Įkraunama...
Įkraunama...

*2014 dvynukai*

QUOTE(Abelo @ 2015 10 17, 11:45)
Ta proga radau straipsniuka
http://jievaikai.lt/...os/#comment-409
Man patiko. Bandysim antra buda ivaldyt smile.gif gal dar kam pravers wink.gif
O kokius jus blogus apie vaikus paskaitinejat? Ar uztenka supermamu ir fb? smile.gif

aš nieko neskaitau, jei koks klausimas iškyla paguglinu ir tiek. O šiaip tie tuliko reikalai tai užknisantis reikalas. Dabar su tualeto dangčiu į svečius vaikštom, beryšio visai doh.gif Makštose šian santariškėse abu irgi ant visos salės 'sssss' nu ir ką man daryt, tiesiog nukreipiu dėmesį ir tikiuosi kad į pampį darys. nežinau kaip šitą pereinamą laikotarpį išgyvent, kažkoks vaikų klaidinimas, tai į pampersą daryt sakau, tai puodą kišu.


QUOTE(Bry. @ 2015 10 19, 06:43)
Man atrodo žinok Ligita,ot reiks parasyt kažką tokio smile.gif man tai pikta kam meluoja,ir keista del kainų,jei kaina tokia nemaža tai kodel daug pigiau parduoda ? Nu nesuprantu,gal padielkos kokie ? Nes padeveti tiek kainuoja kiek as naujiems mokėjau g.gif

nu gal nepadielkos unsure.gif matytųsi tada kad blogai pasiuti, siulės kreivos, medžiagos keistos. O jei tau atrodo geri tie batai tai gal normalūs. Bet jo, klausimas išlieka, iškur ji juos gauna pigiau, vagia ar ką lotuliukas.gif
QUOTE(dija81 @ 2015 10 19, 08:18)
Ryt turim skiepytis?,Austeja nuo vakar pradejo ciaudeti ir vel bega snarglys doh.gif  doh.gif Tai varysiu tik su Arijum.Bandau ir as sodinti ant puoduko,bet nuoga dubce sest nenori,sedasi tik su pampersu ir sako ssssss smile.gif

tai jei sako sss, vadinas kažką suvokia, greit išmoks.
QUOTE(Fifux'e @ 2015 10 20, 13:47)
Greiciausiai neissiunte.
As su mazyliais va ryt i policija einu.pirkau is ten batus o gavau suplysusius. Ir sako nemate. Tad eisiu is principo iki galo dabar

o kodėl atgal nesiunti? tegu tiesiog pinigus gražina. Ar netingi tu po policiją maltis? unsure.gif

mane stebina pastaruoju metu tas MM, daiktus pardavinėja brangiau nei parduotuvėse, pvz timpos
http://www.musumazyl...-leginsai-15-2m 5.5 euro prašo, kai pardėj tokios pat PER PUSE pigiau, be akcijos be nieko http://lt.nextdirect...83118s10#782155
ir taip jau kelis daiktus matau iš eilės, nesuprantu ką tos mamos galvoja, tiesiog perka parduotuvėj ir bando parduot brangiau, kvailių ieško?
Atsakyti
Bamba todel kad ji nepripazysta jog batai suplyse doh.gif

O del kainu ne visi ziuri parduotuvese ir va perka is tokiu geradariu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fifux'e: 21 spalio 2015 - 12:14
Del tu skelbimu,tai man atrodo kad mamos labai uzsikele kainas.Pvz.buvau sekmad.mamyciu turgelyje,nu susidariau toki vaizda,kad jos eura prilygina litui. doh.gif Kainos iskeltos,kai buvo lt.,tai rubeliu galejau prisipirkti po 5 ar 2lt.Dabar po 5€ parduoda ir ner i ka ziuret,rubas neatitinka kainos visiskai.Norejau nupirkti Austejai megstuka,ranku darbo,gerokai pasibumbuliaves,nori 4€,bet jei pirkciau ir uz 2€atiduotu doh.gif(as ji uz 1€ max. parduociau) Zodziu is lempos kainas susigalvoja.Geriausiai tai buvo vaizdelis ir vyrui patiko stebeti-100% fyfa pardavineja fyrminius rubelius po 1€,5€ nu buvo ir siek tiek brangsniu,bet tie rubeliai kaip nauji,kt.su etiketem blink.gif ,tai mamos kaip rusu laikais prie duonos stovejo eileje, ir as Arijui nupirkau bliuzona,tik etiketes truksta ir tik uz 1€.Ne karta pastebejus esu,kad tos fyfos pigiau parduoda rubelius,nei namu seimininkes.Ir labiausiai atkreipiu demesi tai i mama,dar ne karto nesuklydau smile.gif
Papildyta:
Austejai pripirkus buvau vasarai maikuciu po 1€,viena net buvo nauja su etikete,mama norejo kuo daugiau isparduoti,kad gryztu kuo tustesnem tarbom ir dar klause ar nebus per brangu blink.gif
Atsakyti
Dija, i kokį tu čia turgelį vis vaikštai? g.gif aš gal irgi norėčiau apsilankyt kada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2015 10 21, 11:12)
Bamba todel kad ji nepripazysta jog batai suplyse doh.gif


o tai ką sako? kad tu pati suplėšei? nelabai suprantu, mano galva turėtų atgal priimt unsure.gif

vaikštom į mankštas, gal truputį tvirčiau jau stovi, bet vaikščiot dar labiausiai mėgsta keturiom. Šiaip man keista, kad visi aiškina, tipo dvyniai, dėlto vėliau viską daro. Ale norma dvyniams taip, bet nu juk mano dvyniai išnešioti unsure.gif Aš visada galvojau, kad dvyniai vėliau kažką daro, nes paprastai gimsta per anksti, o ar išnešiotiems čia irgi tai galioja? Gal Abelo žinai?

Atsakyti
QUOTE(Abelo @ 2015 10 22, 21:00)
Dija, i kokį tu čia turgelį vis vaikštai?  g.gif aš gal irgi norėčiau apsilankyt kada  smile.gif

Kur sporto haleje buna-uodo turgelis.
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2015 10 23, 08:14)
o tai ką sako? kad tu pati suplėšei? nelabai suprantu, mano galva turėtų atgal priimt unsure.gif

vaikštom į mankštas, gal truputį tvirčiau jau stovi, bet vaikščiot dar labiausiai mėgsta keturiom. Šiaip man keista, kad visi aiškina, tipo dvyniai, dėlto vėliau viską daro. Ale norma dvyniams taip, bet nu juk mano dvyniai išnešioti unsure.gif Aš visada galvojau, kad dvyniai vėliau kažką daro, nes paprastai gimsta per anksti, o ar išnešiotiems čia irgi tai galioja? Gal Abelo žinai?


Tu teisi,jei išnešioti, viskas priklauso kaip įprastose normose. Tiesiog, anksčiau labai retai pavykdavo išnešiot ir išlikęs toks stereotipas. O taviškiams matyt patinka ropot ir nors tu ka smile.gif maniškiams va nepatinka nieko kartot. Nu, jokiu skiemenų doh.gif savo kalba balbatuoja ir vsio doh.gif todėl ir nekalba kol kas. Ir ka, laukiam. Skatinam visaip, bet jiems sava kalba įdomiau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(dija81 @ 2015 10 23, 08:43)
Kur sporto haleje buna-uodo turgelis.


O jis visai dažnai būna, kaip suprantu. Einu paieškot info smile.gif
Atsakyti
Bamba,nesako kad as bet tipo nemate ir ji nesiuvo.gal vyras.
Zodziu skiedzia.

Laba
Mes apsirge.virusais.isdiveme visi vaikai.tai atostogauja namie smile.gif
Atsakyti
Blyn Arijus serga,pakimes,karkalai osia,tai is kart ventolina pradejau purksti doh.gif Nori jam prikabinti ta bronchine astma,bet dar siek tiek truksta.Isivaizduojat,visai nekosti,tik jau nuo vakar pastebejau kad pakimes,o siandien jau krutine gergzdzia doh.gif Kol kas temp.nera,
Atsakyti
QUOTE(dija81 @ 2015 10 23, 15:15)
Blyn Arijus serga,pakimes,karkalai osia,tai is kart ventolina pradejau purksti doh.gif Nori jam prikabinti ta bronchine astma,bet dar siek tiek truksta.Isivaizduojat,visai nekosti,tik jau nuo vakar pastebejau kad pakimes,o siandien jau krutine gergzdzia doh.gif Kol kas temp.nera,


Jei taip dažnai serga ir yra būdingų astmai požymių, nebijok tos diagnozės. Tokio amžiaus astmos, kaip ir alergijos gali būti išaugamos wink.gif kas tave labiausiai gąsdina, dija?
Atsakyti
QUOTE(Abelo @ 2015 10 23, 20:40)
Jei taip dažnai serga ir yra būdingų astmai požymių, nebijok tos diagnozės. Tokio amžiaus astmos, kaip ir alergijos gali būti išaugamos wink.gif kas tave labiausiai gąsdina, dija?

Nu kad prirasys tu pypkiu,gerai jei isaugs,o drauges abi mergaites serga BA (nuo kudikystes),tai pypkes net i darza nesiojasi,mazosios net dantukai aptirpe nuo tu vaistu,pastoviai taiso.Nu matai turiu gyva pavizdi,bet nereiskia kad ir mano taip bus.Sake kad ir isauga BA.,o kai reik purkst ta pypke,o kad klykia,vos islaikau,tai suspaudziu visa kai purskiu.
Atsakyti
mano berniukas vaikšto!! jau normaliai, aplink stalą ratus valandą suka, pats susižavėjęs ir nustebęs net žaislų nereik biggrin.gif nu ką, liko mergaitės sulaukt, o ji jau kaip pavydi broliui, irgi nori eit, kelia rankas, kad vedžiočiau doh.gif


Fifuxe kuo baigės su batais? ejai į poliicją?

Dija, kaip vaikučių sveikata?

kitoj temoj perskaičiau, kad fotki puslapis bus mokamas nuo lapkricio 1. Tai matyt nebenaudosim? gal reik ištrint lauk tas nuotraukas tada unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bamba: 25 spalio 2015 - 19:39