Įkraunama...
Įkraunama...

*2014 dvynukai*

QUOTE(bamba @ 2015 09 30, 10:07)
na jei tavo vizualiai gerai atrodo, tai mano bėda didesnė biggrin.gif Po rūbais mano pilvas irgi gerai atrodo, galiu įtraukt iki visai plokščio, o atsipalaidavus, na nedidelis pilvukas, aš irgi visada plokščią turėjau, tai yra skirtumas, bet nieko kritiško sakyčiau.
Tačiau be rūbų doh.gif oda kaip kempinė vis dar, atšokus keistai taip, bamba iššokus ir kreiva ir nevisai vietoj, jau su atsikiru maudimuku nė karto nedrisau išlyst šią vasarą blush2.gif

o kažkaip nuo tiutės planuoji atpratint? ar lauksi kol patys mes (nežinau, ar būna taip? unsure.gif ). Manieji dieną nenaudoja, tik nakties miegui ir dienos miegui, iš lovyčių net neišimam, bet galvoju, kažkada reiktų gal išmokt ir be tiutės miegot unsure.gif

aa,,nu tada tavo kitokia beda..ne tiek prasiskyre raumenys, kiek oros perteklius tau ..ir ta bamba matyt del to "kreiva". matyt daktarai patemptu oda ir tiek g.gif nu idomu butu,ka pasakytu cool.gif

o tiute tai mano tik Gerda turi..irgi kazkaip nezadu atimt..ale ji tai, galima sakyt, nuolat ja tamposi... dickei irgi neatiminejau, tai iki 3m beveik turejo doh.gif lotuliukas.gif bet ji tai ir tris jas turejo - viena burnoj, ir 2 rankose biggrin.gif bet kazkap paskui po viena vis dingdavo...liko viena ir ja paslepe mano mama, kol as ligoninej gulejau smile.gif ir sake lengvai ji ten pamirso ja visai. bet tai dicke jau ir buvo gi doh.gif o su Gerda bus matyt...bent jau viena tik turi, o ne pilnas saujas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2015 09 30, 08:16)
aa,,nu tada tavo kitokia beda..ne tiek prasiskyre raumenys, kiek oros perteklius tau ..ir ta  bamba matyt del to "kreiva". matyt daktarai patemptu oda ir tiek g.gif nu idomu butu,ka pasakytu cool.gif

o tiute tai mano tik Gerda turi..irgi kazkaip nezadu atimt..ale ji tai, galima sakyt, nuolat ja tamposi... dickei irgi neatiminejau, tai iki 3m beveik turejo  doh.gif  lotuliukas.gif bet ji tai ir tris jas turejo - viena burnoj, ir 2 rankose biggrin.gif bet kazkap paskui po viena vis dingdavo...liko viena ir ja paslepe mano mama, kol as ligoninej gulejau smile.gif ir sake lengvai ji ten pamirso ja visai. bet tai dicke jau ir buvo gi doh.gif o su Gerda bus matyt...bent jau viena tik turi, o ne pilnas saujas lotuliukas.gif

ir raumenys mano prasiskyrę gerokai, jie ir padaro tą pilvuką atšokusį, toks jis iš dviejų dalių, keistos formos iškritęs. Bet dar plius turiu ir odą ir bambą doh.gif tai matyt jei tvarkyt, tai viską reiktų, na reiks pasiklaust, kai morališkai pribręsiu konsultacijai.

mane tai nervina, kad naktį pametinėja ir šūkauja tada. Galvoju, gal geriau miegotų be jų. O šiaip tai irgi neatiminėčiau.

darželių priemimas vėl atsidėjo, dabar tik gruodžio 15 registruos. Jei iki to laiko vėl 15ą kartų nepasikeis lotuliukas.gif Šian pusę vilniaus apskambinau, du kart į savivaldybę ir dar į krūvą privačių daržų. Nu reiks kažkur iškišt tuos vaikus anksčiau nei 2016 rugsėjį
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2015 09 30, 10:42)
ir raumenys mano prasiskyrę gerokai, jie ir padaro tą pilvuką atšokusį, toks jis iš dviejų dalių, keistos formos iškritęs. Bet dar plius turiu ir odą ir bambą doh.gif tai matyt jei tvarkyt, tai viską reiktų, na reiks pasiklaust, kai morališkai pribręsiu konsultacijai.

mane tai nervina, kad naktį pametinėja ir šūkauja tada. Galvoju, gal geriau miegotų be jų. O šiaip tai irgi neatiminėčiau.

darželių priemimas vėl atsidėjo, dabar tik gruodžio 15 registruos. Jei iki to laiko vėl 15ą kartų nepasikeis lotuliukas.gif Šian pusę vilniaus apskambinau, du kart į savivaldybę ir dar į krūvą privačių daržų. Nu reiks kažkur iškišt tuos vaikus anksčiau nei 2016 rugsėjį

mano tai kazkaip pati susiranda ta tiute..nereikia man daznai grabinetis ir ieskot biggrin.gif


reiks grizt i darbus tau butinai anskciau? unsure.gif ar pati nori? nes as tai be kito rugsejo ir nenoriu leist...ir tai man atrodo mazos dar bus doh.gif


siaip dziaugiuosi kad nukele tas registracijas, nes mes kaip ir planuojam keist gyvenama vieta,ale dabar sustojo biski tas reikalas, tai vienas dievas zino, kur mus likimas nunes, taip sakant biggrin.gif todel net nezinociau, i kuri darza cia tas man mergas rasyt reiktu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2015 09 30, 08:49)
reiks grizt i darbus tau butinai anskciau? unsure.gif ar pati nori? nes as tai be kito rugsejo ir nenoriu leist...ir tai man atrodo mazos dar bus doh.gif
siaip dziaugiuosi kad nukele tas registracijas, nes mes kaip ir planuojam keist gyvenama vieta,ale dabar sustojo biski tas reikalas, tai vienas dievas zino, kur mus likimas nunes, taip sakant biggrin.gif todel net nezinociau, i kuri darza cia tas man mergas rasyt reiktu  smile.gif

na tas 'reikia' toks salyginis. Nenorėčiau negriščiau, juk jėga nieks nevaro. Tiesiog idomių darbo pasiulymų atsirado, tai visai norėčiau netempt iki 2.5 metų smile.gif Taip pat galvoju, gal anskčiau leidus, lengviau adaptuosis darže. Bet čia moklu nepagrista teorija, šiaip girdėjau, kad iki 2 metų lyg ir lengviau smile.gif

mes irgi kraustysimės iki naujų metų, tai aš prie naujų namų ieškau daržų. O šiaip rašo, kad panaikino pirmumą dėl gyvenamosios vietos, tai išvis neaišku kaip tuos vaikus klasifikuos biggrin.gif na su dvyniais tai be eilės, tai mums kaip ir dzin.
http://www.vilnius.l...tvarka_/7485177 pats pirmas punktas: Darželius tėvai renkasi visame mieste
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2015 09 30, 10:57)
na tas 'reikia' toks salyginis. Nenorėčiau negriščiau, juk jėga nieks nevaro. Tiesiog idomių darbo pasiulymų atsirado, tai visai norėčiau netempt iki 2.5 metų smile.gif Taip pat galvoju, gal anskčiau leidus, lengviau adaptuosis darže. Bet čia moklu nepagrista teorija, šiaip girdėjau, kad iki 2 metų lyg ir lengviau smile.gif

mes irgi kraustysimės iki naujų metų, tai aš prie naujų namų ieškau daržų. O šiaip rašo, kad panaikino pirmumą dėl gyvenamosios vietos, tai išvis neaišku kaip tuos vaikus klasifikuos biggrin.gif na su dvyniais tai be eilės, tai mums kaip ir dzin.
http://www.vilnius.l...tvarka_/7485177 pats pirmas punktas: Darželius tėvai renkasi visame mieste

tai jo, gyvenama vieta dzin, priims bele kur..ale tai is tiek tik ten, kur prasysies biggrin.gif o as net nzn, kur prasytis, taip sakant biggrin.gif nes mes dar tik ieskom tu nauju namu cool.gif


o del darbo tai jo..siaip gi teoriskai mums anskciau reiktu, nes 2m sueis ne rudeni... ale as pratempsiu iki rudens matyt..nes nieks man darbu ir nesiulo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2015 09 30, 09:07)
tai jo, gyvenama vieta dzin, priims bele kur..ale tai is tiek tik  ten, kur prasysies biggrin.gif o as net nzn, kur prasytis, taip sakant biggrin.gif nes mes dar tik ieskom tu nauju  namu cool.gif
o del darbo tai jo..siaip gi teoriskai mums anskciau reiktu, nes 2m sueis ne rudeni... ale as pratempsiu iki rudens matyt..nes nieks man darbu ir nesiulo lotuliukas.gif

aa, jei net nežinot kur kraustysitės tai kitas reikalas biggrin.gif
šiaip priema į daržus ir ne rugsėjį, tik dažniausiai vietų nėr. Bet yra daržų, kur atsiranda tų vietų, tik čia tada jau nėra taip, kad 100 proc bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2015 09 30, 11:09)
aa, jei net nežinot kur kraustysitės tai kitas reikalas biggrin.gif
šiaip priema į daržus ir ne rugsėjį, tik dažniausiai vietų nėr. Bet yra daržų, kur atsiranda tų vietų, tik čia tada jau nėra taip, kad 100 proc bus smile.gif

nu jo..ale jauciu mazuma tokiu, kur priima..tai tu bandysi rasyt prasyme, kad nuo pavasario priimtu?
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2015 09 30, 09:11)
nu jo..ale jauciu mazuma tokiu, kur priima..tai tu bandysi rasyt prasyme, kad nuo pavasario priimtu?

jeigu rasiu tinkamą privatų daržą, tai leisiu ten nuo sausio (1.5m bus) iki rugsėjo, o tada pereisim į valstybinį. Tik su privačiais irgi nepyragai, kiek skambinu arba neima tokių mažų, arba nekelia išvis rago, arba vietų nėr.
Aš truputį bijau tokius mažus leist į valstybinį, privačiuose grupės mažesnės, gal labiau sužiūrės.

o tu dirbt planuoji dar kadanors? biggrin.gif ar nuo rugsėjo eisi?
aš šiaip tingiu dirbt, bet kažkaip sažinė graužia bedarbo ir bijau, kad visai smegenai atsijungs, poto nesugebėsiu dirbt po ilgos pertraukos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2015 09 30, 11:16)
jeigu rasiu tinkamą privatų daržą, tai leisiu ten nuo sausio (1.5m bus) iki rugsėjo, o tada pereisim į valstybinį. Tik su privačiais irgi nepyragai, kiek skambinu arba neima tokių mažų, arba nekelia išvis rago, arba vietų nėr.
Aš truputį bijau tokius mažus leist į valstybinį, privačiuose grupės mažesnės, gal labiau sužiūrės.

o tu dirbt planuoji dar kadanors? biggrin.gif ar nuo rugsėjo eisi?
aš šiaip tingiu dirbt, bet kažkaip sažinė graužia bedarbo ir bijau, kad visai smegenai atsijungs, poto nesugebėsiu dirbt po ilgos pertraukos blush2.gif

nu tu dar turek omeny,kad kazkaip jei pasirasai sutarti su privaciu, tai braukia is valstybines eiles doh.gif


o dirbt tai nzn..tipo planuoju nu biggrin.gif reiks gi biggrin.gif ka cia lodoriausi biggrin.gif ale man reiks is naujo darbo ieskot... tingiu, siaip smile.gif gerai ir namie visai biggrin.gif nu bet jei isigysim naujus namus...paskola gi imt reiks..tai teks ir dirbt nori nenori doh.gif bet poreikio tai as nejauciu biggrin.gif
Atsakyti
labukas wink.gif

oi as jaunas menulis smile.gif nu ilnatis,atleistina. iki jaunaties toli lotuliukas.gif

mes neblogai laikomes. auginom dantis dabar. iskart du islindo adamui. tai seiles upeliais vare ir zirzimas non stop buvo visa para. bet nieko. gan lengvai sakyciau cia.
o siaip nzn nieko naujo turbut g.gif

mamu muge buvo ir vilniuje,ir kaune. apsimazinau gerai smutkiu smile.gif

laukas ir man issigelbejimas yra. todel namie mazai sedim.vis einam kur nors. uztat vezimas mano luzta jau. priekinis ratas labai svinkiuoja ir sutaisyt nemanoma verysad.gif zodziu arba vaziuot kol nulus jis man ir parduot tik dalim arba parduot kol dar sveikas lotuliukas.gif blush2.gif lotuliukas.gif bet taip nepatinka man tas sketukas,fe schmoll.gif

del darbo ir as nenoriu,bet teks gryst tikrai vasara jau sad.gif aisku jei tik bambliai gaus vieta darze
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2015 10 01, 07:50)
bet taip nepatinka man tas sketukas,fe schmoll.gif

man skėtukas irgi fee drinks_cheers.gif pasiilgstu savo emmaljungos, kaip tankas buvo. Tik aišku svoris nepalyginamas, skėtuką vienu pirštu pakeliu biggrin.gif


bet ot žiūriu geros mes, nė viena dirbt nenorim lotuliukas.gif aš išvis norėčiau niekada nedirbti biggrin.gif
Atsakyti
aj buvom poliklinikoj, skiepytis. Tai pamatavus ūgį paaiškėjo, kad berniukas 97 persentilė. Sakė gydytoja dvimetrinis bus blink.gif mergaitė biški žemesnė, bet nedaug atsilieka.
o dėl vaikščiojimo, tai sakė iki pusantrų metų būna nevaikšto, nėr didelės bėdos. Tipo jiems sunkiau su pusiausvyra, nes labai aukšti g.gif
Atsakyti