Įkraunama...
Įkraunama...

*2014 dvynukai*

Pastaruoju metu žaislai atsibodo maniesiems, buitiniais reikalais užsiiminėja biggrin.gif labiausiai skalbinius (jų pačių rūbelius) patinka iš skalbinių dėžės ištraukti sudėti, dar pametu kokių kibirų - į juos deda/išima, kai kuriuos pasimatuoja bekraustydami biggrin.gif dar labai trupinti patinka, iškepu sausainių - o jie laimingi sutrupina ir tada renka trupinius, į lėkštutes deda, valgo. Likučius "išvalo" su šluostėm. siurblys patinka, tampo po kambarius pasipešdami, siurbimą imituoja smile.gif mergaitei dar patinka lėlę nurengti (prieš kokią savaitėlę gavo dovanų), kepurę uždeda, o aprengti rūbus dar nelabai gaunasi, nervuojasi tada smile.gif o vaikinukas vietoj to, kad atsigėręs vandenį nurytų - visada išspjauna, purškia doh.gif ir ką - sesė tada copy paste padaro...

Klausykit, o su fotki jau viskas kaip suprantu? Kokia ten būdavo dvynukų grupė facebook? Gal dar nuorodą įmestumėt? Dalinatės ten foto?
Atsakyti
sveikos smile.gif aga man irgi ydomu kaip auga mazyliai jusu smile.gif kazkaip vienos kitus zinojom, dabar jau pamirsim tuoj smile.gif balta orka - tiu nupasakojai apie mano vaikus biggrin.gif vienas prie vieno veikla smile.gif
tik nuo sestadienio kazkokiu budu sedint namie apsirgom, tempa 39,5 buvo. tai vakar pas gydytoja nulekem, antibiotiku israse, sianankt normali naktis jau buvo. tik va kitas spokiukas nervina - nusikloja. ir tik speju uzkloti, pareinu i lova jau girdziu muistosi nusikloja. o nosyte, rankytes, kojytes kaip ledinuko, susales nu.. sakau vyrui reiks nakciai i lauka kur einam kombinezona rengti jei sitaip. bet rimtai, ka daryti? kojinytes apaunu, nusimauna smikis ir jas.. kokie patarimai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pupute @ 2015 12 15, 10:47)
sveikos smile.gif aga man irgi ydomu kaip auga mazyliai jusu smile.gif kazkaip vienos kitus zinojom, dabar jau pamirsim tuoj smile.gif balta orka - tiu nupasakojai apie mano vaikus  biggrin.gif vienas prie vieno veikla smile.gif
tik nuo sestadienio kazkokiu budu sedint namie apsirgom, tempa 39,5 buvo. tai vakar pas gydytoja nulekem, antibiotiku israse, sianankt normali naktis jau buvo. tik va kitas spokiukas nervina - nusikloja. ir tik speju uzkloti, pareinu i lova jau girdziu muistosi nusikloja. o nosyte, rankytes, kojytes kaip ledinuko, susales nu.. sakau vyrui reiks nakciai i lauka kur einam kombinezona rengti jei sitaip. bet rimtai, ka daryti? kojinytes apaunu, nusimauna smikis ir jas.. kokie patarimai? smile.gif

O tu pabandyk kaldros kampus priristi prie tvoreles (prisiuk sniurelius),as taip vyresniam vaikui dariau,bet vistiek sugebedavo per virsu koja iskisti.Arba dar vilk nakciai romperiuka(sliauztinukai be peduciu).Pas mane Arijus visada nusispardes miega,nu jis kaip riebesnis,tai jam gal ir silta,bet kojas lengvai apgaubiu kaldra,o Austeja retkarciais nusispardo.Siandien kaip tik apie tave pagalvojau,kai ejau i parka smile.gif
Papildyta:
Siandien vazoujant vezimu neprisegiau vaiku,taip tik padodinau ir ejau per gatve,kai leidau vezima nuo bardiuro abu iskrito tiesiai ant plento,kai blynas issidrebe ir guli doh.gif Blyn tai gerai kad koks erelis pro sona nepraskriejo,nes buna tokiu kurie nelaukia,nors ir zalia tau sviesa.Nu zodziu,viena griebiu,o kita toks vyriskis greit pagriebe,o murzini abu-juodu priekiu buvo.Vairuotojai ziuri blink.gif ,laukia kol vaikus susirinkau nuo gatves,blyn pirma karta pasijutau netikus motina doh.gif Vyrui net nesakysiu,daugiau niekada taip per gatve neveziu. schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif nu tikrai,vaikai didesni ir Kalėdos tuoj,tai visos užsiėmę wink.gif mūsiškiai irgi įsisuka į buities darbus mielai,kai nereikia. O kai vakare tvarkytis,tai jau ne doh.gif

Naktim abu nusispardo,miega su pižamikėm, būna šilti. Bet miega su mum lovoj nuo pusės nakties,tai gal ir tas jiem šilumos priduoda smile.gif

Balta orka,aš apie FB nežinau,nes manęs ten nėra wink.gif urviniai mes vis dar biggrin.gif
Atsakyti
abelo, as ir fb zalia, susikuriau tik del darbo savo anketa biggrin.gif bet kazkur noretusi paziureti visu vaikucius, kaip auga. zodziu merginos gal zino kur talpinamos foto? jei ka, busi priversta kurtis savo anketa abelo smile.gif toks gyvenimas
Dija paskaicius siurpai nubego.. eina nafik. as irnesakyciau saviskiui turbut, nezino ir ramu galvos neskauda. nu ka dabar, per skubejima.. svarbu, kad viskas labai gerai 4u.gif bet strioko tai galiu tik ysivaizduoti..
maniskiai miega su siltom pizamytem, nu su sliauztukais, su padutem smile.gif su romperiais isvis sustirtu manau. ale kas per durna mada. tikrai reiks rist pabandyt visus 4 kampus. sianakt apie tai su vyru kalbejau, ale sako jei jis po kaldra palys ir uzdus.. nu ka as zinau galvoju. ale jei tiu taip darei, tai ir as bezdzionausiu. tai nuo taves nusiziurejau paklodes neperslampamas su guma, tai kaldra db.. aciu tau smile.gif
abelo, abudu pasiimat i savo lova? pailsit? man tai labai gera miegoti su spokiukais, bet vyras pries, nes sako kad pripras ir savo lovytese nebemiegos.. niu tiesos yra, tai laukiu kada paaugs ir atkeliaus ryte pas mus i lova wub.gif per ligas db miegojau su vienu maziuku tai pasakiskas jausmas nosis sukist abiem ir miegot wub.gif kaip beprote as vis spoksau i juos miegancius ir ysimyliu is naujo smile.gif o kai neklauso, tada meile baigiasi ir kaukiu biggrin.gif
Atsakyti
Maniškiai labai blaškos vis dar, matinu naktim,tai mums paprasčiau visiems smile.gif nors iš tikrųjų lovoj gulim tik tryse,o mergytė kaip ir savo lovytėj,bet jos nuimtas šonas ir pristumta prie pat mūsų lovos. Čia pasidauginom vietos,nes kitaip į 140cm plotį jau seniai netelpam smile.gif siūliau vyrui eit išsimiegot į kitą lovą,bet nepasirašė wub.gif
Atsakyti
naktį ir aš turiu atsiklojimo problemą. Mes prie šiek tiek praviro lango miegam, miegamajam tikrai šalta, o vaikai linkę atsiklot. Keliamės su vyru n kartu, užklojinėjam. Gal reik daugiau prirengt, dabar su pižamom tiesiog. Bet pačiai nemalonu būtų su rūbais miegot, tai kažkaip ir vaikų nerengiu unsure.gif Uždarius langą, tai visi blogai miegam, kažkaip pripratom prie gryno oro, tvanku keturiese uždarais langais.
Bandysiu gal pririšt prie lovytės, a vdrug suveiks unsure.gif
QUOTE(dija81 @ 2015 12 15, 12:41)
Siandien vazoujant vezimu neprisegiau vaiku,taip tik padodinau ir ejau per gatve,kai leidau vezima nuo bardiuro abu iskrito tiesiai ant plento,kai blynas issidrebe ir guli doh.gif

blink.gif otu mama mija. Man vienas yra išslydęs, bet parduotuvėj, tai dzin. Bet nuo to laiko rišdavau.

QUOTE(pupute @ 2015 12 15, 14:54)
abelo, as ir fb zalia, susikuriau tik del darbo savo anketa biggrin.gif bet kazkur noretusi paziureti visu vaikucius, kaip auga. zodziu merginos gal zino kur talpinamos foto? j

o kas per darbas kad FB anketos reik? neįsivaizduoju tokio biggrin.gif aš niekur vaikų nededa, FB visai nesinori demonstruot, ta dvynių grupė, kad ir uždara skaitos, bet tai ten narių virš 800, pažistu realiai gyvenime tik vieną žmogų iš ten, tai nėr man su kuo ten dalintis nuotraukom.


Pas mus sunkios savaitės buvo, berniukas įkišo rankytę per kaimynų tvoros tarpą ir kaimynų šuo įkando. Teko kviest greitąją, vežt į ligoninę, siuti. Skiepijam nuo pasiutligės, 3 padarėm skiepus, dar 2 liko doh.gif Šiandien jau siulus galų gale ištraukė, tai galvoju palengvės kiek. Pradžioj baisu buvo, kad nenugriūtų ant tos rankos, nesusimištų, siulė neprairtų doh.gif Vaikas labai persigandęs buvo, aš dar labiau. Nenoriu net prisimint to momentu kai greitosios laukėm, atrodo balsu klykiau gatvėj, poto kai siuvo, reikėjo laikyt jį, jam skauda, spiegia, visa šlapia išėjau, šokas kol man nuejo turbūt dvi dienos praėjo doh.gif atrodo jis pats greičiau atsigavo negu aš blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dija81 @ 2015 12 15, 13:41)


Siandien vazoujant vezimu neprisegiau vaiku,taip tik padodinau ir ejau per gatve,kai leidau vezima nuo bardiuro abu iskrito tiesiai ant plento

blyn, ziauru is tikro, bet juokingai parasei doh.gif biggrin.gif joo...prisegt reikia dar visada juos cool.gif

QUOTE(bamba @ 2015 12 15, 17:46)

Pas mus sunkios savaitės buvo, berniukas įkišo rankytę per kaimynų tvoros tarpą ir kaimynų šuo įkando. Teko kviest greitąją, vežt į ligoninę, siuti. Skiepijam nuo pasiutligės, 3 padarėm skiepus, dar 2 liko doh.gif Šiandien jau siulus galų gale ištraukė, tai galvoju palengvės kiek. Pradžioj baisu buvo, kad nenugriūtų ant tos rankos, nesusimištų, siulė neprairtų doh.gif Vaikas labai persigandęs buvo, aš dar labiau. Nenoriu net prisimint to momentu kai greitosios laukėm, atrodo balsu klykiau gatvėj, poto kai siuvo, reikėjo laikyt jį, jam skauda, spiegia, visa šlapia išėjau, šokas kol man nuejo turbūt dvi dienos praėjo doh.gif atrodo jis pats greičiau atsigavo negu aš blush2.gif

ojetus vargsiukas unsure.gif unsure.gif nabagiukas...gaila kaip...nu bet gerai,kad jau baisiausia - praeity 4u.gif


jo...SM kazkaip iseina is rikiuotes..visos temos tokios numirusios, ziuriu...FB visus uzvalde smile.gif o toj bendroj dvyniu temoj tai as ir fotkiu nededu...nu kazkaip melejonas ten tu mamku..nei pazistu, nei kam ten idomu mano vaikai ... mums nebent reiktu kazkokia va savo uzdara susikurt...tik 2014m dvynuku...butume tik tos, kur cia bendraujam ax.gif tada man visai idomu butu...

pas mus tai viskas po senovei - mustynes, rekimai, bardaku darymai, mamos is proto varymai...brr...kartais jau klykt norisi ir istaskyt visus smile.gif sian jau vyrui sakau - BL, jei man tas kaledu senis nieko dovanu neatnes, as susrasiu ji ir nusausiu!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Issigando...sake siusk sarasa biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
as irgi jau rasiau laiska biggrin.gif uzsiprasiau dovanu, kad iseiciau is namu biggrin.gif masazai, spa, kursai ar dazkas panasaus biggrin.gif
tik ka vyrui nupirkt tai dilema. leksiu ieskoti sestadieni.. reikia jam antklodes, sita nuo studentu laiku, ale tokia ne kalediska dovana man.. nors nzn..
as apie atskira dvynuku grupe ir kalbejau, kad tik mes kurios cia bendraujam pasirodyt smile.gif kas mokat sukurkit, nes as zalias agurkelis biggrin.gif
Atsakyti
bamba ojei.... nu ir nuotykiai pas jus unsure.gif sveikit 4u.gif

Fea lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu ir prajuokinai FEA su tuo seniu salciu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Geras buvo biggrin.gif
Papildyta:
Oi bamba kaip baisu blink.gif Bet tai gerai ikando,kad net siut reikejo,siaubas 4u.gif Arijus labai lekia prie sunu,speju gaudyti.Baisu man tie sunys,brolio draugo sunu suo sukandziojo-numire mociutei ant ranku.Tai gerai kai laimingai dar viskas baigias.
Papildyta:
Fui ,kokia liudna gaida uzbaigiau doh.gif Nu varau miegot ,ai dar varau vyrui pasakyti,kad Bl... nusausiu Kaledu seni jei dovanu nieko neatnes biggrin.gif
Atsakyti
Dija, manieji irgi paskui šunis bėgioja, labai mėgsta doh.gif Bet čia tai net šuns nemačiau, tiesiog ėjo, pripuolė prie tvoros ir rankytę įkišo, ir spėk sureaguot doh.gif Ko tik nebūna, labai reik saugot vaikus, nors kartais net nenumatysi tokių idiotiškų situacijų doh.gif


FB grupę sukurti tai nesunku, aš galėčiau sukurt, bet kad aš jūsų nė vienos nė vardų nė pavardžių nežinau ir drauguose neturiu, tai nebent pati su savim galiu draugaut ten biggrin.gif

Pabandžiau kurt, tai kad sukurt reik bent vieną narį pridėti. Tai gal sukurkit kasnors kas jau draugaujate tarpysavyje FB ir parašykit nuorodą į grupę?
Galima beja ir uždarą grupę sukurt ir slaptą (tada jos išvis nesimatytų niekam) smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bamba: 16 gruodžio 2015 - 09:14