Įkraunama...
Įkraunama...

*2014 dvynukai*

QUOTE(pupute @ 2015 11 03, 08:38)
sveikos, aciu abelo, kaip visada smile.gif ir apie ligas, ir apie kainas apsvieti biggrin.gif
dija saunuole kad pardavineji, as vis neprisiruosiu fotkint, kelti foto, tai vyro puskei atiduodu viska biggrin.gif neseniai leliuka pasigimde, sakau reciau skalbt rubelius galesi, turesi po du biggrin.gif
nu ir naktele  doh.gif  doh.gif veme, triede Doviukas.. toks leisgyvis ant ranku buvo tik. vyras jau vos ne greitaja kviesti norejo, nu bet sakau naktis, jis issekes, taip bet ir miego nori uztai toks apatiskas.. ykalbejau kad nekviesti dar smile.gif atsikele alkanas kaip suo smile.gif daviau vandenuko, nea reikia valgyt, daviau pagrauztuku, mazai.. verdu makaronu dabar, bus matyt kaip jam...

Bet ziurek,jei nevalgys ir negers,tada gali pasiimt is gyd.siuntima ir varyt i Silainius-infekcine ligonine,arba siaip vaziuoti.
Atsakyti
QUOTE(dija81 @ 2015 11 03, 09:09)
Bet ziurek,jei nevalgys ir negers,tada gali pasiimt is gyd.siuntima ir varyt i Silainius-infekcine ligonine,arba siaip vaziuoti.


Teisingai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Padejuosiu verysad.gif Variau su vaikais pas gyd.patikrinti kosuli.Turejau varyt su mama,kad padetu uznesti i 4 auksta,nes neveikia liftai,bet mama blogai jautesi,tai teko varyt vienai.Kaip tycia,kaip rekti Austeja pradejo ivaziavus i polikl.,abu prasosi ant ranku,Arijus lipti nenori,tai nesu,o Austeja cypia-zviegia,visa polikl.skambejo,galu gale pasiemiau abu po pazastim ir lipau,slysta is tu ranku,zmoniu pilna,senukai vos palipa,eisma stabdo,,bet galu gale 3-iame aukste viena panele pasisiule panest.Pas gyd.praklyke Austeja,gyd.net ausis uzsidenge,susikalbet visiskai nejo,abu lipo man ant galvos,kad tik ju nieks nepaimtu,kazkokia ANOMALIJA ,kitaip nepavadinsi.Galvoju kad tik neapsizliumciau is tokios atrodo nevilties verysad.gif Visi ziuri su tokiu gailesciu,galvoju buciau strutis tai galva ikisciau i zeme.Isejus jau ,paskambinu vyrui padejuoti,jam net neidomu,jis man aiskina apie nauja kabeline,kuria nori isivesti,tai dabar jum issisnekejau-geriau jau smile.gif
Atsakyti
bliamba dija, tam mes cia ir susirinke - ir pasijuokt, ir pasibedavot wink.gif man taip buna daznai, kad abu kaukia, reikia uzlipt ar nulipt.. imu irgi ant ranku, kojos dreba kol su jais atsistoju, is sunkumo rankos dreba irgi kaip sakai slysta.. nors spjauk i viska, pasidek ant zemes ir sedek.. ale nu bet ka, mes mamos smile.gif o tai vyras negalejo kartu varyt su tavim? tokiu atveju sakau gerai butu kokia studente tureti mergaite, kad kai varai kur nors,kad kartu lektu, padetu..
mus deiviukas bijo gydytoju nuo apsilankymo pas okulista.. ysigasdino, db pamato tai kaukia o ne verkia smile.gif
musiskiam uzeina nzn arba nervai arba spazmai kokie - kai des klykt, zaislus tranko i zeme sededami.. baisu ziuret ir nzn kaip elgtis tokiu atveju - prieinu tai ir as gaunu is kokiu kaladeliu, mane nervas paima, atsistoju ir iseinu is kambario nes taip atrodo apstaugsiu kad...
Atsakyti
kaiip aš tave suprantu Dija, ir kaip aš nekenčiu tokių situacijų doh.gif irgi noris tik slėptis, kai žmonės su užuojauta žiūri, neturiu kur akių dėt. Pasitaiko kai viena kažkur einu su jais ir abu nenuotaikoj arba pavargę, visa susiplūkus, suprakaitavus, vaikai iš rankų slysta, rankos nelaiko. Aš kažkaip vis tikėjau, kad kai abu vaikščios tvirtai, nebebus tokių situacijų, bet taviškiai vaikšto, o pasirodo tas pats blink.gif nu teks laukt kol paprotingės matyt, vaikščiojimas nepadės.
Papildyta:
QUOTE(pupute @ 2015 11 03, 14:25)
musiskiam uzeina nzn arba nervai arba spazmai kokie - kai des klykt, zaislus tranko i zeme sededami.. baisu ziuret ir nzn kaip elgtis tokiu atveju - prieinu tai ir as gaunu is kokiu kaladeliu, mane nervas paima, atsistoju ir iseinu is kambario nes taip atrodo apstaugsiu kad...

nervai pas manuosius irgi jau lenda. Ir griuvimai ant žemės atsirado. Poliklinikoj koridoriuj vienas griuvo ant pilvo ir kad spiegia su ašarom thumbup.gif aš atsimenu kai vaikų neturėjau, matydavau tokius pardėse, kur tipo prašo nupirkt, jei tėvai neperka, griuna ir spiegia. Sakiau kad mano tokie tikrai nebus, nu ir ką... prisišnekėjau doh.gif
praeitą sav mano berniuką iš mankštos išvarė, sakė negali šian dirbt su juo. Mėtė piktai daiktus į visus, nieko nedarė tik klykė ir pyko. Nu paaglystė ne kitaip biggrin.gif
Atsakyti
oi dija doh.gif unsure.gif jojo...gerai aprasei labai viska, tokia neviltis apima tada...as tada mintyse jau keikiuosi riebiai ir sakau bl krv nk DAUGIAU NIEKADA NIEKUR NEISIU lotuliukas.gif i poliklinikas visokias tai man tetis padeda visada, aciu D...jo dar masina su invalido zenklu,tai visada arti duru ir pasistatom, nunesa jis man tas mergas, pabuna su viena koridoriui..zodziu..kaip reiktu vienai, tai brrr..nenoriu net pagalvot doh.gif

lengviau tai bus, as isivaizudoju, kai bus jeims koki 2.5m... va tada jau kazka kalba, kazka supranta...gali pasakyt, susitart jau po biski..lipa laiptais patys..nereik tu nesiojimu tiek daug (nebent jau ten nelaimes kokios ar kazkas ekstra)... tiek kad, kitos bedos bus, matyt biggrin.gif krizes trimeciu, keturmeciu ir pan biggrin.gif biggrin.gif nu bet as kazkaip va tu 2.5m laukiu smile.gif pamenu man su dukra buvo toks "luzio" taskas cool.gif
Atsakyti
aj dar vakar mankštose geras buvo. Mama su vienu vaikučiu gal 6men, prašė manes kad palaikyčiau, nes ji viena su juo negali apsirengt ir išeit. Man išvis nesuprantama, kas ten gali neišeit su vienu vaiku, jaučiu trynukų mamos į mus irgi su šypsena žiūrėtų biggrin.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif bigsmile.gif anksti paauglyste prasidejus.Vyras dirbo,negali taip paprstai paimt ir iseit.Nu taip gavos kad teko vienai ir nemaniau kad taip bus.Oi maniskiai irgi ozius rodo,pvz:kai varem is polikl.pro parka,Austeja uzsioziavo-nusisuko,pastovejo,bet viena akim ziuri,ka as darysiu,po to parkrito ant zoles-pagulejo,bet nekreipiau demesio cool.gif ,pamate kad nieko nebus,tai ejo galva pakreipus i sona,rankom apsikabinus save.Nu zodziu, vaikai pradeda eisma reguliuoti,bet ne as doh.gif Ir dar,tiek patinka jiems Littil bayby boom daineles,kad teroras prasideda nuo pat ryto-Arijus is kart lekia i kt.kambari ir linguoja,aaaa sako,o Austeja cypdama diriguoja eisma,kad greiciau jungciau.O kai ijungiu-vaiku ner thumbup.gif
Atsakyti
maniskiam vaikiskos daineles nelimpa - nei autobusiukai, nei lietuviskos. nu ka, klausom sela biggrin.gif aij va moterys meluoja geriau patinka jiem dar daina smile.gif jei zaidzia ir prasideda filmas, is kito buto galo mete zaislus atlekia, ysikimba i stala ir soka biggrin.gif arba pardese jei muzika groja tai linguoja, paeina, sustoja, pasoka ir vel toliau eina biggrin.gif
neytiketina, uzmigo vaikai.. kai silpna, negera tai ir vakare dar miega.. kaip gera, kai tylu smile.gif
su trynuku mama pabendrauju, tai ji labai ramiai i viska ziuri. niu ji su trim viena nevaro pas gydytojus ) arba namie palieka kitus du arba vyra pasiima. bet tai kai pagalvoji, eina sau, saika smile.gif
bamba, tikrai kad keista mama biggrin.gif su vienu atrodo juokas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pupute @ 2015 11 03, 19:18)
maniskiam vaikiskos daineles nelimpa - nei autobusiukai, nei lietuviskos. nu ka, klausom sela biggrin.gif aij va moterys meluoja geriau patinka jiem dar daina smile.gif jei zaidzia ir prasideda filmas, is kito buto galo mete zaislus atlekia, ysikimba i stala ir soka biggrin.gif arba pardese jei muzika groja tai linguoja, paeina, sustoja, pasoka ir vel toliau eina biggrin.gif
neytiketina, uzmigo vaikai.. kai silpna, negera tai ir vakare dar miega.. kaip gera, kai tylu smile.gif
su trynuku mama pabendrauju, tai ji labai ramiai i viska ziuri. niu ji su trim viena nevaro pas gydytojus ) arba namie palieka kitus du arba vyra pasiima. bet tai kai pagalvoji, eina sau, saika smile.gif
bamba, tikrai kad keista mama biggrin.gif su vienu atrodo juokas smile.gif

Kaip tavo vaikai jauciasi?Gal jau geriau?
Papildyta:
Nezinau ar sianakt miegojau g.gif Bent jau nuo 4 val. tai tik snuduriavau ir vis laksciau prie vaiku,nesuprantu kas jiems uzeina.Kai pradejo nuo 23.30val.prabudinet,tai vienas ,tai kitas doh.gif
Atsakyti
labas rytelis
maniskiam jau kur kas geriau, jau sypsosi, laksto, kvatoja.. vakar tai toks vazidas kad jegu neturejo smile.gif bijojau as jiems duoti valgyt kiek nori, tai nedavalgiusius laikiau biggrin.gif
vakare jie tik nuviduriavo po pora kartu ir viskas.
bet tai bliamba kas taviskiam? dantukai kokie nors ar kas per biesas? kai jie eis miegoti, griuk ir tu butinai. gal diena geriau miegos, apniukus tokia..
Atsakyti
QUOTE(pupute @ 2015 11 05, 09:53)
labas rytelis
maniskiam jau kur kas geriau, jau sypsosi, laksto, kvatoja.. vakar tai toks vazidas kad jegu neturejo smile.gif bijojau as jiems duoti valgyt kiek nori, tai nedavalgiusius laikiau biggrin.gif
vakare jie tik nuviduriavo po pora kartu ir viskas.
bet tai bliamba kas taviskiam? dantukai kokie nors ar kas per biesas? kai jie eis miegoti, griuk ir tu butinai. gal diena geriau miegos, apniukus tokia..

Nu kad labai noriu nueit pasportuoti,mama bara,liepia eit miegoti.Nezinau,ar dantys,ar kas g.gif Praeita nakti taip neblogai miegojo,Austeja kelesi tik 3k.,Arijus ir lyg visai neblogai miegojo.Zodziu ,dave viena nakti pailseti ir uztenka blink.gif
Atsakyti