Įkraunama...
Įkraunama...

*2014 dvynukai*

QUOTE(bamba @ 2015 11 15, 08:22)
bet tai Dija, kaip blogai tavieji miega blink.gif idomu, kas jiems trukdo, kaip visiški kūdikiai blūdinėja g.gif

tai tą sedaliją reik ištisai duot? kai nustoji duot iškart pablogėja? unsure.gif tada irgi nevariantas unsure.gif
mūsų šianakt naktis tikrai geresnė buvo, pora pyptelėjimų, o šiaip miegojo nuo 21:05 iki 6:40


Kiek aš žinau, tai bent mėnesį reikia duot, po to nutraukt. Kai kam viskas susitvarko, kai kam viskas grįžta, o kitiems išvis nėra efekto.

Labas rytas smile.gif
Mūsiškiai irgi blūdina. Kartais smarkiaų, kartais mažiau. Va, vakar atvažiavom pas mano mama, tai šiąnakt jau davėsi nuo dūšios, irgi kas 2-1,5val. Bet man atrodo, kad dėl naujos vietos. Taip tai kokius 3-4k. kniurksi.

Ai,dar dėl alkoholio bijojai, bamba. Tai visokiose tinktūrose, pvz., valerijone, jo irgi bus. Nes kitaip tų žolių skysto ekstrakto matyt neina padaryt. O tabletytėse išgarina alkoholi. Tai gali bandyt ir kažką tabletėm. Yra Sedatif, Nervoheel (bet šiti homeopatiniai), na ir valerijonų tabletes galima trinti. Bet visus rekomenduoja pavartot ilgiau nei tik pagal poreikį.
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2015 11 14, 18:11)
o kiek laiko tu davei? poto tiesiog nustojai duot ir vaikai ramūs liko?


Man gydytoja sakė, kad ją reikia kas 12 valandų, na tarkim 8 valandą ryte ir 20 valandą vakare, ir negalima ilgiau nei 7-10 dienų smile.gif Tai aš tokiom valandom girdžiau visą savaitę, tai jau nuo pirmos dienos ramesnis miegas tapo, o po tos savaitės nebeliko visai naktinių rėkimų smile.gif
Atsakyti
Ku ku!!!!Kur mamkos dinge? smile.gif
Papildyta:
Pagaliau pasnigo,tai varem su vaikais i lauka sniego parodyti,iskart paragavo kas cia per daiktas,Austeja vis nuo saves snaiges valesi biggrin.gif Smagu buvo.Turiu klausima,ar puosit eglute,gyva ar ne?Jei ne dickis vaikas,tai greiciausiai nepuostume,bet labai jis nori,nu ir man butu sventiskesne nuotaika.Bijau kad Arijus ta egle iskart nuvers. doh.gif Toks pasiutes,toks chuliganiukas su pienu ant lupu doh.gif Viska meto ,spiria,paima krepsinio kamuoli(jis sunkokas) ir meta ant kaitlenes i puodus,i kriaukle imeta,i Austeja meta doh.gif ta i asaras tada.Arba vis atsidaro stalciu su stalo irankiais ir butinai pagriebs peili ir atlekia su juo blink.gif ,vytis bijau kad nepargriutu,tai saukiu mesk mesk tai kaip sveis ta peili i grindis blink.gif Jau virtuve rakinam,bet kartais pamirstu.
Atsakyti
Labas smile.gif
Kur tos mamos bus dingę - su vaikais žaidžia biggrin.gif
Kaip man suprantama visi daiktų mėtymai ir visokios šunybės lotuliukas.gif
Eglutę šventėms puošiau ir neturėdama vaikų, man patinka ta nuotaika, tas šventinis jausmas, su vaikais dar didesnis noras atsirado smile.gif
Namuose turim dirbtinę eglutę, ją ir puošiu, tik reikės gerai pagalvot, kaip ir kur ją pastatyt, kad vaikai nepasiektų ir nenutampytų žaisliukų cool.gif
O pas mano mamą jau ir pernai, ir manau, kad ir šiemet bus gyva eglutė, taip labiau kvepia Kalėdomis wub.gif
Atsakyti
labas wink.gif

mes tai tikra visada puosiam... nu reiks puost...o ar tampys, tai matysim smile.gif gal kazkaip netampys ziauriai biggrin.gif nes kazkur uzkelt tai neuzkelsi jau...kol ropojo,tai galima buvo..o dabar nebent ant baro kokio kelt ..ale tada miniatiurine tik gausis...dovnanos gi visos netilps po tokia lotuliukas.gif

as irgi uzsikasus su savo tom razbaininkem doh.gif nu neimanoma, kaip jos viska kuicia, viska vercia, viska ima, musasi doh.gif nu ne minutei ramybes ner...tik kai miega...ale kai miega, tai as tik sedziu tylaii ir kava geriu...ir seriala koki ziuriu doh.gif ner sveikatos net sikna pajudint..o, atrodo, galeciau eit kuopt to balagano...ale kai pagalvoji,kad po pusvalandzio vel tas pats, tai.... doh.gif nu zodziu, tokia isterine neviltis mane jau apima laaabai daznai doh.gif
Atsakyti
mes eglės turbūt nepuošim. Neįsivaizduoju tokios situacijos, kad jos netampytų unsure.gif pas mus viskas tampoma, daužoma, nėr tokios vietos ir tokio daikto, kuris būtų paliekamas ramybėje. Eglė būtų nugriauta per pirmą valandą nuo pastatymo biggrin.gif Pas močiutę gal bus eglė, ten ir pasidžiaugsim smile.gif

bandau išmokyt vaikus sriubą valgyt. Kažkaip daug maž viską moka valgyt, tik sriuba jiems nesuprantamas dalykas. Žvejoja joje gabaliukus, skystyje rankas plauna.

užtat abu plius minus vaikšto. Mergaitė dar nedaug, bet paeina kelis žingsnius nesilaikydama, dabar jau tik laiko reik, kol įsidrasins smile.gif Berniukas jau ir bėgti bando, o eina jau laisvai.

Du kartus per savaitę lankom baseiną. Einu su savo mama, nes ten dviejų suaugusių reik.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bamba: 23 lapkričio 2015 - 16:53
QUOTE(Fea @ 2015 11 23, 16:31)
ale kai miega, tai as tik sedziu tylaii ir kava geriu...ir seriala koki ziuriu doh.gif

Čia mano ritualas - kai užmiega, visada pasidarau kavos ir ramiai gurkšnoju cool.gif
Taip per jų pogulius esu sužiūrėjau visas keturias (regis keturios yra) dalis "Amerikietiška siaubo istorija" serialo ax.gif O dabar jokio nežiūriu, bet šiaip jie miegoti pripratę tyloje, tada ilgiau išmiega, tai ir sėdžiu tyliai su kava prie kompo rolleyes.gif
O kokį serialą tu dabar žiūri? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rud@@kė* @ 2015 11 23, 18:03)
Čia mano ritualas - kai užmiega, visada pasidarau kavos ir ramiai gurkšnoju  cool.gif
Taip per jų pogulius esu sužiūrėjau visas keturias (regis keturios yra) dalis "Amerikietiška siaubo istorija" serialo  ax.gif O dabar jokio nežiūriu, bet šiaip jie miegoti pripratę tyloje, tada ilgiau išmiega, tai ir sėdžiu tyliai su kava prie kompo  rolleyes.gif
O kokį serialą tu dabar žiūri?  smile.gif

as gudri - ausines isikisu ir ziuriu biggrin.gif ir sedim visos tyliai biggrin.gif As dabar Grey Anatomija ziuriu...tik jau paskutini sezona, tai po viena serija tegaunu paziuret, reik laukt, kol iseis nauja doh.gif tai i ta tarpa dar pora ziuriu smile.gif Meiluzes (Mistresses) toks visai nieko...primena Nusivylusias Namu Seiminikes ir Seksas ir Miestas smile.gif nu toks tarpinis tarp tu variantas, bobiskas, zodziu, ziuralas toks biggrin.gif

o ta Siaubo istorija tikrai baisiakas koks? smile.gif
Atsakyti
Sveikutes :-) niu mes dar nemate sniego :-) buvom teviskej, tai ten nei snaige nenukrito, gryzom i kauna ir jau atleista beveik. Bet pirma karta turbut vyro prasiau, kad paliktu mane ten, taip smagu man buvo, vaikai patenkinti, nebijojo jau zmoniu, nesikabino i kojas :-) niu bet grizom..
As kai vaikai mega tai dazniausiai pietus ruosiu, o antradieniais va mano ritualas paziureti kersta per tv3play. Kiekviena su savo ritualiskais serialais :-D
Mamos, ka vyrams pirksit dovanu jau sumaste?.ieskau ieskau ir niekas nesauna i galva. Pikta net ant saves.
Del egles.. as turejau galvoj tokia vizija, kad is zaisliuku nuo sviestuvo padaryti tokia kabancia ore eglute. Vyras sako galim balkone puost, ale su lemputem nesigauna :-) tai dar nenutare, jauciu nepuosim, realiai jos nera kur padeti net. Anksta..
Buvom lankyti savaitgali 2 men leliuko... pamirsau kokie maziukai buvo musu jau. Paemiau tai dieve, pukelis tik maivosi :-) o mielumas.. o grazumas.. noriu daaaaar vaiku :-D
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2015 11 23, 21:52)
as gudri - ausines isikisu ir ziuriu biggrin.gif ir sedim visos tyliai biggrin.gif As dabar Grey Anatomija ziuriu...tik jau paskutini sezona, tai po viena serija tegaunu paziuret, reik laukt, kol iseis nauja doh.gif tai i ta tarpa dar pora ziuriu smile.gif Meiluzes (Mistresses) toks visai nieko...primena Nusivylusias Namu Seiminikes ir Seksas ir Miestas smile.gif nu toks tarpinis tarp tu variantas, bobiskas, zodziu, ziuralas toks biggrin.gif

o ta Siaubo istorija tikrai baisiakas koks? smile.gif

Žinok nėra ten labai baisus, bet man buvo įdomu žiūrėt bigsmile.gif Einu pažiūrėt, kas ten per meilužės, skamba įdomiai cool.gif

QUOTE(pupute @ 2015 11 23, 22:51)
noriu daaaaar vaiku :-D

Kalėdos - stebuklų metas biggrin.gif nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rud@@kė* @ 2015 11 24, 08:39)
Žinok nėra ten labai baisus, bet man buvo įdomu žiūrėt  bigsmile.gif  Einu pažiūrėt, kas ten per meilužės, skamba įdomiai  cool.gif


nu ar paziurejai? biggrin.gif
Atsakyti
o kiek tie vaikai miega, kad serialus žiūrit? bigsmile.gif aš kaip ir pupute, dažniausiai valgyt darau arba pati valgau biggrin.gif

užsakiau dvivietes roges. Laukiu sniego, vistiek bent pora dienų per visą žiemą pasitaikys smile.gif

Rudaake, ką tavo liniuotė apie sveiką gyvenimą reiškia? sportuoji, žolę valgai, medituoji ar kas? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bamba: 24 lapkričio 2015 - 17:45