Įkraunama...
Įkraunama...

*2014 dvynukai*

pasiskusiu blush2.gif gaidys mum su tuo aria twin vėžimu, išklibo man visas, neša į šoną, pasukt niekaip neeina, matyt atidaužiau stumdydama miškais ir korpusas iškrypo. Dabar važiavimas atrodo daug maž taip: iš vieno šaligatvio galo skresai į nuvažiuoja į vieną šoną, tada pakeliu už rankenos, kad apsukčiau ratukus ir varau iki kitos pusės. zigzagais taip. tiesiai nevažiuoja doh.gif
o šian po mankštų santariškėse nustūmiau iki mašinos, susodinau vaikus ir ką, nesusilanksto bjaurybė doh.gif spaudžiu tas knopkės, niekaip vienas šonas nepasiduoda. 25min lygiai daužiau, jau norėjau palikt jį ten. Pabaigoj pakėlus į medį daužiau ir koja spardžiai apsižliumbus, tai tada pasidavė. O vaikai žinoma spiegė mašinoj doh.gif žmonės žiūri, aišku padėt nė vienam nedašunta.
O ir ką dabar daryt? vaikai vaikšto silpnai dar, bet negi vežimą naują pirkt kai už savaitės 1m 5men blink.gif juk vistiek nebenreiks greit, abu jau po biški eina. Nu karuoče nesamonė visiška, net nežinau ką daryt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2015 11 06, 17:23)
pasiskusiu blush2.gif  gaidys mum su tuo aria twin vėžimu, išklibo man visas, neša į šoną, pasukt niekaip neeina, matyt atidaužiau stumdydama miškais ir korpusas iškrypo. Dabar važiavimas atrodo daug maž taip: iš vieno šaligatvio galo skresai į nuvažiuoja į vieną šoną, tada pakeliu už rankenos, kad apsukčiau ratukus ir varau iki kitos pusės. zigzagais taip. tiesiai nevažiuoja doh.gif
o šian po mankštų santariškėse nustūmiau iki mašinos, susodinau vaikus ir ką, nesusilanksto bjaurybė doh.gif spaudžiu tas knopkės, niekaip vienas šonas nepasiduoda. 25min lygiai daužiau, jau norėjau palikt jį ten. Pabaigoj pakėlus į medį daužiau ir koja spardžiai apsižliumbus, tai tada pasidavė. O vaikai žinoma spiegė mašinoj doh.gif žmonės žiūri, aišku padėt nė vienam nedašunta.
O ir ką dabar daryt? vaikai vaikšto silpnai dar, bet negi vežimą naują pirkt kai už savaitės 1m 5men blink.gif juk vistiek nebenreiks greit, abu jau po biški eina. Nu karuoče nesamonė visiška, net nežinau ką daryt doh.gif

o kokio sketuko nenori isigyt? paskui kokiose kelionese vis tiek pravers...ir dabar sueis , nes kiek jau ten jo bereiks... as tavo vietoj tiesiog sketuko pasidairyciau 4u.gif as toki trandalieta turiu...galeciau atiduot....bet nu sudas tikrai toks..jau visai is bedos lotuliukas.gif tai kaip ir nesiulau labai, ale jei kazkoks tikrai ekstra atvejis, tai turek omeny...guli jis laiptinej pas mane...nieks nevagia lotuliukas.gif aisku, visi tie sketukai gal panasus sudas doh.gif reiktu pasidomet...gal tie Maclarenai pvz nieko g.gif nes sitas kur as turiu,tai nera jis kazkoks senovinis ar ka..nu bet sunkus, zaraza, vaikam patogumo ten nematau sedet, sulankstyt/islankstyt irgi man nepatogu...zodziu, numeciau as ji ir toliau savo dicki naudoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2015 11 06, 17:23)
25min lygiai daužiau, jau norėjau palikt jį ten. Pabaigoj pakėlus į medį daužiau ir koja spardžiai apsižliumbus, tai tada pasidavė.


Mano vežimas irgi aria, problemų nėra, bet matai, aš tik miesto šaligatviais stumdau, tai nėra dėl ko išklibti smile.gif

Tau buvo pikta ir liūdna, bet aprašymas kažkaip juokingai nuskambėjo, įsivaizduoju, kaip atrodei smile.gif

Čia ir yra skėtukas, jei apie tą patį kalbam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2015 11 06, 16:42)
o kokio sketuko nenori isigyt? paskui kokiose kelionese vis tiek pravers...ir dabar sueis , nes kiek jau ten jo bereiks... as tavo vietoj tiesiog sketuko pasidairyciau 4u.gif as toki trandalieta turiu...galeciau atiduot....bet nu sudas tikrai toks..jau visai is bedos lotuliukas.gif tai kaip ir nesiulau labai, ale jei kazkoks tikrai ekstra atvejis, tai turek omeny...guli jis laiptinej pas mane...nieks nevagia lotuliukas.gif aisku, visi tie sketukai gal panasus sudas doh.gif reiktu pasidomet...gal tie Maclarenai pvz nieko g.gif nes sitas kur as turiu,tai nera jis kazkoks senovinis ar ka..nu bet sunkus, zaraza, vaikam patogumo ten nematau sedet, sulankstyt/islankstyt irgi man nepatogu...zodziu, numeciau as ji ir toliau savo dicki naudoju 4u.gif

tai tas aria twin ir yra skėtukas. Emmaljungą atidavėm ir vasarą nupirkom naują iš parduotuvės skėtuką. Bet nu kledalas visiškas, gal mano gyvenimo būdui nepritaikomas, nes aš parketu nevaikštau, miškai, grioviai doh.gif matyt sulaužiau verysad.gif o ką tu turi?

QUOTE(*Rud@@kė* @ 2015 11 06, 17:08)
Mano vežimas irgi aria, problemų nėra, bet matai, aš tik miesto šaligatviais stumdau, tai nėra dėl ko išklibti  smile.gif

Tau buvo pikta ir liūdna, bet aprašymas kažkaip juokingai nuskambėjo, įsivaizduoju, kaip atrodei  smile.gif 

Čia ir yra skėtukas, jei apie tą patį kalbam  smile.gif

aš juo pirma irgi džiaugiaus. Šiaip jis tikrai labai fainas tuo, kad lengvas, mažai vietos užima, galima ir į bagažinę įmest, ir skridom su juo į Islandiją be problemų. Bet kaip ir jau rašiau, matyt šaligatviams jis skirtas, aš biški miškais pasitrankau, neatlaikė vargšas.
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2015 11 06, 18:18)
tai tas aria twin ir yra skėtukas. Emmaljungą atidavėm ir vasarą nupirkom naują iš parduotuvės skėtuką. Bet nu kledalas visiškas, gal mano gyvenimo būdui nepritaikomas, nes aš parketu nevaikštau, miškai, grioviai doh.gif matyt sulaužiau verysad.gif o ką tu turi? 
aš juo pirma irgi džiaugiaus. Šiaip jis tikrai labai fainas tuo, kad lengvas, mažai vietos užima, galima ir į bagažinę įmest, ir skridom su juo į Islandiją be problemų. Bet kaip ir jau rašiau, matyt šaligatviams jis skirtas, aš biški miškais pasitrankau, neatlaikė vargšas.

aa, sketukas ir yra doh.gif

pas mane va toks lyg ir...raudonas
http://probabystroll...o-Comfort-t839/
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2015 11 06, 17:23)
pasiskusiu blush2.gif  gaidys mum su tuo aria twin vėžimu, išklibo man visas, neša į šoną, pasukt niekaip neeina, matyt atidaužiau stumdydama miškais ir korpusas iškrypo. Dabar važiavimas atrodo daug maž taip: iš vieno šaligatvio galo skresai į nuvažiuoja į vieną šoną, tada pakeliu už rankenos, kad apsukčiau ratukus ir varau iki kitos pusės. zigzagais taip. tiesiai nevažiuoja doh.gif
o šian po mankštų santariškėse nustūmiau iki mašinos, susodinau vaikus ir ką, nesusilanksto bjaurybė doh.gif spaudžiu tas knopkės, niekaip vienas šonas nepasiduoda. 25min lygiai daužiau, jau norėjau palikt jį ten. Pabaigoj pakėlus į medį daužiau ir koja spardžiai apsižliumbus, tai tada pasidavė. O vaikai žinoma spiegė mašinoj doh.gif žmonės žiūri, aišku padėt nė vienam nedašunta.
O ir ką dabar daryt? vaikai vaikšto silpnai dar, bet negi vežimą naują pirkt kai už savaitės 1m 5men blink.gif juk vistiek nebenreiks greit, abu jau po biški eina. Nu karuoče nesamonė visiška, net nežinau ką daryt doh.gif


Ojei... užjaučiu dėl situacijos ir aišku mūsų žmonės tai superiniai doh.gif kur kitur tai būtų kokie 5 priėję ir bandę kažką daryt. O gal gali paklaust parduotuvėj gal dar kokia garantija yra? Gal pakeis? smile.gif

O šiaip tavo vietoj pirkčiau kažką iš skelbimų dėvėto, kad gaila nebūtų. Nes tu nemažai viena su jais eini visur, tai tikrai prireiks. Nes mūsų vaikšto puikiai, bet abu į skirtingas puses arba vienas eina, o kitas sedi ant šaligatvio doh.gif tai jei dviese einam be vežimo, o jei viena, grūdu į vežimą, nes kitaip gi kaip juos sugaudysi blink.gif
Atsakyti
Bamba 4u.gif mane tokia situacija butu irgi is kantrybes isvedus. O ka aplinkiniai. Bijojo. Mato kad mamka kovine ttai ir praejo. As ir bijiciau siulyt pagalba ir y akis lyst kai talzo vezima i medi biggrin.gif juokais as..
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2015 11 06, 18:23)
pasiskusiu blush2.gif  gaidys mum su tuo aria twin vėžimu, išklibo man visas, neša į šoną, pasukt niekaip neeina, matyt atidaužiau stumdydama miškais ir korpusas iškrypo. Dabar važiavimas atrodo daug maž taip: iš vieno šaligatvio galo skresai į nuvažiuoja į vieną šoną, tada pakeliu už rankenos, kad apsukčiau ratukus ir varau iki kitos pusės. zigzagais taip. tiesiai nevažiuoja doh.gif
o šian po mankštų santariškėse nustūmiau iki mašinos, susodinau vaikus ir ką, nesusilanksto bjaurybė doh.gif spaudžiu tas knopkės, niekaip vienas šonas nepasiduoda. 25min lygiai daužiau, jau norėjau palikt jį ten. Pabaigoj pakėlus į medį daužiau ir koja spardžiai apsižliumbus, tai tada pasidavė. O vaikai žinoma spiegė mašinoj doh.gif žmonės žiūri, aišku padėt nė vienam nedašunta.
O ir ką dabar daryt? vaikai vaikšto silpnai dar, bet negi vežimą naują pirkt kai už savaitės 1m 5men blink.gif juk vistiek nebenreiks greit, abu jau po biški eina. Nu karuoče nesamonė visiška, net nežinau ką daryt doh.gif


nekas... mes irgi aria turim, tai tikrai jis toks parketinis, po miškus nelabai lotuliukas.gif Bet kad vežimo dar reikės, tai tikrai... Kol dar jie patys eis normaliai... Vieną būna vediesi užsimano ant rankų, o kaip su dviem? Žinau didžiuosius vis vyras nešdavo, jei tik kur toliau reikėdavo paeit. Tai tokiam reikalui tikrai tas skėtukas išsigelbėjimas. O gi ir eina jie savais keliais - vienas į vieną pusę, kitas į kitą.. Aš net neįisivaizduoju, kada viena su jais be vežimo kur galėsiu išeit.... Į kiemą išsivedu ir tai vartus reik lėkt uždarinėt, kad tik neiškeliautų pas kaimynus ožkų apžiūrėt lotuliukas.gif biggrin.gif
Ale mano vaikai visai į lauką nebeišeina doh.gif blush2.gif Tokie laukiniai buvom iki šiol, o dabar.... kai grįžtu jie miega, kai atsikelia jau tamsu.. tai vežimai stovi nenaudojami. Šiandien irgi vėjas didžiulis, net pačiai nesinori nosies kišt laukan smile.gif
Šiandien su MB varom pabaliavot smile.gif draugės gimtadienis, vaikučiai vėl su močiute nakvos tongue.gif thumbup.gif
Atsakyti
Fea, nu ratukai tai panašūs kaip ir manojo. O tau normaliai važiuoja? man net ir kai jis naujas buvo, nebuvo manevringas, sunku pasuki, jei koks nelygumas stringa.

aš pažiūrėjau MM ką pardavinėja, nu tai antrąkart tokiais ratukais neimčiau, o didesni ratai automatiškai svorio ir dydžio prideda. Tada klausimas kokio velnio aš emmaljungą atidaviau doh.gif Nu ir kainos aišku ne 5eurai, vienas nieko visai, tai 100 prašo.

dėl garantinio, tai abejoju ar įrodyčiau kažką, nėr ten jokių gedimų lūžimų. Atrodo sveikas, toks jausmas, kad gal visi skėtukai kurie lengvi biški tokie, čia klausimas ko aš tikėjaus pirkdama blush2.gif

aš tai su dviem be vežimo einu kartais, aišku netoli, tik laikau labai stipriai už rankos ir nepaleidžiu. Į mankštas per ligoninę taip einam, ten į vidų neįvažiuosi su vežimu, prie įejimo paliekam. Aišku būna sėdasi, būna išsprūsta, tada bėgu gaudau, žmones linksminu, bet kažkaip neerzina manes pakolkas labai.
gal tokį ateičiai nusipirkt: http://www.twinsuk.c...226/Twin-Reins/
bet nežinau, man tai žiauru, kaip su šuniukais lotuliukas.gif

QUOTE(Ugnaja @ 2015 11 07, 06:28)
Tokie laukiniai buvom iki šiol, o dabar.... kai grįžtu jie miega, kai atsikelia jau tamsu.. tai vežimai stovi nenaudojami. Šiandien irgi vėjas didžiulis, net pačiai nesinori nosies kišt laukan smile.gif
Šiandien su MB varom pabaliavot smile.gif draugės gimtadienis, vaikučiai vėl su močiute nakvos  tongue.gif  thumbup.gif

o ko vyras neeina? nesuruošia pats ar tiesiog nenori? Aš kartais einu bėgiot, palieku vyrui rūbus paruošus ką rengt, nu puikiai išeina pasivaikščiot.
negerai juk vis namie, laukas ir slogas visokias sutvarko ir šiaip galva vėdinas.
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2015 11 07, 10:07)
Fea, nu ratukai tai panašūs kaip ir manojo. O tau normaliai važiuoja? man net ir kai jis naujas buvo, nebuvo manevringas, sunku pasuki, jei koks nelygumas stringa.

aš pažiūrėjau MM ką pardavinėja, nu tai antrąkart tokiais ratukais neimčiau, o didesni ratai automatiškai svorio ir dydžio prideda. Tada klausimas kokio velnio aš emmaljungą atidaviau doh.gif Nu ir kainos aišku ne 5eurai, vienas nieko visai, tai 100 prašo.


nu jo, sakau, kad sudas tie sketukai, man visai nepatogus, as viena karta tik isvaziavau su juo ir nutrenkiau laiptinej,,,galvoju, gal pavogs kas, ale neima lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu tikrai nei lengvas, nei manevringas...nei vaikams patogus,mano galva doh.gif
Atsakyti
Aš viena su jais abiem be vežimo dar nesu niekur ėjusi, pas mus prie namų gatvės gatvelės, važinėja automobiliai, man būtų stresas smile.gif Yra prie namų žaidimų aikštelė, o šalia tos aikštelės miškelis, veržiasi jie į tą miškelį, ne ne ne, aš arba su vežimu arba iš viso niekur smile.gif
Bet jaučiu, kad laisviau kvėpuosiu, kai nebereikės visur to vežimo tampyt biggrin.gif
O jūsų dvyniai susikalba? smile.gif
Maniškių lovytės galvūgaliais suremtos, paguldau vakare ir prasideda naktinės pašnekesių laidos, atsigula abu ant pilvų, kaišioja rankas per lovyčių virbus, glosto vienas kitą, kažką kalba, juokiasi abu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2015 11 06, 17:23)
pasiskusiu blush2.gif  gaidys mum su tuo aria twin vėžimu, išklibo man visas, neša į šoną, pasukt niekaip neeina, matyt atidaužiau stumdydama miškais ir korpusas iškrypo. Dabar važiavimas atrodo daug maž taip: iš vieno šaligatvio galo skresai į nuvažiuoja į vieną šoną, tada pakeliu už rankenos, kad apsukčiau ratukus ir varau iki kitos pusės. zigzagais taip. tiesiai nevažiuoja doh.gif
o šian po mankštų santariškėse nustūmiau iki mašinos, susodinau vaikus ir ką, nesusilanksto bjaurybė doh.gif spaudžiu tas knopkės, niekaip vienas šonas nepasiduoda. 25min lygiai daužiau, jau norėjau palikt jį ten. Pabaigoj pakėlus į medį daužiau ir koja spardžiai apsižliumbus, tai tada pasidavė. O vaikai žinoma spiegė mašinoj doh.gif žmonės žiūri, aišku padėt nė vienam nedašunta.
O ir ką dabar daryt? vaikai vaikšto silpnai dar, bet negi vežimą naują pirkt kai už savaitės 1m 5men blink.gif juk vistiek nebenreiks greit, abu jau po biški eina. Nu karuoče nesamonė visiška, net nežinau ką daryt doh.gif

Nu vaizdelis ne koks 4u.gif as ir buciau apsizliumbus.Kartais musu zmones abejingi g.gif Mes turim Maclarena-lyg ir nueko,apsipratau,bet per pievas napavazinesi.Jei koks pakilimas didesnis keliukyje,tai pravaziuoti neina,reik pakelti priekinius ratus.
Papildyta:
Esu kelis kartus viena isejus be vezimo i lauka,tai gan neblogai apejom aplink nama,saligatviu,bet pastoviai turejau sakyti - ,,einam takuciu,einam takuciu.....cia takelis,cia takelis....... ":) Bet jei su vyru iseinam be vezimo,tai sakes,Arijus is karto rekia ir ant ranku prasosi,Austeja kiek paeina,bet ir veliau ant ranku uzsimano.Siandien isejom i lauka,tai Austeja pradejo verkti,kad i parde neleidau eiti,lupa pradejo drebinti,akis primerkia-atmerkia,tai vyras pradejo "sysint" i kelnes, kokia vargse Austyte doh.gif ir visa laika nese ant ranku,o ta gudruole jam kakla apsikabino,prie veido prisiglaude,o man "pro usa" sypsosi smile.gif Oi ,vyras Austejos bus apsuktas aplink pirsta doh.gif
Papildyta:
Ir as buvau galvojus apie tuos pavadelius,bet vyras sudurnino,tipo kaip cia atrodys,kaip sunis vedziosi.O ka blyn daryt,siaip manau jie geras dalykas,bet jej vienas eis,o kitas stoves,tai ta stovinti,tipo truktelt reikes kad pradetu eiti g.gif
Papildyta:
QUOTE(*Rud@@kė* @ 2015 11 07, 14:34)
Aš viena su jais abiem be vežimo dar nesu niekur ėjusi, pas mus prie namų gatvės gatvelės, važinėja automobiliai, man būtų stresas smile.gif Yra prie namų žaidimų aikštelė, o šalia tos aikštelės miškelis, veržiasi jie į tą miškelį, ne ne ne, aš arba su vežimu arba iš viso niekur smile.gif
Bet jaučiu, kad laisviau kvėpuosiu, kai nebereikės visur to vežimo tampyt biggrin.gif
O jūsų dvyniai susikalba? smile.gif
Maniškių lovytės galvūgaliais suremtos, paguldau vakare ir prasideda naktinės pašnekesių laidos, atsigula abu ant pilvų, kaišioja rankas per lovyčių virbus, glosto vienas kitą, kažką kalba, juokiasi abu  lotuliukas.gif

Jo,susikalba,kazka kalba ir juokiasi,idomu stebeti. biggrin.gif
Papildyta:
Turiu klausima,nespejau istrinti is fotci nuotrauku,ò jei neistrinsiu,juk ten nieks neilis?Jau visos istrynet?Turiu dabar susimoket kad ieiciau,gal visai ten nelysti.
Atsakyti