Įkraunama...
Įkraunama...

*2014 dvynukai*

nu matyt dar ne baisiai nuvargus, jei sportai pirmiau uz poilsi wink.gif
Atsakyti
man irgi būna dilema kartais, ar eit pamiegot ar pabėgiot biggrin.gif sportas irgi padeda geriau pasijust.

manieji pradėjo geriau miegot, kai atėmėm soskes. Nebereik naktimis keltis užkimšinėt, kai pameta. Bet užtat keltis pradėjo berniukas 5:40-6:20 intervale ir niekaip kitaip doh.gif Anksčiau kažkaip su soske užmigdavo paryčiais papildomai valandai, dabar jau niekaip. Bet gal ir šitas dalykas išsispres, tada jau super bus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bamba: 05 lapkričio 2015 - 12:44
as suprantu del sporto. juokauju. man paciai buna kad atrodo uzsikrauni energijos pasportavus wink.gif
o kada einat miegoti bamba? musiskiai miegodavo iki puses 10 pilnai nakti. ko daugiau noret smile.gif db apie 7 keliam. man tai patinka kad ne tiek ilgai miega jie ir as kartu biggrin.gif bet kaip bamba tau vidury naktu keliasi tai ojai..
jei viskas siandien gerai bus, ryt gal pagaliau nosi is namu i lauka iskisim.. nusibodo tunot kaip urve ylindus..
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2015 11 05, 12:43)
man irgi būna dilema kartais, ar eit pamiegot ar pabėgiot biggrin.gif sportas irgi padeda geriau pasijust.

manieji pradėjo geriau miegot, kai atėmėm soskes. Nebereik naktimis keltis užkimšinėt, kai pameta. Bet užtat keltis pradėjo berniukas 5:40-6:20 intervale ir niekaip kitaip doh.gif Anksčiau kažkaip su soske užmigdavo paryčiais papildomai valandai, dabar jau niekaip. Bet gal ir šitas dalykas išsispres, tada jau super bus thumbup.gif


Kaip soskes atemet? Tiesiog atemet ir biski pazyze nurimdavo? Musu tai naktys prastos. Ir toliau valgo naktim ir soskiu reikia ir dabar jau ne visada jos padeda sad.gif gal cia del dantu dygimo toks periodas, nes mergytei kruminiai kalas, berniukui iltys apacioj.
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Vis paskaitau jus, bet nėra ūpo rašyt blush2.gif
Mes gyvenam gerai, vaikai mano tai beždžioniukai, visiški bebaimiai, kur tik randa progą, ten lipa, kariasi, neliūdna tikrai biggrin.gif
Naktys - superinės thumbup.gif Tfu tfu tfu tongue.gif Užmiega apie 21 valandą, keliasi 7 ryte rolleyes.gif Tiesa, jau pora vakarų užmigo tik 22-23 valandą, bet manau čia dėl vietos pokyčių, grįžom namo iš viešnagės pas močiutę, tai matyt išsibalansavo smile.gif
Atsakyti
mano soske tik viena turi...bet nezadu atimt dar..ir papo nezadu biggrin.gif del soskes kazkaip ner bedu,pati susiranda, arba as turiu atsargine po ranka,tai pakisu,jei ka. bet mes kai kartu miegam,tai dar del to maziau bedu, matyt,nakti smile.gif pavalgo po koki karta ar du jos man...nelabai ir pajauciu smile.gif zodziu,nieko tos naktys musu.. dabar kokia 21val jau miega, keliasi,aisku,anksti (man) - kokia 7 doh.gif nu bet gal nereik dievo i medi varyt biggrin.gif pogulis jau irgi tik vienas...ismiega apie pora val, kartais daugiau ax.gif pogulis vis dar BB biggrin.gif tik valgo jau pagaliau kedutese, nebe BB kelios sav smile.gif nes is BB jau ziauriai lipdavo valgydamos, uzkniso gaudyt doh.gif arba supasi tada atsisedusios biggrin.gif tai jau i kedes sodinu valgyt visada....nors ir stojasi ten jose,ale bent neislipa biggrin.gif
tai BB dabar poguliui ir naktiniam uzmigdymui...arba siaip jos megsta pasisupt ten juose smile.gif tik jos atsiklaupia ant ju galu, rankom laikosi uz virsaus ir supasi...smarkiai!! biggrin.gif tie BB tada ciuozia per parketa, kol i siena kokia atsitrenkia..tada jos nulipa, nusitysia atgal i viduri kambario ir vel varo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2015 11 05, 14:07)
mano soske tik viena turi...bet nezadu atimt dar..ir papo nezadu biggrin.gif del soskes kazkaip ner bedu,pati susiranda, arba as turiu atsargine po ranka,tai pakisu,jei ka. bet mes kai kartu miegam,tai dar del to maziau bedu, matyt,nakti smile.gif pavalgo po koki karta ar du jos man...nelabai ir pajauciu smile.gif zodziu,nieko tos naktys musu.. dabar kokia 21val jau miega, keliasi,aisku,anksti (man) - kokia 7 doh.gif nu bet gal nereik dievo i medi varyt biggrin.gif pogulis jau irgi tik vienas...ismiega apie pora val, kartais daugiau ax.gif pogulis vis dar BB biggrin.gif tik valgo jau pagaliau kedutese, nebe BB kelios sav smile.gif nes is BB jau ziauriai lipdavo valgydamos, uzkniso gaudyt doh.gif arba supasi tada atsisedusios biggrin.gif tai jau i kedes sodinu valgyt visada....nors ir stojasi ten jose,ale bent neislipa biggrin.gif
tai BB dabar poguliui ir naktiniam uzmigdymui...arba siaip jos megsta pasisupt ten juose smile.gif tik jos atsiklaupia ant ju galu, rankom laikosi uz virsaus ir supasi...smarkiai!! biggrin.gif tie BB tada ciuozia per parketa, kol i siena kokia atsitrenkia..tada jos nulipa, nusitysia atgal i viduri kambario ir vel varo biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif prajuokinai su BB gultukais,vauzdelis geras bigsmile.gif
Papildyta:
Vis del to nuejau sportuoti,persirengiau,imu spobacius-ziuriu,vienas mano,vienas vaiko,nu bl....galvoju doh.gif ,skubejau ir nemacuau ka issitraukiau is spinteles tai turejau gryzti namo ir daugiau nejau schmoll.gif Susinervinau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pupute @ 2015 11 05, 12:21)
o kada einat miegoti bamba? musiskiai miegodavo iki puses 10 pilnai nakti. ko daugiau noret smile.gif db apie 7 keliam. man tai patinka kad ne tiek ilgai miega jie ir as kartu biggrin.gif bet kaip bamba tau vidury naktu keliasi tai ojai..
jei viskas siandien gerai bus, ryt gal pagaliau nosi is namu i lauka iskisim.. nusibodo tunot kaip urve ylindus..

apie 20:50 būna lovose. Užmiega iki 21:15 dažniausiai, kartais greičiau, kartais lėčiau smile.gif
tu čia 6 ryto vadini viduriu naktų? lotuliukas.gif čia žinok jau rytas oficialiai skaitosi, nėr taip blogai biggrin.gif bet jei rimtai, tai aš pati neesu viturys, tai mano savijauta būna kaip vidurnaktį atsikėlus doh.gif
o tu pati eini miegot kai jie užmiega? aš jei prieš 10 gulčiau ir iškart užmigčiau, tai užtektų matyt miego, bet kad 10 tik ruoštis gult pradedu, dar būna lovoj paskaitau..
QUOTE(Abelo @ 2015 11 05, 12:35)
Kaip soskes atemet? Tiesiog atemet ir biski pazyze nurimdavo? Musu tai naktys prastos. Ir toliau valgo naktim ir soskiu reikia ir dabar jau ne visada jos padeda sad.gif gal cia del dantu dygimo toks periodas, nes mergytei kruminiai kalas, berniukui iltys apacioj.

taip, tiesiog atėmėm. Pastaruoju metu vyras kėlėsi soskes užkišinėt, aš kažkaip komoj miegu, tai jis neištvėrė ir atėmė lotuliukas.gif pirmą vakarą paverkė kokias 5-10min, bet užglosčiau ir užmigo, pabudo tik paryčiaais apie 5:30 tada ir kilom jau. Kitą vakarą jau tik zyztelėjo kelias min, ketvirtą vakarą jau be skundų užmigo. Ryte irgi buvo kad iki 6 išmiegojo, bet iš esmės liko ta ankstyvų rytų bėda berniukui. Mergaitė tai iki 8 gali parpt, jei neišsibudina, o berniukas pabunda ir verkia ant viso kambario, žadina visus doh.gif

užjaučiu dėl naktų 4u.gif gal dantys tikrai, vistiek turi pagerėt kažkada. Tu naktim vis dar papą duodi?

QUOTE(dija81 @ 2015 11 05, 14:41)
Vis del to nuejau sportuoti,persirengiau,imu spobacius-ziuriu,vienas mano,vienas vaiko,nu bl....galvoju doh.gif ,skubejau ir nemacuau ka issitraukiau is spinteles tai turejau gryzti namo ir daugiau nejau schmoll.gif Susinervinau doh.gif

nu jau stadija pas tave, gal rimtai geriau pamiegot reikėjo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2015 11 05, 16:14)


taip, tiesiog atėmėm. Pastaruoju metu vyras kėlėsi soskes užkišinėt, aš kažkaip komoj miegu, tai jis neištvėrė ir atėmė lotuliukas.gif pirmą vakarą paverkė kokias 5-10min, bet užglosčiau ir užmigo, pabudo tik paryčiaais apie 5:30 tada ir kilom jau. Kitą vakarą jau tik zyztelėjo kelias min, ketvirtą vakarą jau be skundų užmigo. Ryte irgi buvo kad iki 6 išmiegojo, bet iš esmės liko ta ankstyvų rytų bėda berniukui. Mergaitė tai iki 8 gali parpt, jei neišsibudina, o berniukas pabunda ir verkia ant viso kambario, žadina visus doh.gif

užjaučiu dėl naktų 4u.gif gal dantys tikrai, vistiek turi pagerėt kažkada. Tu naktim vis dar papą duodi?



Duodu. Ir taip durnai gavos. Gi buvom jau beveik atpratine berniuka, bet tos musu keliones kas 2-3sav. pagyvent pas tevus 2savaites del vyro darbo ir vel atgal kazkaip isderino viska. Aisku, gal reikejo grieztai nebeduot ir tiek, bet kad rekia abu ir vienas kita zadina doh.gif o kai viena bunu lengviau uzkist ir apsnusta. Tik va pastaruoju metu mergyte kas valanda taip parekauja. Ai, as gal galvos nesukciau ir plaukciau pasroviui, diena pamiegu, jei visai nuvargstu, bet kazkaip vyras vis panikuoja doh.gif jam jau turi miegot ramiai ir vsio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Abelo @ 2015 11 05, 15:51)
Duodu. Ir taip durnai gavos. Gi buvom jau beveik atpratine berniuka, bet tos musu keliones kas 2-3sav. pagyvent pas tevus 2savaites del vyro darbo ir vel atgal kazkaip isderino viska. Aisku, gal reikejo grieztai nebeduot ir tiek, bet kad rekia abu ir vienas kita zadina  doh.gif o kai viena bunu lengviau uzkist ir apsnusta. Tik va pastaruoju metu mergyte kas valanda taip parekauja. Ai, as gal galvos nesukciau ir plaukciau pasroviui, diena pamiegu, jei visai nuvargstu, bet kazkaip vyras vis panikuoja  doh.gif jam jau turi miegot ramiai ir vsio biggrin.gif

bet jei kartą atpratinot, gal ir antrą kart galit. Nekamuoja jų badas gi naktim. Bandykit nemaitint jei tik išeina, man tikrai palengvėjo, kai naktimis papą metė, tiesą prieš miegą visada normaliai apsipapindavo abu smile.gif
Pas mus ir soskėm būdavo tų klykimų rėkimų, kartais būna abu rėkia vienu metu, ir nerimsta nei mūsų lovoj, tik nešiojami, tada mes jau tiesiog dedam atgal į lovytes, šalia pasėdim, per daug nesistengdami ramint (vistiek 0 reakcijos), išsirėkia kokias 30-60min savo lovytėse ir užmiega. Kažkuris pirmas puikiai užmiega ir kitam rėkiant. Turbūt skamba kraupiai, tėvai monstrai, bet kad nu neturiu supratimo kaip kitaip ramint
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bamba: 05 lapkričio 2015 - 17:04
Sveikos, paskaitau paskaitau, bet vis nėr kada parašyt smile.gif žiūriu visos panašiai gyvenam, kas miega naktim, kas nemiega.... mūsų vienas miega gerai, kitas vis vartosi, tai per naktį tenka kokius 3 kartus atsikelti ir sugražint galvą į pagalvės pusę, nes verčiasi ant kito šono, ir galva atsiduria kojūgaly. doh.gif
Dienomis irgi neliūdim... Kovoja dėl dėmesio abu, lipa viens kitam ir man ant galvos... Kaip gerai, kai į darbą išvažiuoju, nors pailsiu thumbup.gif
O daugiau kaip ir nieko naujo smile.gif
Atsakyti
dija, kieta tu biggrin.gif
fea, gudrociukes taviskes, nepatogu, neina suptis, tai varo ten kur eina smile.gif saunuoles
mes guldom apie puse 10, ale uzmiega kokia po 10, nes issidukt reikia jiems.. atkrito vienas, vel vemia ir viduriuoja, smektos sugirdziau. mes apie puse 12 gulames, nes visada arbatos geriam vakare ramiai, diena aptariam smile.gif
soskes mes irgi jau ateme. as kirpau po truputi silikona. nejo ciulpt, paskui vis rankoj laikydavo, po to ismest pradejo is lovyciu ta laikikli, tipo nenaudingas ir nebereik. taip ir baigesi pries pora men kokia ciunkavimas smile.gif
ugnaja, musiskiai irgi migruoja, bet mes netaisom smile.gif jei pabundu tai geriausiu atveju uzkloju, jei ne tai taip ir miega iki ryto smile.gif
paskaiciau vyrui tavo posta apie konkuravima ir lipima ant galvos, sako nu va pasirodo pas visus taip pat smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupute: 05 lapkričio 2015 - 20:54