Įkraunama...
Įkraunama...

*2014 dvynukai*

Bamba, ir man kažko neatidaro nuorodos g.gif nors prieš tai veikė puikiai. Bet gali ten paspaudus įvest beetroot brownies ir išmes. Pirmas įrašas bus, rugpjūčio 10d. lyg. Ten ne sausainiai, o toks šokoladinis pyragas šlapiu vidum mirksiukas.gif valgėm visi thumbup.gif

Šiandie kepam beatos datulių keksiukus smile.gif

Dėl dantų, nieko nepadarysi, kaip jau dygs taip. Neiškrapštysi jų. Tai vadinas tavo vaikinui bus išdygę įdomiau nei visiems wink.gif kadangi vis tamsėja, tai vėl reik pradėt vit D duot arba žuvų taukus, kad nepritrūktų tiem dantim.

Kad 2m. bus labai protingesni, tai ir aš nelabai tikiu biggrin.gif
Atsakyti
Na, nebus aišku labai labai protingi, bet kad protingesni nei dabar, tai tikrai bus biggrin.gif
Atsakyti
o kokius žuvų taukus galima duot? spac kūdikiams pirkt ar bile kokius? žinau, kad negeri kur iš kepenų išgaunami, tokių vengiu, bet būna ir nerašo išvis iško padaryti doh.gif
vitaminą D duodu kartais, kai nepamirštu, galvoju gal ir žuvtaukių pabandyt

dabar dar geležį berniukui girdau, hematologė išrašė, ir folio rūgštį miltukais (čia tipo kad geležis geriau įsisavintų), siaubas kiek papildų kai pagalvoji
Atsakyti
Mes ir duodam zuvu taukus,tiksliau duoda vyras,man jie neskanus,tai ir vaikam nesiulau.Bet vaikam jie patinka,patys atvaro,duodam Miolers su citrinu skoniu po a.s.,laikome saldytuve.Dickis irgi labai noriai gere ir su sitais tas pats,nesuprantu kas ten skanaus.
Atsakyti
Labukas.

Aciu uz sveikinimus;) atsventem ta pirmaji tortadieni sekmadieny.
Sestadieny sirgo viduriniuke,maniau jau nesvesim. Bet nieko.viskas gerai.

Tortukus turejom du. Ne pati kepiau. Reiks eit ikelt foto. Ar visgi fotki jau dingus?

Nieko neskaiciau beveik. Kazkaip sm visai retai bunu. Nesuprantu kas cia daros su manim biggrin.gif
Papildyta:
Oi prisijuokiau is jusu gyvenimisku situaciju. Bet nebutu jokinga jei nebutu ir graudu nes ir pas mane tas pats. Lipa rekia abu,buna dienu kad nors nusisauk. Pvz siandien biggrin.gif
Atsakyti
balta orka, nu, ar valge vaikai tuos koteltukus? bigsmile.gif reik ir man kazka tokio gal pabandyt...nes taip ner kazko fantazijos "ant'" tu vaikisku patiekalu doh.gif

labas rytas wink.gif


dantys kaip dygsta, taip..nieko cia blogo tikrai ner tam tvarkos "pazeidime" biggrin.gif wink.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2015 11 10, 13:34)
o kokius žuvų taukus galima duot? spac kūdikiams pirkt ar bile kokius? žinau, kad negeri kur iš kepenų išgaunami, tokių vengiu, bet būna ir nerašo išvis iško padaryti doh.gif
vitaminą D duodu kartais, kai nepamirštu, galvoju gal ir žuvtaukių pabandyt

dabar dar geležį berniukui girdau, hematologė išrašė, ir folio rūgštį miltukais (čia tipo kad geležis geriau įsisavintų), siaubas kiek papildų kai pagalvoji


Hm... aš kažkaip nieko negirdėjus, kad iš kepenų gaminti kažkoks baisus blogis g.gif bet tikslingai ir nesidomėjau, nes galvojau, kad juos visus iš kepenų gamina g.gif populiariausia turbūt miolers, bet jie tikrai iš kepenėlių. Nu, gavau užduotį, eisiu šviestis wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Abelo @ 2015 11 11, 12:11)
Hm... aš kažkaip nieko negirdėjus, kad iš kepenų gaminti kažkoks baisus blogis  g.gif bet tikslingai ir nesidomėjau, nes galvojau, kad juos visus iš kepenų gamina  g.gif populiariausia turbūt miolers, bet jie tikrai iš kepenėlių. Nu, gavau užduotį, eisiu šviestis wink.gif

aš labai smarkiai nesigilinau, gal meluoju blush2.gif bet jei teisingai atsimenu iš kepenų gaminti netai kad blogis, bet juose yra dar kažko, ko geriau nebūtų (gal gyvsidabrio g.gif ). Einu paguglinsiu pati biggrin.gif gal kliedžiu


Fifuxe, su gimtadieniu tavuosius. Fotki berods neveikia, nesigaus nuotraukom pasidalint verysad.gif kaip šventėt? baliaus didelio kaip supratau nebuvo? smile.gif
Atsakyti
Fifuxės dvynukus sveikinu su pirmuoju gimtadieniu 4u.gif happybday.gif happybday.gif clap_1.gif

Aš girdžiau Miolers žuvų taukus, net nebuvau susimąsčius, kad kažkurie gali būt blogesni g.gif smile.gif
Atsakyti
Fifuxe sveikinu maziukus su 1-uoju gimtadieniu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
Bandziau kotletukus kepti orkaiteje is "Receptai receptukai" ,jie kepsi padaze,dedasi ryziu,pilna bleka iseina,net Austeja siek tiek valge,siaip labsi visiems patiko.Jau 2k.kepiau.Uzmaciau juos feisbuke,vis kazka jie imeta.Is 0.5kg.farso gali seima valgyti 2d. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dija81: 11 lapkričio 2015 - 21:59
aš koteletus darau iš jautienos kumpio sumalto, ten įtarkuoju su tarka bulvę, morką, svogūną, česnaką, 1 kiaušinį įmušu. Mano vaikai po 3-4 praryja, ypač jei dar troškinti pomidorų pastoje būna, bet ir be jos praeina. Troškinu gal 1.5-2val ant mažos ugnies. Reiks ir orkaitėj pabandyt, gal dar geriau bus.

Ko galima veikiančio bet ne agresyvaus, geriau ne homeopatinio pasiulyt vaikui raminamo?
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2015 11 12, 08:11)
aš koteletus darau iš jautienos kumpio sumalto, ten įtarkuoju su tarka bulvę, morką, svogūną, česnaką, 1 kiaušinį įmušu. Mano vaikai po 3-4 praryja, ypač jei dar troškinti pomidorų pastoje būna, bet ir be jos praeina. Troškinu gal 1.5-2val ant mažos ugnies. Reiks ir orkaitėj pabandyt, gal dar geriau bus.

Ko galima veikiančio bet ne agresyvaus, geriau ne homeopatinio pasiulyt vaikui raminamo?


Valerijonų lašų arba tabletyčių. Dar yra toks Grandaxin, bet čia jau vaistas ir daugiau vyresniem ir tiksliai nepamenu, bet lyg recepto reikia. Labai neramūs?

Kotletukus reiks bandyt. Negalvojau, kad bulvę iškart galima įtarkuot bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abelo: 12 lapkričio 2015 - 09:47