.gif
Atsakyti
Nu ka,mazgiai serga,skiepus jau 2k.atsaukiau. unsure.gif Austeja jau 2d.snargliuoja,Arijus tik siandien pradejo ciaudeti,temp.nera,kosulys kolkas neislindo. doh.gif Namuose salta,as su kojinem miegu thumbup.gif
Papildyta:
Fea ,kur tu visas nuotraukas dedi?Mes jau gavom fotosesijos nuotraukas,tai uzsakiau fotoknyga,pati padariau ir issiunciau,graziu minciu prirasiau,nu zodziu ruosiausi.Prie progos imesiu kelias.
Papildyta:
As ir i darba nenoriu cool.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Jo, dėl to ūgio ir svorio, tai daktarai tik pagal savo lenteles žiūri... Nesvarbu, kad mano vaikai gimė 2,5 mėnesio per anksti.... Vis tiek į bendrą katilą visus meta... Pagal ūgį mes prie vidutiniokų pasirodo, o svorio tai kaip visada, pas visus mano vaikus trūksta. Dabar kažkurią dieną pasvėriau, tai Joris 10,6 o Ainiukas mažiukas tik 9,6. Nors valgo abu panašiai. ūgiai turėtų būt šiek tiek virš 80. Vis dar telpam į 80 dydžio drabužius, nors kai kurie jau ankšti darosi smile.gif Didysis bernas irgi kūdas kaip dviratis. Ūgis jau 178, o svoris apie 50 buvo... AŠ irgi kažkada buvau kūda ir graži.... Nu nemėgstu sportuot, ką daryt doh.gif Kaip tą svorį numest rolleyes.gif Dabar visi šeimoj nudžiuvę, tik aš viena tokia apvalaina darausi....
Atsakyti
QUOTE(dija81 @ 2015 10 02, 22:19)
Fea ,kur tu visas nuotraukas dedi?Mes jau gavom fotosesijos nuotraukas,tai uzsakiau fotoknyga,pati padariau ir issiunciau,graziu minciu prirasiau,nu zodziu ruosiausi.Prie progos imesiu kelias.

kol kas tai kompe jos visos smile.gif niekaip neprisiruosiu padaryt dar smile.gif o siaip padarysiu ir i albuma desiu..kada nors biggrin.gif


labas rytas wink.gif keliasi anskti tos mergos mano, tia as siandien pasiutus nuo ryto smile.gif ilga bus diena doh.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2015 10 02, 12:27)
mes gi buvom fotosesintis siandien (eilini karta doh.gif ) . Tavo Vaikas zurnalui si karta new_russian.gif kazkokia ten buvo tema, tipo "pasiruosimas miegui"..tai mus va ir pafotkijo... cia iseis menesio gale numeris, tia busim ten gale kur buna toks zurnalas zurnale smile.gif

o kaip fainai, žvaigždės jūs 4u.gif neskaitau aš tų žurnalų, bet reiks gal šį kart nusipirkt ir į jus pažiūrėt bigsmile.gif

QUOTE(Ugnaja @ 2015 10 03, 05:37)
Nu nemėgstu sportuot, ką daryt  doh.gif Kaip tą svorį numest  rolleyes.gif Dabar visi šeimoj nudžiuvę, tik aš viena tokia apvalaina darausi....

tai kad sportas mažai įtakos svoriui daro, mityba svarbiau. Aš atvirkščiai, kai mažiau sportuoju visada numetu porą kg, nes apetitas sumažėja. O kai maratonus bėgioju, tai po jų ėdu bile kiek, na ilgose distancijose tai ir bėgant valgau, kad energijos užtektų, tai svoris puikiai laikos ir dar auga kartais biggrin.gif
bet tu nuotraukose tai kūda tokia berods rodeis, ar kažką painioju g.gif

šian juodšiliuose bėgsiu, norėjau į pakruojį, bet teko rinktis, nes abu vieną dieną.
Atsakyti
Trenere sake taip,70% lemia mityba,30% sportas.Turiu mitybos plana,kuri sudare mano puskei jai kuriai reik atsiusiu i pasta.Ten reik 5k.valgyt,puske nespeja i 5k.sutilpt.Svoris krenta,bet ji simuliuoja. cool.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif matyt, čia aš vienintelė darboholikė biggrin.gif aš labai norėjau ir jau pradėjau dirbti, bet toks dar netikras tas darbas - nepilnu krūviu ir dažniausiai iš namų. Auklė pabūna su vaikučiais tuo metu, puikiai susitvarko thumbup.gif man patinka, kažkaip pailsiu nuo vaikų ir pasiilgstu, energijos pasikraunu ax.gif

Manieji labai pradėjo žaisti su visokiais lavinamaisiais žaislais: deda formeles/raides į tam tikras angas, sudeda/išardo tokį kirminą, kaladėles dėlioja ir pan. Dar patinka abiem traukti/tempti ką nors. Turim mašinėlės, į priekabas prisikrauna žaislų ir už virvutės traukia jas. Ant medinių arkliukų visokius fokusus daro - susiseda abu ant vieno arklio (nugarom vienas į kitą arba vienas už kito) ir supasi, susikelia kojas ant rankenų, atsistoja ant arklio, antraip atsisėda ir tt. Vienas kitą labai kopijuoja, kalba daugiau pamėgdžiodami.

Pas mus irgi ką tik rudenine fotosesija buvo, tik dar foto neturime. Tiesa, viena yra - brigitafoto facebooke pati pirma foto smile.gif ten aš su savo pypliais ax.gif

Mamos, man dilema vėl - kur perkate pėdkelnes vaikams? Norėčiau kokybiškesnių, kad po pirmo skalbimo nenusiburbuliuotų smile.gif
Atsakyti
Labas rytas. bye1.gif

Vilnietės mamos, gal kuri turėtumėt parduoti arba mainyti į namines morkas, pvz biggrin.gif, saviškių išaugtas kojines su neslystančiu paduku, arba kokius naminius tapukus? Pėdutė - 12 cm, tai čia koks 19-20 dydis. Kad ir rimčiau nudėvėtus, vis tiek pagrinde varinėjimui po namus naudojam. ax.gif Būtų gerai kokias 4-6 poras turėt. mastau.gif

Ranka nekyla pardėj už naujas po 3 eur mokėt doh.gif, o MM medžioklė ne visada sėkminga.

Šiaip berniokai gerai auga smile.gif, 9 mėnesiai stuktelėjo jau. Juda visaip kaip. Tik "kalba" mažai, nors sąmoningą "mama" jau šūkauja manęs po namus ieškodami. biggrin.gif Į Fotki įkėliau trumpą augimo apžvalgą smile.gif, pagaliau pasirodysim. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Digin* @ 2015 10 05, 11:02)
Labas rytas. bye1.gif

Vilnietės mamos, gal kuri turėtumėt parduoti arba mainyti į namines morkas, pvz biggrin.gif, saviškių išaugtas kojines su neslystančiu paduku, arba kokius naminius tapukus? Pėdutė - 12 cm, tai čia koks 19-20 dydis. Kad ir rimčiau nudėvėtus, vis tiek pagrinde varinėjimui po namus naudojam.  ax.gif Būtų gerai kokias 4-6 poras turėt. mastau.gif

Ranka nekyla pardėj už naujas po 3 eur mokėt doh.gif, o MM medžioklė ne visada sėkminga.

Šiaip berniokai gerai auga smile.gif, 9 mėnesiai stuktelėjo jau. Juda visaip kaip. Tik "kalba" mažai, nors sąmoningą "mama" jau šūkauja manęs po namus ieškodami. biggrin.gif Į Fotki įkėliau trumpą augimo apžvalgą smile.gif, pagaliau pasirodysim.  ax.gif

beda ta, kad mano dar pacios toius dydzius nesioja doh.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(balta orka @ 2015 10 05, 09:41)

Pas mus irgi ką tik rudenine fotosesija buvo, tik dar foto neturime. Tiesa, viena yra - brigitafoto facebooke pati pirma foto  smile.gif ten aš su savo pypliais  ax.gif


laaabai grazu wub.gif thumbup.gif
Atsakyti