Įkraunama...
Įkraunama...

*2014 dvynukai*

QUOTE(Abelo @ 2015 11 12, 08:45)
Valerijonų lašų arba tabletyčių. Dar yra toks Grandaxin, bet čia jau vaistas ir daugiau vyresniem ir tiksliai nepamenu, bet lyg recepto reikia. Labai neramūs?

Kotletukus reiks bandyt. Negalvojau, kad bulvę iškart galima įtarkuot  bigsmile.gif

ačiū, gal apie valerijono lašus pasiklausinėsiu vaistinėj g.gif rėkia naktimis berniukas, pro miegus ir visaip kitaip, galvoju gal reik padėt jam kažkaip, nes neišauga šito reikalo nuo kūdikystės.

aš visada vietoj batono į kotletus bulvę tarkuodavau per tą smulkiausią tarką. Tik skystį išpilu, neesu šiaip didelė kulinarė, bet man atrodo, kad minkštesni tie kotletai gaunas.
Atsakyti
QUOTE(dija81 @ 2015 11 11, 21:57)
Fifuxe sveikinu maziukus su 1-uoju gimtadieniu 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Papildyta:
Bandziau kotletukus kepti orkaiteje is "Receptai receptukai"  ,jie kepsi padaze,dedasi ryziu,pilna bleka iseina,net Austeja siek tiek valge,siaip labsi visiems patiko.Jau 2k.kepiau.Uzmaciau juos feisbuke,vis kazka jie imeta.Is 0.5kg.farso gali seima valgyti 2d. smile.gif

o kaip konkreciau ten tas receptukas ax.gif
Atsakyti
Žuvų taukus jau senokai duodu, gal nuo 10 mėn rekomendavo gyd. g.gif tokius vaikiškus, nes sudėtis skiriasi, kitokia nei suaugusiems. Šiaip paprasti žuvies skonio, be jokių paskaninimų, geria ir vargo nemato:) Irgi iš kepenų smile.gif
http://www.eurovaist...ams-240-ml.html


Papildyta:
QUOTE(Fea @ 2015 11 11, 10:12)
balta orka, nu, ar valge vaikai tuos koteltukus? bigsmile.gif reik ir man kazka tokio gal pabandyt...nes taip ner kazko fantazijos "ant'" tu vaikisku patiekalu doh.gif

labas rytas wink.gif
dantys kaip dygsta, taip..nieko cia blogo tikrai ner tam tvarkos "pazeidime" biggrin.gif wink.gif


Jo valgė abu, po 2 iškart sukirto biggrin.gif vienas kotletas buvo likęs kitai dienai, tai jau toks visiškai grikinis pasirodė - labai išbrinko tie grikiai per parą.

Vakar šiuos gaminau
http://www.moteris.l...i.d?id=62033311
nesitikėjau nieko skanaus, nes man valgiai su cukinija nevisada gaunasi ar šiaip skonio trūksta. Bet šitie toookie sultingi, cukinijų nei matėsi, nei jautėsi. Tik dariau ne kepsnelius (kaip foto parodyta), o kukulius. Visai šeimai patiko thumbup.gif dar pliusas, kad įmeti į orkaitę ir nereikia prie puodų ar keptuvių stovėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2015 11 12, 10:58)
ačiū, gal apie valerijono lašus pasiklausinėsiu vaistinėj g.gif rėkia naktimis berniukas, pro miegus ir visaip kitaip, galvoju gal reik padėt jam kažkaip, nes neišauga šito reikalo nuo kūdikystės.

aš visada vietoj batono į kotletus bulvę tarkuodavau per tą smulkiausią tarką. Tik skystį išpilu, neesu šiaip didelė kulinarė, bet man atrodo, kad minkštesni tie kotletai gaunas.


O tos Sedalijos sirupuko nebandei? Jis gi iš žolių, nevisai homeopatinis. Ir kaip tik tokiem reikalam skirtas.
Atsakyti
QUOTE(Abelo @ 2015 11 12, 14:53)
O tos Sedalijos sirupuko nebandei? Jis gi iš žolių, nevisai homeopatinis. Ir kaip tik tokiem reikalam skirtas.

ne, nedaviau. Kažkaip atbaidė, kad sudėty alkoholis. Bet gal reiktų pabandyt g.gif Rudaakei jis lyg ir padėjo, jei nieko nepainioju unsure.gif

kokie žaislai pas jus ant bangos? galvoju, gal reik kažko naujo, gudresnio nupirkt, bet neesu tikra ką. Dabar pas mus tik lego ilgesniam laikui užima, na knygutės dar kartais. Lego tai nerealiai žaidžia, atsisėda abu, ir stato bokštą abu vieną bendrą, pastato kažkur savo ūgio bigsmile.gif ir tokį platų, sudėtingą, užtrunka apie 15-20min ir nė cypt. Galvoju gal daugiau tokių žaislų kažkokių reik biggrin.gif
Atsakyti
Bamba, nepainioji, padėjo maniškiams Sedalia, kai naktimis iš niekur nieko pradėdavo verkti per miegus ir niekaip negalėdavau nuraminti net ant rankų supdama, tai šis sirupėlis išsigelbėjimas buvo smile.gif
Maniškiams dabar ant bangos knygutės, varto, baksnoja pirštukais ir klausinėja "Kas čia?". paskui aš klausinėju, o jie rodo smile.gif Ir dar tokios didelės medžiaginės lėlės, tamposi apsikabinę ir rodo, kur nosys, kur pilvai, kur batai smile.gif O visi kiti žaislai nelabai rūpi, kartais pusė dienos nė nepaliesti praguli, arba praeidami pro šalį pamėto ir tiek smile.gif
Atsakyti
[quote=Fea,2015 11 12, 11:03]o kaip konkreciau ten tas receptukas ax.gif

Papildyta:
QUOTE(Fea @ 2015 11 12, 11:03)
o kaip konkreciau ten tas receptukas ax.gif

https://lt-lt.facebo...379533655690116
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dija81: 12 lapkričio 2015 - 22:06
Aciu merginos wink.gif
Balius buvo mazas,tik su seneliais wink.gif bet smagus ir jaukus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rud@@kė* @ 2015 11 12, 20:53)
Bamba, nepainioji, padėjo maniškiams Sedalia, kai naktimis iš niekur nieko pradėdavo verkti per miegus ir niekaip negalėdavau nuraminti net ant rankų supdama, tai šis sirupėlis išsigelbėjimas buvo  smile.gif
Maniškiams dabar ant bangos knygutės, varto, baksnoja pirštukais ir klausinėja "Kas čia?".  paskui aš klausinėju, o jie rodo smile.gif Ir dar tokios didelės medžiaginės lėlės, tamposi apsikabinę ir rodo, kur nosys, kur pilvai, kur batai  smile.gif  O visi kiti žaislai nelabai rūpi, kartais pusė dienos nė nepaliesti praguli, arba praeidami pro šalį pamėto ir tiek  smile.gif

pas mane tas pats dėl žaislų, pamėto ir tiek. Tik knygutės ir lego einamas (lego toks didelių detalių, kūdikiškas). Tai vat ir mastau, kuo čia dar sudomint, bet kiek žiūriu, nelabai yra ką pirkt idomaus, viskas 5iom minutėm unsure.gif

šianakt nebeištvėriau, daviau sedalios vidury nakties. Vienas gėrė, kitas atsisakė. Bet rezultate ir toliau abu šūkavo doh.gif Bet reik pripažint, kad negėręs labiau g.gif bandysiu vakare abiems duot, žiūrėsiu ar sutapimas ar tikrai veikia.
o kiek laiko tu davei? poto tiesiog nustojai duot ir vaikai ramūs liko?
Atsakyti
Teoriškai "Sedalia" suveikimui reikia jį ilgiau pavartot, tik tada bus rezultatas rimtesnis. Bet ant savo dičkio kiek mačiau, tai irgi vos ne nuo pirmo vakaro pagerėdavo. mastau.gif Kažkoks mamos tikėjimu perduodamas placebas vaikui, ar kas. biggrin.gif
Atsakyti
Daviau ir as Sedalia Austejai,buvo cia pradejus parekaut naktim,nu kai sudaviau tai lyg ir nereke,bet naktim vistiek keliasi kas 1,5val.Atrodo jo isgerus turetu vaikas nurimti ir pamiegoti,bet Austejos jis nepalauze.Tai daugiau ir nedaviau.Nors drauge savo vaikui dave neapsikentus naktiniu verkimu,jai padejo,bet tik pamirso nakciai suduoti ir vel verke.Ji pildavo i piena.
Papildyta:
Isbandziau:Valeriadix-svestas vandenelis,Saldus miegelis-nepadejo,Sedativ-padejo,veliau ne be,Sedaija-nezinau,nepasakyciau kad padejo.Aisku,man reikejo kad ji aplamai pamiegotu,bent 3val.be prabudimo. ir prabudus neverktu,bet to ko norejau nelabai ir gavau.Tai ir toliau naktim bludinu blink.gif
Atsakyti
bet tai Dija, kaip blogai tavieji miega blink.gif idomu, kas jiems trukdo, kaip visiški kūdikiai blūdinėja g.gif

tai tą sedaliją reik ištisai duot? kai nustoji duot iškart pablogėja? unsure.gif tada irgi nevariantas unsure.gif
mūsų šianakt naktis tikrai geresnė buvo, pora pyptelėjimų, o šiaip miegojo nuo 21:05 iki 6:40
Atsakyti