Įkraunama...
Įkraunama...

*2014 dvynukai*

Aš nieko netryniau ir nebuvau ten 100 metų smile.gif Nieko nesiruošiu mokėti, pamiršus net buvau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rud@@kė* @ 2015 11 07, 15:29)
Aš nieko netryniau ir nebuvau ten 100 metų smile.gif Nieko nesiruošiu mokėti, pamiršus net buvau  smile.gif

as zadejau trint, ale pamirsau i psio...tikiuosi ten viskas kazkaip pasinaikins savaime g.gif arba vel padarys nemokamai, nes nu durnai kazkaip cia sugalvojo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dija81 @ 2015 11 07, 13:57)
Ir as buvau galvojus apie tuos pavadelius,bet vyras sudurnino,tipo kaip cia atrodys,kaip sunis vedziosi.O ka blyn daryt,siaip manau jie geras dalykas,bet jej vienas eis,o kitas stoves,tai ta stovinti,tipo truktelt reikes kad pradetu eiti g.gif


Turiu klausima,nespejau istrinti is fotci nuotrauku,ò jei neistrinsiu,juk ten nieks neilis?Jau visos istrynet?Turiu dabar susimoket kad ieiciau,gal visai ten nelysti.

nu vat tame ir kampas, kad lyg ir patogu būtų, bet mane moralinis barjeras sulaiko nuo pirkimo unsure.gif tikrai kaip šuniukus vedžioji doh.gif

aš tryniau, bet berods nevisas, atsimenu vaikai dėmesio pareikalavo, tai liko pora, nespėjau, poto pamiršau. Nelys ten niekas, tikrai nemokėk. Gal ramiau gal būtų ištrynus, o dabar tiesiog kabės, bet nepasiekiamos ir neprienamos niekam.




Atsakyti
Sveikos. Aš pamiršau ištrint... ai, gal nieko tokio.

Mano šio savaitgalio atradimas - Braunis Burokievičius cool.gif
Originalus receptas čia
http://chroniclesofp...troot-brownies/

Mano pakeitimai:
Dėjau daugiau datulių (gerą saują, nes nalabai saldžios papuolė), pridėjau rudo cukraus 50g, bet saldumo nedaug, kitam kartui dėsiu kokį 100g ir nedėjau stevijos (čia kažkokia žolikė kaip supratau).
Gavosi tikrai drėgnas, brauniškas ir vaikai valgė mirksiukas.gif

Gal dar kam užsinorės eksperimentų wink.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2015 11 07, 11:07)

gal tokį ateičiai nusipirkt: http://www.twinsuk.c...226/Twin-Reins/
bet nežinau, man tai žiauru, kaip su šuniukais lotuliukas.gif
o ko vyras neeina? nesuruošia pats ar tiesiog nenori? Aš kartais einu bėgiot, palieku vyrui rūbus paruošus ką rengt, nu puikiai išeina pasivaikščiot.
negerai juk vis namie, laukas ir slogas visokias sutvarko ir šiaip galva vėdinas.


Vyrui vaikus rengt - kažkoks siaubas Nu jau taip lėtai, taip lėtai. Vakarais vieną nuprausiu, jis nešasi rengt, tada kitą imu praust. Tai aš antrą ir nuprausiu, ir aprengiu jau, kol jis su tuo vienu susitvarko doh.gif Tai jau į lauką dėl to jie ir neina smile.gif

Tie pavadėliai man atrodydavo kažkoks siaubas, tikrai kaip šuniuką vedžioji, bet dabar kažkaip kai du žmogeliukai, tai ta nuomonė pasikeitė. Gal ir neblogas daiktas, kad nenuklystų kiekvienas sau smile.gif Tik kažin ar apsimoka pirkt, stovės paskui nenaudojamas smile.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Man tie pavadėliai neatrodo siaubas, kažkada esu mačiusi per vieną laidą apie vaikų auginimą, juk tai mamai palengvina išėjimus smile.gif Tik aišku pas mus matyt dar neįprasta, tai ir bijoma žmonių reakcijos smile.gif
Labai norėjau ir aš tų pavadėlių, bet dabar galvoju, kad neapsimoka tikriausiai, va jei nuo vaikščiojimo pradžios būčiau nusipirkus, tai taip, o dabar jau tikiuosi, kad po žiemos bus daugiau jiems protelio ir sugebėsim kažkaip išeit biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Dėl pavadėlių, manau, verta įsigyti. Aišku, priklauso nuo vaiko ir jo būdo, bet juk būna, kad laksto kaip be galvos ir dvimečiai, ir trimečiai... tuo labiau, kad yra du ax.gif arba kitas variantas - į vežimą juos kišti, bet manieji jau labai pradėjo reikšti pretenzijas dėl sėdėjimo vežime.

Fotki nieko netryniau, kažkaip net pamiršau, kad bus kažkoks mokestis blink.gif

Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2015 11 06, 17:23)
pasiskusiu blush2.gif  gaidys mum su tuo aria twin vėžimu, išklibo man visas, neša į šoną, pasukt niekaip neeina, matyt atidaužiau stumdydama miškais ir korpusas iškrypo. Dabar važiavimas atrodo daug maž taip: iš vieno šaligatvio galo skresai į nuvažiuoja į vieną šoną, tada pakeliu už rankenos, kad apsukčiau ratukus ir varau iki kitos pusės. zigzagais taip. tiesiai nevažiuoja doh.gif
o šian po mankštų santariškėse nustūmiau iki mašinos, susodinau vaikus ir ką, nesusilanksto bjaurybė doh.gif spaudžiu tas knopkės, niekaip vienas šonas nepasiduoda. 25min lygiai daužiau, jau norėjau palikt jį ten. Pabaigoj pakėlus į medį daužiau ir koja spardžiai apsižliumbus, tai tada pasidavė. O vaikai žinoma spiegė mašinoj doh.gif žmonės žiūri, aišku padėt nė vienam nedašunta.
O ir ką dabar daryt? vaikai vaikšto silpnai dar, bet negi vežimą naują pirkt kai už savaitės 1m 5men blink.gif juk vistiek nebenreiks greit, abu jau po biški eina. Nu karuoče nesamonė visiška, net nežinau ką daryt doh.gif


Tikrai nekas su tuo sketuku. Nors ir pradejo tavieji tipenti, bet vistiek verta gal įsigyti kitą? Nors ir mažiau, bet prisireikia vis dėlto vežimo... šiaip geriausi tokio tipo http://viskasvaikams...t-duo-sportinis tik, kad jie brangesni nei sketukai. Kažkada čia Supermamoj pardavinėjo dėvėtą, tik ten man atrodo bendras stogas, va radau- krupje uz 180 eur, gal dar nepardave? Su bendru stogu vistiek sunkiau prastumti http://www.supermama...?...4613&st=252 tik nepirk su 3 ratais (kur priekyje vienas), sunku ant šaligatvio ar kokios pakopos užkelt, nestabilus. Ir apie Hauck firmos dvynukų vežimėlius kažkada prastus atsiliepimus skaičiau. Pas mus Mountain Buggy Duet - superinis vežimas http://www.prams.net...ct-chilli-red-a minusas - svoris (tai guli bagažinėj visada), o daugiau tik pliusai thumbup.gif varinėjam visur - ir po miškus, ir po laukus, ir per duobėtus šaligatvius, manevringas ir siauras, su viena ranka net gerai vairuojasi smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Abelo @ 2015 11 02, 19:19)

Papildyta:
Balta orka, tkrai, kur čia buvot?  bigsmile.gif



Atostogavom Turkijoj smile.gif , viešbutis - Akka Antedon Hotel.
Papildyta:

Mamos, kokias žiemines pirštines vaikams pirkti?
Atsakyti
Pirstines pas mus nuo kombiu - kumstines. Turiu pirstuotas, bet maziukai su jom nzn kodel labai nervuojasi :-D
Mamukai, pasakykit ka jusu vyrai yra gave dovanu?Nesumastom su vyru ka draugui dovanot 33 gimtadieniui..pasidalinkit ka
Atsakyti
QUOTE(pupute @ 2015 11 09, 22:22)
Pirstines pas mus nuo kombiu - kumstines. Turiu pirstuotas, bet maziukai su jom nzn kodel labai nervuojasi :-D
Mamukai, pasakykit ka jusu vyrai yra gave dovanu?Nesumastom su vyru  ka draugui dovanot 33 gimtadieniui..pasidalinkit ka


Pirštines vilnones kumštines turim ir yra nuo kombių. Žiūrėsim, kas bus geriau.

Paskutiniu metu vyram dovanojam kokią nors pramogą smile.gif t.y. čekį kur būna maximose stendai (dovana.lt gal vadinas g.gif bet tiksliai nepamenu. Tokie maži vokiukai netoli atvirukų ar laikraščių su aprašu kas ir kaip). Ten būna visokių ir šaudymas tire, parašiutai, ir keturračiai, ir oro balionas, ir alaus ar vyno degustacija. Tai mum pasiteisino kol kas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Abelo @ 2015 11 08, 21:30)

man kažkodėl nerodo nuorodos unsure.gif čia rie brownies, tai tipo rudi sausaisiai? sau darėt ar ir vaikams?

aš šitą šian bandau: http://www.mazyliore...grikiu-apkepas/

QUOTE(Ugnaja @ 2015 11 09, 08:16)
Vyrui vaikus rengt - kažkoks siaubas Nu jau taip lėtai, taip lėtai. Vakarais vieną nuprausiu, jis nešasi rengt, tada kitą imu praust. Tai aš antrą ir nuprausiu, ir aprengiu jau, kol jis su tuo vienu susitvarko  doh.gif Tai jau į lauką dėl to jie ir neina smile.gif


nu maniškis irgi lėtai rengia ir sunkiai, na bet jei reik tai reik. Nu aprengia kažkaip iš lėto. Paskatink tu jį bent kartais išeit, poto įsiprofins ir išmoks greičiau viską cool.gif

QUOTE(*Rud@@kė* @ 2015 11 09, 08:39)
Labai norėjau ir aš tų pavadėlių, bet dabar galvoju, kad neapsimoka tikriausiai, va jei nuo vaikščiojimo pradžios būčiau nusipirkus, tai taip, o dabar jau tikiuosi, kad po žiemos bus daugiau jiems protelio ir sugebėsim kažkaip išeit  biggrin.gif

manieji dar tik pradeda vaikščiot, tai gal verta. Aš nelabai tikiu, kad 2 metų jie paprotingės labai blush2.gif

QUOTE(balta orka @ 2015 11 09, 09:26)
Tikrai nekas su tuo sketuku.

Papildyta:
Atostogavom Turkijoj  smile.gif , viešbutis - Akka Antedon Hotel.
Papildyta:

Mamos, kokias žiemines pirštines vaikams pirkti?

aš kaip tik vieną hauck nužiūrėjau doh.gif būtų nieko toks, su kuriuo galima būtų ir bėgiot, bet nerandu pardavime naudotų. Nežinau, gal tiesiog kentėsiu su skėtuku. Vyras biški ratus pasukiojo, gal truputį ir geriau važiuoja... Tik kaskart prie mašinos toks siaubo momentas būna, ar susilenks ar ne doh.gif
Šian išvis negalėjau jo ištraukt, prie ligoninės aikštelėj vienos balos (aš parkuojuos neasfaltuotoj). Vaikus per priekines duris ištraukiau, prie bagažinės nepriejau. Gerai, kad nešynę turėjau, tai vieną ant nugaros pakabinau, kitą į rankas ir variau. Publikos linksmint eilinį kart doh.gif

dėl turkijos užsižymėsiu viršbutį, tikrai turėtų būt super, iš tavo pasakojimo.

pirštines tai paprastas, kumštines turiu. mašininio mezgimo Atidavė brolienė, net nesigilinau labai.
Papildyta:
Abelo, gal tu kaip medikė žinai (o gal ir kitos žinot biggrin.gif ), ar svarbu dantų augimo tvarka? Pas mano berniuką kažkaip nesamoningai auga. Apačioj yra trys dantys (jau gal pusė metų kaip yra), simetrinis ketvirtas nerodo jokių augimo požymių. Užtat kažkur per tris dantis gylin, vienas krūminis lenda unsure.gif čia tipo normalu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bamba: 10 lapkričio 2015 - 12:51
Fifux'e, su pirmuoju gimtadieniu! clap.gif kaip suprantu, prieš porą dienų šventėt... kaip praėjo, gal kokį tortuką iškepei? smile.gif

Pupute, aš dabar vaikams pirštuotas pirštines maunu, jiems kaip tik labai nepatinka su kumštinėm biggrin.gif o su pirštuotom patenkinti, gali viską ranklioti nuo žemės smile.gif apie vilnones žiemai irgi pagalvojau, mama tikrai numegztų, tik minusas jos sušlampa g.gif nors žiemą visą dieną ir nebūsim laukuose, gal prasisuktume tada ax.gif

Šiandien gaminau šitą reikalą (tik be kiaušų) http://www.sauletavirtuve.lt/?p=181 visai skanu, tokie sakyčiau labai panašūs į balandėlius, tik be kopūsto ir su lengvu grikių paskoniu thumbup.gif man patiko, o kaip vaikai įvertins pažiūrėsiu, kai prabus.
Papildyta:
Kažkada kažkur skaičiau, kad nebūtinai dantys turi dygti kaip pagal vadovėlį. Pas mano mergaitę - vadovėlinis augimas, o pas berniuką bet kaip dygsta - ilgai turėjo tik 3 apatinius kandžius, taip keistai man jis atrodė - tridantis biggrin.gif
Atsakyti