Įkraunama...
Įkraunama...

*2014 dvynukai*

QUOTE(Ugnaja @ 2015 10 15, 14:33)
dėl to darželio mano mama naktim nebemiega  doh.gif kaip čia dabar tokius mažiukus vesi, tuoj sirgs, nemoka nei gerti iš puodelio, nei pavalgyt patys.... Nu tai bet gal išmoks? gal dar ir ne laikas patiems valgyt savarankiškai, nors intensyviai mokomės... drabstom 2 metrų spinduliu aplink kai valgom, bet jai neduodi jiems šaukšto, rėks ir nevalgys smile.gif Ainiukui jau visai neblogai sekasi. Su šakute jau pats pasismeigia, sriubytę su šaukšteliu irgi kartais pataiko į burnytę smile.gif
Bet iš buteliukų geria tik atsigulę.... nedaeina sėdint, kad reikia jį paverst..... Kad apvertus bėga iš jo, tai pavalgę žino, palaistyt ant grindų moka, o kai į burną, tai nea, reikia atsigult  lotuliukas.gif

išmoks manau. Manieji lygiai taip pat valgė, kaip čia aprašei, skraidė viskas aplink ir tiek. Kantriai pradėjau davinėt rytinę košę patiems valgyt. Pirma savaitę buvo tragedija, aš pati vos nežliumbiau, neviltis ėmė. O dabar pavalgo jau patys. Pastatau košę, duodu šaukštą ir neprieinu 15min, apsidrabsto, bet tikrai didžioji dalis būna suvalgyta. Su šakute sunkiau maniesiems, pripratę rankom, tai kietą maistą rankom ir ima doh.gif

aš irgi po biški į daržą ruošiuos, tai mokau visko. Radom privatų, visai šalia naujųjų namų, naujai atsidaręs toks namudinis, kur bute įsikūrę. Bet tokiems pypliams manau tiks, dar geriau kai vaikų vos keli, viskas paprasta. Vistiek poto planuoju į valstybinį leist.Llapkritį sutarėm pusei dienos bandyt. Aišku kaina už du tai doh.gif

manieji vis dar nevaikšto verysad.gif išprašiau siuntimą, einam dabar į santarus makštų kursą, masažų kursą ir į baseiną vaikščiosim (baseinan su mama teks, nes ten dviejų suaugusių reik). Veiklos turim žodžiu. Gal pramuš kažkaip ant ėjimo, nusibodo jau man laukt. Nors santaruose sakė, kad viskas jiems gerai kaip ir, tai nežinau kodėl nenori eit unsure.gif
Atsakyti
Pamatysi kaip pramus,aisku 5 bus mazai.Galejo tau truputi anksciau ipirsti tas mankstas.
Atsakyti
QUOTE(Ugnaja @ 2015 10 13, 16:12)
Laba smile.gif na ka, sulaukiau siandien darzelio vedejos skambucio. Sako, kad jau tokie istikimi esat, neisejot kitur, tai gali ateit pas mus nuo gruodzio 1 wink.gif tai dabar ir nebezinau, ir noretusi, bet ir toks nerimas dabar del to darzelio.... kaip tik ant ziemos, gi tuoj sirgt prades.... grupeje butu 16 vaiku su musiskiais. bet galvoju gal mazesni lengviau priprastu.... bet tas rengimas nurengimas ziema  doh.gif
Bry, norejau paklaust, kaip aplinka reagavo i tavo nestuma. atrodo dvynukes dar tokios maziukes  ax.gif kazkaip kai po viena vaika pametinukai buna atrodo ne taip baisu, bet kai dvyniukai mazi dar, tai turetu but sunku tikrai...


Kad dar daug kas nežino smile.gif o jei ir sužinojo is pletkų tai ju reakcijos nemačiau smile.gif anyta gan neblogai sureagavo,bet skaitė moralus paskui kaip saugotis man reikia ir,kad dar per anksti,nes neatsigaves organizmas,o mano mama tai irgi gana gerai smile.gif o del sunkumo tai jo,bet žada vyras eiti tevystes atostogų,nes kitaip galiu ir nusisaut doh.gif gerai kol jos darželyje,bet pareina ir griuna iskarto ant zemes ir taip zviegia iki kol miegot verysad.gif gerai,kad miegot nakti pradejo Tautvile,gyditoja išrašė sirupo tai padėjo,gaila vaika kankinau 3 savaites verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Fifux'e @ 2015 10 14, 08:44)
laba

ugnaja manau nebijo karzo,eikit wink.gif

BRY VISAI sukusi tada jei svoris neauga doh.gif  4u.gif

pupute kaip abelo atsake tai uzkreciama 4u.gif


Na paskutiniu kartu šoktelėjo 2kg.tai dabar sveriu tiek kiek ir pries pastojant.
Atsakyti
Bamba o tai nevaikstot nei isikibe? Labai silpni raumenys. I mankstas paeisit.dasipirk jei yra gslimybe. Dpirtuokit ir tuoj prades
Atsakyti
QUOTE(dija81 @ 2015 10 15, 20:08)
Pamatysi kaip pramus,aisku 5 bus mazai.Galejo tau truputi anksciau ipirsti tas mankstas.

10 masažų ir 10 mankštų gausim ir ortopedo konsultaciją nemokamai. Kinezistė pažistama ten dirba, tai tik siuntimą man reikėjo gaut, o visa kita pasirūpino thumbup.gif Tik už baseiną mokėsim, bet čia jau atskiras reikalas.
QUOTE(Bry. @ 2015 10 15, 20:20)
Na paskutiniu kartu šoktelėjo 2kg.tai dabar sveriu tiek kiek ir pries pastojant.

na turėtum atrodyt sukūdus mano galva g.gif nes vaikas sveria, vandenys sveria, o jei bendras svoris nelabai auga, vadinas svoris iš tavo riebalų perėjo į lialių smile.gif
man taip buvo neštumo pabaigoj, pagimdžius užtat mažiau nei iki neštumo svėriau, gal ir gerai visai nesiskundžiau smile.gif
QUOTE(Fifux'e @ 2015 10 16, 08:54)
Bamba o tai nevaikstot nei isikibe? Labai silpni raumenys. I mankstas paeisit.dasipirk jei yra gslimybe. Dpirtuokit ir tuoj prades

įsikibę vaikšto, berniukas ir pats moka pora žingsnių, bet taip jau mėnuo kaip moka, bet lėtai progresuoja.
Sakė blauzdų raumenys dar nesutvirtėję pilnai, tai manau į naudą mankštos.
Atsakyti
dar MM idomi istorija gavos. Pirkau kažkada šliaužtus naujus iš vienos narės, neregistruotu paštu siuntė ir dingo. Na aš labai priekaištų ir neturėjau, pinigų atgal neprašiau, pati gi prisiemu riziką neregistruotu siustis, neturiu įrodymų kad neišsiuntė. Na taip ir bučiau pamiršus. Bet žiūriu dabar, antrą kart tuos pačius šliaužtus pardavinėja blink.gif susirašinėjo viešai prie prekės, o dabar pažymėjo, kad pardavė kitai. Nu tai kaip suprast? arba neišsiuntė arba grižo atgal jai, bet nesiteikė man parašyt ar pinigų gražint?
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2015 10 16, 12:07)
dar MM idomi istorija gavos. Pirkau kažkada šliaužtus naujus iš vienos narės, neregistruotu paštu siuntė ir dingo. Na aš labai priekaištų ir neturėjau, pinigų atgal neprašiau, pati gi prisiemu riziką neregistruotu siustis, neturiu įrodymų kad neišsiuntė. Na taip ir bučiau pamiršus. Bet žiūriu dabar, antrą kart tuos pačius šliaužtus pardavinėja blink.gif susirašinėjo viešai prie prekės, o dabar pažymėjo, kad pardavė kitai. Nu tai kaip suprast? arba neišsiuntė arba grižo atgal jai, bet nesiteikė man parašyt ar pinigų gražint?


Nu jo,tai nieko nesakei kai pamatei,kad tuos pačius pardavineja ? Man irgi buvo,kad negavo sukneles kuria siunciau,bet paskui nuėjo i pasta ir ten rado ta siunta kazkaip tai.

O man buvo,kad dvynuku spintoje pardavinėjo naujus batus,tipo jiems bus ziema per dideli,todėl nori parduoti,po kažkurio laiko vel tokius pat pardavineja,tai irgi nesupratau g.gif batukus pirkau uz beveik 90 lt vnt,o atėjo batukai su čekiu lietuvišku tai kaina 190 lt blink.gif o sake,kad is Suomijos parvežti,tai likau nesupratusi,bet batukais tai labai patenkinta bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(Bry. @ 2015 10 16, 11:50)
Nu jo,tai nieko nesakei kai pamatei,kad tuos pačius pardavineja ? Man irgi buvo,kad negavo sukneles kuria siunciau,bet paskui nuėjo i pasta ir ten rado ta siunta kazkaip tai.

O man buvo,kad dvynuku spintoje pardavinėjo naujus batus,tipo jiems bus ziema per dideli,todėl nori parduoti,po kažkurio laiko vel tokius pat pardavineja,tai irgi nesupratau g.gif  batukus pirkau uz beveik 90 lt vnt,o atėjo batukai su čekiu lietuvišku tai kaina 190 lt  blink.gif  o sake,kad is Suomijos parvežti,tai likau nesupratusi,bet batukais tai labai patenkinta  bigsmile.gif

išpradžių nerašiau, kažkaip nenorėjau veltis, dabar parašiau paklausiau ar negavo atgal. nu gal ji dar vienus tokius turi, kas ten žino. Nesinori iškart blogai galvot unsure.gif

man rodos aš tuos pačius batus norėjau pirkt, Ligita gal vardas tos mamos? Suomiški batukai, irgi rašė kad dydis netiko. Aš mačiau kad viena moteris komentarą po nuotrauką parašė (gal tu?), tai parašiau jai asmeninę žinutę, kad jeigu nepirks pirmoji mama, aš pirkčiau. Ji po dviejų dienų man parašė, kad nebeperka ta kur rezervavos ir ar vis dar noriu unsure.gif Bet aš jau kitus per MM buvau nupirkus.
Tai jei tu sakai nupirkai, matyt ten urmu ji perpardavinėja kažką, bet bijo būt prigauta tai meluoja kažką g.gif
Atsakyti
Nu jo,su tais pirkiniais cia jum nuotykiu...

Sveikos gyvos wink.gif
Aciu, Fifux'e, uz komplimentus mano maziukei 4u.gif apziurejau ir as foto. Tai dijos tikrai dideli vaikiukai, kaip kokie dvimetukai su biskiu ir nuotraukos fotosesijos grazios labai smile.gif o jau dantu kiek!!! Maniskiams tik pries ora savaiciu kruminiai pradejo kaltis. Bet berniukui iskart 4 ir islindo ir jau iltys bresta blink.gif o mergutei tik 1 kruminukas po biski lenda. Nu ir pradejom galvot apie puodo reikalus,nes mergyte kartais ateina ir maunasi kelnes. Paziuriu,ka tik prikakojus. Tai pradeda jaust matyt diskomforta. Ta proga radau straipsniuka
http://jievaikai.lt/...os/#comment-409
Man patiko. Bandysim antra buda ivaldyt smile.gif gal dar kam pravers wink.gif

O kokius jus blogus apie vaikus paskaitinejat? Ar uztenka supermamu ir fb? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2015 10 16, 15:46)
išpradžių nerašiau, kažkaip nenorėjau veltis, dabar parašiau paklausiau ar negavo atgal. nu gal ji dar vienus tokius turi, kas ten žino. Nesinori iškart blogai galvot unsure.gif

man rodos aš tuos pačius batus norėjau pirkt, Ligita gal vardas tos mamos? Suomiški batukai, irgi rašė kad dydis netiko. Aš mačiau kad viena moteris komentarą po nuotrauką parašė (gal tu?), tai parašiau jai asmeninę žinutę, kad jeigu nepirks pirmoji mama, aš pirkčiau. Ji po dviejų dienų man parašė, kad nebeperka ta kur rezervavos ir ar vis dar noriu unsure.gif Bet aš jau kitus per MM buvau nupirkus.
Tai jei tu sakai nupirkai, matyt ten urmu ji perpardavinėja kažką, bet bijo būt prigauta tai meluoja kažką g.gif


Man atrodo žinok Ligita,ot reiks parasyt kažką tokio smile.gif man tai pikta kam meluoja,ir keista del kainų,jei kaina tokia nemaža tai kodel daug pigiau parduoda ? Nu nesuprantu,gal padielkos kokie ? Nes padeveti tiek kainuoja kiek as naujiems mokėjau g.gif
Atsakyti
Ryt turim skiepytis?,Austeja nuo vakar pradejo ciaudeti ir vel bega snarglys doh.gif doh.gif Tai varysiu tik su Arijum.Bandau ir as sodinti ant puoduko,bet nuoga dubce sest nenori,sedasi tik su pampersu ir sako ssssss smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2015 10 16, 12:07)
dar MM idomi istorija gavos. Pirkau kažkada šliaužtus naujus iš vienos narės, neregistruotu paštu siuntė ir dingo. Na aš labai priekaištų ir neturėjau, pinigų atgal neprašiau, pati gi prisiemu riziką neregistruotu siustis, neturiu įrodymų kad neišsiuntė. Na taip ir bučiau pamiršus. Bet žiūriu dabar, antrą kart tuos pačius šliaužtus pardavinėja blink.gif susirašinėjo viešai prie prekės, o dabar pažymėjo, kad pardavė kitai. Nu tai kaip suprast? arba neišsiuntė arba grižo atgal jai, bet nesiteikė man parašyt ar pinigų gražint?

Greiciausiai neissiunte.
As su mazyliais va ryt i policija einu.pirkau is ten batus o gavau suplysusius. Ir sako nemate. Tad eisiu is principo iki galo dabar
Atsakyti