Įkraunama...
Įkraunama...

*2014 dvynukai*

niu o mes va kazka simboliskai, smagu gi dovanoti ir gauti wink.gif as prie mazu vaiku biggrin.gif
Atsakyti
Blyn tiek rasiau ir uzstrigo,taip ir viskas dingo doh.gif Is pataliuku lt.patalyne uzsakinesiu pirma kart,o ranksluosciai tai superiniai ,broliui esu dovanojus,tai labai patenkinti,kai isskalbia buna minkstuciai,sake uzsisakys dar tik mazesnius.Mano tai maximiniai,isskalbus kai svitrinis popierius,gali vietoj pilingo naudoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dija81 @ 2015 12 18, 16:58)
Blyn tiek rasiau ir uzstrigo,taip ir viskas dingo doh.gif Is pataliuku lt.patalyne uzsakinesiu pirma kart,o ranksluosciai tai superiniai ,broliui esu dovanojus,tai labai patenkinti,kai isskalbia buna minkstuciai,sake uzsisakys dar tik mazesnius.Mano tai maximiniai,isskalbus kai svitrinis popierius,gali vietoj pilingo naudoti biggrin.gif

supratau, ačiū 4u.gif dėl rankšluosčių tai aš džiovyklėj elektrinėj džiovinu, visada minkšti būna. Neturi tokio daikto? Labai man patinka,nes skalbiu kasdien, rūbus tenka keist po beveik kiekvieno valgymo, be jos turbūt neišsiversčiau, nespėtų žiemą išdžiūt.

Abelo (gal ir kitos žinot smile.gif ), tu kaip vaikų būsima gydytoja gal žinai ar labai blogai, jei pėdutes stato netiesiai, o suka į vidų? Kiek internete dabar passkaičiau, tai nieko daryt nereikia, išaugamas dalykas, ar iš tiesų taip ir yra? ar geriau pas ortopedą vest?
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2015 12 19, 10:02)
supratau, ačiū 4u.gif dėl rankšluosčių tai aš džiovyklėj elektrinėj džiovinu, visada minkšti būna. Neturi tokio daikto? Labai man patinka,nes skalbiu kasdien, rūbus tenka keist po beveik kiekvieno valgymo, be jos turbūt neišsiversčiau, nespėtų žiemą išdžiūt.

Abelo (gal ir kitos žinot smile.gif ), tu kaip vaikų būsima gydytoja gal žinai ar labai blogai, jei pėdutes stato netiesiai, o suka į vidų? Kiek internete dabar passkaičiau, tai nieko daryt nereikia, išaugamas dalykas, ar iš tiesų taip ir yra? ar geriau pas ortopedą vest?


Labas rytas. Džiovyklė puikus išradimas! thumbup.gif mes turim kartu su skalbykle. Skalbiu ne kasdien,bet keli kartai per savaitę būna. Tai irgi kur tiek rūbų sudžiaut doh.gif labai džiaugiuos,kad įkalbėjau vyrą wink.gif

Apie pėdutes biški žinau. Mūsų mergytė irgi suka. Jei tas sukimas nedidelis, ir pati pėdutė nešleiva, tai išaugama, nes čia suka iš klubų, kol formuojasi sąnarys. Jei trukdo vaikščiot, kliūna koja už kojos,virsta, arba suglaudus kojytes gulinčiam nespaudžiant matosi,kad pačios pėdutės pakrypę į vidų, tai reik konsultacijos. Bet paprastai, jei taip būtų, jau anksčiau būtum pastebėjus, kol dar nevaikščiojo mirksiukas.gif

FB kol kas tikrai manęs nebus smile.gif nepasigesit, kiek aš čia pašneku, daugiau jus skaitau wink.gif

Ai, turiu kelias drauges, su kuriom apsidovanojam Kalėdiškai. Tai paprastai kažką gaminu, kažką perku. Šiemet mezgiau bepirštes pirštines ir kaklašildžius ir pridėjau arbatos Posti (ant jos lapelių yra dienos šūkį bigsmile.gif ). O dovanos dar ne visos supakuotos, nes trūksta teleloto bilietų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Abelo @ 2015 12 19, 11:02)


FB kol kas tikrai manęs nebus smile.gif nepasigesit, kiek aš čia pašneku, daugiau jus skaitau wink.gif



nu pasigendam pasigendam ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Abelo @ 2015 12 19, 10:02)
Apie pėdutes biški žinau. Mūsų mergytė irgi suka. Jei tas sukimas nedidelis, ir pati pėdutė nešleiva, tai išaugama, nes čia suka iš klubų, kol formuojasi sąnarys. Jei trukdo vaikščiot, kliūna koja už kojos,virsta, arba suglaudus kojytes gulinčiam nespaudžiant matosi,kad pačios pėdutės pakrypę į vidų, tai reik konsultacijos. Bet paprastai, jei taip būtų, jau anksčiau būtum pastebėjus, kol dar nevaikščiojo mirksiukas.gif

na kad būna kliūna viena už kitos vaikštant ir griuna vaikas unsure.gif bet čia tik su batais žieminiais, kai basas tai bėgioja be problemų.
kai atsibus dar pažiūrėsiu kaip suglaudus tas reikalas atrodo.
Atsakyti
Dziovykles neturiu,jei noriu kad greciau isdziutu-dziaunu ant gyvatuko,jis karstas.Ar ir taip rankom praskalauju kokia pizama prisisiota,o vakare jau buna sausa.
Papildyta:
Austejos irgi viena kojyte sukas i vidu ypac kai su batais zieminiais buna,kai basa bega lyg ir viskas normaliai.
Atsakyti
Basom reikia vertint mirksiukas.gif viskas su tais jūsų vaikais gerai mirksiukas.gif jei išliks kažkiek sukimo po 5-7m., tai reiks sportuot vest. Gan intensyviai. Tinka baseinas, šokiai, net baletas,joga. Žodžiu,tokia veikla, kur reikia kojom padirbėt,skirtingais judesiais ir keist pozas.
Papildyta:
QUOTE(Fea @ 2015 12 19, 11:40)
nu pasigendam pasigendam ax.gif


Tai kai jau baisiai pasiilgsit,galėsit čia aplankyt biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Abelo @ 2015 12 20, 09:34)
Basom reikia vertint  mirksiukas.gif viskas su tais jūsų vaikais gerai  mirksiukas.gif jei išliks kažkiek sukimo po 5-7m., tai reiks sportuot vest. Gan intensyviai. Tinka baseinas, šokiai, net baletas,joga. Žodžiu,tokia veikla, kur reikia kojom padirbėt,skirtingais judesiais ir keist pozas.
Papildyta:
Tai kai jau baisiai pasiilgsit,galėsit čia aplankyt  biggrin.gif  mirksiukas.gif

o kur tavo kleckus pamatysim? kur tu musu? tongue.gif nu jei siemet neini, tai kitais metais gal susiruosi hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2015 12 20, 10:33)
o kur tavo kleckus pamatysim? kur tu musu? tongue.gif nu jei siemet neini, tai kitais metais gal susiruosi hihihi.gif


Aha, gal kitais biggrin.gif nu, ką padarysi, nepažinsiu gatvėj ir tiek wink.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Su sventem mielosios wub.gif

Kazkaip pamirstu sm aplankyt blush2.gif
Atsakyti
Su šventėm visas! smile.gif 4u.gif kantrybės visoms ir išradingumo wink.gif
Atsakyti