Įkraunama...
Įkraunama...

*2014 dvynukai*

Labukas.
Kazkaip retai uzsuku blush2.gif
Gyvenam kaip visada-veiksme smile.gif ema visur lipa tik spek ziuret. Vis dar naktim keliasi. Tokia pat mamyciuke isterike zyzla biggrin.gif turi 5 dantis. Nevaiksto viena.
Adamas nesikelia naktim,tik paryciai 4 valgo. Mokosi is seses isterikuoti biggrin.gif pesasi abu del visko. Turi 11 dantu. Nevaiksto taip pat.
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2015 11 26, 09:13)
Labukas.
Kazkaip retai uzsuku blush2.gif
Gyvenam kaip visada-veiksme smile.gif ema visur lipa tik spek ziuret. Vis dar naktim keliasi. Tokia pat mamyciuke isterike zyzla biggrin.gif turi 5 dantis. Nevaiksto viena.
Adamas nesikelia naktim,tik paryciai 4 valgo. Mokosi is seses isterikuoti biggrin.gif pesasi abu del visko. Turi 11 dantu. Nevaiksto taip pat.


Labas smile.gif Na, jei kyla isterijos zyzlos, tai veiksmas dvigubai įtemptesnis, laikykis 4u.gif

Įdomu, kaip sekasi Kitty ax.gif

Aš jau nebeskaičiuoju dantų, bet mano turimomis žiniomis Gerda turi 16, Joris gal 14 blush2.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Manieji irgi veiksme, tai zyzia, tai juokiasi, tai isterikuoja, rauna vienas kitam plaukus, apsikandžioja... spėju, kad tai normalu smile.gif turi abu po 16 dantų, atrodo jau 17-ti pradeda kaltis. Eglutę puošim, vazoninę nedidelę, statysim ant stalo. Tikimės, kad nenuvers ax.gif miega kaip visada nuo 21val iki 7.30-8.30val, pietų miegas dažniausiai trunka 2 val. Būna naktų, kad pasiblaško, bet iš esmės gyventi galima thumbup.gif

Bamba, aš irgi galvojau apie dvivietes rogutes, bet vyras atkalbėjo. Vienas dalykas kiemuose sunku laviruoti bus (kokiu šaligatviu pravažiuoti, kai jie tiek mažai valomi), taip pat į mašiną taip lengvai jų nesukiši. O ir šiuo metu nebeišeinu viena su jais - arba dviese su aukle, arba su vyru. Taip kad pirksim dvejas rogutes, bus kiekvienam po vieną vaiką smile.gif

rimtai Kitty jau senai besirodė čia g.gif
Atsakyti
Laba,ka pirksit vaikam kaledom?Nupirkau tiktai futbolo vartus( grojantys),daugiau nesugalvoju.Yra Lego Duplo nuo 1.5m.,bet abejoju ar zais,nes lego kaladeliu nelabai delioja,o meto kaip kamuoliukus.Ai,dar nupirksiu zaislinius puodukus su lekstutem,galesim gerti arbata smile.gif Dar yra Maximoj plancetes nuo 18men.,neblogai ka bigsmile.gif
Atsakyti
mes tą lego duplo turim, mums čia žaislas nr vienas nuo 10mėn bigsmile.gif su niekuo kitu taip nežaidžia, stato bokštus, patinka jiems labai ir neatsibosta. Bet duodu kas antrą dieną, kad biški užmirštų biggrin.gif Tai kalėdom galvoju gal dar tokių panašių dapirkt. Bet aišku vaikai skirtingi, gal taviesiems neidomu tokie.

Dija, o kaip miega tavieji? vis dar prastai?

kitą savaitę vesiu į darželį pratintis. Tai baseiną matyt dar kitą savaitę eisim, nes daržely ne pilna diena, o poto arba rečiau lankysim ar savaitgaliais. Visai džiaugiuos, nes man nepatinka, kad reik pačiai į vandenį lyst blush2.gif nu tingiu aš 9 ryto ten mirkti doh.gif su mielu noru nuvežčiau nors ir kasdien, kad tik nereiktų pačiai mirkytis. Ot gera mama doh.gif biggrin.gif

šiaip nieko naujo. Rogių nenupirkom, kažkokia keista parduotuvė, užsakėm internetu, jie dingo (gerai kad bent pinigų nepaėmė). Bet ieškosiu vistiek dviviečių, noriu labai.
Palengvėjo gyvenimas kai abu stovi, man vienai su jais gal net ir lengviau dabar visur vaikščiot. Jei ką pastatyt galiu ant žemės (pvz kol kitą į mašiną dedu, ar išimu ar nurenginėju patalpoj), tikrai rankos atlaisvėjo thumbup.gif o ir be vežimo vaikštau, smarkiai už rankų abu suėmus, tik nervina, kad kartais sėdasi lauke (jūsų nesėda??). Ir visai rimtai galvoju tą pavadėlį nusipirkt biggrin.gif

Atsakyti
Laba,ka pirksit vaikam kaledom?Nupirkau tiktai futbolo vartus( grojantys),daugiau nesugalvoju.Yra Lego Duplo nuo 1.5m.,bet abejoju ar zais,nes lego kaladeliu nelabai delioja,o meto kaip kamuoliukus.Ai,dar nupirksiu zaislinius puodukus su lekstutem,galesim gerti arbata smile.gif Dar yra Maximoj plancetes nuo 18men.,neblogai ka bigsmile.gif

Papildyta:
Ups,pasikartojau
Papildyta:
Bet tas lego duplo,tai mazai ten kaladeliu,jis toks teminis,nu tipo ferma ar dar kazkas.Tai taviskiai toki turi?Keliasi dar naktim,buvo kelios naktys,kai ismiegojo iki 3val.nakties,o po to kelesi kaip visada.Sianakt Arijus atsikele pirma kart 2val.,o Austeja nuo 23.30val.blaskes,suverkia,tai pasupu tada,kai imigo ,tada Arijus atsikele.
Atsakyti
QUOTE(dija81 @ 2015 12 02, 17:38)
Laba,ka pirksit vaikam kaledom?Nupirkau tiktai futbolo vartus( grojantys),daugiau nesugalvoju.Yra Lego Duplo nuo 1.5m.,bet abejoju ar zais,nes lego kaladeliu nelabai delioja,o meto kaip kamuoliukus.Ai,dar nupirksiu zaislinius puodukus su lekstutem,galesim gerti arbata  smile.gif Dar yra Maximoj plancetes nuo 18men.,neblogai ka bigsmile.gif

Papildyta:
Ups,pasikartojau
Papildyta:
Bet tas lego duplo,tai mazai ten kaladeliu,jis toks teminis,nu tipo ferma ar dar kazkas.Tai taviskiai toki turi?Keliasi dar naktim,buvo kelios naktys,kai ismiegojo iki 3val.nakties,o po to kelesi kaip visada.Sianakt Arijus atsikele pirma kart 2val.,o Austeja nuo 23.30val.blaskes,suverkia,tai pasupu tada,kai imigo ,tada Arijus atsikele.

dabar pagalvojau, kad pamelavau, gal ne duplo mano vadinas g.gif va tokį panašu turiu, tik maišas dar didesnis: https://pirktuve.lt/...nkinys-324.html
ten yra pagrindas su ratais daug paprastų skirtingo dydžio kaladėlių. Teminiam tai manieji dar per maži manau būtų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bamba: 03 gruodžio 2015 - 11:24
QUOTE(bamba @ 2015 12 03, 11:24)
dabar pagalvojau, kad pamelavau, gal ne duplo mano vadinas g.gif  va tokį panašu turiu, tik maišas dar didesnis: https://pirktuve.lt/...nkinys-324.html
ten yra pagrindas su ratais daug paprastų skirtingo dydžio kaladėlių. Teminiam tai manieji dar per maži manau būtų.

Mega Bloks cia wink.gif pas mane ju visa deze nuo vyresneles yra... sitos kazkaip labiau su Lego Duplo zaidzia, ziuriu... turiu viena rinkinuka nupirkus. o tu Mega Bloksu tikrai labai daug yr smile.gif nors as retai ir traukiu, nes po visus namus gi paskleidzia smile.gif reiks kada dar pabandyt..jei nelips, tai parduot ta visa deze i psio, vieta tik uzima smile.gif
Atsakyti
Sveikos bigsmile.gif
Kas jau ten per stebuklas lego duplo? Maniškiai turi pilną dėžę paprastų lego kaladėlių, yra ten ir su ratukais sumontuojamų traukinukų, medelių , tai labiau spardo po kambarį detales, nei kad dėlioja ar žaidžia ax.gif Taip pat turi didelių gabaritų lego dėžę, tas pats, spardymui naudoja cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2015 12 03, 13:12)
Mega Bloks cia wink.gif pas mane ju visa deze nuo vyresneles yra... sitos kazkaip labiau su Lego Duplo zaidzia, ziuriu... turiu viena rinkinuka nupirkus. o tu Mega Bloksu tikrai labai daug yr smile.gif nors as retai ir traukiu, nes po visus namus gi paskleidzia smile.gif reiks kada dar pabandyt..jei nelips, tai parduot ta visa deze i psio, vieta tik uzima smile.gif

manieji tai stato iš jų, aš džiaugiuos, galvoju gal lavinasi kažkiek biggrin.gif išmėto biški, aš surenku, taip ar taip žaislus tenka per visus namus rinkt vakare doh.gif
o tavo irgi paprasti tokie, kur paprasčiausio tipo detalių daug ir viskas? gal būna kokių kitokių mega bloksų variantų? aš mielai dasipirkčiau, bet tokio pat nenoriu

QUOTE(*Rud@@kė* @ 2015 12 03, 13:38)
Sveikos  bigsmile.gif
Kas jau ten per stebuklas lego duplo? Maniškiai turi pilną dėžę paprastų lego kaladėlių, yra ten ir su ratukais sumontuojamų traukinukų, medelių , tai labiau spardo po kambarį detales, nei kad dėlioja ar žaidžia  ax.gif Taip pat turi didelių gabaritų lego dėžę, tas pats, spardymui naudoja  cool.gif

nežinau dėl duplos, apsimelavau bigsmile.gif bet tas lego mega blocks tai tiesiog didesnės lego detalės ir lengviau sujungt jas (tu matyt kažką panašaus turi). Visiškai paprastas dalykas, bet maniesiems tinka. Bet žiūriu čia mano vienos vaikams, visos kiek rašot, tai tik spardo ar mėto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2015 12 03, 14:44)
manieji tai stato iš jų, aš džiaugiuos, galvoju gal lavinasi kažkiek biggrin.gif išmėto biški, aš surenku, taip ar taip žaislus tenka per visus namus rinkt vakare doh.gif
o tavo irgi paprasti tokie, kur paprasčiausio tipo detalių daug ir viskas? gal būna kokių kitokių mega bloksų variantų? aš mielai dasipirkčiau, bet tokio pat nenoriu
nežinau dėl duplos, apsimelavau bigsmile.gif bet tas lego mega blocks tai tiesiog didesnės lego detalės ir lengviau sujungt jas (tu matyt kažką panašaus turi). Visiškai paprastas dalykas, bet maniesiems tinka. Bet žiūriu čia mano vienos vaikams, visos kiek rašot, tai tik spardo ar mėto biggrin.gif

nu lego duplo,tai tiesiog firminis tikras lego...tik ne toks smulkus, maziems pritaikytas. ale mazesnis uz mega blocksus...
o mega bloksu as turiu ten biski ivairesniu - yra is mikes pukuotuko serijos..http://www.amazon.co.uk/Mega-Bloks-Winnie-Pooh-System/dp/B000M8G2K2 kazkoks toks tik didesnis gal..nes yra asilas dar, supynes tokios...dar kazkokiu kitokiu detaliu, nei tik kaladeles. dar yra is kitu berniukai, mergaites, traukinukas kazkoks a la susikabina..zodziu as ten pripirkus buvau is keliu vietu smile.gif tai jei ka, pasiulysiu tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2015 12 03, 14:44)
manieji tai stato iš jų, aš džiaugiuos, galvoju gal lavinasi kažkiek biggrin.gif išmėto biški, aš surenku, taip ar taip žaislus tenka per visus namus rinkt vakare doh.gif
o tavo irgi paprasti tokie, kur paprasčiausio tipo detalių daug ir viskas? gal būna kokių kitokių mega bloksų variantų? aš mielai dasipirkčiau, bet tokio pat nenoriu
nežinau dėl duplos, apsimelavau bigsmile.gif bet tas lego mega blocks tai tiesiog didesnės lego detalės ir lengviau sujungt jas (tu matyt kažką panašaus turi). Visiškai paprastas dalykas, bet maniesiems tinka. Bet žiūriu čia mano vienos vaikams, visos kiek rašot, tai tik spardo ar mėto biggrin.gif


Sveikos 4u.gif paskaitau vis, bet neparašau. Kad viskas labai panašiai: zyzimai,lipimai visur, ypač kai kėdes išmoko prisistumt smile.gif tik va kaip ir bambos vaikam netikras lego, net ir ne megabox, o visai kinietiškas smile.gif labai patinka. Stato,dėlioja, rūšiuoja ir pan. Bet mes ir patys dažnai su jais statom. Tėtis visokias sienas ir pilis, aš daugiau spalvotais pasikartojančiais brūkšniukais ir mokomės spalvas smile.gif

Dar patinka taškyt vandenį iš gertuvių ir valyt su kempinėlėm smile.gif dėliot pieštkus ir tušinukus į piesštukinę, tampyt kartojinėj dėžėj viens kitą arba žaislus biggrin.gif labai patinka kamuoliai ir balionai, ir knygutes labai varto, žino, kr kas nupiešta ir moka pasakyt "auau, mūū, aūūūū", kartais išeina kažkas panašaus į miau smile.gif ai,dar tokias minkštas puzlės grindis išardo ir moka sudėt visas apvalias detales į vietas, o kitas rėkia, kad tu sudėtum biggrin.gif
Atsakyti