Įkraunama...
Įkraunama...

*2014 dvynukai*

QUOTE(bamba @ 2015 11 24, 17:44)
o kiek tie vaikai miega, kad serialus žiūrit? bigsmile.gif aš kaip ir pupute, dažniausiai valgyt darau arba pati valgau biggrin.gif

užsakiau dvivietes roges. Laukiu sniego, vistiek bent pora dienų per visą žiemą pasitaikys smile.gif

Rudaake, ką tavo liniuotė apie sveiką gyvenimą reiškia? sportuoji, žolę valgai, medituoji ar kas? bigsmile.gif

nu mano ismiega 2val kokias...kartais ir 3 smile.gif tiesa, vis dar BB lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2015 11 24, 18:26)
nu mano ismiega 2val kokias...kartais ir 3 smile.gif tiesa, vis dar BB lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

o naktį kiek? kiek išvis miego paroj gaunas?
aš dieną stengiuos, kad 1h miegotų, jei įsimiega labai, tai maximum 1.5h ir žadinu. Užtat naktį gaunas 10h bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2015 11 24, 19:31)
o naktį kiek? kiek išvis miego paroj gaunas?
aš dieną stengiuos, kad 1h miegotų, jei įsimiega labai, tai maximum 1.5h ir žadinu. Užtat naktį gaunas 10h bigsmile.gif

ai, as nezadinu, man bele miega ir aciu dievui,ramu nors biggrin.gif nakti tai net nzn....uzminga kokia 21val dabar dazniausiai, o keliasi tai buna visaip - ir 6:30, ir 7..ir 8:30...kartais net 9val. zodziu, kaip uzeina smile.gif

bet tai gi mazai tiek to pogulio jeims,,,tik 1val...ar dar 2 poguliai? g.gif bet siaip tai,aisku, kiekvienas tas vaikas kitoks, vienam taip reikia, kitam taip...
Atsakyti
Maniskiai kaip laikrodukai valanda miega. Va siandien kaip tik pazejau seriala :-)
Kokios dvivietes roges???
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2015 11 24, 18:33)
ai, as nezadinu, man bele miega ir aciu dievui,ramu nors biggrin.gif nakti tai net nzn....uzminga kokia 21val dabar dazniausiai, o keliasi tai buna visaip - ir 6:30, ir 7..ir 8:30...kartais net 9val. zodziu, kaip uzeina smile.gif

bet tai gi mazai tiek to pogulio jeims,,,tik 1val...ar dar 2 poguliai? g.gif bet siaip tai,aisku, kiekvienas tas vaikas kitoks, vienam taip reikia, kitam taip...

vienas pogulis. Dažniausiai truputį virš 1h pamiega, na man irgi mažai atrodo, bet pas mane jei prisimeni ta ankstyvų 'rytų' (5-6h) problema buvo doh.gif tai kai dieną nebeleidžiu miegot po 3h tai rytai pasislinko link 7. Man geriau dieną tą laisvą valandą papildomą paaukot, bet ryte nesikelt taip anksti smile.gif

bet taviškės tai normaliai ir naktį miega. Sumoj daugiau valandų gaunas nei pas mane. Naktį labai panašiai miega, netgi tavo daugiau (pas mane 8:30 rytų nebūna). Ir dar dieną daugiau nei valanda ilgiau bigsmile.gif visai gyvent galima

QUOTE(pupute @ 2015 11 24, 19:10)
Maniskiai kaip laikrodukai valanda miega. Va siandien kaip tik pazejau seriala :-)
Kokios dvivietes roges???

o kiek taviškiai naktį išmiega?
rogės tokios user posted image
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2015 11 24, 17:32)
nu ar paziurejai? biggrin.gif

Neradau lietuviškai atsisiųst g.gif

QUOTE(bamba @ 2015 11 24, 17:44)
Rudaake, ką tavo liniuotė apie sveiką gyvenimą reiškia? sportuoji, žolę valgai, medituoji ar kas? bigsmile.gif

Tai reiškia, kad stengiuosi maitintis sveikai, daug vaisių ir daržovių, nevalgau prieš miegą, vengiu saldumynų, geriu daug vandens ir negeriu alkoholio, nebent proga kokia yra, vengiu streso ir visur kur ieškau pozityvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rud@@kė* @ 2015 11 24, 20:50)
Neradau lietuviškai atsisiųst  g.gif

o tu rusiskai nesupranti? g.gif as tai online rusiskai ziuriu serialus...



bamba, jo, su tuo miegu visai nieko...tiek,kad dar gi maitinu,tai buna pabunda po pora karteliu nakti..ale kai mes kartu miegam,tai kazkaip irgi nelabai jauciu as smile.gif aisku, to poilsio vis tiek ner..as nepailsejau dar po gimdymo smile.gif nu ner kada...tai kad ir miega lyg normaliai, bet as komoj kazkokioj vis tiek doh.gif reiktu nors keliu dieneliu issimiegot po kokias 12-14val man biggrin.gif tada gal sviesesnis pasaulis pasidarytu biggrin.gif
Atsakyti
Mes guldom apie 22 val, va db prausia jau viena vaika vyras ir keliasi jie apie 9. Normaliai ismiega, nesiskundziu smile.gif bliamba problema iseit i lauka - isnesu vezima tai verkia graudziausiai, viena broli isnesu, tai kitas likes namie kaukia kaip vilkas. Taip pat ir is lauko gryztant, kol juos ir vezima susinesu i namus.. gaila man ju.
Fainos kokios roges smile.gif
Rudaake saunuole!! As sakiau kad atpratau nuo vyneliu per laukimasi ir maitinima. Kur tau! Koks dieviskas vyno skonis, tik duok smile.gif megstu vakare kartais vyno taure.
Kaip noreciau iki svenciu 5 kg pamest, bet nenoriu sportuot ir noriu valgyt saldainius...
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2015 11 24, 20:03)
bamba, jo, su tuo miegu visai nieko...tiek,kad dar gi maitinu,tai buna pabunda po pora karteliu nakti..ale kai mes kartu miegam,tai kazkaip irgi nelabai jauciu as smile.gif aisku, to poilsio vis tiek ner..as nepailsejau dar po gimdymo smile.gif nu ner kada...tai kad ir miega lyg normaliai, bet as komoj kazkokioj vis tiek doh.gif reiktu nors keliu dieneliu issimiegot po kokias 12-14val man biggrin.gif tada gal sviesesnis pasaulis pasidarytu biggrin.gif

vava, man tas pats su miegu drinks_cheers.gif Nu kaip aš norėčiau nors kartais miegot kiek noriu. Net jei kokią labai retą naktį išmiegam nesikeldami 10 val, vistiek ryte komoj būnu. Matyt susikaupęs nuovargis jau. Aš po gimdymo pradžioj pailsėdavau. Iki koki 4mėn manieji puikiai miegojo, nors ir maitindavau paryčiais, bet netrukdė tas, nes poto parpdavau iki 11 ryto ramiai biggrin.gif O kai jau pradėjo būdraut vaikai, atsirado dienos poguliai (one ištisinis miegas su pavalgymais), tai nuo to laiko ir kankinuos doh.gif jau virš metų kai didžiausia svajonė išsimiegot, ryte atsimerkt niekaip neeina, atrodo griučiau ant grindų ir verkčiau
Papildyta:
QUOTE(pupute @ 2015 11 24, 20:25)
bliamba problema iseit i lauka - isnesu vezima tai verkia graudziausiai, viena broli isnesu, tai kitas likes namie kaukia kaip vilkas. Taip pat ir is lauko gryztant, kol juos ir vezima susinesu i namus.. gaila man ju.
Fainos kokios roges smile.gif
Rudaake saunuole!! As sakiau kad atpratau nuo vyneliu per laukimasi ir maitinima. Kur tau! Koks dieviskas vyno skonis, tik duok smile.gif megstu vakare kartais vyno taure.
Kaip noreciau iki svenciu 5 kg pamest, bet nenoriu sportuot ir noriu valgyt saldainius...

o tu abiejų negali vienu kartu paimt? pirma vežimą, tada vaikus abu. Atgal tai pirma vaikus ir tada vežimą? g.gif aš nešioju abu kartais, nu sunku, nepatogu, bet būna situacijų, kai nėr ką daryt.

kol maitinau kažkaip nesinorėjo man alkoholio, o dabar vėl vakarais kartais alų mėgstu, vynas man skanu irgi, bet dėl taurės ar dviejų kažkaip butelio atidarinėt nesinori. Tai kartais alaus išgeriu. Ir saldainius valgau ir bulkas ir čipsų dar visokių būna užsinoriu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, seniai bematytos smile.gif
QUOTE(Fea @ 2015 11 23, 17:31)
labas wink.gif

mes tai tikra visada puosiam... nu reiks puost...o ar tampys, tai matysim smile.gif gal kazkaip netampys ziauriai biggrin.gif nes kazkur uzkelt tai neuzkelsi jau...kol ropojo,tai galima buvo..o dabar nebent ant baro kokio kelt ..ale tada miniatiurine tik gausis...dovnanos gi visos netilps po tokia lotuliukas.gif

as irgi uzsikasus su savo tom razbaininkem doh.gif nu neimanoma, kaip jos viska kuicia, viska vercia, viska ima, musasi doh.gif nu ne minutei ramybes ner...tik kai miega...ale kai miega, tai as tik sedziu tylaii ir kava geriu...ir seriala koki ziuriu doh.gif ner sveikatos net sikna pajudint..o, atrodo, galeciau eit kuopt to balagano...ale kai pagalvoji,kad po pusvalandzio vel tas pats, tai.... doh.gif nu zodziu, tokia isterine neviltis mane jau apima laaabai daznai doh.gif

taikliai mano situaciją apibūdinai. Dar tokio bardako nėra buvę namuoset bet kad sutvarkai minutei ir vėl tas pats. Dabar maniškiai jau stalčius su visais kabliukais atsidaro. Plešia, kol nukrenta toks cipukas. O tada jei rado kruopų pakelį praimtą, tai patikėkit... Išpila ir žaidžia kaip su smėliu doh.gif
Eglė aišku reik puošt, tik dar nesugalvoju kaip čia ją apsaugot. Pernai kažkokia tele2 reklama buvo, eglės šakos tik pagal lubas, o apačioj - kamienas nuskabytas, sakiau reikės ir mums taip daryt. Apskabysiu šakas iki kokio metro wink.gif

QUOTE(pupute @ 2015 11 23, 23:51)
Sveikutes :-) niu mes dar nemate sniego :-) buvom teviskej, tai ten nei snaige nenukrito, gryzom i kauna ir jau atleista beveik. Bet pirma karta turbut vyro prasiau, kad paliktu mane ten, taip smagu man buvo, vaikai patenkinti, nebijojo jau zmoniu, nesikabino i kojas :-) niu bet grizom..
As kai vaikai mega tai dazniausiai pietus ruosiu, o antradieniais va mano ritualas paziureti kersta per tv3play. Kiekviena su savo ritualiskais serialais :-D
Mamos, ka vyrams pirksit dovanu jau sumaste?.ieskau ieskau ir niekas nesauna i galva. Pikta net ant saves.
Del egles.. as turejau galvoj tokia vizija, kad is zaisliuku nuo sviestuvo padaryti tokia kabancia ore eglute. Vyras sako galim balkone puost, ale su lemputem nesigauna :-) tai dar nenutare, jauciu nepuosim, realiai jos nera kur padeti net. Anksta..



Pas mus irgi sniego nėra. O maniškiai dar ir snargliuojasi, tai tupim ir toliau namie.
Kol vaikai miega aš irgi medituoju: kava, PC. Dabar karts nuo karto kokio darbelio parsivežu. Bet šiaip tai tuo metu visi ant pirštų galų vaikšto namuose....Išmiega 2,5-3 valandas. Ir naktį nuo 22,30 iki 8,30 maždaug dabar. Gana neblogai jau smile.gif
QUOTE(Fea @ 2015 11 24, 20:26)
nu mano ismiega 2val kokias...kartais ir 3 smile.gif tiesa, vis dar BB lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



QUOTE(pupute @ 2015 11 24, 22:25)

Kaip noreciau iki svenciu 5 kg pamest, bet nenoriu sportuot ir noriu valgyt saldainius...


aš irgi norėčiau... bet irgi nenoriu sportuot ir noriu saldaus...
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2015 11 24, 21:03)
o tu rusiskai nesupranti? g.gif as tai online rusiskai ziuriu serialus...

Suprantu, bet ne taip gerai, kaip lietuvių biggrin.gif

QUOTE(pupute @ 2015 11 24, 21:25)
Rudaake saunuole!! As sakiau kad atpratau nuo vyneliu per laukimasi ir maitinima. Kur tau! Koks dieviskas vyno skonis, tik duok smile.gif megstu vakare kartais vyno taure.
Kaip noreciau iki svenciu 5 kg pamest, bet nenoriu sportuot ir noriu valgyt saldainius...

Ačiū 4u.gif
Vynas manęs netraukia, man šampanas patinka blush2.gif Gal kartą per mėnesį jo paragauju smile.gif
Gerai nori, nesportuot, valgyt saldainius ir pamest 5 kg biggrin.gif Optimistė būsi tongue.gif Mano tikslas iki švenčių -1kg, o iki vaikų gimtadienio -3kg ax.gif
Atsakyti
Pupute ,as tai taip darau su vaikais kai einam ar gryztam is lauko.Kai einam-laiptais lipa patys laikomi uz ranku,kartais Ariju nesu,o Austeja uz rankos laikosi ir lipa pati.Tada palieku juos abu stoveti ir greit pasiimu vezima uzlipus laiptais( veiksmas vyksta pirmam aukste).O gryztant-susivarau i laiptine,uzlipam visi kartu,kartai uznesu abu iskart,o kartais jie lipa patys keturiom,o as is nugaros nesu vezima ir juos taip saugau kad nenukristu.Pabandyk,nepalikinek po viena namuose,kas tau tie 5 laipteliai-juokas,nusinesk abu,man tai 13 laipteliu ir labai statu.
Papildyta:
Savaitgali nusipirkom pica ir alaus,tai isgeriau 1but.tik alaus 5,4° ,o kaip galva nakti skaudejo ir diena,grynai jaucias kad pachmielas eina.Nesuprantu,jau seniai pastebejau kad organizmas netoleruoja alkoholio,apie vyna net nera kalbu-turbut numirciau ant rytojaus.O taip kartais norisi isgerti,aisku galiu taure,nieko nebus,bet kartais noreciau 3 ir negaliu. blink.gif Uz tai kai koks balius buna,pastoviai vairuoju,nieks neleidzia terliotis smile.gif
Papildyta:
O del sporto,tai blyn steniu steniu tuos hantelius kilnodama ar tupinedama,bet vistiek vakarais patampu "nescia",gal del cezario tie preso raumenys sunkiai tvirteja,nesuprantu. g.gif
Atsakyti